Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Yo Yo !! jestem ! Leżę w łóziu i już po wszystkich świętowaniach. taka oto ja - nie stresuj się ! Zbieraj siły, dowody na niewinność i działaj ! trzymam kciuki! angelus - no to ładnie. No i bądź tu mądry i płodź dzieci. A czemu tak myślisz że rozstrój masz? Robisz testy owu ? No ja mam 11 dzień cyklu, wkroczyliśmy w fazę płodną z hukiem - 3 dzień namiętności w łóżku :P nawet o tym nie wiedziałam ale jakoś okoliczności sprzyjają ;) Do jutra moje drogie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
hej dziewczyny gdzie zginęłyście? cisza taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no giubelli witaj;) nie zauwazylam twojego wpisu;);) jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie okres wypada na 18 trzymajcie kciuki by go nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
gość trzymamy kciuki żadna z nas nie chce aby przyszedł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też jestem obserwuje co u was tylko nie pisze nie mam o czym nie chcę was zanudzać. jutro mam rozprawę słabo mi jak sobie o tym myślę....... nie wiem co ze mną będzie jutro wielki dzień kochane 3majcie kciuki plisssssss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
taka oto jatrzymam kciuki bardzo mocno:* trzymaj sie jovankajo paulinka i reszta gdzie was wywiało??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Taka oto ja - wysyłam pozytywne fluidy! Zobaczysz, że wszystko się uda! Nie stresuj się, bo jesteś w takim stanie teraz, że to nie pomoże a tylko zaszkodzi. Zdaj relację jak było!! Trzymam kciuki !!!!!! 🌼 ja oczywiście niewyspana, 6. rano młoty, 7. rano piły - szał. Mój ogród ma krajobraz księżycowy. Ale coś za coś. Oby słońce wyszło bo jestem nieprzytomna. 🌼 Działamy od dziś ostro! To już ten czas, i już zapowiedziałam M. że tydzień jest nasz ! W weekend znów mamy imprezkę u szwagierki..... :) więc się wyluzujemy troszkę. Dziwne, bo zakuł mnie raz ten mój jajnik tak że stać nie mogłam. Teraz już jest ok. Ciekawe co się tam dzieje. GDZIE JESTEŚCIE DZIOPKI? JOVANKI? PAULISIE? ESKI? FIONY? I INNE ?? Angelus - dobrze, że choć Ty jesteś ! Na resztę robimy focha ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej giubellli ja jestem umieram ze strachu od rana mam mdłości i wymioty to chyba perzez tą całą rozprawę . muszę wygrać normalnie bo jak nie to chyba się załamię........3 mać kciuki babeczki rozprawa na 14stą więc od razu dam wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no giubelli normalnie foch;) taka oto ja trzymaj się;* giubelli starające się starajcie my tez ostro pracujemy ale mam takie przeczucie że nam się w tym miesiącu nie uda;( ale życzę wam powodzeniq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
wspaniale;) gratulacje;) dzielna;*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Czyli co taka oto ja, wyszła ich wina że Cię wrobili ? Kurde, żeby tylko nie podkładali Ci świń w pracy, bo wiesz jak to może być teraz.... chyba że weźmiesz zwolnienie. Opowiedz jak było na rozprawie !! 🌼 Dziewczyny, jak starania ? Czemu nic nie piszecie ?? Gdzie jesteście ??? Gdzie jest Jovanka ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
hej! właśnie dziewczyny;) Jovankajo !!! u nas staranka pełną parą;):) czekam to terminu @ i testuje a to dopiero 19 /) al iuz blizej niż dalej:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekamy angelus z niecierpliwością :) Ja kupiłam wczoraj następny rzut folika i....uwaga uwaga, zakupiłam olej z wiesiołka. Nie miałam nigdy problemu z nawilżeniem :) ale może coś to da? Poza tym jest zdrowy na skórę, włosy itp. Podobno można brać tylko do owulacji bo potem może powodować nie zagnieżdżenie się zarodka, czy coś takiego, więc biorę raz dziennie rano, a że to 12 dzień cyklu to jutro biorę ostatni raz. Zobaczymy :) Może akurat coś da !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
będę zdawać sprawozdanie na bieżąco;P a narazie pozostaje czekać no i starać się dalej;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
czesc laseczki moje kochane;* ale zem sie stesknila za wami;) nie mialam czasu zeby cokolwiek napisac;) odezwe sie wieczorkiem to popisze wam troche glupot;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dziewczyny kochane! Już się tłumaczę, tylko najpierw chciałam pogratulować pewnej dzielnej dziołszce, co to się nie poddała - takaotoja: GRATULACJEEEEEE!!! :):):) Wiedziałam, że tak będzie:) Dziewczyny, nie było mnie trochę, bo mam tyle rzeczy na głowie i do nadrobienia po mojej w sumie 2-tygodniowej nieobecności w pracy, że naprawdę nie wiem, w co mam ręce włożyć... Wieczorem padam na twarz i już nawet nie mam siły kompa odpalić... Postaram się zaglądać jak najczęściej, ale muszę przede wszystkim jakoś przetrwać ten koszmar - nie gniewajcie się:* Codziennie o Was myślę i wysyłam pozytywne fluidy:) Znów jestem lekko zaziębiona, więc samopoczucie leci u mnie na łeb na szyję:( W mieszkaniu zimno jak cholera, ciągle się trzęsę, masakra jakaś. No ale przynajmniej mogę się ponapawać widokiem najczystszego w świecie domostwa, bo, jak wiecie, w niedzielę mieliśmy wizytę rodziców M., co wiązało się z tym, że CAŁĄ sobotę sprzątałam... Ale jakie efekty! Oszałamiające po prostu!:) Wczoraj miałam mały dół, bo co włączyłam jakiś serial czy film - wszędzie była kwestia ciąży, USG, radości... No i poryczałam się. Też czuję, że w tym miesiącu nam się nie uda, ale nadzieję mam, nie powiem... Wczoraj tak realnie wyobraziłam sobie swoje dzieciątko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1989k
juz jestem laseczki:) Taka oto ja GRATULUJE:) Giubelli widze, ze starania pelna para:) ja tez zaczynam! wyliczajac w kalendarzyku dni plodne wypadaja mi od soboty ale trzeba zaczac wczesniej:) nie wiem jak to teraz bedzie bo @ spozniala mi sie 10 mi w tamty miesiacu. jestem mega rozregulowana:( mam tylko weekend na zaciazenie bo potem moj mezus jedzie w delegacje na tydzien:( i dupa:/ Angelusdominus a mi sie wydaje, ze cos u ciebie bedzie...;)nie wiem dlaczego:p JovankaJo no nareszcie sie zjawilas:) moze teraz cos sie ruszy bo widze,ze tuuu cisza jak makiem zasial:p zdrówka życze:* no i pisac laski pisac:) obysmy na swieta mialy fasolki w brzuszku:) buziaki dla was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry ! Wstałam z bólem głowy - "yhy - owu idzie!" No i u mnie 14 dzień cyklu, sie zaczyna ! Armagedon ! :) Niestety wczoraj nic nie było bo posprzeczałam się z mamą, a jak mam humor podły to i nawet sex nie pomoże. Oczywiście się już pogodziłyśmy więc dziś działań część dalsza. Zauważyłam, że jeśli często odpuszczaliśmy po owulacji to nie zaszłam wtedy w ciążę (być może było to przez torbiel, albo jest dalej! o zgrozo ) dlatego podejrzewam, że mogę mieć owu później niż mi się wydaje. W tym cyklu jedziemy aż do końca ! Już przygotowałam mojego M., jakoś nie sprawił wrażenia zmartwionego :P Ale cały czas chodzi, martwi się i mówi że on nie wie czy to takie zdrowe codziennie :D hahaha :) biedny.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka - witaj z powrotem ! Jak masz taki power to przyjedź do mnie wysprzątać bo ostatnio palcem nie kiwnęłam, jedynie uważam żeby wszystko odkładać do szafy - jak to radzi Perfekcyjna Pani Domu :P mam mega lenia. Przez te korki wracam do domu i padam na twarz. Mój tryb życia chyba nie sprzyja amorom i płodności... Nie łam się, ciągle słyszę, że ludzie którzy ożenili się później od nas cieszą się już dzieckiem, no ale co zrobisz....serce się w środku kraje, ale z drugiej strony zaczęłyśmy się starać dopiero niedawno więc wszystko przed nami ❤️ Paulinka - noooo, też wróciłaś całe szczęście. Kurde 3 dni to trochę mało na starania, ale niektórym wystarczy jedna dyskoteka :D więc czemu mamy być gorsze, nie ? :) hyhyhy wygodnego materaca życzę ! Tobie i Wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
hej jetem czytam nie nadazam odpisywac brzuch mnie boli glowa nie wyrabiam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, nie dobrze ! Kładź się, zdrzemnij chwilkę, najlepszy jest sen na takie dolegliwości.... no i coś przeciwbólowego. A wiesz co może być przyczyną? Może bejbe ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
może ;);) się rozmarzylam;) no oby;) położyłam się ale nie mogę zasnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ostatnio tutaj jakoś cicho no u mnie nic ciekawego jutro musze stawić się do pracy i mam dylemat. kierownik rtejonu pcha mnie na l4 w domu gadają ze mam im zrobić na złość i iść do pracy. do tego po rozprawie mecenas mówił że mam na jakiś czas iść do pracy a potem na L4 i teraz to ja ju z nie wiem.no dobra ja sobą nie zanudzam no bo to forum ciążowe a nie jezu pomocy nie wiem co robić... co tam u was dziewczyny może zaktualizujcie tabelkę z niecierpliwością czekam na wasze wyniki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rok sie staram i mam same niepowodzenia raz ciaza biochemiczna raz poronienie raz opozniona miesiaczka o 2 tyg masakra jakas;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ikroliczek dasz rade;* trzymamy kciuki! :* napewno przyjdzie na ciebie czas;) kazda z nas czeka na bobaska:) trzeba pozytywnie myslec kochana i dzialac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×