Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Hej dziewczyny.Sorki ale po co te nazwiska ciagle tylko szukaja mozliwosci zamkniecia forum na ten temat.A co do siodemek to ja mialam ciezka wojne z tym kurierem poniewaz mialam sprawe w sadzie i musialam wyjsc a on przyjechal.Nie wiele brakowalo a nie dostalabym przesylki.Skonczulo sie na awanturze w glownej siedzibie w Warszawie.MASAKRA a do tego klotnia przy odbiorze jak chcialam sprawdzic zanim zaplacilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,witam Was po jednodniowej przerwie,wczoraj mnie nie było,ale dziś Was sobie poczytałam.A ja od rana miwszkanko posprzątałam i teraz mam luzik.Saba,bo nie doczytałam-mąż twój pracuje gdzieś w delegacji? bo mój w Holandii już trzeci rok,do domu zjeżdza co 2-m-ce .teraz będzie dopiero w połowie czerwca.....................może do tego czasu dojde do mojej figury???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie,przyjemnosci-takie rozłąki to nic przyjemnego.u mnie od rana swieciło słoneczko,a teraz zaczyna padać,ale od jutra już ma być ładniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie 12 stopni o 9rano:) bylam juz na dlugim spacerku z malentasem :)Adaska tez juz wzielam wiec spoko loko zastanawiam sie co zjesc na obiad hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie szkoda ze na tak krotko zjechal bo znowu bedzie za 3 miesiace :( no ale trudno sie mowi takie czasy teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka2505
Cześć kobitki :-) Mało się udzielam,ale czytam dziennie i jestem z Wami. Gratuluję Wam świetnych wyników :-) oby tak dalej. Ja dziś jestem po 10 Adaśku.Póki co na wagę nie stawałam,ale też nie czuję by ubywało :-( Apetyt mniejszy to fakt i jem dużo mniej :-) Skutków ubocznych teraz już zero. Mam obawy,że mi się nie uda.. Trzymam za Was wszystkie kciuki!!! Miłego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna_wykiwana
Witam Was. Czytam od jakiegos czasu to forum i jeszcze inne o Adasiu, sama zamówiłam przez internet ten specyfik, cena była atrakcyjna no i dzis dostałam...dyskretnie zapakowany, poskładany na kształt pudełka kartonowy wycinek :/ więc jestem szczuplejsza o 186zł i mądrzejsza chyba... Pani która ze mną korespondowała miała w mailu dane ewawolak...@wp.pl, a na paczce było Marta S*s z Jeleniej Góry. Uwaga więc na oszustów! Maile były fachowo opisane, zapewniające o 100% uczciwości...no załamałam się... Liczyłam na to bo mam trzycyfrowy wynik na wadze i to moja ostatnia deska ratunku była...teraz nie mam skąd wziąć, a internetowi juz raczej nie zaufam :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są jeszcze uczciwi ludzie na necie ja mam takie szczęście że trafiłam na uczciwca :) Ja dzisiaj zjadłam pół grahamki,udko kurczaka i pomidora :) a wypiłam jeszcz ekubek mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak pisze sweetnes :) a oszustów jest tu na peczki lepiej stracić pare dni poczytać fora i popisac do wszystkich z zapytaniem o namiar na kogoś uczciwego :) my tak właśnie zrobilysmy ale naprawdę szkoda ze takich falszywcow szlag na miejscu nie trafia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze należy pamiętać,że kij ma dwa końce-jestem tego zdania,że to zło które komuś wyrządziliśmy,wróci do nas niekoniecznie za "dwa dni",może być to za pare,parenaście lat,ale wróci-dlatego Ci oszuści,którzy się dorabiaja na naiwnych ludziach,stracą i to podwójnie.a rudaagatka chyba faktycznie coś miała na sumieniu-tak zamilkła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Hej girls! Przezucam się na to forum ze starego!wlasnie wczoraj zakupilam adasia przyjdzie w następnym tygodniu bo mieszkam w uk...wcześniej kupilam sibu ale okazało się podrobka a już myslalamze jestem jakąś felerna;-) zobaczymy jak będzie z adasiem boze żeby działał bo to mój ostatnii ratunek miała któras z was tak że był oryginalny a nie działał?? Z góry dziękuję za odpowiedz Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś tylko na chwileczkę, dziś dzień pełen obowiązków sprzątanko gotowanko, spacerki. Zrobiłam dziś mielone kotleciki troszkę się zeszło, ale skusiłam się tylko na jednego małego. Już nie mogę doczekać się swojego ważenia, na razie to tylko 4 dni więc jeszcze troszkę przetrzymam;) Dobrej nocki wam życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczkadoniczka a czemu mowisz ze kupiłas podróbke? Ktos Ci powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Nie powiedział...kupilam zachecona opiniami o sprzedawczyni i że paczka szybko idzie...zaplacilam 35 f i fakt dostalam na drugi dzień bralam 5 dni i czułam efekty uboczne bol glowy i suchosc więc myslalam se że działa mało jadlam cwiczylam i piłam wodę literami ale wiesz co teraz wiem że to była moja podświadomość i sama się staralam bo miałam zachcianki mimo tabletek...a po jakimś tygodniu przestały działać tzn poszlam na impreze pojadlam i zaczęłam mieć znów apetyt wzielam tabletki znów efekty uboczne były ale bylam głodna i głodna kurcze kapalam się że to sciema bralam kolejny tydzień i jadlam normalnie a i nawet efektow ubocznych już nie było...więc rzucilam je w chole** bo nie działają podrobka i tyle!ot moja historia biedna...stąd adaś wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
A w ogóle to dalam kolezance sprobowac i brała tydzień i mówi że pić się chce i głową boli ale apetyt ma jak normalnie ona mówi że tam to albo efedryna jest albo joha bo sibu to w ogóle nie ma...masakra jakas! Co za robienie ludzi w bambuko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przy tamtych tez trzeba robić sobie przerwę tak jak przy Adim ? Myślałam ze może zasugerowalas sie opinia kicimuniu czy jak tam zwal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie. Jestem załamana od świąt moja waga stoi w miejscu, czyli już około 10dni jak nie lepiej. Wy też tak miałyście i ile taki "postój" trwał? Zaczynam drugi blister a jestem po 25 sztukach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas byli znajomi,byl grill bo sie cieplutko dzis zrobilo.Zjadlam tylko jedno udko ale i tak zgrzeszylam trzema piwami :( wprawdzie maloalkoholowe byly ale jednak 3. Na wadze na razie nic to nie zmienilo ale zobaczymy jutro czy aby pojdzie w gore.Oby nie. A jesc mi sie dalej nie chce. Tylko cholercia znowu boli mnie gardlo :( Mykam spac bom z lekka wstawiona ;) Dobrej nocki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba koleżanka zakupiła je jakieś podobno 4 miesiące temu i powstrzymywała się od brania ich, chciała spróbować swoich sił. Zapytałam czy by mi nie odsprzedała polowy i na początku dostałam od niej 5 sztuk a później odkupiłam 20. Ona brała ale sporadycznie i w końcu przestała. Jak jej powiedziałam,że spadło mi 7kg to chce zacząć regularnie stosować. Umówiłyśmy się również, że teraz ja zamówię i część jej odsprzedam. Podała mi kontakt,który wysłałam Ci na maila, ale chciałam go sprawdzić czy ktoś może coś słyszałam o tym sprzedawcy. Reasumując nie ma doświadczenia w braniu Adiego. Niestety mam wrażenie,że o coś może mnie podejrzewasz a może sama jestem podejrzliwa. Jestem na tym forum po to aby dzielić się swoimi spostrzeżeniami bardziej lub mniej pomocnymi i uzyskiwać pomoc od osób z podobnymi problemami. Jeśli nie chcecie mnie tu bo coś ... to wystarczy szczerze napisać i nie robić domysłów. Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety z domysłami tu troche nie halo :) Człowiek chciał podzielić się wynikami, doradzić i został oszustem, gdzie nigdy nikomu nie podałam namiarów;) Ale OK , widzę że po Adim po prostu niektórym na łeb siada ;] Pozdroo dla normalnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala nie wiem do czego pijesz teraz do mnie ja ci po prostu odpisalam żebyś zapytała koleżankę z kad bierze i tyle :) Ja tego numeru nie znam co mi wyslalas i tyle. Jestes tu bardzo mile widziana w odróżnieniu od osoby która mnie obraza...a czy ona jest normalna czy nie nie będę wnikać :) A tak w ogóle to kobietki miłego dnia wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala nie wiem do czego pijesz teraz do mnie ja ci po prostu odpisalam żebyś zapytała koleżankę z kad bierze i tyle :) Ja tego numeru nie znam co mi wyslalas i tyle. Jestes tu bardzo mile widziana w odróżnieniu od osoby która mnie obraza...a czy ona jest normalna czy nie nie będę wnikać :) A tak w ogóle to kobietki miłego dnia wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne Rudaagatka i xxxona25mailxxx@gmail.com nabijały sobię kasę na konto dziewczyny wysyłały im pieniądze na konto a one nie wysyłały żadnej przesyłki jeszcze wygrażały się i obrażały osoby które im zapłaciły... brak kultury i jakichkolwiek zasad!!! Dołączę się do tego co jest robione w sprawie dwóch Pań :) A IP komp jest takie samo i Rudejagatki i maila drabsy@wp.pl więc milcz już agatko wredna babo która zrobiła tyle dziewczyn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!.Widze,że Saba ranny ptaszek dziś.a więc dziś się ważyłam i po 10 tab.na minusie 3,200.Co do skutków ubocznych nie mam już prawie zadnych.Jedyne co pozostało,to suchość w ustach.Dziś się super dzionek zapowiada śliczna pogoda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona27Wwa najważniejsze jest to ze ta sprawa zajęła sie już policja a my sobie poczekamy na efekty :) bo to ze niektóre osoby są szczuplejsze ale z kasy to zostawie bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×