Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasia818

PRZYKRA ROZMOWA Z SZEFOWĄ...CO ROBIĆ? PRACOWAĆ Z PASJĄ CZY DLA KASY? POMOCY

Polecane posty

Gość olejek arganowy
hej, ja mam w domu olejek arganowy, ktory w skladzie ma tylko 1 dodatkowy skladnik - olej parafinowy. Czy moge uzywac takiego olejku, czy to juz podpada pod kategorie "shit i podroba, nie klasc na wlosy"? z gory dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khadi
tylko jeden doddatek ale shitowy bo parafina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfyy
do osoby z uk właśnie wrócilam z zakupów w asdzie:) przy okazji przejrzałam cała półkę z pielęgnacją dzieci aby znaleźć szampon bez SLS (dla dorosłych wszystkie to mają) i znalazłam tylko 1!! johsnon&johnson i inne miały to w składzie. Ten co znalazłam wygląda tak http://www.halosnhorns.co.uk/product_range.html sa różna zapachy (aż chce się zjeść) jeszcze nie używałam ale zapowiada sie dobrze: bez SLS SLES parabenów... jeden kosztował 1.5 f, kupilam 2 bo nie mogłam się zdecydować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Cześć, Dziewczyny. Chciałam napisać o pewnej dla mnie nowince, którą kupiła moja mama, chodzi o ocet z malin w sprayu: http://czeszesie.pl/blog/recenzje/recenzja-spray-ocet-z-malin-koktajl-owocowy-marion,157.html Dziś pierwszy raz z ciekawości psiknęłam po umyciu włosów, ale już mi się nie podoba, podobno PEG-12 Dimethicone w składzie to lotny silikon, przynajmniej tak napisała użytkowniczka pod linkiem, który wkleiłam. Chyba lepiej kupić zwykły ocet albo jabłkowy i używać do ostatniego płukania, bez konserwantów i silikonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkl23
dziekuje za informacje. juz kupilam szamopn dla dzieci ale nie mam zadneej dobrej odzywki tzn bez tych sylikonow. wczoraj ogladalam odzywki dal dzieci ale mialy w skladzie alkohol!powoli bede szukac odpowiednich kosmetykow.jeszcze raz dzieki. a do dziewczym ktore juz od jakiegos czasu stosuja sie do raz Joasi: poprawily sie Wam wloski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalaka
jest tu kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kókó na mónió
otóż to !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam_na_wiosnę
Ja jestem :) zaglądam codziennie, ale topik chyba umarł :/ pewnie wszyscy wypróbowują te oleje i odżywki, hehe. ciekawe co u Joasi i co u Was, dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkl23
ja jeszcze wchodze co jakis czas i moge teraz sama podpowiedziec ze w body shopie sa szampony i odzywki do roznych rodzajow wlosow jest napisane na butelce no silicones no colourants no parabens, wiec chyba dobre. jesli ktos poszukuje za granica tak jak ja to tam byl duzy wybor. koszt ok 5 za szampon i 7odzywka wiec nie tanio ale ja postanowilam sprawdzic bo moje wlosy to tragedia. ja tez kupilam tam drewniany grzebien i pdzywke bananowa ale jak zapytalam czy sa sylicony w tej bananowej to babka chyba nie wiedziala ale powiedziala ze chyba tak bo jest inna seria bez sylikonow(ta o ktorej wspomnialam) a ta bananowa do niej nie nalezy. ja sama nie umiem rozpoznac siliconow po tych skomplikowanych nazwach ale zaufalam Joasi i kupilam. mam nadzieje ze o ta jej chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromnie sie ciesze,ze tarfilam calkiem przypadkiem na ten topik. Moje wlosy sa cienkie,farbowane na braz,okropnie sie pusza.Totez przez wiele lat ladowalam na nie te wszystkie super szampony(im drozszy tym lepiej...),odzywki z silikonami i inne dziadostwa do stylizacji.Strasznie zaczely mi wypadac... A teraz dzieki Tobie Joasiu,juz drugi raz olejowalam wlosy olejem z oliwek(bo tylko taki mialam w domu a chcialam szybko). I co?Juz po pierwszym olejkowaniu wlosy sa nie do poznania! Miekkie,lsniace,odzyskaly swoj naturalny skret i uwaga: nie musze stosowac niczego do stylizacji! Wlosy W OGOLE sie nie pusza! Kupilam lagodny szampon i odzywke a dzis zakupilam tez olej lniany.Do wyboru bylo duzo roznych:awokado,orzech wloski,sezam...Stalam i nie moglam sie zdecydowac ;-) Naprawde,nie spodziewalam sie,ze cokolwiek moze zlikwidowac ten puch po myciu a teraz WOW! Niedlugo mam w planie farbowanie na olejek,zobaczymy jak mi wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
Błagam pomóżcie 😭 😭 otoz przez to ze mam troche wlosow siwych:/ robie pasemka i nie wiem co mam zrobic, wiem ze pielegnacja im juz nic nie pomoze sa strasznie zniszczone oddzielilam te wlosy ktore sa suche sianowate szorstkie od tych nieco ladniejszych bardziej zywych i te gorsze byly jasniejsze czyli te traktowane rozjasniaczem:(:(:( nie wiem co mam robic:(:( juz myslalam aby zaczac farbowac ale w tym czasie co zrobie odrost z pasemek to farbe bym musiala nalozyc 2 albo 3 razy:( nie wiem co lepsze....czy farba czesciej czy rozjasniac raz na 2 mce. Myslslam o rozjasniaczy goldwell ale czy on nie zniszczy wlosow????:( nie wiem co mam zrobic aby wybrac mniejsze zło chce miec piekne wlosy:(:(:(:(:( błagam doradzcie cos:(:(:( siedze caly czas szukam czytam i mam metlik jedni mowila ze lepiej rozjasniacz jedni ze farba:(:(:( zauwazylam ze te rozjasniane wlosy sa ciensze od tych normalnych takie niteczki:/:/ czy rozjasninie wplywa na grubosc wlosa???? Buziaki papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Ja chwale olejowanie jak najbardziej :) Wlosy sa mieciutkie, pieknie nawilazone i ladnie lsnia :) Uzywam olejku arganowego i dzisiaj przyjdzie sezamowy do wybrobowania. Moja kolezanka wraca z Maroka za tydzien i napisala wczoraj, ze kupila dla nas argan :) Najbrzydsze sa golfy- zamowilam te szampony :) Dzisiaj przyjda i az sie nie moge doczekac az wyprobuje :) wafelek- do ciemnych wlosow dobra jest rycyna i orzech wloski :) I sezam podobno tez, dlatego go kupilam :) Moje wlosy nie widzialy lakieru od kiedy trafilam na ten topik :) Susze bardzo rzadko, ale mam profesjonalna suszarke, z nakladka wiec susze pasmami, od nasady az po konce , najpierw lekko cieplym a potem zupelnie zimnym strumieniem. Lilijowa- rozjasniacz obok dekoloryzatora to najwieksze 'zlo' dla wlosow. Nawet jesli chodzisz do fryzjera, to rozjasnianie i tak bedzie niszczace. Nie myslalas, zeby troche przyciemnic kolor? Nie mowie, zeby z czernia szalec, ale wybrac ciemny blond/jasny braz i uzywac farb bez amoniaku? Bardzo ciezko jest miec zdrowe blond wlosy, o ile nie sa naturalne. Ja tez mialam platyne, w ktorej sie czulam bardzo dobrze, ale moje wlosy na tym ucierpialy, wiec uznalam, ze to jest bez sensu, jakis czas temu musialam schodzic z czerni, bylam czerwona, a teraz mam ciemno brazowe wlosy i te wszystkie zmiany nie zrobily nawet polowy spustoszenia, jakie mialam po rozjasniaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do siwawa
napisalas podsumowanie swoich dzialan na rzecz zdrowych wlosow i ze przy okazji bardzo porawila ci sie cera. Mozesz napisac wiecej? Od czego sie poprawila? Wnioskuje, ze tylko dzieki calcium pant. bo przeciez nie od wcierek do wlosow i olejkow, bo jak sama mowisz-" w facjate nie wcieralas;-) Napisz cos wiecej prosze, jestesmy w tej samej grupie wiekowej, zmarszcki juz mocno daja o sobie znac, trzeba sie za nie jakos sensownie zabrac, bo szprycowac sie botoxesm nie zamierzam. Ja tez olejkuje wlosy (zainspirowal mnie ten topik), jem siemie lniane i takie tam... to moze zrobie cos jeszcze z twarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-ur-freak-on> No wlasne zastanawialam sie nad olejkiem z orzecha wloskiego ale w koncu wzielam len.No nic,orzech bedzie pozniej.Nie wiem czy dobrze kojarze,czy to Ty farbowalas juz wlosy na olejek? Czy moglabys mi przyblizyc jak to sie robi? Strasznie sie do tego zapalilam :) Niedlugo czekaja mnie odrosty a farbe a raczej pianke mam bez amoniaku i nie wiem czy chwyci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ja farbowalam na olejek :) Nalozylam go sobie tak jak zawsze, przygotowalam farbe, podzielilam wlosy na sekcje i nalozylam farbe, potem siatke na glowe, recznik i voila :) Zmywalam normalnie, wszystko ladnie zeszlo :) Wazne , zeby nie uzywac tych odzywek z opakowania, one sa naszprycowane silikonami. Sprobuj :) Gwarantuje Ci, ze juz nigdy nie bedziesz normalnie wlosow farbowac :)h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,na pewno sprobuje :) Normalnie nie moge przestac dotykac moich wlosow :D Tyle lat wlaczylam z tym pierzem na glowie... Jedwab,serum do prostowania,pianka.Tyle tego bylo,ze juz nawet nie jestem w stanie sobie przyponiec.Bez prostownicy nigdzie sie nie ruszylam. A tymczasem lekarstwo mialam caly czas w szafce,pod reka.Wierzyc mi sie nie chce,zeby tak od razu taka reakcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikus1
Dziewczyny za granica Ja znalazłam odzywke bez silikonow, parsbenow, bez edta ( cokolwiek to jest), organic a zwie sie Neal's Yard. Nie jest tania bo ok 11 f za 200 ml ale zamierzam spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfyy
get ur freak on ja żadnego z tych szamponów jeszcze nie używałam jeszcze za to jeden dałam mężowi i bardzo go polubił, włosy ma w dotyku teraz jak u niemowlaka:) ciekawe czy moje takie będą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwawa
do do siwawa :) mam wrażenie, że cerę mam lepszą właśnie od calcium pantothenicum i od wiesiołka. Ja miałam bardzo wysuszoną skórę ale gównie pod oczami. Rano miałam też często cały układ fałd poduszki na policzku przez godzinę-dwie po spaniu. Teraz jakby mi sie cera nawodniła od środka. Takie mam wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenkaaaa
Hej, Włosomaniaczki :) Pamiętacie może co Joasia pisała odnośnie suplementacji wiesiołkiem i calcium p.? Czy dobrze pamiętam, że powinno się brać 3 miesiące a później zrobić przerwę np. też na 3 miesiące? Nie pamiętam tego, jeśli też nie pamiętacie, to postaram się poszukać, bo wiem, że komuś Joasia radziła jak to stosować. No i pisała, że można później brać na "podtrzymanie efektu" mniejszą dawkę, ale też chyba nie non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja imienniczka ;))
ja cały czas śledzę wątek, czekam na Asię :D deszczowa z tego co pamiętam to asia brała 2xwiesiołka dziennie i chyba aż 5 kapsułek calcium - 2 do sniadnania, 1 do obiadu i 2 do kolacji pozniej profilaktycznie ograniczyla się do 1-2 calcium a przerwę zrobiła miesięczna a z wiesiołkiem to nie pamietam czy robila przerwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam_na_wiosnę
Tak, Joasia pisała, że po 3 miesiącach trzeba zrobić przerwę od suplementów. Nawet Ci mogę cytaty powklejać, bo sobie to zebrałam w jednym miejscu, żeby zaglądać: "calcium na poczatku brałam po 4-5 tabletek dziennie, ale dzieliłam na porcje- cyzli np. do śniadanka 2 , jedną do obiadu i 2 do kolacji...po miesiącu zmniejszyłam dawkę teraz biorę po 1-2 dziennie, ale to już raczej profilaktycznie " i potem: "nalezy być systematycznym i codziennie przyjmować witaminy. polecam olej z wiesiołka, calcium pantothenicum. WAŻNE! suplementy przyjmujemy przez 3 miesiace (tylko po takim okresie mają szansę zadziałać), później robimy przerwę" A mi się w końcu udało znaleźć w Rossmanie te wszystkie rzeczy Alterry, bo nigdzie nie bylo :/ więc w końcu mam szampon i odżywkę na co dzień i bardzo się cieszę :D Dziewczyny, a czy używacie wcierek? Bo ja się zastanawiam jak to się nakłada - po myciu wetrzeć i zostawić, czy może wetrzeć, ponosić i spłukać? A może np. rano? (ja myję włosy codziennie wieczorem). Z góry dzięki jak mi ktoś odpowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam_na_wiosnę
Widzę, że jeszcze pytałaś na ile czasu zrobić tą przerwę - tego nie wiem, nie znalazłam.. ale może w aptece podpowiedzą? Joasiu, a Ty gdzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejki tez mozna stosowac na skore :) Ja sobie nakladam argan na twarz, przy olejowaniu wlosow, potem scieram torebka od herbaty rumiankowej. Tak fajnie szczypie jak sie ma go na buzi :) W male pudeleczko od blyszczyka wlalam pare kropelek tez i zawsze nosze ze soba :) Najchetniej to bym sie w nim cala kapala i go pila, ale az tak to mnie nie stac :D A teraz mam olej sezamowy na glowie :) Najbrzydsze sa golfy-niedlugo bede miala przyjemnosc testowac nasz szampon :) Nie moge sie doczekac, bo pachnie smakowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja imeinniczka ;))
dziewczyny a ja kupiłam też dzisiaj calcium i olej z wiesiołka ten firmy oeparol gdzieś tu czytałam o braniu 2 dziennie a na pakowaniu pisze, że najlepiej 5 dziennie - któras z was stosuje? jaką dawkę? 25 zł dałam za 60 kapsułek, trochę drogi interes jesli mam brać 5 dziennie:( calcium będę brała tj. Asiek pisałam czyli 5, ale to akurat tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
Get-ur-freak-on dziekuje Ci Kochana za dpowiedz 🌼 a powiedz te wloski co byly zniszczone doszly do siebie???czy tylko nozyczki zostaly???? Wlasnie poluje na farbe;) zastanawiam sie nad biokapem a loreal casting i jeszcze sanatin czy jakos tak:p ii wlasnie ciemy blond bo i tak wyjszie ciemniejszy a mysle o jasnym braziku:) u mnie na ulotce oeparolu pisze ze stosowac dwa razy dziennie po 1-2 tabletek:) ja biore po 1 biore jeszcze asystor hair na wzmocnienie cebulek ale widze raczej wzmozone wypadanie:p moze przez to ze nie domywalam maski i byly obciazone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liljowa- musialam troche podciac, ale raczej doszly do siebie. Gdybym wtedy wiedziala o olejowaniu,to z pewnoscia bylyby w jeszcze lepszej kondycji :) Ja farbuje wlosy- L'oreal Sublime Mousse. Tam jest amoniak chyba, ale jestem bardzo zadowolona. Nie niszczy wlosow w odczuwalny sposob i kolor sie ladnie trzyma :) Co najwazniejsze, nie jest jednolity. Sa takie delikatne refleksy. Ja farbuje na olejku arganowym :) Jeszcze taka mala anegdotka :P Moja kolezanka chodzila rozjasniac wlosy u fryzjera.Zawsze bardzo ladnie wygladala, z czasem jednak wlosy robily sie rzadsze i bardziej matowe, wiec pewnego razu jak poszla na oswiezenie koloru, to fryzjer mial nagla 'wizje', ktora polegala na obcieciu wlosow i zafarbowaniu ich na braz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenkaaaa
Dziękuję Wam, Dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenkaaaa
Hop, hop, Joasiu, czekamy na Ciebie, napisz co z Tatą i ogólnie co słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
Get-ur-freak-on a jakim kolorkiem farbujesz jak mozna wiedziec????:) i czy wychodzi ciemniej???? Ja jednak zdecydowam sie na color&soin odcien ciemny blond.:) mam obawy czy pokryje moj ciemny odrost, ale tenciemny blond bardziej wpada w braz:p no i oczywiscie nie mialam mozliwosci widziec go na zywo bo musialam niestety na necie zamowic wiec zrobie eksperyment:p w piatek tego dokonam bo jak cos nie wyjdzie to przez weekend jakos dojde do siebie:p z loreala i chyba wlasnie z musu upodobal mi sie kolorek nr 60 jasny braz:D i nie wiem czy to z musu ale 62 smakowity mrozny kasztan cudenko:D wiec jak nie wyjdzie z c&s kupuje loreala:D zauwazylam ze moje wlosy nie przepadaja za kallosem i alttera:/ sa jakies sztywne i suche nie wiem dlaczego:/ ale garnier to strzal w 10 i biovax:) wiecie??? Mam takiego fioła ze jak ide do pracy to zerkam na kazda dziewczyne jakie ma wlosy:p haloooo Joasiu dawaj znac co u Ciebie!!!!! Wszystkie czekamy na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×