Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIEMORALNA MALINA

Dama do towarzystwa czeka na pytania :)

Polecane posty

Gość pytajka zapytająca???
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kora82 - wiesz czym jest forum? To miejsce do dyskusji - więc takową prowadzę - dorośnij... Nie neguję tematu...a odpowiadając autorce - do tego, że brakuje wam "prawdziwych facetów" w dużej mierze same się przyczyniłyście. Oczekiwania w stosunku do facetów mocno się zmieniły i oni często sami nie wiedzę czego od nich oczekują kobiety. Mają być grzeczni i szarmanccy a także dzicy, wulgarni i drapieżni. Nie każdy facet potrafi mieć taką dwoistą naturę - kobiety często twierdzą, że faceci sa prości jak budowa cepa - więc facetowi trzeba mówić o swoich oczekiwaniach a nie oczekiwać, że sam złapie wszystko w lot :) (niestety taka jest smutna prawda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Przeczytajcie najpierw formum nim wydajecie o niej osad. Dziewczyna skonczyla studia. I to jest jej wybor nikt jej do tego nie zmusza. Ma klientow wiec o co wam chdzi?? Ja nie potepiam tego zawodu. Bradziej facetow torzy korzystaja z takich uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytająca???
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Malino - to nie był atak a raczej głośne pytanie. Niestety każda inna opinia jest od razu odbierana w naszym kraju jako atak. Do dyskusji trzeba dorosnąć - nie zawsze trzeba się ze wszystkim zgadzać i przytakiwać. Akurat to co robisz - to wyłącznie Twoja osobista sprawa. Mi nic do tego ....przecież to twoje życie i zapewne wiesz jak nim kierować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny men
Czytałem troszkę wstecz:) Klepię w klawiaturę bo lubie zadawać erotyczne pytania i:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytająca???
kora, tu nikt nikogo nie potępia. dyskutujemy tu sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytająca???
ja znam takie maliny... przekonanane, ze kierują swoim zyciem, że tego, czy tamtego nie zrobią... do czasu! naiwność:O jesli się dziewczyna w porę z tego nie wyplącze( o co trudno), to marne perspektywy ją czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajka - Ty jakimiś stereotypami jedziesz, zgadzam się z Tobą jeśli mówimy o agencjach - i to tych z niższej półki - i dziewczynach z rożnych pigalaków. To co robi Malina nawet trudno uznać, że należy do biznesu (choć sprowadza sie do tego samego), robi to na własna rękę, że tak powiem "detalicznie", starannie wybiera klientów, dba o swoje bezpieczeństwo i jakoś tam myśli o przyszłości odkładając kasę ...nie przypuszczam żeby w niedalekiej przyszłości kiedy zdecyduje się na odejście od tego zajęcia miała problem ze znalezieniem jakiejś innej pracy za mniejsze pieniądze ale jako dorobienie do kapitału powinno starczyć, albo może zająć się jakąś własna działalnością. Wszystko co tu pisze to nie apoteoza "kurestwa" ale staram się konstruktywnie pisać na temat zjawiska które istniało istnieje i istnieć będzie co byśmy nie robili, a istnieje w wielu formach i choć we wszystkich chodzi o to samo wyraźnie różnią się od siebie, stąd trudno wszystkie panienki wrzucać do jednego worka :) i wszystkim wróżyć czarną przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny men
Czy cipkę golisz sama czy chodzisz na profesjonalne zabiegi do gabinetu kosmetycznego? Kiedy ostatnio była golona Twoja cipka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Zyon Wiem czym jest forum. Ale dyskusji nie rozpoczyna sie od stwierdzenia sesnownosci zakladania jakiegos tematu. Sam dorosnij. Chyba nie wiesz co napisales. Miala ochote to zalozyla taki temat i nie namawia na nim nikogo do tego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytająca???
z czasem coraz gorsza degradacja, coraz mniej szacunku do siebie, samotność, pieniadze co sie kurczą, czesto używki dla wytłumienia wenętrznego rozbicia i pustki... a poczatki takie przyjemne- seks, zabawa, szybki zarobek. dlatego cięzko zawczasu z tego zrezygnować. żal mi takich dziewczyn, bo kiepsko kończą oby autorka tematu była jednym z nielicznych wyjątków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytająca???
matuzalem, nie myslę strerotypami, tak sobie dobierać i wybrzydzać można do czasu. później chęc zarobku obniza poprzeczkę... powtarzam, że prostytucja to nałóg. pokaż mi nałóg, który na zdrowie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny men
Czy lubisz wcielać się w rolę Dominy Co wtedy robisz facetom? jak sie ubierasz? czy dostają od Ciebie lanie batem? Czy każesz im golic jajka Czy muszą się przed Toba masturbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci w dawnych czasach mieli za zadanie bronic kobiety domu dzieci i dobytku. Teraz juz nietrzeba chodzic z dzida na polowanie bo swiat sie zmienil. Takie kobiety co sie jaraja facetami ktorzy tylko potrafia komus przylozyc maja zamkniete serca i sa puste. Dochodzi tez fakt ze kobieta brakuje poczucia bezpieczenstwa i probuja szukac go na zewnatrz czyli w facetach. Wiec odpowiedzcie sobie sami. Mnie sie juz znudzilo spelnianie oczekiwan kobiet. Wole byc soba i taki jestem najatrakcyjniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z każdego nałogu się wychodzi, wielu terapeutów uzależnień wywodzi się z byłych uzależnionych. Mimo wszystko nie uważałbym prostytucji za uzależnienie, jeżeli ktoś to robi świadomie i że tak powiem w sposób "wyrachowany" to kończy wtedy kiedy trzeba. Wierzę że robiące to dziewczyny, bez wykształcenia po zakończeniu "kariery" zostają z ręka w nocniku, niezdolne do utrzymania siebie samej i do tego przyzwyczajone do dość rozrzutnego trybu życia. Jednak dziewczyny wykształcone dbające o swój rozwój, będące na bieżąco w tym co się wokoło dzieje na pewno sobie poradzą. Wiele z nich jest na prawdę w pierwszej kolejności "damami do towarzystwa" umieją zachować się w każdym towarzystwie i w każdej sytuacji. Jest wiele studentek które w ten sposób działają przez okres studiów i jakoś wychodzą na prostą wycofując się ze sponsoringu po uzyskaniu dyplomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry merry merry
Malinko, osobiste pytanie - wolisz starszych czy młodszych? pytam, bo mając ten komfort, że nie muszę się umawiać z każdym, tylko z tymi, z którymi chcę - wybieram zawsze eleganckich panów po 50tce. więcej jest rozmowy, wysłuchiwania, budowania miłej atmosfery, niż czegokolwiek innego :) mój ulubiony klient ma 57 lat i jeśli widzimy się na jakieś 2 godziny, najczęściej co najmniej godzinę czterdzieści przegadujemy :) mam też dwóch uroczych Amerykanów - totalne obalenie mitu o mieszkańcach USA, szczupli, przystojni i kulturalni :) widuję każdego z nich tylko raz w miesiącu, bo nie bywają częściej w Polsce. mój "stały" klient jest.. ważną osobą na pewnej uczelni :) więc sami kulturalni, mili panowie, nigdy żadnych dziwnych lub niebezpiecznych zachcianek.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez zawsze mozna zaczac nowe zycie. Nieczaje was. Przeciez na czole jej niebedzie pisac bylam dziwka. To tylko kwestia zgody z samym soba ze to co robilam bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny na zyczenie klienta jestem dla niego cholernie seksowna, pociagajaca i namietna dominą. Sprawiam mu bol na zyczenie pomieszany z rozkoszą. Jesli mu rozkaze lizac mi obcasy zrobi to, calowac mi stopy tez to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka pytajaca???
matuzelum, naprawdę wierzysz, że kobieta zajmująca się wyłącznie prostytucją jest na bierząco z życiem.:P nie żartuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merry zdecydowanie wole starszych mezczyzn. Z takimi przynajmniej pogadac i milo czas spedzic, nie to co z nieopierzonym mlokosem ktory slowa nie wydusi a strzela gdzie popadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka pytajaca???
doktor, to tylko taki pusty slogan. czasem się sprawdza, ale zeby zacząć nowe zycie... trzeba umieć inaczej życ.;)\ z tym u prostytutek ciężko, dlatego zazwyczaj poddają sie degrengoladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka pytajaca???
no i itak przeszłość się gdzies tam wlecze i wyłazi w nieprzyjemny sposób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny men
Twoje ulubione buty bo mówiłaś że jest ich sporo i bielizna Twój strój jaki najbardziej lubisz Kolor butów i wygląd i kolor Twojej obroży? Czy był Klient ktory chodził na koloanach w obrozy jak Twoj pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajka - nie żartuję, nie wiem dlaczego uważasz że nie mogą tego robić kobiety na prawdę inteligentne, a kiedy są w tym dobre mają stałych, zasobnych kulturalnych klientów, nie stawiają na ilość a na jakość, maja fuul czasu na to aby być na bieżąco o ile tego chcą maja ku temu warunki. Nie chciałbym się kłócić o statystykę, ale sądzę że niejedna sponsorowana panienka w każdej dziedzinie zapędzi w kozi róg cnotliwa młodą żonkę upupiona w domu przy dzieciach... Zauważ ile młodych dziewczyn chcąc wypaść spod opieki starych żeni się w młodym wieku i praktycznie zamyka sobie życie w wieku 18-22 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superman123
Czy wolisz jak facet ma wygolone całkowicie miejsca intymne czy to dla Ciebie bez znaczenia? Wolisz obrzezanych czy też nie ma znaczenia? Skoro masz orgazmy raz na ruski rok to czy sie masturbujesz i jak to robisz oraz jak często? Czy wtedy zawsze dochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superman123
czy musiałaś kiedyś kobiecy wytrysk? Jeśli tak to jak do tego doszło? Czy zabawiajac sie z para piescisz się z kobieta? Jeśli tak to jak? I czy ona Cię pies i? Czy robisz to czasem z klientami w pozycji 69? Czy stali klienci próbują Cię zaspokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka pytajaca???
oczywiście, że nie sa nabieżąco. no chyba, ze dorabiaja do jakiejś pracy po godzinach:P co potem sobie taka panienka w cv wpisze?;) poza tym, im sie nie chce... bo i po co? tak dobrze sie przecież bawią, a potem, gdy to sie kończy...:O a sponsorin, to inna bajka wbrew pozorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×