Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Wesele Szwagra

Polecane posty

Gość TakaONA89
rozgraniczasz*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowy ślub marzeń
twoja beznadziejność siega najwyzszych wartosci nie chodzi o kiecke nie chodzi o to kim jest twoj maz nie chodzi o to kim jestes ale chodzi o to jak bardzo probujesz udowodnic innym ze to wlasnie ty masz rację, niestety przzez to brniesz w coraz wieksze gowno na tym forum. nikt nie zgodzi sie z twoimi pogladami chyba ze ty sama pod innymi nickami dzis kazdy zyje po swojemu nie tak jak ty bys chciala I tak jak pisali wczesniej JESTES OSTATNIA OSOBA KTORA MOZE KRYTYKOWAC TWOJA SZWAGIERKE NIE MASZ PRAWA TO JEST JEJ ZYCIE JEJ DUPA JEJ DZIECKO chuj ci do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justakapusta
poszłaś na to wesele żeby się najeść czy jak? a po tym co piszesz, wnioskuję że Jesteś typową laską z wiochy obgadujesz i porównujesz co tylko się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co wy mowicie, przeciez z p
chyba nikt cie nie lubi, skora tak radosną nowina jaka jest ciążą nikt cie nie poinformowal tylko musialas dowiedziec sie dopiero na weseleu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co wy mowicie, przeciez z p
i kto chodzi na wesle z dziecmi??? Matki Polki - nie dosc ze dzieci przeszkadzaja bo tylko sie pałętają to jeszcze młodzi muszą za nie płacić...no ale ty pewnie chcciałaś pokazać, że niby takie ładne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co wy mowicie, przeciez z p
Twoja sprawa ile dasz a ich sprawaa ze jest w ciąży i co podala na wesleu do jedzenia - wszytko na temat - i co głupio ci??? A powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Skoro dałaś zestaw za 70 złotych , to ona powinna dać Wam do jedzenia obiad po nie całe 20 zł na osobę i tyle w temacie ;p Ona ma się przejmować i robić wystawne dania, jak wiedziała jaka rodzina przyjdzie, że mało co dadzą to się nie starała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Taka ona
wiesz co smieszna jestes idiotko z tymi tekstami na temat tego ze dala prezent za niewysoka kwote. Kazdy daje prezent na jaki go stac wiesniaro, i obojetnie ile wydala para mloda. Wesela nie robi sie liczac na zwrot kosztow, a skoro takie jest twoje myslenie to albo rodzice ci sponsorowali wesele, albo braliscie kredyt taka jest prawda. Ja robilam wesele za swoje pieniadze, na ktpre sama zapracowalam, i dostalam kilka prezentow bardzo praktycznych m.in porcelanowe filizanki, komplet recznikow i co wedlug ciebie mialam tym gosciom dac tylko puerwsze danie?? JESTES TAKA PUSTA ZE AZ MI CIEBIE SZKODA?tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Taka ona
A najlepsze jest twoje ostatnie zdanie. Zal zal zal i sloma z butow bez kitu. Krew mi sie gotuje jak czytam takie bzdury panienek z sianem zamiast mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
kotka33- nie tobie osądzać czy ktos bral ślub w ciazy czy przed ciazą czy po ciazy, zajmij sie swoim zyciem. kij ci do zycia innych. kazdy zyje na wlasny rachunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj taaaaaak
"Na ślub daje się solidne i ładne prezenty a przede wszystkim przydatne na nowej drodze życia " - to że wg Ciebie emaliowane garnki z biedronki są "ładne" wcale nie oznacza, że dla młodych też będą. Szczerze, to ja bym wolała dostać 50 zł w kopercie i kupić sobie za to choćby jeden garnek, ale taki, który wg MNIE będzie ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie będziesz oceniała? Komu słoma z butów wychodzi to już nie będę palcem wskazywać!!! Mam prawo takie samo jak wy do oceny. Wy możecie mnie oceniać, mój gust, moje życie? Ja mam prawo powiedzieć, że wasze dziecko jest nieślubne. Chyba, że nie jesteście katolikami. Żyjecie w Polsce? a tu jest wiara katolicka. Nie mówię, że wasze dzieci są głupie czy są gorsze w jakiś sposób od innych. Nazywam rzeczy po imieniu. Musicie moje drogie się z tym pogodzić. Oczywiście nie kryje tego, że czuje się od was lepsza. Jestem żoną, mam prawo do połowy majątku, dziedziczenia. Nie przypominam sobie czy Konkubina ma prawo do czegoś? To czy idziecie w bieli mając już dziecko, to was problem. Tylko irytuje mnie cała otoczka. Udajecie takie porządne przed księdzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Taka ona
Kotka daj na luz co???? Nue napusalam do ciebie a ty rxucasz sie jak ryba wyciagnieta na brzeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowy slub marzen
Może po prostu wierna żona nie ma czasu ani ochoty gadac już z takim śmieciem jak Ty ! Nie każdy chce się żnizac do twojego poziomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowy slub marzen
Ona przynajmniej pracuje i zarabia a nie jest niczyją utrzymanka a ty jakie masz osiągniecia życiowe wyksztalcenie osiągnięcia zawodowe....?pochwal się nam skoro jesteś taka cwana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowy slub marzen
Myślisz że to że nie uprawialas seksu przed ślubem że to jest super osiągniecie?pochwalilabys się lepiej pracą ,jakimś dyplomem certyfikate,m a nie czymś takim....też mi osiągniecie być kura domową i kraść słomki z.mcdonalds .... Uohoho super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ona pochodzi z głębokiej wsi. Jej ojciec pewnie gnój na pole wywalał to jaka ona ma być? w temacie moralność wspominają o naszej kici33 hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam wpis autorki i kilka odpowiedzi z pierwszej strony... Kotka 33, albo jesteś prowokatorką albo KOŁTUNEM i to takim, że mi wyobraźni nie starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona
To już wiadomo po co ci mąż jest.o dziedziczeniu już mówisz.ciekawe czy twój mąż by sie cieszyl....tym sie różnimy że ją wyszlam za mąż bo kocham swojego męża do szaleństwa daje mi świetne doznania w łóżku i po prostu jest nam dobrze a nie dlatego że coś po nim dziedzicze....ja pierdole ale patologia! Ps.nie odzywam się bo właśnie siedze u fryzjera ... Jeśli wiesz kto to jest w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjjjkkiiuytr
"Każdy robotnik każdy chłop kreci sobie hula hop" to cytat z Ballady o Januszku... Ciekawe dlaczego Kotka33 ma akurat ten cytat w stopce. Jest sprzątaczką? Ma wyrodnego syna? Jedno i drugie...? Czy jest "projektem" i wcale nie jest taka głupia albo - nie wie skąd ten cytat pochodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ułłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaa
Ja idę w białej sukni i niczego nie będę przed księdzem udawać, bo mam zamiar się wyspowiadać z seksu przedmałżeńskiego. Myślisz, że ksiądz odróżni biel od ecru? Raczej nie, podobnie jak większość facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jej mąż jest robotnikiem i stąd jej zdanie "mąż na stanowisku". Widziałam ją w innych tematach i ma mentalność typwej baby jak za komuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Matka żona...
Uwazasz sie lepsza od nasz? bo co masz dziecko po slubie i meza na stanowsku. Widzialam twoja kiecke twoje wypowiedzi jestes zwykla podla wiesniara. Ty mozesz krytykowac ale my o tobie nic nie mozemy powiedziec bo zaraz unosisz sie i wbijasz szpile. Ja bym sie wstydzila dac komplet porcelany. Na slub daje sie od 500 zł i dalej tylko wyzej. Ty bylas na weselu, objechalas panne mloda z ciotkami, ukradlas jedzenie no sorry twoje dzieci przelecialy stoly z reklamowkami. To jest czysta wiocha twoje wypowiedzi znajda sie na wiocha pl zobaczysz razem z kiecka obiecje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kotka na pierwzej stronie
napisala, ze juz nie bedzie sie wypowiadac a mamy juz 13 a ta dalej. Ciekawe co jej biedne dzieci robią jak ona caly dzien na necie:P Naedliscie sie wszyscy na weselu? A kto idzie z dzieckiem na wesele????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę jaki ten świat mały.
bardzo dziękujemy, że tak oczerniasz nasze wesele.... Przypomnij sobie wasze, jak goście nawet noclegu nie mieli i zabrakło soków. My może mieliśmy skromne, a to jestem w ciąży to co tobie przeszkadza....Aż mi się chce płakać....że też taką żone ten biedy chłop se musiał wziąć...A juz nie wspomnę o tym, że podczas pierwszego tańca, Wasze dzieci mi biegały po sali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrona
Kotka z ktorej ty wsi pochodzisz ty tepa dzido nie wiesz ze dzis wiekszosc par spi przed slubem i prawie kazda dziewczyna robi to tez przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotki dzieci to pewnie
Usta miały pełne żarcia i policzki jak chomiki jedzeniem wypchane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×