Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Wesele Szwagra

Polecane posty

Gość mirabellllkaaa
WIĘC JNESTEŚCIE OSZUSTKAMI A PLUJECIE TU JADEM DO UCZCIWYCH OSÓB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Niestety nie jestem kotką ,ale myślę podobnie wy wszędzie widzicie KOTKĘ bo nie możecie przełknąć że ktoś myśli tak samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaaaaaaaaaaaaaaaa
Choinkę się ubiera a sukienkę zakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Bardzo pochwalam uczciwość tych dziewczyn,które idą bez welonu i w innym kolorze .To jest uczciwe wobec dziewic.Tak być powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
" Moja kuzynka z brzuchem szła do ślubu i to w białej sukni !!!!!!!!!!!! Dla mnie to było nie do przyjęcia i głośno skomentowałam "że raczej powinna inny kolor ubrać jeśli jest w ciąży"większość gości mnie poparła ,duża większość !Kuzynka się obraziła łącznie z rodziną ,BARDZO KATOLICKĄ NOTABENE !!!!!!!!To się nazywa fałsz ,zresztą szybko wyszłam z przyjęcia bo nie mogłam patrzeć na to!" ja jebie ale numer:) to dobrze że wyszłaś impreza sie zaczęła. a poza tym jesli w dzien slubu ktos w taki sposob dogryza publicznie pannie mlodej to nie ma za grosz klasy!zero klasy. kazdy zyje wg swoich zasad i na tym polega tolerancja zeby mimo innych zasad wyznawanych zacisnac zeby i to przemimlczec chociaz... brak kultury taktu... ja nie jestem w ciazy ani nie mam jeszczedziecka ale jakby mi jakas kuzyneczka pseudo powiedziala cos takiego na moim slubie czy weselu to by w pysk z miejsca dostala i musialaby grzecznie wyjsc. prostactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam całej dyskusji, bo nie dałam rady przez to przebrnąć, ale rozwalił mnie tekst o dzieciach i o tym, że planowane i poślubne dzieci są lepsze od innych. Wyobraź sobie Kotko, że moi rodzice byli 9 lat po ślubie kiedy się urodziłam i byłam dzieckiem NIEplanowanym, typowa wpadka. Co więcej, rodzice mi o tym powiedzieli i nie mam z tym problemu, nigdy nie czułam się gorsza albo mniej kochana przez to ;] Twoje myślenie jest takie puste i zaściankowe, że śmiać mi się chce. Twoim jedynym osiągnięciem jest złapanie męża i bycie jego sprzątaczką i kucharką. Nie zazdroszczę. Nie chciałabym być od nikogo zaleźna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Do wrześniowy ślub marzeń Rozkładaj nic mi do tego ,tylko po co Ci biała suknia ?Chcesz być w porządku poprostu jej nie zakładaj i welonu też ,bo wianka już nie masz . Drugi raz jak ktoś ślub bierze też nie założy welonu i białaej sukni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Uważam że słusznie zwróciłam uwagę kuzynce ,zresztą byłam zaskoczona że ma białą suknię !czy powiedziałam coś złego ?coś nieprawdziwego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
u mnie w rodzinie wszyscy mieszkali ze soba przed slubem. moi rodzice tez najpierw wzieli slub cywilny pozniej po roku koscielny.rodzice mojego męża tak samo. oboje bylismy "wpadkami"-smiejemy sie czesto z rodzicami ze bylismy dziecmi prawdziwej milosci:) 26 lat temu. no i co? moi dziadkowie czy mojego meza byli okropnie szczesliwi ze wnuki bedą mieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
halo halo skad ty wiesz jaki ja mam kolor sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Moim osiągnięciem jest to że czekaliśmy z sexem do ślubu!Gdyby wtedy mój narzeczony uwarunkował sex z byciem ze mną ,na pewno rozstała bym się z nim.To był czas próby dla nas obydwojga.Pomyśl a jeśli zachorujesz i nie będziesz mogłauprawiać sexu to co ??????????To twój chłop cie d dvpe kopnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Nie wiem ,tylko mam nadzieję że nie biały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
Uważam że słusznie zwróciłam uwagę kuzynce ,zresztą byłam zaskoczona że ma białą suknię !czy powiedziałam coś złego ?coś nieprawdziwego? to po cholere szlas na ten slub skoro cie oszukala? nie podoba mi sie para mloda z jakiegos powodu to nie ide. pewnie poszlas sie nazreć, a to rozumiem. w domu nie zawsze podają to co na weselu mozna podjesc i to za darmoche bo pewnie pusta koperte dalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
mirabellllkaaa Moim osiągnięciem jest to że czekaliśmy z sexem do ślubu!Gdyby wtedy mój narzeczony uwarunkował sex z byciem ze mną ,na pewno rozstała bym się z nim.To był czas próby dla nas obydwojga.Pomyśl a jeśli zachorujesz i nie będziesz mogłauprawiać sexu to co ??????????To twój chłop cie d dvpe kopnie ! wtedy zrobię mu lodzika ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
Nie wiem ,tylko mam nadzieję że nie biały . twoja nadzieja jakos srednio mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie chcemy
"Rozkładaj nic mi do tego ,tylko po co Ci biała suknia ?" - po to, że taka się komuś normalnie, zwyczajnie podoba, bo jest ładna. I już. I nie dorabia do tego żadnej ideologii, bo to tylko kolor. Dziewica też może założyć do ślubu sukienkę w innym kolorze i co wtedy? Lekka konsternacja, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
mirabelko a powiedz mi taka rzecz skad wiesz ze jak ty zachorujesz teraz i nie bedziesz mogla uprawiac seksu czy twoj maz cie nie kopnie w dupe? przeciez posmakowal juz jestescie po slubie... tez moze cie kopnac w dupe jak nie bedziesz mogla współzyc? to dziala w dwie strony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Twoim jedynym osiągnięciem jest bycie dziewicą do ślubu to współczuję. Rozumiem, że seks to tylko pod kołdrą i przy zgaszonym świetle? ;] i tylko po to, żeby począć gromadkę dziecioków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
wrzesniowy slub marzeń nie przejmuj sie wywodami tych Pań. to sa stare przebrzydłe kobity ze wsi ktorych zycie opiera sie jedynie na pilnowaniu dziewictwa w swojej rodzinie...i czy przypadkiem na slub w zlej sukience nie pojda. a jak pojda nie daj boze to jeszcze umiejetnie potrafia spieprzyc ten dzien. ja bym taka kuzynke wyrzucila odrazu chociaz pewnie wiedzialabym wczesniej co to za łajza i nie zaprosilabym jej nawet :) uszy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
moim zdaniem one i tak nic nie zrozumieją bo to wiejskie baby są nawet moja ś.p babcia była bardziej wyrozumiala. niestety nie doczekala mojego wesela i slubu koscielnego a tak bardzo chciala... akceptowala nasze wspolne mieszkanie przzed slubem i dobrze wiedziala ze nie spimy na osobnych łóżkach. miala 80 lat. wiec mysle ze to kwiestia wychowania i kultury osobistej ktorej nasze kolezanki NIESTETY nie posiadaja. A szkoda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wychodzi zamaz
1) Ślub kościelny bierze się raz w życiu, drugi raz możesz wzięć co najwyżej cywilny i też możesz założyć białą sukienkę, nikomu nic do tego. 2) Nie odróżniasz wianka od welonu, to nie jest to samo. 3) Odróżniasz w ogóle biel od ecru? Odcieni bieli jest tysiące, podobnie jak odcieni ecru. Może się nie przyjrzałaś, i ta dziewczyna nie miała śnieżnobialej sukni? 4) Uwazasz, że tylko facetowi zależy na seksie, a kobiecie nie? Piszesz tak, jakby seks był tylko dla mężczyzn. Jakby faceci uzależniali od seksu to, czy są z nami czy nie. Jakbyśmy to robiły po to, aby ich zatrzymać przy sobie, a tak nie jest. Równie dobrze ja mogłabym napisać, że wcześnie wyszlaś za mąż, bo Twojemu facetowi spieszyło się nie do ślubu, a do seksu "pomałżeńskiego". Ale nie uważam tak, bo nie znam Twojego faceta, Ty nie znasz naszych więc nie wrzucaj wszystkich facetów do jednego worka. Chorowałam, nie mogłam uprawiać seksu przez dłuższy czas i moj facet jakoś mnie nie kopnął przez to w tylek. Czy któraś z nas napisała, że seks jest najwazniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
Co Ty żono, ja sie nie przejmuję...jestem tylko zaskoczona postawą ludzi...że jeszcze są takie potwory krytykantki co pojda na cudzą imprezę nażrą się jak świnie, zabiorą jeszcze pół żarcia ze sobą a na koniec dodadzą ze panna w białej sukni poszla a przeciez nogi rozkladala no i z jakiej to racji o jejku jejku:) ubaw normalnie ubaw po same pachy...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
takie pojebane gadanie. seks przy zgaszonym swietle z przymusu zeby zadowolic meza zadnych rpzyjemnosci cielesnych to jest idealny seks naszych kolezanek mirabelko , a uprawialas (oczywiscie po slubie)kiedykolwiek seks oralny czy tylko pozycja misjonarska po ciemku cie dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze, że ktoś ma poglądy podobne do mnie. Dziewczyna, która traci dziewictwo przed ślubem a póżniej wkłada białą sukienkę jest zwykłym kłamstwem. Taka jest prawda!!!! Powiem więcej czuje się lepsza od was!! A wiecie dlaczego, bo umiałam wstrzyamć się jeśli chodzi o sypianie z sobą. Sex jest jeszcze wspanialszy kiedy kobieta oddaje się po ślubie, po przysiędze kiedy mówi TAK!!!!! Wasze argumenty do mnie nie przemawiają. Mam prawo skrytykować pannę, która oszukuje wszystkich idąc do ślubu w bieli a już jest w ciąży. Jest to chore!!! i nie promuje żadnych wartości. Najlepiej aby całe społeczeństwo było takie "róbta co chceta". Dodam, że bardzo was gniecie, że ja potrafiłam zachować czystość wy nie. Gdyby każda z was była na tyle szczęśliwa, na tyle świadoma swoich teorii to by nie wdawała się ze mną w dyskusje. Już nie powiem, że większość z was nie ma kultury. Zawsze będę stawiać przy swoich poglądach. Ślub to nie zbawa to przysięga na całe życie. Nie bądź taka cwana wierna żono. Nie wyłapuj pojedynczych zdań i nie zakładaj, że dla mnie liczy się dziedziczenie. Mój mąż nie musi codziennie powtarzać kocham cię. Można to sprawdzić po czynach, po zachowaniu. Jednak wy musicie jeszcze bardziej dowartościować się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabellllkaaa bardzo dobrze powiedziałś zachowanie czystości do ślubu to czas próby!!!!!! bardzo mądre słowa. Jednak dla nich to kolejna pusta uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
nie no cyrk sie tu dzieje. każdy dba o własną dupę.ja dbam o swoją ty o swoją. wez sie odwal od innych kobiet. mnie nie interesuje czy ty oddalas przed slubem czy po. jak dla mnie to ty mozesz byc dziewica az do smierci.to nie jest naprawde moja sprawa.ja nie krytykuje tego ze ty sie wstrzymalas do slubu.krytykuje jedynie twoja postawe podczas tej rozmowy. jak grochem o scianę. ja tez bronie swoich pogladow tak jak kazda z nas tutaj. to jest nasze zycie!I NIE MASZ PRAWA NAS OCENIAC! a ty przestan krytykowac innych bo zostaniesz sama ze swoja sukienką sniegiem i słomkami z restauracji. doczepilas sie do bogu ducha winnej kuzynki. i co z tego ze wpadla? wazne zeby urodzila zdrowe dziecko. jestem obcą osobą dla niej zycze jej jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal___
dobre brednie. Szkoda tylko że dla zacofanych katoli hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierna żono moi rodzice wychowali mnie w taki sposób, że nie musiałam przed ślubem rozkłądać nóg przed narzeczonym! Twoi wychowali cię teochę w inny sposób o czym świadczy twoja kultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redakcja Kafeterii informuje
że Kotka 33 i mirabellka piszą z jednego adresu IP Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal___
z radością wstawię tą żałosną kieckę na wioche PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×