Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

A moj depilator świetnie usuwa włoski:)Ale jak np.długo się nie depiluje zimą zdarza hehehe :P to tak bluźnie w domu,że hej :D Ale np.pod pachami też się depiluje depilatorem i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 4 ;)
Kahahaha Ty dopiero Musisz być upiorna?! Ja kiedyś skorzystałem z okazji i takie 2-3 cm. Zdepilowałem na nodze. Ból taki, że byłem szczęśliwy, iż wszystko działo się w łazience z klozetem.;-) na samą myśl o tym co jeszcze można... co wy depilujecie i gdzie? Nie tylko żołądek się kurczy;-) A Ty, dwie nogi, i pachy. O resztę nie pytam. Upiorna masochistka!!! Nie ukrywam, że zobaczyć Twoją minę pod czas... byłoby bezcenne:-D I nie pisz, że nie masz nikogo! Zacznij od tego, że masz upiornego Wszystkie swoje upiorności przelej na niego:-) Więc? Dawaj!!! Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Masz rację, Upiorny...To masochizm w czystej postaci :O Ale nie mamy wyjścia. W czasach kultu gładkości całości ;) wyjście z obrośniętymi łydkami czy pachami zaowocuje niewątpliwie drwinami i przykrymi komentarzami, na które lepiej się nie narażać...:O To samo na plaży. Wyobrażasz sobie, by kobiecie wystawały kudły spod brzegów majtek?? Raz coś takiego widziałam i przeżyłam szok!! Ale w takich miejscach jak pachy czy bikini nie dam rady się wydepilować!! Ból wściekły i krople krwi...:O Tam się golę maszynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:-) a mnie natura oszczedzila i to bardzo;-) nic nie musze golic. jedynie trimmerem przejade raz na kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nogi (całe), pachy, ręce lecę depilatorem. Jak się to robi regularnie to można wytrzymać. Jak się zapuszcze np po zimie, facet mnie też nie ogląda czy coś, to muszę całą operacje depilacji na raty przeprowadzic. Bo nie wyrabiam. bikini to wolę woskiem. maszynka odpada, bo musiałabym codziennie, wszystko, albo co 2 dni i do tego jak włosy po niej odrastają to mam wszędzie takie małe czerwone krostki :P bez względu na to co to za maszynka. A niedepilować się? nie pokaże się tak mojemu facetowi, póki mogę o siebie zadbać. On by zwątpił :D tzn miałby w łóżku tak jakby prawie faceta, więc nie dziwię się że by go odrzucało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) jak czesto sie golisz pod pachami? to tak z ciekawosci, by wiedziec jaka "przyjemnosc" mnie omija:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie używam depilatora. Jakoś nie mogę się przełamać. Wolę maszynkę albo wosk ;P ostatnio widziałam reklamę takiego urządzenia do pogrzewania wosku i zastanawiam się czy nie zainwestować. Bo u kosmetyczki strasznie drogo, a gotowymi plastrami jakoś mi nie idzie... Ale ja na szczęscie jestem blondynką na rękach i nogach mam prawie białe włoski, więc codziennie golę pachy tylko. Rąk to w ogóle nigdy nie goliłam. Nogi co 2-3 dni latem, a zimą jak mi się przypomni ;P narzeczony też już mnie widział z nieogolonymi nogami, niepomalowaną, nieuczesaną. Pozwalamy sobie na bycie nieidealnymi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też co chwilę nie wyświetlają. Jak jest więcej niż 1 strona, to wystarczy wejść w (ost.) i w linku zmienić ostatnią liczbę na większą :) powinno się wyświetlić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka- jak chodzi o mnie to wszystko mniej wiecej co tydzien tym depilatorem poprawiam. Tylko wiadomo, że nie usuwam za kazdym razem, co tydzien, takiej samej ilosci wlosow, po tygodniu to mi moze kilka wloskow na krzyż pod pachą odrosnie, tak samo gdzie indziej, ale i tak przeciez nie bede tak biegać w polowie zarosnieta. :P... Wiec średnio co tydzien poprawiam kazda partie, nieszczesne pachy też, ale jest to juz do wytrzymania dla mnie. Jestę- mój mnie w sumie niemal ciagle jak widzi to niepomalowaną bo sie w zasadzie nie maluje na codzien (chyba ze jakis błyszczyk, no i paznokcie maluje). To jest jedyna zaleta bycia brunetką, że mam ciemną oprawe oczu, gęste brwi i rzęsy, jak sie wszystko wyreguluje to już wygląda przyzwoicie nawet niepomalowane. A, że jestem leniem to... :P zadowalam sie moim naturalnym wyglądem. No ale chłopak szoku nie przeżywa. :D Natomiast raz, przypadkiem sie zdarzyło, że mnie nakrył zarośniętą, to bylo już dawno temu, w sumie poczatki naszego spotykania sie 1 czy 2 randka... i do tego mialam spodnie, dlugie. To był tylko spacer w parku, wiec w ogole problem moich zarośnietych nóg zbagatelizowałam (przeciez nie bede sie tam rozbierać, lol?) I dziwie sie, że traumy nie ma, ze tak lekko to przezył... Skoro sięgnął sobie w ktorymś momencie ręką do mojej łydki a taaam... No, tak równie dobrze to mógł sie wziąć za oglądanie swojej nogi. No ale skad ja moglam wiedziec, ze mu wpadnie do łba tak kretyński pomysl... na spacerze. Czy nie ma ciekawszych części ciała u kobiety niż te cholerne nogi? :x Nie no, żadnych wyrzutów mi nie czynił, skąd. Ale zszokowany to widać, że był, bo wiekszosci dziewczyna kojarzy sie z delikatną jednostką jak róży kwiat, a nie z istotą zarośnieta jak małpiątko :P... No i od tamtej pory po prostu nie bylo opcji, zeby mnie zobaczył niewydepilowaną. I nie będzie (ten jeden raz, był okropny, czułam sie tak zażenowana, że to masakra, miałam ochote sie rozpłakać. Poważnie wam mówie), chyba, że ja sie poważnie rozchoruje... :P Tyle mojej dramatycznej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Ja też zazdroszczę dziewczynom, które matka natura nie obdarowała nadmiernym owłosieniem :D Mam siostrę, która ma malusieńkie, blade włoski i nie ma potrzeby ich depilowania. Ja chyba otrzymałam geny po tacie, który jest zarośnięty niczym małpa :D Cieszę się, że przynajmniej nie mam włosów na klacie i plecach...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sporo włosów ale tak jak mówię, są praktycznie białe. Minus tego jest taki, że jak golę nogi to zawsze gdzieś zostaną ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to odziedziczyłam po mojej mamie ;p Tylko, że jej z wiekiem faktycznie włosy sie osłabiły, albo nie wiem w wyniku czego ich ilość spadła prawie do zera wlasnie np. na nogach O.o (a w moim wieku miała identyczne jak ja podobno i jedyne co, to te kilkadziesiat lat katowala depilator). Możliwe w koncu, po latach, tak osłabic cebulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Nie mam pojęcia ale ja nogi depiluję kilkanaście lat i czarne, mocne włosy nadal wyrastają...:O Jest ich ciut mniej ale są ciągle grube i silne...:O Może w okresie przekwitania mamie zaczęły słabnąć? Zmiany hormonalne związane z menopauzą...:) Mam nadzieję, że nie będę musiała się depilować do usranej śmierci...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
jestę studentę- jak tam Twój kotek? Doszedł już do zdrowia po majówkowym kontakcie ze żmiją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Mało brakowało a ja także zaliczyłabym bliskie spotkanie ze żmiją. W czasie majówki, na Polanie Chochołowskiej chciałam sobie usiąść na trawie gdy siostra krzyknęła, bo zwinięta żmija poruszyła się tuż koło moich nóg...:O A kilka minut wcześniej sama ostrzegałam wszystkich by patrzyli pod nogi, bo mogą się w słonku wygrzewać żmije...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że kot jest cały i zdrowy. :) Dojrzalsza- właśnie tez dopuszczam te myśl, ze to po prostu menopauza tak zadziałała. A ja bym tak chciała mieć słabsze włosy teraz, a nie za 30 lat. :D... Chyba pozostaje mi laser, ale to trzeba kupe kasy mieć, i do tego też podobno efekty nie sa na całe życie, a raptem na 3-4 lata u coponiektorych (nawet jak sie wywali w to 3000-4000 zł ;/). Więc chyba jestem w kropce i bede depilator meczyc co tydzien do konca zycia, bo na to, że zostane milionerką to sie nie zanosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Ja także rozważałam laser ale koszty mnie przeraziły, no i fakt, że takich włosów definitywnie się nie da pozbyć...Tak, że wolę zainwestować w nowy depilator. Stary ma już trochę lat i byłam z niego zadowolona ale może są jakieś bardziej nowoczesne i mniej boli ten zabieg? Może któraś z Was ma taki z nakładką chłodzącą lub do depilacji na mokro? Warto takowy kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Ja także rozważałam laser ale koszty mnie przeraziły, no i fakt, że takich włosów definitywnie się nie da pozbyć...Tak, że wolę zainwestować w nowy depilator. Stary ma już trochę lat i byłam z niego zadowolona ale może są jakieś bardziej nowoczesne i mniej boli ten zabieg? Może któraś z Was ma taki z nakładką chłodzącą lub do depilacji na mokro? Warto takowy kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny, jutro mam mega przerąbane kolokwium, a kompletnie nie mam motywacji żeby się uczyć :( najchętniej przeleżałabym ten czas w łóżku w pozycji płodowej. Nawet nie próbuję ogarnąć całego materiału, mam wrażenie, że nie jestem w stanie ogarnąć pytań z poprzednich lat ;/ a jak się nie powtórzą, to nic tam nie napiszę... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.opinie.senior.pl/Braun-3270-Legs-Body-Silk-epil-3-SoftPerfection,28007.html Ja mam takie o coś zdaje sie (niebieskie :P) Działa średnio, ogólnie może być, chociaz czasami chyba urywa a nie wyrywa, niby ma np. nasadke masująca, ale dla mnie ona nic nie zmienia w kwestii odczuwania bólu :D No i z minusów- nie wiem jak wypada z najnowszymi depilatorami, ale po pół godzinie... boli mnie autentycznie głowa, zdecydowanie za głośny... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biednaś :( A z czego to kolokwium? Mnie dziś brzuch nawala i też mam ochote leżeć w pozycji płodowej, chyba pójde po nospe i sie poloze na pol godziny... Ja ostatnio mam problem w ogole z mobilizacja w każdym kierunku, wiec cie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chemia leków. No ja ostatnio też nie mam motywacji do nauki, byle się prześlizgnąć... I jeszcze znowu pada ;( to też mnie demotywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny4
Zwolenniczko francuskiej diety, spróbuj może akupresury? Teraz, po czasie... A ja z upiorem wierzyłem, że wy takie gładkie z natury:-D ...dzieki piszącym tu Upiorzystkom wiem wszystko i dziękuję za waszą pracę dla naszej, upiornej, ale jednak - przyjemności;-) Więc... Oszustki, oszustki, upiorne oszustki:-) Myk, myk... Stopka nie moja, ale też upiorna: Wiecie czym różni się chłop od baby? Chłop nie kopie leżącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny 4
I niech się dzieje dobrze:-) Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Upiorny 4 ;) "Kahahaha Ty dopiero Musisz być upiorna?! Ja kiedyś skorzystałem z okazji i takie 2-3 cm. Zdepilowałem na nodze. Ból taki, że byłem szczęśliwy, iż wszystko działo się w łazience z klozetem. na samą myśl o tym co jeszcze można... co wy depilujecie i gdzie? Nie tylko żołądek się kurczy A Ty, dwie nogi, i pachy. O resztę nie pytam. Upiorna masochistka!!! Nie ukrywam, że zobaczyć Twoją minę pod czas... byłoby bezcenne I nie pisz, że nie masz nikogo! Zacznij od tego, że masz upiornego Wszystkie swoje upiorności przelej na niego Więc? Dawaj!!! Myk, myk..." xxx siemka,ja z depilacją depilatorem jade na hardcorze:]A pachy nie są bolesne pod tym względem:D naprawde gorsze są obrośnięte nogi bądz intymniejsze części ciała...ale warto pocierpieć:) to już masz miłe wspomnienia z depilacją,widzę;) ja to uważam,że mężczyzna pewne części ciała powinien depilować;) A co do zimnego wosku to nie jest rewelacyjny:P W ogóle Upioprny masz taką manierę pisania jak pewna znajoma mi osoba:D hehehe.Jestes może z województwa łódzkiego?;> no powaga nie mam nikogo:]Ale chyba muszę być samowystarczalna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×