Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIEMORALNA MALINA

Dama do towarzystwa czeka na pytania :)

Polecane posty

Gość heloiza999
AUTORKO-czy wg Ciebie każda kobieta może stać się taką dziwką, która zaspokoi każdego faceta? Czy w każdej drzemie ten potencjał? Od czego on zalezy? co jest najważniejsze, by się nią stać, kto nigdy nie da rady się nią stać? jednym słowem- najważniejsze predyspozycje i kompetencje w tym zawodzie, to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddddssupup
a jak sie zabezpieczasz ??? Tylko prezerwatywy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollalollla
kurewska natura styknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy przez las idź sarenko przez las,długa droga przed tobą ,hahaha ,nastepna/y wszechwiedzaca co myślę i co czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollalollla
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
kolejne pytanie- czy uważasz, że każda żona powinna w ramach nauk przedmałżeńskich wziąć kilka lekcji i wykładów u profesjonalnej prostytutki? kolejne pytanie- jak to robisz, że nie wyczerpują Ci się pomysły? Zwłaszcza ze stałymi klientami? Jak najdłużej spotykasz się z jednym stałym klientem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Doktor Eros Przezylam swoj pierwszy raz w wieku 19 lat i wiesz mi nie lalo mi sie z niczego. Nie bylam jakos mocno zestresowana. Mnie smiesza faceci bo wiekscosc udaje samcow alfa co to nie oni a jak przy chodzi co do czego w sesnie do sexu to kompletna klapa (aalbo przedwczesny wystrysk albo w ogole im nie staje) W dzisiejszych czas zdecydowania jaja to maja tylko kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
heloiza999 Takie lekcje to by bylo cos fajnego. Podobno w krajach arbskich maja taki kurs. A legalna szkola sexu jest w Danii. Prowadza je wlasnie byle prostytutki tyle ze uczniami w niej sa najczesciej faceci. Z drugiesj strony pytanie czy warto sie tak poswiecac i starac dla facetow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
Miałem dość sporo do czynienia z takimi "Damami" i uważam,że wielu z nich do profesjonalizmu dużo brakuje.Tu chodzi o pieniądze i w jak najszybszy sposób załatwić faceta.Wielu idzie do nich z różnych powodów,nie tylko z potrzeby. Wizytę u takiej nazywam w swoim języku za "rąbanie drzewa" :) Miałem kilka zaprzyjaźnionych ze mną "Dam" i wiele rozmawialiśmy.Ani jedna z nich nie była z tego powodu szczęśliwa.Bieda ich do tego zmuszała.Brazylia,Dominikana i inne kraje mają piękne dziewczyny,ale w ich kraju nie mają przyszłości.Pracując w tym zawodzie nabiera się jakiegoś doświadczenia,ale ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze taki zawód musi zostawić bliznę w psychice kobiety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udają samców alfa bo wstydzą się pokazywać prawdziwych emocji i tego co czują. To nie są prawdziwi faceci. Prawdziwy facet to taki który potraf wyrażać swoje emocje i niewstydzi się płakać. A szkoła seksu jest w Austri, założyła ją szwedka W dani niesłyszałem o takiej szkole. CO najwyżej targi erotyczne są często organizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytajaca???
jak sobie wyobrażasz swoją przyszłość? badasz się regularnie? nigdy nic nie złapałaś obciągając bez gumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloiza - czy kazda kobieta moze stac sie dziwką? naprawde nie wiem czy kazda ale mysle ze wiekszosc tak. Wystarczy sie pozbyc wstydu i pewnych zahamowan. Napewno trzeba lubic seks, traktowac to jak przyjemnosc a nie obowiazek, czynnosc niczym mycie garów ;) Najwazniejsze kompetencje? odwazna lubiaca sie bawic kobieta da sobie rade. Czy kazda zona powinna brac lekcje u prostytutki? Mysle ze nie kazda bo sa napewno lepsze odemnie, wkoncu nie kazdy chlop chodzi w bok bo im pewnie niczego nie brakuje w pozyciu malzenskim. A zeby mi sie pomysly nie skonczyly ogladam filmy dla doroslych, czytam rozne publikacje itp. Do tego mam bogata wyobraznie. Najdluzej spotykam sie z jednym panem, bedzie niedlugo rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajka - o przyszlosci juz pisalam wczesniej ;) badam sie regularnie i niczego nie zlapalam bo dbam o higiene a i moi klienci pierwsze co sa wysylani pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytajaca???
v34, nie tylko bliznę. to piętno na całe życie. pomijajac wszystki- absolutny brak rozwoju. taka kobieta nie przecież innej pracy. skutek stopniowa alienacja, staczanie sie po równi pochyłej nie znam prostytutki, która by dobrze skończyła...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytajaca???
malina, trypra wodą nie wymyjesz, kiły też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytajaca???
duzo szczęścia masz, ale zyjesz w krainie fantazji, jak większość młodych prostytutek. przyjdzie przebudzenie ze snu. bolesne przebudzenie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajka - "nie znam prostytutki, która by dobrze skończyła..." a ile ich tak na prawdę znasz ? wiesz ile ich jest ? ...to bardziej wygląda myślenie na życzeniowe niż stan faktyczny, bo jakże by to było że "dziwka" a w życiu się jej poszczęściło, ułożyła sobie życie itp, itd. Przypuszczam że sporo dziewczyn z branży wyszło na prostą w odpowiednim czasie i ma się lepiej niż niejedna cnotliwa panienka przy mężu z kilkorgiem dzieci wiążąca ledwie koniec z końcem. Życie nie koniecznie jest sprawiedliwe a nie każdy wierzy w życie po życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z marchwi
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytająca???
chyba trochę źle mnie zrozumiałaś. nie atakuję cię wcale ani niczego złego nie zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytająca???
o mysleniu zyczeniowym nie ma tu mowy. wyjść na prostą udaje się nielicznym dziewczynom. życzę ci abyś to była właśnie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytająca???
choć oczywiscie bez większego problemu mogę wytłumaczyć mechanizm staczania się w tym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze tak, to dzieki za zyczenia ;) mechanizmu tlumaczyc nie musisz, wiem ze moj zawod do bezpiecznych nie nalezy a i po wszystkim moze nie byc kolorowo, mimo to tak wybralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytająca???
to nie chodzi nawet o bezpieczeństwo. o samej kolei rzeczy mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytająca???
prostytucja to rodzaj nałogu. na początku jest kolorowo, potem już coraz gorzej. zerwać z tym trudno, a potem coraz ciężej o konkurencyjność. na wsparcie i zrozumienie ludzi, też raczej nie masz co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki zawod?
zawód :dziwka :D:D nie nazwyaj tego zawodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytająca???
wszystkie myslą, ze sobie poradzą.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cie Powiedz mi czy zdarzało ci sie przyjmować pare lub czy ktoś proponował ci podobny układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×