Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Gość królowa  fejsbókowa
Jak ładniej jak :-P Jak przeziębienie? więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość:-)
i wszystko się... :-P myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość:-)
...haha:-D ja Upiorny, ale nie łobuz :-D więc, myk, myk... dziękuję moderacjo.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zdrówka:-) Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie wypijemy Twoje zdrówko;D ja chyba nie będę mogła Jednak działać na siłowni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jak dlaczego??? Więcej... myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka Kahahaha ;-) Ty tak długo piszesz? :-P Więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo po paru godz to trenigu,mam puls 110-115.na orbitreku powinnam mieć puls max 140 a ja mam 160 i to przy najniższym levelu :/Wykończe się...któregoś dnia jebne na salce:/ trener mi coś będzie modyfikować,ale nie wiem czy to coś da... Bo trening jest spokojny...a ja przecież sercowa jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kahahaha, szkoda uciekinierko. Ja, kiedyś miałem podobną sytuację i upiorna doktor dała leki po których nie tylko tętno opadło:-P więc, poszedłem do upiornego doktora a ten... ble ble i kazał łykać... na rozrzedzenie krwi. Tętno nie wzrasta, ale już co innego, tak;-) Idź do lekarza, ja z większym problemem idę do dwuch... a diagnozy są różne:-D Więc Paula, pojęcie fajneg filmu każdy z nas ma inne...;-) Ja jako upiorny, wciąż jestem pod wrażeniem takich staroci jak, upiorne 7 dusz czy Anthony Zimmer jeżeli dobrze napisałem. A Ty jakie Masz gusta? Więc? myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, Spytaj się na ogólnym? Propozycje posypią się jak z rękawa. Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopaki na ibizie,:-P ale mi to nie do śmiechu;-) więc jakie Masz gusta... :-) myk, myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kahahaha, ale wzór z netu do obliczenia Twojego tętna do wieku wskazuje, że 115 to jak najlepiej we właściwym kierunku zmierza! Więc? Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
Upiorny ja mam stwierdzoną tachykardię.normalny puls bez wysiłku powinien wynosić 70-80... a ja mam 110-120 siedząc/leżąc :/ więc to nie jest ok,a na orbitreku max powinnam mieć 140... więc zdąrzyłam go polubić a już muszę z niego zrezygnować:]zostają mi wiosełka i spacerniak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kahahaha oczywiscie doktor wie najlepiej, ja piszę tylko o swoim przypadku. Wg. jakiego wzoru na orbitreku Musisz mieć przy wysiłku tylko 140? Cóż to za choroba? Jak chceż to odpisz... Masz wysokie tętno, które szybciej zużywa Twoje serce, tętnice i resztę życia, a specjaliści nic z tym nie robią? Tylko się nie denerwuj, ja już takie upiorne jajo jestem:-P Więc? Myk, myk... Paula, co wybrałaś na poprawę wieczornego humoru?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhuhu
Upiorny,tachykardia to często skurcz serca,objawia się uczuciem wyskakiwania serca,przy dużym pulsie są omdlenia.ja miałam przy wstawaniu z łóżka ciemno przed oczami,kręcenie się w głowie...omdleń nie było;) Holter,pokazał przez ponad 8godz.puls od 120 do 158... opis był,że stwierdzona tachykardia... biorę concor cor,mialam dawkę 1,25mg,ale to za mało...więc mam 2,5mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brr... czytałem o tętnie w necie, ale musiałem przestać. Bo bym chyba miał zjazd:-D Tak upiornie mam. Dzisiaj Czujesz się, dobrze? Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kahahaha, Żyjesz? Więc? Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że upiornie, ale dobrze;-) Nowy dzień, nowe możliwości... więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty koorwa, co? . Z osłem na łby się Zamieniłaś???? . Ze schodów Spadłaś, czy mamusia przy porodzie na główkę usiadła? . Co Twooj psychiatra na to??? . Masz takie tętno, a wpierrdalasz w siebie nikotynę jak jakiś popierrdolony ćpun???? Nikotyna powoduje wzrost tętna!!! Nie powiedzieli doktory czy debilizm z mózgu na uszy przeniósł się? WIĘC WRÓĆ I PRZECZYTAJ TO JESZCZE RAZ!!!!! Nie pal upiorna upiorzyco!!!! Piersi Masz zagrożone, a tyle jeszcze amatorów na nie. Nie Bądź samolubną zołzą!!!! Chociaż... Ty Jesteś nienormalna!!! Działasz destrukcyjnie na swój organizm. Ty Chcesz rodzinę tworzyć? Chyba z desperatem finansowym, który będzie Ciebie dokarmiał nikotyną, aby szybciej za Twoją skórę, kasę dostać. Więc Kahahaha!!!!! Obudź się i zacznij życie jak normalna, a nie jak jakaś Ć P U N K A !!! Czy Ty wiesz ile tracisz??? Piękna dziewczyno? Chyba nie chcesz, aby Twój chłopak podczas uniesienia zadawał Tobie magiczne pytanie? Ale nie, czy dochodzisz? Tylko... czy już nie schodzisz? Dbaj Upiorna Upiorzyco o siebie nie tylko na zewnątrz!!!! Paląc, ryzykujesz: - Raka, np. piersi... - Szybszą przemianę materii. - Przyspieszone TĘTNO!!!! Czy warto? Czy warto być naćpaną, głupią Piizdą??????????????????? O Słodka Ty, Marto? Jeszcze kasę tracisz. Lepiej sobie do otworu gębowego włóż lizaka, jak nerwa Masz. I mogą mi BANA na zawsze dać. Najważniejsze jest Twoje zdrowie!!! I wiem, że to nie moja sprawa:-D Więc myk, myk!!!! Nie pal, prosimy Cię. My niepalący.:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorny,żyje,serce mi się uspokoiło,ale ciśnieniomierz mi padł i lipa... a powinnam pare razy dziennie mierzyć ciśnienie:] aż tak Cię zmroziło czytanie o pulsie??;) Da się z tym żyć:)najprawdopodobniej to całe życie na beta blokerach;) powinno się wyeliminować stres,palenie tak tak,chętnie to zrobię jesli będę mieć ŚWIĘTY SPOKÓJ!!!Bo jestem w stanie rzucić,pod warunkiem mniej stresowego życia;)i tyle...a to niestety nie żadna głupawa wymowka,tylko cała prawda:) a i co najważniejsze nie wolno pić alko:)napiłam się pół zwykłej szklanki piwka:)To następnego dnia wstałam grubo po 11tej:)Więc takie atrakcje nie są dla mnie,a i w sumie żadna przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Alter ego Upiornego "A Ty koorwa, co? Z osłem na łby się Zamieniłaś???? Ze schodów Spadłaś, czy mamusia przy porodzie na główkę usiadła? Co Twooj psychiatra na to? Masz takie tętno, a wpierrdalasz w siebie nikotynę jak jakiś popierrdolony ćpun???? Nikotyna powoduje wzrost tętna!!! Nie powiedzieli doktory czy debilizm z mózgu na uszy przeniósł się? WIĘC WRÓĆ I PRZECZYTAJ TO JESZCZE RAZ!!!!! Nie pal upiorna upiorzyco!!!! Piersi Masz zagrożone, a tyle jeszcze amatorów na nie. Nie Bądź samolubną zołzą!!!! Chociaż... Ty Jesteś nienormalna!!! Działasz destrukcyjnie na swój organizm. Ty Chcesz rodzinę tworzyć? Chyba z desperatem finansowym, który będzie Ciebie dokarmiał nikotyną, aby szybciej za Twoją skórę, kasę dostać. Więc Kahahaha!!!!! Obudź się i zacznij życie jak normalna, a nie jak jakaś Ć P U N K A !!! Czy Ty wiesz ile tracisz??? Piękna dziewczyno? Chyba nie chcesz, aby Twój chłopak podczas uniesienia zadawał Tobiemagiczne pytanie? Ale nie, czy dochodzisz? Tylko... czy już nie schodzisz? Dbaj Upiorna Upiorzyco o siebie nie tylko na zewnątrz!!!! Paląc, ryzykujesz: - Raka, np. piersi... - Szybszą przemianę materii. - Przyspieszone TĘTNO!!!! Czy warto? Czy warto być naćpaną, głupią Piizdą??????????????????? O Słodka Ty, Marto? Jeszcze kasę tracisz. Lepiej sobie do otworu gębowego włóż lizaka, jak nerwa Masz. I mogą mi BANA na zawsze dać. Najważniejsze jest Twoje zdrowie!!! I wiem, że to nie moja sprawa Więc myk, myk!!!! Nie pal, prosimy Cię. My niepalący" xxx muszę przyznać,że masz"baaardzo wysoką"kulturę osobistą-to raz :) Dwa-taki hop do przodu jesteś?to dawaj cofniemy się 7-8 mies.wstecz,i zamienimy się miejscami,ja wskocze w Twoje życie a Ty w moje:)Hahaśnie Ci nie będzie,uwierz:)A nie będę wywlekać swoich spraw bo są zbyt osobiste. trzy-nigdy nie mialam problemu z sercem do 7-8mies.wstecz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wszystko Wiesz Tylko działaj na swoją korzyść Kahahaha? Super będzie zawsze towarzyszył i co? więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D super to miał być STRES;-) Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i nie pal!!! Ja jednak twierdzę, że to upiorna wymówka. Twierdzę tak wg. siebie. Upiornie lubię wódkę, ale na szczęście budżet mam ograniczony:-P I powiedziałem sobie, że w chwili upiornego "doła" nie sięgam po alkohol!!!!! Mi jak moja mama umarła... można powiedzieć na moich rękach to powiedziałem, że już nie palę! Teraz po kilku latach zapaliłem... :-P Smak straciłem na swoją korzyść. A paliłem dosłownie dla relaksu. Delektowałem się dymem w płucach:-P Ale to mój przykład, Ty Musisz znaleść siłę w sobie i przedewszystkim chcieć! Popejmij dobrą decyzję i Trzymaj się jej. Jak upiorny galeon wyznaczonego kursu po złoto:-D Ale mnie wzięło;-) więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×