Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIEMORALNA MALINA

Dama do towarzystwa czeka na pytania :)

Polecane posty

czarny - moja szafa jest wypelniona najrozniejszymi zabawkami, obrozami, pejczami, skorzane ubranka, najrozniejsze stroje zaczynajac od policjantki konczac na pielegniarce. O butach nie wspone bo jest ich tyle ze wypadaja ale potrzebne to wszystko bo jak sobie zazyczy abym go przywitala w gorsecie, obcasach to wypadalo by miec takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie ze prowo
pokaż mi dziwke, ktora nie bierze w dupe? po to ide do dziwki zeby miec to czego mi zona nie daje a nie ze bedzie mi wybrzydzac, ze ona nie lubi i takie tam :D podejrzewam ze to pisze facet a wy lykacie jak pelikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123269843o
a jak się czujesz z tym, że po śmierci spotka Cię kara za twoją rozpuste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piszcie z tym onanistom
:D:D:D:D ale jestescie debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny men
OK czy miałaś Klienta który wcielił się w rolę PANA i musiałaś być Uległą Suczką Chodziłaś w obroży na kolanach Jak Cie nazywał? Kazał Ci się np. masturbować na jego oczach? dostawałaś lanie, - czym? byłaś wiązana? do czego? Czy byłaś kiedyś brana w usta tak jak byś była posuwana takie rżnięcie oralnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry merry merry
witaj Malino. mam normalną pracę, ale nie wystarczy mi na zwykłe życie nawet.. więc dorabiam tak, jak Ty. mam paru zaufanych klientów, lubię ich, a oni mnie i już się nawet nigdzie nie ogłaszam - nie muszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze na tym forum moga przebywac tylko onanisci i dziewczyny bez skazy, cala reszta to szeroko pojeta prowokacja. Dziwne miejsce. 123269843o - jaka rozpuste i jaka kara skoro po smierci nie ma nic. czarny - mam stalego klienta, ktory uwielbia zabawy w dominujacego pana i posluszna niewolnice. Oczywiscie wszystko w granicach dobrego smaku ale jest zdecydowanie ostrzej niz z innymi. To wszystko co piszesz mialo nie raz miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piszcie z tym onanistą
lepiej? co nie zmienia faktu ze to prowo jakiegos zboczenca lub pedala :D:D buahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
a o co faceci proszą tak najczęściej. co robisz z nimi najczęściej? czego najczęściej im brakuje, jakiej pozycji, czego, wypisz na przykład pierwszą trójcę takich rzeczy najbardziej pożądanych. oraz: w co najbardziej lubią jak jestes ubrana, jaką bieliznę lubią- kolor, nie, wiem, krój, jakieś detale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upe w pupe
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie dlaczego napislo to
cos ze nie daje w dupe? bo to cos nigdy nie uprawialo seksu analnego i nie wie co napisac, bo nie wie jak sie nalezy przygotowac -fajne prowo pedala :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloiza - okej bedzie zatem pierwsza trojca tego co mezczyzni pragna najbardziej. 1. Seks oralny z intensywnoscia narzucona przez partnera. Najczesciej jest to najzwyklejsze rzniecie w gardlo. 2. Wytrysk na twarz, piersi, brzuch. 3. Sprosne gadki podczas pieprzenia. Pozatym chca zebym zawsze byla ubrana w seksowne skromne fatalaszki. Brak bielizny, obcisla i przeswitujaca koszulka, ponczochy i obcasy to chyba najbardziej popularny zestaw. Jesli ma byc bielizna to zawsze stringi a do stanika nie przywiazuja wiekszej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
a propos sprośnych gadek- czy mogłabyś zacytować kilka jakie im mówisz/jakich oczekują? a czy przy takim oralu się nie dławisz? nie boli Cię, to, dociskają Ci głowę? ale wymagasz od nich higieny, prawda? robisz to z prezerwatywą czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny men
Czy łykasz spermę którą PAN spuści Ci w usta? Kolor obroży? W jakiej postawie Pan każe czekać kiedy idzie do Ciebie na spotkanie? Jak ostatnio np na niego czekałaś co musiałaś przygotować? czy on zaklada obroże czy już w niej czekasz? Czy uprawiałaś seks z Klientem na zewnątrz na łące plaży itp. czy byłaś na plaży nudystów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123269843o
Chciałabyś żeby nic nie było :) ...pocieszaj się dalej.... ja zawsze uważałam, że to wszystko bujda ale skoro naprawdę byłaby to bujda to wszyscy tak usilnie nie zwalczali by kościoła i nie kwestionowali istnienia Boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze im mowie jacy sa niesamowicy, jakiego maja boskiego i duzego kutasa :) to na nich tak dziala ze strzelaja jak opetani. Idac dalej, prosze zeby mnie zerzneli, blagam ich zeby mi pozwolili im obciagac, zapewniam ich jak bardzo jestem ulegla suką etc etc. Przy oralu raczej juz sie nie dlawie, gardlo wytrenowane wiec musialby byc ogromny zebym miala z nim problemy. A sex zawsze z prezerwatywa, oral bez, nie lubie lizac lizaka przez papierek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny men
Czy lubisz wizyty u ginekologa, czy miałaś kiedyś seks z ginekologiem w gabinecie? czy doprowadziłaś do tego że miał stojącego kutasa i bylo widać mu przez spodnie że się podniecił? czy lubisz jak ginekolog wkłada Ci wziernik? Czy Klienci proszą czasem o fetysz medyczny? Jakie zabawy robisz przebierając się w pielęgniarkę? dajesz zastrzyki strzykawka badasz penisy ściągasz im skórkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
czyli jednym słwoem faceci sa prości w konstrukcji;-pp gdyż nie ma w tym nic oryginalnego lub wyrafinowanego, by wpaść na to, by komuś powiedzieć , że ma wielkiego 'kutasa', hahaha;-p ja w takim razie tez bym sobie poradziła;-) ostatnio czytałam wywiad z babką, prostytutką, 37 lat, która z tym skończyła i pisała, że kobiety same są sobie winne, bo nie rozumieją męskiej natury. jakas babka nie spała z mężem 3 lata, jemu brakowała, by ja dotykać, nawet jesli nie seks, to po prostu miec ją obok, jej zapach, móc zobaczyć jej piersi, takie rzeczy. aona z nim nie spała, bo z dzieckiem spała i za dnia byli przecież zajęci, a ona myslała, że on to akceptuje, że się dogadali i tyle. prostytutka śmiała się z niej, że jest żoną i matką a myśli jak głupiutka 14letnia dziewica. czy nie uważasz, że rodzicielstwo jest czynnikiem negatywnie wpływającym na seksualność związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloiza faceci sa prosci jak budowa cepa. Wystarczy byc milutka i najczesciej ulegla sprosną suką a oni beda skakac wokol ciebie jak dzieci ;) Ja nie wiem i nie rozumiem jak mozna nie ogarniac meskich potrzeb... A co do rodzicielstwa to pojecia nie mam, daleki i obcy mi to temat takze lepiej sie nie bede wypowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny men
Jak jesteś ruchana oralnie i piszesz że bez gumki to spermę którą facet wytrysnie w Twoje usta połykasz czy wypluwasz Czy robisz takie głębokie gardło że sperma trafia wprost do gardła tak że prawie podobno nie czuć jej smaku? Czy faceci jak Cie ruchają krzyczą na Ciebie rznij się Dziwko itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemoralna Napisz do mnie : szatan3012@wp.pl albo daj namiar Chciabym Cie zbadać jak będe w Gdansku :) Niemasz się czego bać moge Ci wysłać fote to ocenisz. Jak będziesz chciała to tak jak nie to powiesz nara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
widzisz, ale wiele kobiet tego jednak nie ogarnia...a wymagają tego od faceót, żeby ogarniali ich potrzeby, gdzie babki są bardziej skomplikowane niż mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
aha, no chyba, że tak...no ale...w takim razie skąd tyle problemów w związkach, dlaczego to takie trudne? związki, utrzymanie relacji....skąd tylu nieszczęśliwych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×