Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Wesele Szwagra

Polecane posty

Gość xxxLALALALALAxxxy
przecież sama je sobie napisałaś, jagódko:O i przestań oczerniać katolików taką marną parodią:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm1234
Jagoda jest jeszcze grosza swoja droga jestes niezle walnieta katoliczka moherowy beret z kosciolem na pokaz jak wiekszosc katoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxLALALALALAxxxy
jak to jest, że przestaje pisać któregoś dnia jagoda a pojawia się tototo, co to ją broniło w temacie o zajebywaniu małych piesków w beczkach i oszczędzaniu na dzieciach na krem od Diora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUTWA
TWOJA KREACJA DROGA KOTKO BYLA MODNA JAK W POLSCE PRZEBIEGALA TRANSFORMACJA. WTEDY KOBIETY LUBOWALY SIE W TAKICH RZECZACH. DZIS ZOSTALAS JEDYNIE WYSMIANA ZA BRAK GUSTU. TWOJE POGLADY SA JAK Z SREDNIOWIECZA. JAK BYS MOGLA TO DALEJ PALILABYS NA STOSIE MLODE DZIEWCZYNY KTORE ZGRZESZYLY. ROZNE SA OBAJWY CHOROBY KATOLICYZMU. WSPOLCZUJE TWOJEJ RODZINIE. JESTES DEWOTA, PLOTKARA, ZAWSZE ODPOWIADASZ NIGDY NIE PRZEPRASZASZ. SWOJA MORALNOSC ZACHOWAJ DLA PROBOSZCZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro i tak drapieżna kocica przyjdzie i zacznie swoje wywody. Jak zwykle zarzuci że brak nam moralności, wartości i jak zwykle obraźi się. Może zamiast krytykować Kotkę która pewnie pochodzi z głębokiej wioski gdzie psy dupami szczekają nauczymy ją gdzie kupować i co jest modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa bez smietany
czytajac wpisy kotki jestem za aborcja;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
sluchaj Kotko czy jak ci tam, weź się zastanow co Ty do mnie mówisz? jestem wyksztalconą kobietą pracuje w swoim zawodzie tak jak moj maz rowniez mamy dom plus jeszcze mieszkanie ktore chwilowo wynajmujemy.na swoja obecna pozycje pracowalam bardzo dlugo... niczego mi nie brakuje mam dwójke wspanialych dzieci nie szlam do slubu tak jak ty mowisz " z brzuchem " ale nigdy przenigdy nie wyrazilabym sie tak o innych kobietach ktore poczely swoje dziecko nie majac slubu. te dzieci sa tak samo wspaniale jak te poczete po slubem i NIE MASZ PRAWA tak nikogo oceniac - zadnej kobiety mowiac ze rozkladala nogi przed slubem bo to po prostu nie twoj zasrany interes. musisz byc niezle zakompleksiona i nieszczesliwa skoro tak obrazasz inne kobiety... w niczym nie sa gorsze od ciebie ja bym powiedziala nawet ze o duzo bardziej madrzejsze i bardziej inteligentne od ciebie nie masz za grosz szacunku do innych ludzi. tego cie uczyli Twoi rodzice w tym niby mega katolickim domu? moze i nóg nie rozkladalas ale JAD to w ciebie wszczepili niemilosierny. i wiesz co? zdecydowanie wole takie kobiety niż takie beznadziejności jak Ty ciagle jednak mam nadzieje ze to jedna wielka ściema z twoja postacią ale jesli to prawda to współczuje baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo twojemu mezowi i dziecom ze maja taka beznadziejną matkę ktora kradnie i oczernia innych a maz na bank ci rogi przyprawia. kto by wytrzymał z takim moherem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
To nie możliwe, że istnieją takie osoby jak Kotka 33. Kto normalny zabiera z Mc Donalda słomki czy kubki ? przecież tego jest pełno , chociażby w Tesco po kilka groszy !! Nieraz spędzałam czas w ekskluzywnych restauracjach i by mi do głowy nie przyszło kraść stamtąd np świeczek albo sztućcy , chociaż ładne były bo to przecież zwykła KRADZIEŻ ! Co to wody, to znam taką starszą Panią co się myje np nad miednicą , żeby tylko wody nałapać, a potem spłukuje tym toaletę , bo szkoda wody ! Ludzie, przecież są jakieś granice. Można oszczędzać , ale bez przesady . Nie wyobrażam sobie myć naczyń w brudnej deszczówce, Ty wiesz co to w ogóle smog ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompromitujesz wieś
Jestem ze wsi i jestem katoliczką. Nie wstydzę się tego, ale przez takie osoby jak ty osoby mieszkające na wsi i katolicy są ciągle ośmieszani i kompromitowani. Jak dziewczyna zachodzi w ciążę przed ślubem to wg Ciebie jest coś złego. Ale kradzież śmieci z McDonalda (bo dla mnie zużyte słomki czy kubki to śmieci) już usprawiedliwiasz, bo niby nie Ty pierwsza i nie ostatnia. Żona Twojego szwagra nie pierwsza i nie ostatnia zaszła w ciążę przed ślubem. Czytałaś Ewangelię? Kto jest bez winy niech rzuci kamień. Jesteś nieskazitelna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie tak!! !!
Kotka taka mądra ale widocznie Ewangelii nie zna. Jedna z tych co to widzi tylko cudze grzechy, a nad swoimi się nie zastanowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompromitujesz wieś
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale na mojej wsi 300-400zł od pary to jest minimum, ja swoim koleżankom dawałam po 500 zł w kopercie. A wy dla najbliższej rodziny daliście prezent za 69,99? To muszą być żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
dajcie spokój. nie ma co sie denerwowac jest mega irytujaca osoba ktorej sie wydaje ze jest pania swiata a jest niewychowaną panienką ktorej brak taktu i kultury osobistej do katoliczki jej brakuje i ta "wiara" ktora wyznaje to na pewno nie katolicyzm bo normalni prawdziwi katolicy nie zachowują sie w ten sposób. pycha chciwość zazdrość... Nie kradnij. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Nie pożądaj żony bliźniego swego. Ani żadnej rzeczy, która jego jest. mowi ci to cos kretynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest i to duzy
Kotka lepiej zainwestuj w slownik ortograficzny, bo taka pani, a takie bledy robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek bez bucika
My z chłopakiem dalismy 500 zł na weselu koleżanki. Każdy z nasz po 250 zł. Jednak z doświadczenia wiem że są takie kobiety jak kotka 33. Mam takie niesety w rodzinie. Nic nie dadza, sukienke 20 letnia będą przerabiać aby wyglądala jak nowa, dadzą jakieś gówno aby tylko pobawić się za darmo. Na koniec jeszcze puszczą ploty! takie mają zawsze najwięcej bo kosztem kogoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest i to duzy
Ja rozumiem, ze ktos nie ma pieniedzy, ze go nie stac na wypasiony prezent, etc, ale robic z siebie wielka pania z mezem na stanowisku i takie jaja odstawiac jak Kotka to juz koniec swiata!! HIPOKRYZJA do kwadratu!! I jeszcze na koniec tylek obrobic wszystkim... to jest klasa i kultura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Lampart-Startrekowicz
Albo to bardzo inteligenta i doskonale zaplanowana prowokacja mająca na celu badanie pewnych zjawisk i zachowań, albo wspaniały, źródłowy przykład kołtunerii w czystym wydaniu. Kotko33 - jeśli istniejesz na prawdę - przebadam cię za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek bez bucika
Również zgadzam się z twoją wypowiedzą. Można nie mieć oszczędności lub niską pensję ale zachować pewien poziom kultury. Ona robi z siebie wielką panią dla której moralność to najważniejsza sprawa. Kotka 33 nie przyjmuje żadnych krytnycznych uwag!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Lampart-Startrekowicz
To, że tego typu osobowości faktycznie istnieją jest faktem już dawno i naukowo stwierdzonym, ale fakt opanowania przez te osobowości niektórych mediów typu internet, ze szczególnym uwzględnieniem for internetowym, jest zjawiskiem już cokolwiek nowym. No, ale cywilizacja, również ta multimedialna, ma to do siebie, że jest ekspansywna i atakuje coraz to większe obszary i nowe czynniki ludzkie, czy też quasi ludzkie, jak to ma miejsce w tym konkretnym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślalam że dziewczyna robi sobie żarty z przebraniem. Jednak czytałam jej wczorajszy wpis o prawicy i Kaczyńskim. Teraz nie dziwie się że ona taka jest. Pamiętacie moherowe berety pod krzyżem. Ich kulturę? Ona jest identyczna jak Pawłowicz. Zero krytycznych uwag. Kotko jesteś bardzo pyskata. Na krytykę odpowiadasz odpowiadasz głośno. Każdą z nas umiesz krytykować! Dla ciebie dziecko przed ślubem to grzech i wstyd. Nie masz gustu, nie przyjmujesz krytyki. Jeśli gdzieś udzialasz się to tylko uczysz i nakazujesz. Jesteś chytra na kasę. Może kotka to Chytra Baba z Radomia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam hotelu Korona w Zemborzycach Tereszyńskich koło Lublina, na 3 miesiące przed naszym weselem zmarła mama mojego narzeczonego, poinfromowalismy hotel o rezygnacji z wesela, brak zrozumienia naszej sytuacji i tragedii jaka nas spotkała, nie odpowiadaja na pisma ktore im wysylalismy, menadzerka odeslala nas do dyrektora, dyrektor do wlascicieli, szczerze odradzam ten hotel na wesele, sa nastawieni tylko na pieniadze, jak juz zlapali klienta to nawet w obliczu takiej tragedii - śmierci Mamy- nie chca go wypuscic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że atak na moją osobę trwa nadal. Już wam wcześniej napisałam!!! To moja sprawa jaki prezent daje na wesele i za jaką kwotę. Każda z was umie tylko krytykować!!!! Nie macie żadnych podstaw aby mnie sądzać!! Niech każda z was spojrzy w lustro!!!! Za szczerość człowiek już za komuny był karany. Widzę, że dzis dalej panuje ta sama zasad!! wstyd!!! zajmicje się swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest i to duzy
A Ty sie zajmij swoim, hipokrytko, a nie obgadujesz rodzine na publicznym forum!! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
"Każda z was umie tylko krytykować!!!! Nie macie żadnych podstaw aby mnie sądzać!! Niech każda z was spojrzy w lustro!!!! Za szczerość człowiek już za komuny był karany. Widzę, że dzis dalej panuje ta sama zasad!! wstyd!!! zajmicje się swoim życiem " moze te rady zaczelabys stosowac najpierw na sobie??? to ty zaczelas krytykowac innych nie my... zona szwagra to zadna twoja rodzina obca osoba tak jak my wiec tak jak piszesz jesli my nie mamy rpawa krytykowac ciebie tak i ty nie masz prawa krytykowac jej!jej ciazy i jej wesela bo to tylko i wlacznie jej sprawa kiedy i komu "rozkladala nogi"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
jestes taka beznadziejna hipokrytka ze szkoda gadac sprawdz w slowniku co to znaczy bo penwie nie masz pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A skąd ty wiesz
Co było za komuny? Ty masz 33 lata, tak gdzieś pisałaś więc urodziłaś się w 1980. Kilkuletnie dziecko było prześladowane za wiarę, tak? Małe dziecko według mnie mało co pamięta z tego okresu, a jeszcze mniej rozumie! Jedyne co możesz o tym wiedzieć to mądrości Kaczyńskiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam wcześniej za szczerość człowiek był atakowany za komuny i dziś jest tak samo! Jestem szczera i napisałam prawdę. Rozkładała nogi to jej sprawa, ale stwierdziłam fakt bo dziecko przed ślubem bocian nie przyniósł!! To jest stwierdzenie faktów, a nie kłamstwo. Wy chyba nie umiecie zrozumieć prawdy? Ty będziesz mnie uczyć moralności?? Nazywasz mnie hipokrytką?? a kim ty jesteś? różnisz się od mnie czmymś? Ja atakuje dziewczynę, która nie zachowała czystości do ślubu, Ty atakujesz mnie!!!! To jest rodzina!! Tym bardziej powinna liczyć się z tym aby ludzie postrzegali ją jako osobę wartościową!!! W ten sposób tylko opinię wyrabia nie tylko sobie, ale całej rodzinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
przestan pieprzyc jestes nic nie wartym scierwem nadajacym sie tylko do garow albo nawet i nie. nie rozumiesz ze zachowujesz sie beznadziejnie i w naszym gronie nie dostaniesz poparcia. wiec skoncz swoje zmudne wywody. ja wiem kim ja jestem znam swoja wartosc bo szanuje innych ludzi ty nie szanujesz wiec giń maszkaro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiadaj!
Skąd do ciężkiej cholery możesz wiedzieć jak było za komuny? No powiedz nam, kto i jak Cię prześladował? Może powinnaś świętą zostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę wiedzieć jak było za komuny. Znam historię!!! a moi rodzice potrafią mi wiele powiedzieć na ten temat. Widzę, że brakuje wam komuny skoro już na wstępie tak dochodzicie prawdy!!!! Wierna żono nie będę z tobą wchodzić w polemikę. Ty mi wczoraj pokazałaś swój poziom kultury. Moja morlaność jest taka jaka powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×