Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Hmm ja mam w domu pelno roznych rzeczy ktore kiedys zbieralam; jakies tam plakaty, kolczyki, pierscionki i takie tam pierdulki,nawet ostatnio moj chcial mi to wywalic,alez sie na niego wydarlam. Ja lubie chomikowac rozne rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbieram mieczaki
czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co do chomikowania, to też lubie, i to takie najwieksze piedołki, ktore potem np. stoja i sie kurzą na półce. Moja matka potem jak sprzatam to mowi ze moglabym wywalić połowe. :P Ale głupio tak potem łyse półki, to juz lepiej jak jakis wazon stoi, czy figurka, czy nawet ksiazka ktorej dawno nie czytałam. Bo w sumie co bym tam innego mogła ustawić... A nie lubie takiej pustki, steryjnej, szpitalnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny 4
Hej! Upiorzyce? Piszecie, że nie moglybyscie jeść na cmentarzu, a tym czasem upiornym to chciałem rozpocząć moją nową historyję. Ale tam:-p Wspomniana kosmetyczka podeszła w kostnicy lub jak kto woli kaplicy i stanęła przy trumnie w nogach dziadka... jadła i opowiadała. Dla mnie i duch starszych kuzynek to był szok!!!!!!!!!! Ślimak, ślimak... Co do pani z tematu o braku równouprawnienia te ta upiorzyca, moim upiornym zdaniem, bardzo się... jest nie na czasie. Jest zdania, że faceci, wiadomo jak reagują na rozebrane... toples upiorzyce te proponuje aby ubrać mężczyzn!!!!!! WIĘC Bardzo lubię Upiorzyce i dlatego, jak tylko mam możliwość, głosuję na PARTIĘ KOBIET mimo obawy o własną płeć;-) Brrr... Ale jej propozycja jest dla mnie, równie zagatkowa jak w/wspomniane mi się;-) I nie niem jak to się ma do "MARSZU SZMAT" w W-wie? Ale te zbyt upiorne, tak jak wyżej wspomniane MI SIĘ ??? Z POLARU... Więc? http://www.youtube.com/watch?v=h3Ns9tHoXU4&feat ure=youtube_gdata_player Ślimak, ślimak czy kiedyś zemdlałaś na widok czerwonej krwi???????????????????? Więc, myk. Myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Upiorne to co napiszę, ale wyciągnęła kanapkę i rozpoczęła śniadanie, bo tyle roboty od rana miała" xxx to ja słyszałam,taki przypadek,że jedna pani prokurator przyjechała na miejsce morderstwa,gdzie policjantom się słabo robiło,a pani prokurator niewzruszona,ciach kanapeczkę z torebki wyciągnęła i zaczęła jeść:D straszliwe:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie mówcie,że faceci mają aż tak stalowe nerwy:) Mojemu kumplowi mieli krew pobierać(tzw.piguła wszystko przygotowywała) w szpitalu,a w tym czasie do pokoiku pobrań wpadła druga pielęgniarka z noworodkiem również na pobranie krwi:)Kumplowi zaczęła pobierać jedna a druga dzidziusiowi...z główki... a kumpel: -Siostro,siostro kończmy już! -a co się dzieje? -chyba zemdleje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest upiorna, a wy takie błękitne? Niebieskie, morskie? Aa, anielsko - niebiańskie;-) Ale ja????:-( A taki piękny kolor miałem... upiorne to więc... myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj bez parasola ani rusz,niestety. Cos ta ''zimna Zoska'' nie chce od nas odejsc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny .
Upiornie dziękuję Paulince upiornej również;-) A może teraz ta TROCHĘ MNIEJ DOJRZAŁA NIŻ JA pojawi się w nowej odsłonie? Czyli, upiornej szacie. Dobrze, że te mi się nie rozpuszczają się w benzynie. Można teraz zarzucić na upiorny gęsi grzbiet. Bo przecież są z polar'u. Więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie monolog, jak zwykle, bo nie zdążyłam wczoraj przed "ulepszeniem" forume dodać postu. O tak, nie każdy facet jest twardy :D. Mój akurat krwi się nie boi i okropnych widoków, ale np. mój ojciec... Gdy był młody, babcia (jego mama) miała ciężką operacje. Lekarze dziwili się, że ona w ogole żywa wychodzi ze szpitala, podobno nie dawali jej praktycznie szans.. Ale niewazne. Powiem tylko- Babcia ma się dobrze, żyje nadal, skonczyła 80 :). I wiecie, po tej operacji leżała na sali ze wszystkimi rurkami, no ja sobie nawet nie chce wyobrażać, podobno była w bardzo ciężkim stanie, tylko rurki wszedzie "gdzie sie dało" i kroplówki podpięte... i płyny wszelakie płynące przez to. No i mój tatuś, młody jeszcze, nastolatek w sumie, poszedl ja odwiedzić... Wchodzi na sale... I pac na podłoge. :D Upiorny- zemdlałam, tak całkiem tylko 2 razy. Z czego raz byl po prostu dlatego, że bylam jakas osłabiona tego dnia i też duszno mi sie zrobiło. To było w "wielkim tygodniu", ktorego to zaliczenie było mi konieczne by mnie wybierzmowano i moja rodzina byla zadowolona, a wiec kosciół pelen ludzi, musialam stac i stac i stac, ale jak zaczelam leciec na konfesjonał w pewnym momencie to kolezanka mnie zlapala, chyba zrzucila jakas babe z ławki bo ocknelam sie siedząc. Już nawet nie pamietam ze próbowałam sie przewrócić, ale ona zapewniała że tak było. Wierze jej, bo urwał mi sie w koncu film po prostu. A co do nowego wyglądu... Tęsknie za pomarańczkami :( Tyle wam powiem. Wygląda jakby chcieli z tego zrobić forum na wyższym poziomie. A stary wystroj byl przez lata, był już tak mocno kojarzony... No średnio mi sie widzi, ale już raczej musimy sie przyzwyczaić. Aha- pocieszająco- u mnie też pogoda jest totalnie do kitu, jest chłodniej, ale najgorsze w tym wszystkim- jest pochmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) A jeszcze coś... bo wciąż się zapominam, więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez prosze Upiorku,dla Ciebie wszystko:P ja moje bierzmowanie wspominam zle,tlum ludzi, pelno babc pchajacych sie pod sam oltarz i te ich odurzajaco mocne perfumy feeee ano pogoda nam kaprysi moze weekend bedzie lepszy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślimak, ślimak, no gdzie ten monolog???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, jeszcze coś... pamięć jest okrutna:p więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiornie miałem nadzieję, że zawsze będę mogł się wpisywać na kolorze ... innym tle, niż "białe" ale to mało upiorne, jak widać i dlatego teraz myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tam się podoba nowy wygląd ;] Ja nigdy w życiu nie zemdlałam. Nawet nie wiem jakie to uczucie "odlatywać". Pada u Was? U mnie od rana słoneczko świeci :) Co prawda szału z temperaturą nie ma, 15 stopni i wieje, ale na deszcz się nie zanosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studentę, teraz to juz troche poprawili w porównaniu z tym, co tu sie rano działo. Przynajmniej kolor nicków jest lepszy, bo są pomarancze i niebieskie. A nie same niebieskie. I moje ślimaki wrócily U mnie dzis nie pada... Ale i tak jest paskudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×