Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Marta pij wiesiolka, sprawdz te ziolka ktore dziewczyny polecaly, cos musi zadzialac i sie uda!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Bejbe! Sloneczko! Gratuluje szczesciaro! Normalnie jestem w szoku! Kochana oby dzidzi roslo szybko i niech da c***opalic przez te 9 mcy! Za tyle czasu staran:) mezus przyjechal dopiero dzis, jutro juz jedzie do wroclawia:/ i tym razem zostaje do 21 grudnia takze wroci w sama pore, od razu zabierzemy sie do roboty:) jesli tym razem sie nie uda to chyba oszaleje:/ buziaki laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka ja dzisiaj dola zlapalam tez juz sie podlamywac zaczynam tym ze zajsc w ciaze nie moge :( usiadlabym se w kaciku i poplakala ale w pracy musze siedziec :( @ za kilka dni, piersi troche bola i co jakis czas jajniki zakluja wiec jak nic sie zacznie :( zrobilam se z ciekawosci test dzisiaj i oczywiscie negatywny :( Powiedzcie mi dziewczyny jakie badania nasienia Wasi mezowie robili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mackowa skarbie glowa do gory:* tez mam chwile zalamania, ale potem znow nadzieja wraca, ze moze tym razem sie uda. Przede mna 7 cykl staran, dla mnie to dluuugo no ale coz nie kazda z nas zatrybi za 1 razem:/ jesli w tym mcu nie zaciaze spadam do gina i niech daje skierowanie na badania. Ale zobacz laska tyle dziewczyn juz zaciazylo wiec forum musi byc szczesliwe;) my tez damy rade:* ja w pracy do 13;/ milego dzionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście dziewczynki kochane:*:*:* MaćkowaŻona normalnie nie łam się kochana uda się!! zobaczysz, może nawet teraz się udało tego jeszcze nie wiemy, staraj się myśleć pozytywnie:*:* Ja ten miesiąc byłam gdzieś cały czas mega pozytywnie nastawiona wierzyłam na maxa że sie uda nie dopuszczałam innej myśli że może być inaczej, normalnie jak bym jakiegoś kleju się nawąchała:P i myślałam o ciąży pozytywnie o staraniach i wogole zaznaczałam dzien w dzien objawy w kalendarzy na tel, i pomimo tego że myslalam dość czesto to jakos sie udalo, moze to pozytywne myslenie mnie odblokowalo , organizm kobiecy jest taki zagmatwany. Wierze że jeszcze w tym roku zobaczymy kreseczki na tescikach dziewczynki nie smucic sie :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ja staram sie nie smucic gdy przychodzi @, choc kiepsko mi to wychodzi. Niby usmiechnieta jestem a moj mezus to nawet przez tel jak gadamy od razu wyczuje ze cos jest nie tak. Najgorzej jest kiedy rodzice mowia ze mogliby juz zostac dziadkami, brat patrzy na brzuch i pyta czy juz cos rosnie, albo siostra 14 letnia mowi ze chce byc ciocia, bierze jakiegos miska i udaje ze jest ciocia, opowiada ze bedzie bawic i rozpieszczac. Ech przykro mi sie robi w takich sytuacjach....no ale coz poradzic..nadejdzie w koncu taki dzien, musze w to wierzyc;) mackowa cholero jedna przez ciebie to i mnie na dola lapie:p ale nie dam sie! Posluze sie metoda bejbe i bede myslec pozytywnie! Nowy rok musze zaczac pozytywnie! Za godz spadam do domku;) nareszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
U mnie jak w morde strzelil @ sie zacznie lada dzien. Jestem zmeczona, zla wszystko mnie denerwuje. Biedny ten moj maz bo na nim wszystkie pioruny laduja :( staram sie jak moge nie dolowac ale mi nie wychodzi. To juz bedzie rok staran bez skutku boje sie ze cos ze mna moze byc nie tak ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe gratulacje! ciesze sie bardzo, aaaj coraz wiecej nas, zobaczcie dziewczyny jak tylko jedna za druga zaciazaja, nie lamac mi sie prosze tylko pozytywnie myslec*****sac o 2 kreseczkach! :) Jovanka hehe domestos o matko :D to chyba nie jest zle? a pytalas lekarza o to? uff a juz myslalam ze cos jest nie tak :) Marta znajomi starali sie 7 czy 8 lat, jak wkoncu wybrali sie do kilniki nieplodnosci to musieli zrezygnowac bo byla juz w ciazy, teraz ich corka ma juz poltora roczku prawie :) przestali myslec ze bardzo pragna bo sadzili ze juz nic z tego ale zglosili sie do kliniki no i bach, ciaza :) takze baardzo duzo zalezy od nastawienia :) Paulinka to swieta beda pracowite :D zycze wam zeby owocne byly przede wszystkim :) no to w swieta do dziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) gratuluje wszystkim przyszlym mamom, faktycznie ten grudzien jakis szczesliwy:) U mnie juz leci 26 tydzien;) ale to minelo. Bejbe, u mnie na pierwszym tescie kreseczka byla nawet bledsza niz Twoja a to jednak byla ciaza wiec gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane i jak tu za wami nadążyć no jak?;) ewelina ja sie już czuje dobrze na gorączkę brałam apap a dochodziła do 39.5 umeczylam się strasznie na gardło hallsa i jakoś przeszło jeszcze gardło troszku doskwiera jest o niebo lepiej. mackoważona kochanie nie łam się ja wciąż za staraczki mocno trzymam kciuki myślę o was;* jak sie czujecie staraczki jakieś objawy coś? dwupaki jak wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Kurcze bejbe ale mnie zaskoczylas :) Gratuluje :** Do mnie okolo 3 nad ranem @ przyszla.Brzuch mnie boli, zmeczona sie czuje, plecy mnie bola..Jak nigdy.. Do tego nie wiem kiedy owulka bo okres mi sie do konca nie unormowal po tych moich wczesniejszych przezyciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo Bejbeeeee kochana:) wiedziałam, że ten grudzień będzie szczęśliwy:):) idealny prezent urodzinowy:):) to teraz uważaj na siebie, niech Twój mąż dba o Ciebie najlepiej jak potrafi, a wszystko będzie dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. nessaja - czuje sie dobrze, ale cos mnie jakas grypa zlapala, juz 4 dzien mnie meczy wiec ide do lekarza na 11. A brzuszek juz bardzo duzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Kiedy uważacie ze @sie skończyła? Jak plamienie ustąpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo Czytam Was dziołszki na okrągło tylko jakoś ostatnio zaganiana jestem z tymi świętami, wyprawka itp:) GRATULUJE ŚWIEŻUTKIM CIĘZARÓWECZKOM I życze dużo owocnych nocy dla staraczek :) Pamietajcie grudzień jest magiczny :) Chyba zapomniałyście o mnie bo widzę ze ktoś już mnie wywalił z tabelki :P U mnie już 33 tydzień wiec po malutku szykuje torbe do szpitala :) Juz sie nie moge doczekać małej Marcelinki, ale niech sobie jeszcze przynajmniej z miesiąc posiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Stymulowana jak po weekendzie? Dalas czadu?;) fiona zdrowka zycze;* majowa to juz jestes prawie na finiszu;) jejku ale ten czas leci;) Marcelinka to juz pewnie doczekac sie nie mozy az mamusie zobaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nessaja_ fiona_88 smerfetka9 Stymulowana majowa_ 👄 Stymulowana jak tam po upojnym weekendzie ❤️ jakieś przeczucia? 3mam mocno kciuki i za pozostałe dziewczynki też :*:*:* dziś odebrałam powtórne wyniki hcg wzrosło 3 krotnie ❤️ ah normalanie jaka ulga tak sie bałam.. mąż mnie wyciągnął na zakupy w sumie dobrze bo szybciej zleciały oczekiwania.. ale co było na zakupach.. zgłodniałam, w niektórych sklepach było bardzo gorąco to mnie gdzieś osłabiło + okrobny od kilku dni 'metaliczny język' prawie bym zwymiotowała w tej galerii a potem w aucie, wzielam mentosa owocowego ostatniego i soku marchewkowego i przeszło ale naprawde poczułam się fatalnie myslam że tam padne.. ciekawe czy to oznacza że będe mieć mdłości? oby nie:-o:-o teraz już lepiej odpoczełam, zjadłam od razu odżyłam. jak przyszłam taka zmasakrowana gadałam gupia:P do brzucha 'dzidziusiiu wykonczys matke' heh :P oby takich akcji nie bylo wiecej !! 🌼MaćkowaŻona co do badan nasienia to moj mial zlecone przez lekarza jakies badanie nasienia SCA - co kolwiek to znaczy, to wyglada tak ze to az 4 kartki a4 są i wszystko tu opisywane jest o tych plemniorach na ost stronie podsumowanie i fota plemniorów, przed tym badaniem nie wolno bylo sie kochac nie pamietam teraz ile to bylo czy 3 dni czy jakos tak daja informacje w laboratorium, i odrazu jak jest pobrane nasienie trzeba czym predzej jechac je zawiesc bo to sie umawiasz wczesniej na dana godzine na ktora trzeba to zawiesc zeby odrazu zbadali . no to mniej wiecej tak to wygladalo. MOżesz sobie wykonać po nowym roku badania hormonów tam prolaktyne , tarczyce i z mezem to nasienie wtedy bedzie więcej wiadomo :*:* 3mam mocno kciuki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Bejbe kochana dzieki za odpowiedz :-) ja juz myslalam meza wyslac prywatnie na komputerowe badanie nasienia CASA dlatego dopytuje jakie badanie Wasi mezowie mieli robione zeby sie nie okazalo ze na darmo dwie stowy wywalilismy. A powiedz mi jeszcze jaki lekarz Twojego meza na te badania skierowal? Majowa a rodzic bedziesz w szpitalu panstwowym czy w prywatnej klinice? Moja znajoma rodzila w szpitalu i stwierdzila ze nigdy wiecej. Pielegniarki nic nie pomagaly, nawet znieczulenia nie dostala bo pielegniarka stwierdzila ze na szyi ma pryszcza jakiegos, jak sie okazalo to byla zwykla potowka. Siostry znajoma, malutka kobietka chciala cezarke, lekarz stwierdzil ze nie, zmierzyl jej biodra i stwierdzil ze da rade urodzic silami natury... po 24 godzinach meczarni, tez bez znieczulenia wyladowala na bloku bo juz sil nie miala zeby rodzic. Oczywiscie dziecko na tym ucierpialo i jezdzi teraz od lekarza do lekarza z malenstwem :( masakra poprostu jakas.... skad sie bierze ta znieczulica u tych ludzi pracujacych w sluzbie zdrowia? Zeby kobieta, pielegniarka czy polozna nie mogla pomoc, podpowiedziec i byc zyczliwa dla mam? Toz to paranoja jakas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona moj ginekolog spytal nam sie czy chcemy robic badanie czy bedziemy jeszcze kilka miesiecy czekac, ja mu na to po co czekac :) dał nam taka mala karteczke gdzie byly badania rozne i tam zaznaczyl to badanie ktore ma moj maz wykonac, wpisal imie meza i nazwisko i dal nr tel tego lekarza ktory to wykonuje zeby wczesniej zadzwonic i sie umuwic na dzien i godzine z nim, tam byl tez adres tej placówki no i tak to wygladalo a dalej to juz znasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Poprawiam tabelke zeby nie bylo!!! :-) majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona.................. 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .... usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz............. usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz...........usmiech.gif PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz......... usmiech.gif motynka.............24.................2cs.............. . .................usmiech.gif ŻoneczkaKrk.............25............3cs....................usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. Goofcia.............22............3cs................... . ...1dz...........@21.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .........@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz...........@ 30.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 05.11 Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 kotek1985........28..................2cs................ . ................@? izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz..........@06. 12 bejbe27.................27...............18cs........... ...................@ 09.12. MaćkowaŻona.......27..............11 cs...........1dz.......... @13.12. Stymulowana........27...............14cs................ 1 dz . ......@21.12. karolaa24.........25.................36cs............... . .................@21.12 eska 22...........22..................13cs...............1dz..... .......@25.12 marta86100......27l...............71cs.................. . ...............@ 26.12 Paulinka i smerfecia poprawiac termin @. Izulinka jestes? Czytasz nas? :) odezwij sie co tam u Ciebie? Jovanka na obiecywala ze sie odezwie i do dnia dzisiejszego milczy. Kochana wszystko oł rajt? :-) Giubelli to sie w koncu na te kanary wybrala? Wiecie cos?:) Chyba mam angine i dziwnie boli mnie ucho :/ jutro do lekarza zeby stwierdzil co mi dolega :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli no właśnie gdzieś ty? mackoważona może nie koniecznie angina? ja pamiętam że jak miałam anginy to za każdym razem ból gardła migdalow masakryczny i wysoka gorączka może u ciebie to jednak angina;* w każdym bądź razie zdrowka;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus gardlo boli jak na angine :/ ja z tym cholerstwem to conajmniej raz do roku walcze. Boli tylko z prawej strony poki co i prawe ucho zaczyna dokuczac. Ciezo sline przelykac :( temperatury nie mam podwyzszonej. Zobaczymy co lekarka jutro powie. Oby nie angina to obejdzie sie bez antybiotyku ale czuje ze to to niestety :( a Ty jak sie czujesz? ... Bejbe ja dzis dla meza selen z cynkiem kupilam. Poki co jest przeziebiony wiec z badan nici. Skocze po @ do ginekolozki i poprosze zeby badania nam zlecila. Czas najwyzszy ;) ewentualnie jutro podskocze i jeszcze prolaktyne zrobie z rana zeby nie isc z pustymi rekami do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackoważona dzięki ja sie czuje dobrze gardło jeszcze troszkę boli no i mdłości mam ale tak to dobrze;* jeszcze ciągle do mnie nie dociera chodzę i patrzę czy tam są te 2 kreski i mam wrażenie że zaraz już przyjdzie @ walnięta jestem wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wiesz mówię sobie no są 2 kreski a jak to nie ciaza... i tak w kółko. trzymaj sie mackoważona oby nie angina oby nie antybiotyków ja to juz przeszłam zaczęło się 2 lata temu co miesiqc angina czasem nawet 2 razy w miesiącu w kwietniu teraz mi wycięli migdaly i mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus wierz i przede wszystkim idz za rada gina Bejbe i mysl tylko i wylacznie pozytywnie!!! :) ja tam lubie swoje migdalki ;) borykam sie z ta angina, raz, czasem dwa razy do roku ale jakby mi je wycieli - jedyna oslone gardla to non stop na zwolnieniu bym siedziala. Czesto tez lapie zapalenie gardla i tchawicy :/ Mam nadzieje ze gardlo szybko przestanie Cie bolec i do konca ciazy zadne choróbska nie beda Cie meczyc. A tych mdlosci to Ci zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend nie był zbyt intensywny bo postanowiłam obrać inną taktykę...zawsze było w czasie owulacji codziennie no ale nic nie wyszło więc tym razem było co 2 dni może plemniory mojego męża potrzebują więcej czasu na wytworzenie hmm nie wiem jak to ująć, ale pewnie wiecie o co mi chodzi:) Robiłam testy owulacyjne od środy i od tamtego dnia aż do wczorajszego wieczora były pozytywne, a dzisiaj już jedna kreska i druga słaba więc koniec owu....zrobiłam łącznie 11 testów :P :D:classic_cool: Bejbe cieszę się, że żelik pomógł :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MackowaZona duzo zdrowka oby Ci wkoncu przeszlo raz a porzadnie;* moj bral tabletki Androvit moj lekarz nam polecil, to suplement diety dla mezczyzn pisE na nim ze poprawia plodnosc, cena ok35 zl opakowanie(to nie duzo bo jak pytalam lekarza o inny lek podal mi nazwe to kosT leczenia 90dni byl za 1000zl) i to na 30 dni jest, a zeby podIalalo to trzeba 90 brac podobno tyle czasu potrzebuje plemnior zeby sie odbudowal Stymulowana mnie tez brzuszek pobolewal zaraz po owulacji ;D cos czuje ze bedziesz nastepna;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Bejbe, super dziekuje za informacje :-) maz poki co bedzie pil selen, jutro skocze na prolaktyne, zobaczymy jaki bedzie wynik i do gina sru!!! A na chwile obecna gardlo boli coraz bardziej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×