Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Uhuhuhuhu.nie obraziłam się :D nie martw się przerost mięśni mi nie grozi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Upiorny :) Takie przesadne rozbudowanie minie grozi,my baby nie mamy predyspozycji do zbudowania mięśni jak facet-bo nie mamy takiej ilosci testosteronu:]Aby tak "doj***ć" mięśnie musiałabym sie wspomagac sterydami Na siłce mamy jednego trenera to naprawde muły to ma duże,ale wypracował to przez dobrych pare lat i zapiernicza nieźle.a z kumplem mówimy na niego anabolek :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oto caly cytat: -Jak to powiedziała jedna dziewczyna mająca duże piersi: "Całe życie z ciężarami" więc myk, myk... Upiorzyce! wszystko w swoim czasie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam, ale nie mieszkamy razem. Generalnie jesteśmy razem 3,5 roku, a od jakiś 2,5 nasz związek stoi w miejscu... Właśnie oglądam zdjęcia ślubne znajomych... Ona rok, on dwa lata starszy ode mnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kahahaha! Już Zostałaś posądzona o... Przeze mnie:-) Więc romans to najbezpieczniejszy akt, cholera już nie wiem co piszę więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość "oto caly cytat: -Jak to powiedziała jedna dziewczyna mająca duże piersi: "Całe życie z ciężarami" więc myk, myk... Upiorzyce! wszystko w swoim czasie" xxx właśnie to powiedziała laska z nie za dużym biustem :P Eheś,wszystko w swoim czasie ;) Zegar tyka,bliżej mi 30 niż 20:P a ja aktualnie odbywam kare,za postępowanie innych ;) Zostały mi 2lata,bo łączna kara to 5lat :( xxx "Kahahaha! Już Zostałaś posądzona o... Przeze mnie Więc romans to najbezpieczniejszy akt, cholera już nie wiem co piszę" xxx oj Upiorny,Upiorny :D bo się zakochasz jeszcze :P właśnie,co Ty wyrawiasz Rodzynku:D tak się teraz zastanawiam,czemu tu z nami,Babami (tak tak przez duże "B") tak siedzisz?hmmm?nie to,żebym chciała Cię stąd wykurzyć,bo mam dużo sympatii do Ciebie :)Ale mnie to zastanawia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jestę studentę "Mam, ale nie mieszkamy razem. Generalnie jesteśmy razem 3,5 roku, a od jakiś 2,5 nasz związek stoi w miejscu... Właśnie oglądam zdjęcia ślubne znajomych... Ona rok, on dwa lata starszy ode mnie..." xxx to choć tyle dobrego...a ja sama od 3lat.tego pajaca co się z nim widywała i wpadłam po uszy to nie liczę,bo nigdy to nie było "formalnym" związkiem... dlatego,ja się nie katuje oglądaniem takich fot.nawet małych dzieci koleżanek nie oglądam na fb...bo zwyczajnie becze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kahahaha, dlaczego...? Już tu określili takich jak ja! Nieudacznicy, przegrańcy, prawniczki i takie tym podobni bardziej lub mniej. Jednego nie zauważyłem, a raczej zauważyłem, że nikt nie zarzucił że to pedały:-D :-D :-D I pod tym ostatnim się podpisuję. Męskie fora są na ogół monotematyczne i konkretne. Jeżeli chcę naprawić pralkę to idę po pomoc na inne forume, a tu jest wszystko. Łącznie z upiornym. No i ta fascynacja niezbbdanym umysłem niewiasty... jak można badać coś, czego nie ma? więc myk, myk... Usatysfakcjonowana odpowiedzią?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiorna Paula...? więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że upiorna Kocica bry, mnie nie ubieganie, więc Dzień upiorny! myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Upiorny :) "Kahahaha, dlaczego...? Już tu określili takich jak ja! Nieudacznicy, przegrańcy, prawniczki i takie tym podobni bardziej lub mniej. Jednego nie zauważyłem, a raczej zauważyłem, że nikt nie zarzucił że to pedałyI pod tym ostatnim się podpisuję. Męskie fora są na ogół monotematyczne i konkretne. Jeżeli chcę naprawić pralkę to idę po pomoc na inne forume, a tu jest wszystko. Łącznie z upiornym. No i ta fascynacja niezbbdanym umysłem niewiasty... jak można badać coś, czego nie ma? więc myk, myk... Usatysfakcjonowana odpowiedzią?" Xxx oj Upiorny,ja tam tak nie myślę ;) choć odpowiedź nie zbyt mocno mnie nie satysfakcjonuje ;) jak to badać coś czego nie ma?przecież umysł kobiety JEST i to w dodatku bardzo ciekawy :] Naprawdę;)Choć baaardzo skomplikowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Paulllllinna "Dzien dobry jeee! Juz nie boli!" xxx przebolałaś czy tablety Pomogły?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D może być i kara, chociaż za małe przewinienia dają wyroki w zawieszeniu więc jestem ty, bo przyciągnęła mnie tu jak misia;-) do miodu:-D więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
Upiorny,w zawiasach,dobrze by było;)Tylko,dlaczego karę odbywa niewinny czlowiek?;)bo ja nic złego nie zrobiłam... A wina to duża,nie lekkie przewinienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąd idzie
To jakieś upiorne?! Takie prawdziwe czy wyimaginowane dla dramaturgi tematu? Wiec myk, myk...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurdę, Paula? Jak nie łeb to gardło... więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leniwy dzień jakby nic się nie stało... Myślę o upiornościach oczywiscie. Obejrzałem dwa upiornie stare filmy. Każdemu ta upiorność się przytrafi... więc pierwszy miał okazać się komedią, a wyszło jak zwykle;-) Upiornie życiowo:-D "Chłopaki na Ibizie", wykazuje dozę ironi, ale to niestety to młodzieżowe tajemnice okresu dojrzewania:-P Ale drugi film "Wpadka" to już na ironię losu kończy się... upiornie. Poruszył mnie upiornie. Takie życie. Pozdrawiam upiornie wszystkie upiorzyce. Więc, myk, myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale u mnie duszno i na burze oczywiscie sie zapowiada:/ Znowu poprzestawialam meble w pokoju:P na tym punkcie mam jakas schize,lubie cos przestawiac i zmieniac wystroj wnetrz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie mnie odblokowali;-) więc myk, myk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj łeb, głowy nie chce. więc uuUUUu jak ... a nie! To Paula! Jak Bedziesz tak często przemeblowywała to kiedyś po pijaku nie trafisz do łóżka więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiorna, ale szcześciara ;-) więc myk, myk... teraz ładniej w pokoiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×