Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIEMORALNA MALINA

Dama do towarzystwa czeka na pytania :)

Polecane posty

pytajka - psychika psychice nie równa, jedne się staczają inne nie ... Twój obraz dotyczy raczej pustych panien bez wykształcenia którym tylko kasa w głowie, ale jest masa wykształconych dziewczyn na poziomie które traktują to jako przejściowe zajęcie i nie pozostają w miejscu, są oczytane, śledzą na bieżąco co się w świecie dzieje, oszczędzają, kończą kiedy im się znudzi, czy uważają że wystarczy i trzeba się ustatkować ...nie zawsze i nie każda musi źle kończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Ja uwazam ze malina to madra kobieta jest. Tak wnioskuje z jej wypowiedzi. Poradzi sobie po na pewno. Moze bedzie potrzebowala pomocy psychologa ale uwazam ze da sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zastanawia po co Malina załozyła ten temat?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki zawód? - a dlaczego nie? bo co? ...bo nie ma takiej specjalizacji na uczelni czy że nie ma związku zawodowego ? :) ....przecież przyjęło się uznawać go za najstarszy zawód na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że po prostu dla zabawy w wolnej chwili ... bo żeby to miało być jakieś działanie terapeutyczne to nie sądzę :) musiała liczyć się z ostrą jazdą po sobie a to wskazywałoby na jakieś masochistyczne ciągoty, a na to mi nie wygląda :) a swoja drogą aż dziwi brak ataku moherowych beretów na tym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ciebie i tylko ciebie kręci?Jak jest z osiągnięciem orgazmu u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny men
czy będziesz miała wkrótce spotkanie z Panem który traktuje Cię jak Suczkę? opisz krótko jakieś ciekawe ostre rżnięcie, które miałaś ostatnio Jeśli można o to poprosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytająca???
matuzalem, tu chodzi o wiele rzeczy( w tym psychikę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem0325 - nie wywołuj wilka z lasu Także zastanawiam się, w jakim celu powstał ten topik. Próba zrównania prostytucji z innymi zawodami? Chyba jednak dość karkołomna w takim społeczeństwie jak nasze. Czytając temat widzę tylko ciekawość panów i pań - jak to wygląda z tej drugiej strony. I w tej edukacyjnej kwestii temat spełnia swoją rolę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja37 z orgazmem jest ciezko, zreszta zawsze bylo tak ze orgazm u mnie to raz na rok. Co mnie kreci? prawdziwi mezczyzni, ktorzy chyba sa na wyginienciu bo strasznie ich malo. Co mam na mysli mowiac prawdziwy mezczyzna? napewno nie ciapa w rurkach z dziwna fryzurą. Ma byc silny, zdecydowany, meski, szarmancki etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
No wlasnie tez uwazam ze prawdziwi mezczyzni sa na wyginiecie. Pytanie co jest tego powodem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delta machine.
Ile mniej więcej lat miał Twój najstarszy klient????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s a jak spotkasz takiego to opowiesz mu o swoim zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są jakieś perwersje na które za rzadne pieniądze sie nie zgodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Zyon Nie podoba Wam sie temat to nie wchodzcie i nie czytajcie a przede wszytkim sie zasmiecajcie go. Jak widac po wypowiedziach zainteresowanie tym tematem jest. Nikt nikomu krzywdy nie robi wiec sie odczepcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delta machine.
Ponawiam pytanie. W jakim wieku był najstarszy klient? (tak na oko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyon - jak przypuszczałem temat założono z nudy, autorka nie aspiruje do zrównywania tegoż zawodu z innymi zawodami, podoba mi się szczerość wypowiedzi i świadomość tego co robi, łącznie z liczeniem się z konsekwencjami w przyszłości (może z niektórych nie zdawać sobie sprawy bo wszystkiego nie da się przewidzieć ale jest tego świadoma). Nie jest jednak jedną z tych naiwnych dziewuch robiących to byle częściej byle szybciej i więcej kasy, żyjących chwilą bez refleksji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytająca???
takie maliny nie kształcą się, nie zdobywają doswiadczenia zawodowego. gdy już wypadają z obiegu, raptem dostrzegają, że nic innego nie umieją, zgadzają sie zatem na coraz to więcej, za coraz to mniejszą kwotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Hehe no ta pizda Justin stal sie przykladem dla wielu i teraz wiekszosc chopaow wzoruje sie na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny men
Jakie masz piersi wielkość? Masz cipeczke bułeczkę czy motylka? Czy faceci spuszczają się czasem na Twoje piersi? Czy byłaś brana na dwa baty cipka i tyłek / czy cipka i usta? Czy jak jest ten układa z parą to czy uprawiałaś seks z kobietą? lizanie cipek? pocałunki ssanie cycków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybyś dostała propozycje wzięcia udziału np. w wieczorze kawalerskim i tam zaproponowano by ci grupowe rżnięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka zapytająca???
matuzalem, świadomość? raczej ogromna naiwność.;) ten biznes zeruje na takich naiwnych panienkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny men
o właśnie miałem spytać o najmłodszego klienta i czy miałaś prawiczków których wprowadzałaś w świat seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja37 - pisalam juz wczesniej o rzeczach, ktorych nie zrobie. Dla przypomnienia pissing itp odpadaja. czarny - biust 75B a reszta juz byla! czytaj dokladnie wypowiedzi poprzednie bo widze ze klepiesz w ta klawiature bez opamietania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×