Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość kotek 1985
no to już prawie połowa tabeli :-) no to teraz pójdzie z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej Eweelka czekamy jutro na dobre wieści:) wczoraj popołudniu dostałam zastrzyk na pękanie i wieczorem zrobiłam test owulacyjny i wszyły 2 krechy, więc doktorek nie ściemnia;) Ale coś mnie bierze;/ też mam mega katar a do tego jest mi niedobrze uhu uhu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Stymulowana do dzieła ^^ :D 3maj się ciepluto tylko nie choruj mi tam i oby mdłośc**przeszły szybciej niż się pojawiły:* pewnie to od kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka trzymam kciuki;* ja leze w wyrku młody usnal więc korzystam z okazji mnie też coś wzięło ból głowy i gardła okropny nawet śliny nie mogę przełknąć ból mięśni stawów katar zimno mi dreszcze masakra no i jeszcze mdłości;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam fajnie dziewczyny ze macie te dwie kreski :) Gratuluje :) Ja wczoraj wieczorem skoczylam na male zakupy.Kupilam mojemu BF koszule pod choinke.Cos tam wczesniej o spodniach gadal ale nie moglam znalezc rozmiaru na tego chudzielca. Jak myslicie..dokupic mu cos jeszcze do tej koszuli czy wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Bejbe @ u mnie trwa max 4 dni i nie jest jakas big. Smiem powiedziec ze zawsze jest skapa bo ja nigdy podpasek nie uzywam tylko wkladki.no a cykl trwa u mnie ok 34 dni takze mi to na reke. Ewelka super, no ale szczesciara jestes:* stymulowana bierz chlopa i do roboty;) oj pojedziecie dzis po bandzie i beda blizniaki!;) trzymam mocno kciuki:* paulis to spij poki mozesz bo jak dzidzi bedzie to da c***opalic:p oj laski ja to mam nadzieje ze i mi sie w koncu uda. To bedzie juz 7 cs. Masakra. Lece zaraz do pracy. Bajo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka121989 no to elegancko masz ;-) ze mnie czasem w 1-2 dzien wali się ze mnie jak z dzikiej świni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej777 :) O widzisz, nie wiedziałam że jakieś promieniowanie może mieć wpływ, ale poczytałam fora i jest tam napisane przez różne kobitki, że tak jak mi lekarz mówił - jeśli zarodek jest już w tym miejscu co powinien, nie ma infekcji, łożysko ma się ok i jest to 10 tydz. to można lecieć. Mogą wystąpić nudności, ale batonik, dużo wody, przechadzki po samolocie i jestem pełna nadziei że będzie dobrze.... Bardziej się gin zainteresował tym, że będę grzać dziecko w słońcu - co prawdą nie jest, bo nie mam zamiaru leżeć plackiem, poza tym w 20' C nie bardzo będę się smażyć.... dzięki za zainteresowanie :) no i życzę powodzenia w planowaniu dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytalam o cos chlopaka,tak oo po prostu.A on uznal ze go o cos oskarzam ;/ Wez zrozum tu faceta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stymulowana też o tym myślałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Stymulowana podobno 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana a co już nie dajesz rady działać? ;) ;P ja tam nie wiem szczerze C***owiem ile trwa niestety :/ Smerfetka a facetami sie nie przejmuj, ten typ tak ma. No chyba że ma coś na sumieniu dlatego stwierdził że go oskarżasz. Giubelli Ty szczęściaro... też bym se wyjechała, no może nie za granice bo mnie to nie kreci ale w nasze polskie góry... połazić po Tatrach mi się marzy... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka a co do Twojego okresu to może to nie okres był? Nie pisze tego żebyś sie nakręcała, najdzieje robiła, ale spróbuj może zrobić jeszcze jeden test ciążowy, niektóre kobiety w ciązy jeszcze 2, 3 miesiące po zapłodznieniu krwawią. Skąpiej ale jednak. Ja na Twoim miejscu bym to sprawdziła dla świętego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd;) jestem gotowa do boju tylko zastanawiam sie jak często bo do tej pory robiliśmy to w czasie owulacji codziennie albo nawet dwa razy dziennie no i skutek jak widać marny wiec zastanawiam sie czy tym razem nie spróbować co 2 dzien tylko czy bede jeszcze miała owulacje:/ skomplikowane Heh analizuje każdy szczegół bo chce, pragnę i wyje do księżyca żeby sie w końcu udało :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mackowa taka szczesciara to ja nie jestem. Robilam dwa testy, jedna krecha. Nie ma szans:p z reszta mialabym przeciez jakies oznaki a ja sie normalnie czuje. Obiecalam sobie ze juz testow nie kupie przed @. Dopiero jak sie bedzie spozniac;) giubelli ale ci dobrze pipko!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Stymulowana a ty bierz chlopa i do roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .... usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz............. usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz...........usmiech.gif PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz......... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 Goofcia.............22............3cs................... . ...1dz...........@21.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .........@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz...........@ 30.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs..............................usmiech.gif kotek1985........28..................2cs................ . ................@? izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz..........@06. 12 bejbe27.................27...............18cs........... ...................@ 09.12. MaćkowaŻona.......27..............11 cs...........1dz.......... @13.12. Stymulowana........27...............14cs................ 1 dz . ......@21.12. karolaa24.........25.................36cs............... . .................@21.12 eska 22...........22..................13cs...............1dz..... .......@25.12 marta86100......27l...............71cs.................. . ...............@ 26.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Zoneczka hellou, zaktualizowalas tabelke wiec bylas u lekarza :) co powiedzial, opowiadaj!!! :-) i jeszcze raz z calego serca gratuluje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Kochane Kobietki czekające na dwie kreseczki usmiech.gif Ja z mężem staramy się dopiero drugi cykl usmiech.gif do tego mam jeden jajnik z pęcherzykami smutas.gif Ostatnią @ miałam 31,10 a owulacje 19,11 (test owulacyjny pozytywny), cykle mam 33 dniowe więc okres powinnam dostać 3,12. Na razie spóźnia się ale testy sikane wyszły negatywneusmiech.gif jutro idę na bete bo nie chce świrować i wmawiać sobie objawów (chociaż mogłoby się wydawać że mam jakieś objawy) Trzymajcie kciuki! Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kochane Staraczki i nie tylko:) Dzisiaj rano zrobiłam kolejny test- jest druga kreska bardziej już widoczna, jutro pójde na BETE ale czuje ze to jest to:) Mąż widząc test mówi mi: no popatrz Kochanie jaki prezent na Święta Ci sprawiłem- to juz nie musze nic kupować pod choinkę:)? Żesz te chłopy- wszystkie zasługi sobie przypisują:D:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
witajcie dziewczyny ja już w pracy i wszystkie pozdrawiam i życzę miłego dnia :-) ewelka- ah te chłopy racja oni czasem jak coś palną to z butów wyrywa ale to co powiedział twój mąż jest słodkie ja też chce taki prezent :-P tak że te święta będą dla was najpiękniejsze jakie mieliście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, gratuluje ewelka to na pewni ciaza i zoneczka Tobie tez. U mnie dzis pogoda straszna snieg pada wiatr okropny zimnoooo nie chcialo mi sie wogole z lozka wyjsc a jeszcze jak mnie mezulek przytulil to juz koniec:) ale niestety trzeba, za rowny tydzien jade do gin boooooooje soe okropnie dziewczyny:( a jak nie moge miec dzieci co wtedy bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
lekarka mi potwierdziła ciążę. dala L4 na 2 tyg kat B.(czyli ciążowa płatna 100%) potem mi da na miesiąc. a potem do końca ciąż. tak się umówiłyśmy wcześniej ponieważ pracuje w warunkach szkodliwych i lepiel nie ryzykować. potwierdziła mi po becie ponieważ jest to dla niej jednoznaczne z pierwszym usg. następną wizytę mam za 2 tyg. mam pilnować co jem, i pić kefir bo zaczeły mi się lekkie zatwardzenia. moja mama jest bliźniaczką - ciekawe czy będę miała jedno dzieciątko czy 2:) boli mnie brzuch bardzo lekko tak jakbym miała dostać okres i kłucie z ciągnięciem, co chwileczkę w innym miejscu. ale podobno to normalne obym tylko nie krwawiła. wczoraj pojechaliśmy do rodziców. kupiliśmy małe buciki:) zapakowaliśmy i powiedzieliśmy że kupiliśmy im mały upominek na mikołaja. jak mama wyciągła buciki to była 5 sekundowa cisza... po czym z siostrą patrząc mi prosto w oczy krzyczały dosłownie"jesteś w ciąż?" i rzuciły się na mnie prawie do krzesła miażdząc:) płacz szczęście płacz. a tata gały miał tak wielkie i przeżył szok. potem położył się na łóżku i śmiał się, ale widać że bardzo to przeżył bo dostał sraczki momentalnie:):):):):) hahaha co za dzień. byłam w pracy powiedzieć że jestem w ciąży kierownikowi i dać L4 i ku mojemu zdziwieniu pogratulował mi, ucieszył się i kazał dbać o siebie i tylko się cieszyć każdym dniem. i powiedział że po wszystkim czekają na mnie w pracy. więc ja miałam wczoraj dobry dzień. :)))))) powodzenia dla wszystkich staraczek zmieniajcie się szybciutko w tabeli. :********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻoneczkaKrk, aż si cieplutko w serduszku robi czytając takie rzeczy:) ohhh ależ Wam zazdroszczę... eska a ty się nie bój, nie ma co się martwić na zapas....teraz wszystko da się leczyć. Głowa do góry !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Fantastycznie, że kolejne dwukreski są na forum! :) Gratuluję, dziewczyny! :) Uaktualniam tabelkę jeszcze raz, bo wcześniej zaczęła krążyć wersja beze mnie w ciężaróweczkach. Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .... usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz............. usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz...........usmiech.gif PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz......... usmiech.gif motynka.............24.................2cs.............. . .................usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. Goofcia.............22............3cs................... . ...1dz...........@21.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .........@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz...........@ 30.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs..............................usmiech.gif kotek1985........28..................2cs................ . ................@? izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz..........@06. 12 bejbe27.................27...............18cs........... ...................@ 09.12. MaćkowaŻona.......27..............11 cs...........1dz.......... @13.12. Stymulowana........27...............14cs................ 1 dz . ......@21.12. karolaa24.........25.................36cs............... . .................@21.12 eska 22...........22..................13cs...............1dz..... .......@25.12 marta86100......27l...............71cs.................. . ...............@ 26.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki stymulowana za wsparcie... ale wiesz sama jak to jest widze ze prawie tyle samo sie staramy nie powiem ze te pierwsze miesiace byly gorsze niz teraz, wczesniej byla ogromna chec dziecka musialo to byc juz i koniec, teraz juz troche inaczej do tego podchodze ale tez chwilami jest ciezko. Moze w tym roku prezent na swieta bedziemy mieli ale wole sie nie nakrecac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×