Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIEMORALNA MALINA

Dama do towarzystwa czeka na pytania :)

Polecane posty

Gość Te dama, za robote bys sie
Wziela a nie po forum lazisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
nieopierzonym mlokosem ktory slowa nie wydusi a strzela gdzie popadnie To stwierdzenie idealnie opisuje cale pokolenie mlodych Panow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny - buty to takie: http://www.fuss-schuhe.de/hhfc/images/Sa-865-2443-vernice-nera_3.jpg Stroj i bielizna to cos wyzywajacego i skromnego, taki zeby mezczyzna od samego progu mnie pragnal i nie mogl oderwac odemnie wzroku. Obroza oczywiscie z cwiekami. Superman - zdecydowanie wygolony w miejscach intymnych, czemu? nie lubie lizac wlosow ;) Jak sie masturbuje to orgazm mam zawsze ale nie robie tego czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i żeby nie było, nie twierdzę że w przypadku każdej dziewczyny to ma wyglądać tak różowo, bo aby tak było to trzeba mieć warunki, fizyczne, mocną psychikę, dość swobodne podejście do moralności - umieć racjonalizować swoje podejście do życia, zdawać sobie sprawę z konsekwencji i wiele innych ... Widać jednak jakoś dziewczyny dają radę, skoro studiują, kończą studia, wracają w swoje strony i wiedzie im się całkiem nieźle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te dama, a ze szkoly
na polskim to spierdalals az sie kurzylo co? widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka pytajaca???
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka pytajaca???
matuzalem, studentki często studia rzucają, bo im się nie chce skoro moga bawiąc sie zarabiać... no i często ktoś ze studiów przyłapie... wiec unikają jakimś tam nielicznym może sie udaje... ale nie oszukujmy się... prostycja to zazwyczaj przegranie zycia, choć ta swiadomosć nie przychodzi od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny men
czego uzywasz do masturbacji? robisz to paluszkami czy wibratorem? robisz to z strumieniem wody pod prysznicem? Jęczysz jak się masturbujesz? czy Pan który traktuje Cie jak Suczke też ma wygolonego Kutasa czy jest zarośniety? Każesz golic stałym Klientom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka pytajaca???
prostytutka może cos kazać klientowi hahaha!:D facet, prostytutka, to towar, nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
pytajka pytajaca??? Przeciez napisala ze bawi sie z kientami w sado-maso i to ona im rozkazuje i jak jej sie gosc nie podoba to go zwyczjanie odprawia. Czytajcie forum a nie non stop o to samo pytacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka pytajaca???
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajka, nawet jeżeli wg Ciebie to nieliczne przypadki którym się udaje (ja tam w stolicy widzę że wcale takie nieliczne nie są) to nadal uważam że nie można uogólniać, co do tego że towar - owszem można to tak ująć tylko jaki towar wybiera sobie klienta, dziewczyny o których ja pisze to robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka pytajaca???
kora, rozkazuje klientom na niby, bo jej za to płacą:D ba! wydaje określone rozkazy, których oni sobie życzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka pytajaca???
matuzalem, piszesz o sponsoringu, czy prostytucji?;) 2 różne zagadnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka pytajaca???
o ile w pierwszym ceną są głównie dylematy moralne, kłamstwa; tak w drugim- dziewczyna staje się właśnie towarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka pytajaca???
no nić czas goni, więc sie juz pożegnam:) przy okazji pozdrawiając dyskutantów i autorkę, której życzę szczęścia w zyciu. przyda jej się w tym ,,zawodzie'';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajka - widzisz sama zaczynasz rozgraniczać sponsoring, prostytucja ....sprowadza się do jednego i tego samego, czy klientów jest 2-3 czy kilkunastu i tak sprzedaje się ciało, towarzystwo , czas i namiastkę uczuć, każdemu według potrzeb. Czy to sponsoring, czy dziewczyna na telefon jeśli dba o swoje interesy dobiera sobie klientów - czyli towar wybiera sobie klienta. To dziewczyny w agencji czy mające alfonsa nie mają prawa wyboru i muszą być dyspozycyjne dla każdego ....jak widzę tylko do tej grupy dziewczyn sprowadzasz prostytucję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zaputująca???
zapominasz o jednej, dość istotnej różnicy.;) taką callgirl jakiś lokalny alfons moze uznać za niechcianą konkurencję:) studentka sprzedająca się 1-3 wybranym facetom raczej nie jest zagrozona, wizyta panów z bejzbolami, liczących na haracz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...może, wszystko właśnie zależy, gdzie, kto się tym zajmuje, czy się ogłasza na necie itp. to wszystko są indywidualne przypadki a ty i tak pakujesz wszystkie do jednego wora i to wora z najniższej półki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina Jak długo Ty chcesz jeszcze to robić ?zalozylas sobie jakiś pułap oszczędności czy po prostu spontan-żyjesz sobie i o tym nie myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadałam pytanie Malina Czy jak juz trafisz ci sie ten Twój wysniony facet to bedzie wiedział o Twoim zajęciu?:) Nie odpowiedziałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 - to pytanie chyba retoryczne :) wiadomo że o ile nie zdarzy się tak że tym kimś będzie któryś z klientów to to przemilczy i będzie to jej tajemnica do śmierci. Nikt rozsądny nie przyzna się do tego partnerowi na życie nawet gdyby miał to na początku akceptować, bo wcześniej czy później przy jakiejś kłótni by to wypomniał nie mając na przykład innych argumentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
powiedziałaś, że czytasz publikację i oglądasz fimy. Czy możesz jakieś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Wydaje mi sie ze pracujac w tym zawodzie nie jest sie w stanie zaufac zadnemu mezczyznie. To jest wlasnie jego wada. I z tego prostytutki sie musza leczyc u psychologa. Ciezko wiec jest znalezc faceta jak sie mysli ze kazdy jeden bedzie ja zdradzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat ---> skoro to takie normalne zajecie wiec czego sie wtydzic?:P a po 2 mozna przeciez przez czysty przypadek natknąc sie na swojego dawnego klienta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek - nie mam okreslonego wieku czy tez ilosci zarobionych pieniedzy, ktory spowoduje ze zrezygnuje z tego. Jak narazie dobrze sie tym bawie i nie mysle czy juz konczyc czy nie. v34 - przepraszam nie zauwazylam. Jesli sie trafi taki teraz to i tak nic z tego nie bedzie bo nie chce sie wiazac. A w przyszlosci to zobaczymy, moze powiem a moze i nie. heloiza - polecam Nation Geographic, Nat Geo Wild, Nat History etc. Czas na mnie, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kora82 Wydaje mi sie ze pracujac w tym zawodzie nie jest sie w stanie zaufac zadnemu mezczyznie. xxx raczej nie tutaj jest problem. Zagwozdką jest fakt uprawiania beznamietnego seksu z facetem, który traktuje mnie instrumentalnie:P Trzeba na wiele takich stosunków wyłaczyc kobiecą psychikę, rozłozyc nogi zacisnąć zeby i dac sie po prostu przeleciec, zerżnąc, wykorzystac:P o ile z poczatku moze to dawac wstepną satysfakcje o tyle po kilku latach wypłukuje to człowieka z uczuc wyższych. Jesli ktoś mysli ze jest inaczej to raczej okłamuje sam siebie;) mat---> nie wierze ze są prostytutki których nie pilnuje zaden alfons. Taka samowolka na tym rynku grozi mocno otłuczonym pyskiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×