Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Eweelka ajjj bardzo bym chciała chłopczykaaa ahh.. :D ❤️ ❤️ no córunia też ❤️ ;-) ale tak jakoś chłopczyk mi się marzy.. ❤️ 🌼 DZIKI SZAŁ dzisiaj nie ma co xD 🌼 w takim tempie dobijemy do tysiaka w tygodniu :classic_cool: hehehe 🌼 dobra to ja już dziś nic nie pisze :P :D będę tylko ostro czaić co się tu wyprawia :D ^^ 🌼 ❤️ booM czika booM ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaotoja właśnie poczytałam sobie trochę na ten temat i jest w kodeksie że jeżeli kończy mi się umowa a nie jestem w co najmniej 12 tyg ciąży to nie mają obowiązku jej przedłużyć, tylko powyżej 12 tyg :( a że jeszcze nie jestem w ciąży to nie mam fizycznych szans na to aby do końca stycznia być w 12 tyg, więc pozostaje liczyć na to że przedłużą mi sami z siebie. Znając moje szczęście nie przedłużą mi umowy a ja zajdę wtedy hehe ale co mi tam co ma być to będzie :) po informacjach fizyczno prawnych teraz skupiam się tylko na tym aby mi się udało zajść w ciąże - kiedykolwiek ( jak najszybciej :P ) a czy będę mieć pracę, zasiłki etc będę się martwić jak będę w stanie błogosławionym :) najwyżej zostanę na utrzymaniu mojego K :P hehe miłego wieczorku buziakiii :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ewelka serio dziewczynke? Lo matko juz plec nie wazna, wazne zeby wkoncu sie pojawilo :) i u mnie i u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka, jeśli się nie powiedzie to poszukasz w rodzinie, u znajomych, którzy mogliby Cię zatrudnić, a składki opłacałabyś sama. Ile ludzi tak kombinuje....skrupułów nie ma co mieć. Buziołki dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
tak sobie siedze i myśle, wy wszystkie macie takie długie cykle, a ja zaledwie 25 dni. 5 dni krwawienia i 20 przerwy. czy w związku z tym mogę mieć jakieś problemy? z zajściem? czy myślicie że to taki mój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻoneczkaKrk pewnie należysz do tych kobiet co mają krótsze, na pewno masz owulacje dużo wcześniej, zawsze możesz spróbować castagnusa na regulacje cyklu, ja bym na Twoim miejscu pogadała z lekarzem żeby 2 faza nie była za krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
:D eeee tam co mi tam trzasne tescik z rana, jak nic nie pokaze to plakac nie bede :D sex bez zabezpieczen mi pasuje :* nie nadążam was czytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Kochane moje - gnacie jak burza:) Nie nadążam i nie ja jedna jak czytałam:) Izulinka7 - brak słów po prostu... Współczuję Waszej rodzinie, a w szczególności rodzicom biednego maluszka, po prostu sobie tego nie wyobrażam... Takaotoja - nawet nie chcę myśleć co przeszłaś i jak się martwiłaś...:* P.S. Nikt o Tobie nie zapomniał Kochana:* Giubelli - dobrze pamiętasz:) To będzie moje drugie zamążpójście. 5 lat temu byłam mężatką i to ja odeszłam, musiałam, ale nie chcę o tym mówić. Ale jestem dobrym człowiekiem - tu się nie mylisz:P Witam wszystkie nowe Lejdis:) ŻoneczkaKrk - powtórzę to co mówią zaciążone i wszyscy lekarze - nie nakręcaj się:* Poczytaj nasze forum kilka stron wcześniej, kilkanaście - miałam kiedyś mnóstwo czasu na chorobowym i rozpisałam się na ten temat jak głupia:P Mówię Ci - mnie też się udało jak odpuściłam:) Teraz jestem w 7 tc:) Marta86100 - staraj się nie doszukiwać objawów ciąży, ale obserwuj rzeczywiste zmiany. Ja pierwsze co to miałam ciągłe sikanko, co 20 minut i to nie było zapalenie pęcherza:), ale pamiętaj, że taki objaw to jeszcze nie wszystko (mogłaś podziębić organizm, nabrać wody i teraz się jej g***townie pozbywać, nawet przeziębić pęcherz, niemniej jednak życzę Ci upragnionego dzidziusia - jeśli nie teraz to spokojnie następnym razem:) ):* I teraz ciocia dobra rada podzieli się ze swoimi dziewczynkami obawami, które mącą jej spokój: jak już 6 testów wykazało u mnie ciążę, ginekolog potwierdził na USG, że nie jest pozamaciczna (bo przecież ze strachu po nocach spać nie mogłam!) tylko normalna to teraz se wymyśliłam, że może zarodka nie ma w pęcherzyku... Jestem nienormalna... Dopóki nie usłyszę serduszka (mam nadzieję usłyszeć w poniedziałek) to aż mi się wierzyć nie chce... Bardzo się boję czy wszystko jest ok, czy ciąża rozwija się prawidłowo, czy jest to serduszko... Niech już będzie ten chrzaniony poniedziałek, bo zwariuję. W głębi duszy wiem, że wszystko będzie dobrze - musi być! - ale się martwię. Dziewczynki, no... Życzę Wam spokojnej nocki i stosunkowo owocnych nocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
JovankaJo : Moje gratulacje. Nie wariuj tylko. Z Twoją ciążą na pewno wszystko wporządku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Hej jestem nowa w tym watku.... staram sie od pol roku i nic. Mam pco. W tym cyklu mialam piekny pecherzyk a na usg juz byl wybrxuszony do pekniecia. Mam 30 dniowe cykle. Dxis 22 dc zrobilam test bo kazal mi idliczyc 9 dni od usg i zrobic ale wyszedl negatywnie jak zwykle. Boli mnie juz brzuch kluje mnie jakby w prawym jajniku i ciagle mnie tak ciagnie i jrzyze mnie rozbolaly teraz. Powtarzac test czy odpuscic i czekac na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Jovanka przeszłaś chyba wszystkie etapy niedowierzania że wszystko gra hehehe ale jak usłyszysz juz serduszko to wyluzujesz się i uwierzysz :D owocnej środy wam życzę dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna was zostawic ani na chwile samych :P bo juz sie tak rozpisalyscie ze musze was czytac do tej godz :P hihi nawet nie wiem komu odpisac :D bo tyyyyyyyyleee tego ze łał :P witam nowe kobitki :) co do sluzu czy jest bialy, mleczny i duzo go, tak tak, bialy, mleczny, u mnie duuuuzo, ale ja mialam bialawy, mleczny i przed @, tyle ze teraz o wiele wiele wiecej :) hihi to mi wrozcie syneczka :P a kolor naszych loginow zalezy od tego czy jestesmy zalogowane chyba :P aaa i co mi sie rzucilo w oczy.. ktoras skopiowala tabelke chyba wczesniejsza jakas bo znow jestem na oczekiwaniu! nono! juz poprawiam, a i wy sie dopisywac! Halo, Jovanka!? juz Cie tam widze na usmiechu :) i reszta tak samo, nie opieprzac sie :P :P majowa ................27...............1cs........................ .. :) Fiona................... 25............ .3cs............................ :) rozusPL................21..............4cs.............. . ............. :) taka oto ja.............24...............2cs......................... .. :) Giubelli.................27..............9cs...........1 dz........... :) _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz........... :) smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12. JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11 PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .......@ 30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.........@ 31.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7...............23...............8cs............. ....1dz............@ 06.12. MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @ 13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@ 21.12. Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 Goofcia.............22............3cs.................... ...1dz............@21.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Hmm o co chodzi z tymi danymi które wstawiła nessia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki - ja sie nie nakrecam na ta ciaze - ale wczoraj po pracy maz zrobił kawke "jak zawsze" i po wypiciu jej mialam kibelek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi kochane czy jak zawsze mierze temp. o 7 rano a dzis mierzylam przed 6 to duza roznica jest??? bo o 6 miałam inna niz teraz o 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JovankaJo nie martw sie wszystko będzie dobrze i w poniedziałek usłyszłys serduszko :) Napewno wszystko sie dobrze rozwija:) MalutkaTruskawko trzymam kciuki za Ciebie- testuj i daj znać:) Marta86100 nie widze Cie w naszej tabelce kiedy miałaś/masz miec spodziewaną @? Karolaa24 co jakis czas uaktualniamy swoje dane, ile mamy latek, który cykl staran i kiedy bedzie @ do której odliczamy:) Dopisz sie też i bedziemy sobie nawzajem kibicowac i wspierać:) MaćkowaŻona, Bejbe27, Stymulowana jak tam u Was starania? teraz pewnie najintensywniej działacie:)? Giubeli . _nesseja nasze szczęśliwe dwupaki jak samopoczucie:)? Ja już troche odpoczęłam , mąż jedzie teraz w delegacji dam mu dychnać:) i czekam 6 dni do @ o Boziu oby go nie było:) a jak mnie nawiedzi to zacznę 6 cykl starań, pół roku:( masakraaaaa póki co wierze w Świętego MIkołaja:) MIŁEGO DZIONKA wszystkim STARACZKOM i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem o co chodzi z ta tabrlka:/ jutro mam miec cykl mam 29 @ 5 dni jak chcesz to mnie dopisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
:D witam, a wiem tyle co przed zrobieniem testu, byl nie ważny, troszeczkę rozczarowana, dalam spokoj nastepny zrobie po okresie :D aleee snilo mi sie dzisiaj ze jestem w Ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś:) majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz........... usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12. JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11 PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .......@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.........@ 31.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7...............23...............8cs.................1dz............@06.12.MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@21.12. Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 Goofcia.............22............3cs.................... ...1dz............@21.11 marta86100......29l................który CYKL STARAŃ........@ 28.11 ?? martuś który cykl sie staracie?np 3 miesiac? oraz data miesiączki planowanej na 28.11 zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka Truskaweczko Ciebei tez nie widze w naszej tabelce? kiedy spodziewasz sie @ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta86100 a 29 wziełam za wiek ze masz 29 lat:) hehe nie wiem czy dobrze bo ciezko rozszyfrować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest z ta temperatura?? ja zawsze mierzyłam o 7 i mam 37 ...dzis obudzilam sie przed 6 odziwo bo nigdy mi sie to nie zdaza i byla 36,8 a o 7 juz 37,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem uaktualniam? czy staracie sie juz 6 lat o pierwsze dziecko? NIE wiem jak do konca jest z tą temp bo szczerze nie robie tego:( majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz........... usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12. JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11 PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .......@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.........@ 31.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz............@06. 12.MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@21.12. Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 Goofcia.............22............3cs.................... ...1dz............@21.11 marta86100......27l...............70cs...............................@ 28.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamuj sie, jestemy tu po to aby sie wspierać. majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz........... usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12. JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11 PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .......@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.........@ 31.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz............@06. 12.MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@21.12. Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 Goofcia.............22............3cs.................... ...1dz............@21.11 marta86100......27l...............70cs...................2dz .........@ 28.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×