Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

nie wiem czy objawy ciazowe czy na @ ..cycki mi strasznie fisiuja juz mam ich dosc juz mi wylaza ze stanika bezpansko ;D podbrzusze pobolewa, nie wiem zobaczymy co bedzie a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Maćkowa dajesz ze swoimi objawami :D automatycznie sie zalogowalam na stare heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole ide zaraz w kimono bo ledwo widze na slepia dobranoc wszystkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przytulanko bylo jakies 2 tygodnie temu.. @ mi sie przestawila i teraz mam 4-5. Ale przytulanko bylo slabe, a oznaki na @ juz sa..Wiec nie ma szans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka spokojnie, tak jak mowisz, zajmij czas przeprowadzka i raz dwa zaskoczysz :) noo noo i tak wogole C***owiem jaka piekna laska z Ciebie :D :) :) a wlosy mi sie podobaja, moze sobie takie zrobie po porodzie..? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie pewnie tak bedzie. Zajmiemy sie mieszkaniem, nie bedziemy myslec o niczym innym i moze akurat. Co do wlosow...ja mialam takie jakos przez 2-3 lata, ale odrosty zaczely mnie meczyc.Chcialam tez cos w koncu zmienic. Zreszta chcialam wygladac bardziej powaznie i stonowac kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻoneczkaKrk trzymam kciuki, żeby to było to :D daj od razu znać jak będziesz miała pewność:):) Wróciłam od doktorka, szału nie ma bo 2 pęcherzyki ale za to wielkie, duże ogromneee i dostałam zastrzyk, żeby jeszcze urosły i jutro dostanę ten na pękanie więc w piątek będę owulować ohhh weekend zapowiada się pracowicie;) Alaaa66 takich zastrzyków nie robią na NFZ a żeby je dostać trzeba mieć stwierdzoną niepłodność i wtedy lekarz decyduje jakie leki podać, więc nie życzę Ci tego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema, cześć i czołem :D mnie dzisiaj niestety też zalało, a już się rozmarzyłam że może się udało, bo objawów przed @ brak, no ale cóż, nie poddaje się i walczymy dalej :P moja @ tez właśnie inna niż zazwyczaj, ale dużo się dookoła mnie dzieje więc i nerwy i stres i emocje - walczymy teraz w pracy o to kto pozostanie, mówię wam tyle wazelinki idzie z każdej strony, że GÓRA na nartach juz po nas jeździć może :P ale co tam życie to walka w końcu hehe dziś ledwo zipię ale nawet nie załapałam doła więc jest w porząsiu :) życzę wam żeby czerwona zaraza do was nie dotarła hehe miluśkiego wieczorku bajjjj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże laski wybaczcie wczesną porę ale uczyniłam test i o Boże widać drugą kreskę jest słabsza ale jest.... ;) a może to nie od ciazy może nie ma się z czego cieszyć... buziaki ide jeszcze pospać o ile zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gartuluję ŻoneczceK AngelusDominius jesteście w ciąży. Gratulacje. tak jak ktoś wcześniej napisał, zachodzą w ciąże te, które starają się krótko. Trzeci cykl. A ja, dziś zrobiłam test i jedna krecha ;( 16 raz !! ;( Chyba sie poddaje. Nie mam siły już. Wierzyć. Mieć nadzieje. Nie mam już tego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u koleżanek- Adam, Franciszek,Oskar, Filip,Olaf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam w innym temacie wpisać imiona, pomyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus !!! Żoneczka !!! Cudownie !!! Ktoś mówił że w grudniu jeszcze pokażą się 2 kreski no i są !!! Bardzo się cieszę z Wami no i potwierdzajcie i dołączajcie do nas. A wszystkim przedciążówkom mówię i zapewniam, że i Wy zajdziecie, to się dłuży, męczy człowieka, ale święta idą, myślcie o wigilii i prezentach, a i do Was szczęście zapuka kochane :* głowy do góry !! Smerfetka - śliczna młoda dziewczyna z Ciebie i teraz już Ci wierzę że prawdziwa smerfetka z Ciebie ;) 🌼 odebrałam wyniki badań (350 zł nie moje...) ale mam kawa na ławę, że mam wszysćiusie badania w normie, z siuśkami mam ph zmienione, a tak to reszta gitara. Moja BETA to 193 000 :P akurat na 10 tydz. który mam. Wyrobiłam sobie kartę krwi też w razie wu. Wszystko idzie po mojej myśli, więc cieszę michę od rana :) pisać pisać !! Gdzie Jovanka, Eska, Pauliś, taka oto ja i reszta bandy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Hej Babeczki jak czytam co pisałyście to aż mordkia mi się cieszy że kolejne zaszły no na nas też pora w grudniu zaskoczyć :-) Żoneczka-gratuluje na pewno ciąża :-) angelus tobie też gratuluje :-). A ja od wczoraj z moim pijemy te ziółka i razem też bierzemy wiesiołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
dziewczyny jak tam już pewnie część w pracy tak jak ja hi hi troszku się obijam. widzę że wczoraj rozmawiałyście o wzroście i o wadzę ja mam 174cm wzrostu i 57kg :-) ale chciała bym bardzo przytyć ale tylko i wyłącznie żeby to było spowodowane ciążą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia obojetnie jaki kolor sobie zrobisz i tak bedziesz laska :) moze faktycznie odrosty mecza ale mi strasznie podoba sie ten kolor ale jakos nigdy nie mam az tyle odwagi zeby taka zmiane zrobic :P Giubelli no to super ze brzuszek wystaje, tak ma byc :) :P jak Ty umiesz wytrzymac zeby nikomu nie powiedziec w rodzinie? :P ja nie moglam sie doczekac wizyty u lekarza zeby powiedziec a Ty juz tyle swietnie "milczysz" :P podziwiam Cie :P :) ja C***owiem ze po spodniach w pracy widze ze jak sie juz schylam to mam problem oddychac, a nie sa wogole rozciagliwe wiec poki mi nie strzeli zamek i guzik jest jeszcze ok :P a wyniki badan tych co Ci lekarz zalezcil czy jakie, bo mowilas ze pakiet bierzesz, co w ten pakiet sie wliczalo? ja ide w pt rano na badania i ciekawi mnie czy tez maja pakiety i jak to u nich wyglada a na stronie nigdzie nie pisze. no i kolejny nasz dwupaczek, angelus ogromne gratulacje :* Zoneczka, angelus potwierdzac ciaze i zmieniac status w tabelce :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Maleńka Q🌼 nie łam się kiedyś i na Ciebie przyjdzie czas i na mnie... niestety musimy przejść dłuższą drogę, choć to jest przykre że inni mają tak łatwo dobrze Cie rozumiem:* masz teraz chwile słabości to naturalne ale jak zła chandra przejdzie będziecie działać z całych sił bo jak sie uda to stwierdzisz że było warto:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Angelus! Gratuluje slonce ty moje! Zoneczka tobie tez! No jestem mega szczesliwa ze wam sie udalo! Jejku ale super! U mnie cala noc byla cisza, @ zero. Teraz kapnela kropelka:/ a brzuch boli jak cholera, takie jakby skurcze mam. Ale dziewczyny humor mi poprawily;) Angelus normalnie jestem z ciebie dumna jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Stymulowana widzisz moje proroctwo się sprawdza muahha będzie 2pak jak nic :D przepowiadam Ci to tylko kwestia czasu :D weekendos będzie Wasz 🌼 widzisz jaka ze mnie czarodziejka :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski:) w koncu Was przeczytalam od rana z Wami jestem ale nie moglam dotrwac do konca... Dziewczyny serdeczne gratulacje za Wam sie udalo piękny prezent na swieta. Ja tez sie staram juz sporo, chwilami nie mam juz sil ale sie nie poddajemy:) Byc moze uda sie nam na swieta przeprowadzic do wlasnego domku to moze tam spelni sie nasze najwieksze marzenie. Ja juz w nastepny piatek ide do gin porobic badania boje sie jak cholera, boje sie ze cos jest ze mna nie tak... Dziewczyny a jak u Was? Mysle ze jeszcze dwie albo trzy w tym miesiacu zaciaza :) oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelusdominus leć na betę i szybko dawaj znać co i jak:) trzymam kciuki:D haha wiedziałam, że grudzień to szczęśliwy miesiąc:D Powiem Wam szczerze, że ja też mam takie chwile załamania i ta durna myśl "czemu wszyscy mogą a ja nie" :( wczoraj jak Pani w klinie robiła mi zastrzyk powiedziała, że będzie bolało, a ja jej na to, że wiem, że już się przyzwyczaiłam i wiecie jak się tym przejęła? zaczęła mi mówić, że nie mogę tak myśleć, nie mogę się do tego przyzwyczajać bo to myślenie źle na mnie wpływa. ale jak tu nie myśleć no jak, skoro zostaje tylko nadzieja, a nadzieja jak wiadomo matką....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana ja to w Ciebie chyba bardziej wieże niż ty sama, mnie się wydaje że po takiej stymulacji czy jak to wszystko się nazywa, zajdziesz w ciąże prędzej niż myślisz, i normlanie masz 2 jajeczka no ja wieże że w tym cyklu będzie dzidzia jak nie dwie :D ahhh tak że nie smutamy się :* zajmujemy się innymi sprawami zeby nie orać banki i w wekendos musi cie ukłuć porządnie :D 100tys razy :D i zobaczysz!! ja wierze ze ty bedziesz nastepna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale sie ciesze z waszego szczescia i zycze zdrowka :* Ja jestem ze stycznia wiec moze w styczniu dostane prezent ... zazdroszcze wam normalnie dziewczynki za reszte trzymam kciuczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się że okaże się że to nie ciąża ch kreska jest dobrze widoczna chciałam wstawić zdjęcie ale uznaje jako spam;( żoneczka a ty jak tam? jovanka gdzieś ty? fionai cała reszta bandy:];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja - no jakoś wytrzymuję ;) nic to nie zmieni, a ile radości będzie w święta :) i na spokojnie przy kawce pogadamy o tym :) chcę żeby cała rodzina się dowiedziała od razu, a nie że ten wiedział a ten później....siostra mojego M. tak zrobiła, że mamie powiedziała, potem mama mi cichaczem, że jak coś to nie wiem, potem się okazało że brat się domyślał, a szwagierka nie....a dajcie spokój. Przesądy jakieś debilne. I w sumie po długich a ciężkich przyznała się pod koniec 4 miesiąca !! Ja się bałam trochę bo początki ciąży różne mogą być, ale jak już 10 tydz minął to trzeba powiedzieć :) 🌼 Badania jakie miałam to : Pakiet badań DLA KOBIET W CIĄŻY- mocz,morfologia,glukoza,próby wątrobowe,kreatynina,żelazo,p.anty-HBs,p.anty-HCV,grupa krwi z kartą,toksoplazmoza IgM,Igg, różyczka IgM,Progesteron,HCG,HIV,TPHA, odczyn coombsa. Lakarz mi zaznaczył czego robić nie muszę np. prób wątrobowych czy hcg, ale przynajmniej zrobiłam całość i jestem spokojna. Tobie nessaja co kazał lekarz zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
angelusdominus- będzie dobrze zobaczysz tylko nie myśl o tym co było tylko o tym co jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×