Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Gość gość
Jak nie ma, jak jest;-) Do tej pory, wiedza ma była taka, iż upiorzyca to nie ludź:-D więc????????????????? Myk, myk... jutro także będzie upiorne, ale jednak słońce!:-) Dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...z ostatniej chwili! Słońce będzie już dzisiaj:-) więc... uszy do góry i myk, myk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiorne słońce, a wy śpita. Radosna Kahahaha:-) Żyjesz, czy ulub Cię zjadł jak wilk czerwonego? To narka, więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, to do... okresu grzewczego:-D więc pozdrawiam i myk, myk... :-D)) i 🌻wiadomo dla kogo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny .
No, to do... okresu grzewczego:-D więc pozdrawiam i myk, myk... :-D)) i 🌻wiadomo dla kogo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Upiorny "Radosna Kahahaha Żyjesz, czy ulub Cię zjadł jak wilk czerwonego?" xxx Dobry wieczór Upiorku :D żyje,żyje ale jak zwykle z dziwnymi historiami z chłopami :P wbiłam się dziś w miniówkę (bo skwar od rana),bardzo krótką-zakrywającą tyłek i troszkę ;) A więc to skrawek materiału ;) I trener chciał mi dać klapsa :D ale zboczek :) tydzien temu czy dwa, miałam afere od pewnej panny,bo pisałam z jej facetem na fb.tak na marginesie facet kompletnie nie mój typ,a i rozmowa była bardzo zwyczajna ;) Oprócz jego propozycji spotkania ;) I jak zwykle wszystko na mnie :D niekulturalna krowa,w dodatku analfabetka :D mi jazdy robiła :P fajnie,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha jednak jesteście:P Kaha w sumie to nie dziwię się tej pannie że zrobiła Ci "jazde", ja na jej miejscu zrobiła bym dokładnie to samo. Co z tego że to on pierwszy do Ciebie zagadał, jak swojej dziewczynie pewnie wmówił że to Ty do niego zagadałaś. Moim zdaniem wogóle nie powinnas była nawet mu odpisywać, przecież wiedziałaś że ma kogoś więc po co? Dla zabawy? Sorry,ale to trochę bez sensu. Tacy kolesie którzy niby maja laski a piszą do innych to skończeni idioci. Nie warto takiemu nawet odpisywać i tracić na takiego czasu. Gdyby do mnie napisał jakiś koleś a wiedziała bym że ma dziewczynę to pierwsze co bym zrobiła to napisała do niej jakiego ma z***bistego faceta że pisze do innych lasek:) Stac Cię na kogoś lepszego niz na jakiegos zajętego fagasa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
Sory,ja nic złego nie zrobiłam :P mnie tam rybka.dla takiego faceta nie mam szacunku :] A chyba nie ma jakiegos zakazu który mówi o tym,że jak ktoś jest w związku to nie może rozmawiac z płcią przeciwną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zakazu niby nie ma ale on zaproponował Ci spotkanie... jak bys sie poczuła na miejscu tej dziewczyny?Gdyby Twój facet zaproponował jakiejs lasce spotkanie? Takich facetów powinno się unikać jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wchodzicie tu jeszcze? ;) Zmieniłam nick, bo tamten mnie trochę wkurzał ;P Co tam u Was ciekawego? Bo ja walczę z egzaminami dalej ;( Co do tej rozmowy z facetem, to ja bym się nie wkurzyła na mojego, że pisze z jakąś inną dziewczyną na fb. O ile nie zaproponował by jej spotkania ;] Bez przesady, przecież pisanie z kimś, to jeszcze nie zdrada, natomiast proponowanie spotkania już niekoniecznie... Ale dla mnie jest w tym zero winy ze strony Kahaha, ale niektóre dziewczyny nie ogarniają, że ich "miśki" mogą być czemukolwiek winni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oceniaj niechcąc być ocenionym. Czy jakoś tak podobnie:-D upiorne to, a ja przecież unikam upiorności. więc kiedy zdradzi mnie upiorzyca to zawsze będzie to jej wina bez względu na to czy prowokuje ją kolega, mój dobry kolega czy obcy upiorzysta. Lanie musi być. Bez seksu!!! Ot, taka dygresja upiorna;-) więc Choć jeszcze nie ma grzewczego sezonu to upiornie witam więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa dziekuje!:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiac:) a dowiedzialam sie w polowie drugiego:P jakiez zaskoczenie bylo! Bylam u lekarza na kontroli a on do mnie ''Noo gratuluje,dzidzius w drodze!'':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć to upiornie zabrzmi to jednak mogę być przy porodzie :-D jeżeli to Ci w czymś pomoże. jeżeli upiornie znienacka to nie było zaskoczeniem to superowo!!!!!!!!!!! Jeżeli niezaplanowane to trudno, najważniejsze, aby było kochane :-) przez tatę i mamę. To masz ogromne zmiany po Nowym Roku... Nowe życie to... nowe życie:-) Jak samopoczucie?????? więc myk, myk... och, dzieci:-) pięcioro chciałbym mieć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby tak dalej, ale to poczatek, więc mdłości mogą się pojawić. Tak mnie się upiornie wydaje bo nie znam się. Z doświadczenia wiem, że planowanie jest upiorne, a z przypadku np. urodziło się w rodzinie, aż troje i wtedy zaczęli planować, aby czwartego nie było:-D I tym sposobem mają trójkę, a chcieli jedno (kalectwo) i później. Paula, imiona już zarezerwowane? więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i po co odpisywać upiornemu Przecież ty zjawa!!!! więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...skutek osiągnięty. Czy jakoś tak... a wcześniej Pisałaś: Kuba i Wiktoria. DLATEGO PYTAM. Ciekawość mam ogromną więc... gdzie będziecie mieszkać?????? Młoda mamo;-) więc... myk, myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula upiorne serce Ty moje, u mnie jest upiornie. Pytam o miejsce zamieszkania bo pamiętam, że z upiorem pchałaś się do miasta!!! jEdnak dzidzia zmienia WSZYSTKO w naszym życiu:-) Cieszę się jakbyś byla... ja byłbym Twoim wujkiem:-D więc G D Z I E ?????????????? Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula upiorne serce Ty moje, u mnie jest upiornie. Pytam o miejsce zamieszkania bo pamiętam, że z upiorem pchałaś się do miasta!!! jEdnak dzidzia zmienia WSZYSTKO w naszym życiu:-) Cieszę się jakbyś byla... ja byłbym Twoim wujkiem:-D więc G D Z I E ?????????????? Więc myk, myk... i ponownie każą czekać jedną minutę, mimo, że wcześniej nic nie pisałem. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×