Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złodziej_uczuć

Pytanie do singli - dlaczego właściwie jesteście sami?

Polecane posty

Gość gość
Bo wierzyłam, w coś co nigdy nie miało racji bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawiodlam sie raz i powiedzialam sobie nigdy wiecej. Zajelam sie praca. Jestem niezalezna nikt mi nie marudzi robie co chce mam 25lat mieszkam sama mam dobra prace nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mormiko
do "gość 22:38" zazdroszczę, mieć w wieku 25 lat fajną prace, mieszkanie i być niezależna to moje marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat a może ciut dłużej byłem sam.. dlaczego... bo było dobrze i wygodnie. Singiel... wg mnie to płyta a na niej były dwa utwory. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic trudnego trzeba tylko chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najsmieszniejsze jest to jak probuja mnie swatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulk1234
Czemu jestem sam ? Bo po 5 miesiacach zwiazku, moja milosc powiedziala mi ze mnie nie kocha. PRoste ? proste. Dziewczyny teraz zapraszaja na kawe i w ogole... ale co mi z tego jak pojde z kims na kawke/piwko siedzac z dziewczyna np 2 godzinki mysle o tamtej. Idac z ktoras do kina - mysle o tamtej. Tancze z ktoras na imprezie - mysle jak z tamta sie fajnie tanczylo... Nosz kur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conner
Ja zaczynam się czuć szczęśliwy, będąc samotnym. Nie potrafiłbym chyba w związku iść na kompromis, choć w innych sytuacjach na nie chodzę. Mam muzykę, którą kocham, wiersze, które piszę, wiarę, która pozwala inaczej spojrzeć na ten nasz dziwny świat. Możecie się śmiać, ale z drugiej strony mam dwóch przyjaciół, mam grono kolegów, zresztą, będąc singlem, czuję się wolny, niezależny, niestłamszony innymi osobami. Nie potrzebuję seksu, bo przyjemności czerpać można też z innych dziedzin życia - dobre jedzenie, picie też sprawiają przyjemności, czyż nie? Będąc jednak szczerym, chciałbym spotkać swoją drugą połowę, ale podejrzewałbym, że cierpiałbym ja, i cierpiałaby ona, więc chyba będzie lepiej dla mnie i innych, jak pozostanę sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego właściwie jesteście sami? x Goooooooooooooowno cie to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie mają odwzajemnionej miłości, proste. Albo egoiści z wyboru. A jak już mają dosyć to w końcu biorą coś dla zysku i wygody. Za chwilę rozstanie i tak w kółko nic trwałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak dobrze to znasz, to mów za siebie :D Z mojego życia wypyerdalać i to szybciorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×