Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Co tak kobity moje kochane ??? U mnie zimno :/ (.)(.) Mnie bola jak holera :( spac bez mojego nie moglam mimo ze stnek spal ze mna to i tak ciezko bylo ... Milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaochnio
_nessaja_ Piękna historia ;) aż się łezka w oku kręci jak się czyta ;) marta86100 miałam podobną sytuację ;) tyle,że ja mojego męża poznałam na nk.pl :) i tak mnie mi zawrócił w głowie,że wyszłam za niego tuż po 19 urodzinach,byłam jeszcze w 3 klasie technikum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mackowa jak bede nastepnym razem w finlandii przywioze ci lososia i co tylko bedziesz chciala. Ja osobiscie ryb nie jadam bo nie lubie, a tam sprobowalam wlasnie lososia i mmmmnnniam palce lizac! Calkowicie inny smak niz u nas. Giubelli jak bedziesz sie przeprowadzac do australi daj znac, lece z toba! Uwielbiam ciepelko wiec szybko sie tam zaklimatyzuje;) haha wloski takie same jak byly, pod sloncem widac kolor taki ciemny czerwony.fajnie wyglada;) ciekawe co mezulo powie;) hihi a ja swojego meza zatrzymalam jak jechal scigaczem i zapytalam czy mnie przewiezie;) i wozi do tej pory;) juz 9 lat;) jak zeszlam z motoru bylam zielona i dygotalam jak osika;) haha on wystraszony mega byl w sumie ja tez. A potem musialam zdobyc jego nr. Smski, spotkanie i milosc zaczela kwitnac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaochnio
smerfetka9 głowa do góry :) wszystko się ułoży,zobaczysz ;) najważniejsze,że uwolniłaś się od swojego byłego.na początku na pewno bedzie Ci ciężko,ale zobaczysz,że te wyrzuty sumienia miną.Musisz myśleć przede wszystkim o sobie i o swoim szczęściu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaochnio
kobietki,wszystkie wasze historie są piękne ;) jak z filmu normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ma lat moj byly? W tym roku 30. Nie wiem czy byl podpisac ta umowe.Ale powiedzial ze moze przeprowadzka cos zmieni.On chce sprobowac nawet jesli mialabym sie za miesiac wyprowadzic od Niego. Jeszcze sie Wam do czegos przyznam.W sumie to zadna zbrodnia. W sobote napisal do mnie staaary przyjaciel o ktorego tez byla wojna z moim EX.Ten przyjaciel jakos od dwoch miesiecy ma zone.Nie widzielismy sie dokladnie rok.Ale napisal i ... poszlismy na obiad w niedziele. Jego zona cos podejrzewala bo wziela mu wszystkie dokumenty wiec przejechal 100km bez prawka i dowodu. Wyznal mi ze sie we mnie zauroczyl, ze zadna dziewczyna go tak nie fascynuje jak ja.Ze nie spotykal sie z inna bedac w zwiazku (a ja jestem pierwsza).Mial jakies wyrzuty do mnie dlaczego nie powiedzialam zeby sie nie zenil.Zabolalo go tez chyba ze nie odzywalam sie przez kilka miesiecy do Niego (wlasnie przez mojego EX). Nie wiem czy serio mowil z tym zuroczeniem.Ale skoro przejechal tyle km bez dokumentow..zeby spotkac sie ze mna na kilka godzin.....A oczy mu tak fajnie blyszczaly.Jejku, co ja pisze :P Ale czy nie mozna sie spotkac ze znajomym ktorego sie bardzo lubi,potrafi wysluchac i ma sie wspolne sekrety? Jest podobny do X, a zupelnie inny niz moj EX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka to mam jak rzut beretem zeby przyjechac i zloic Ci tylek! jaka stara?!?! dobrze ze tez jestem ze slaska, bede miala blisko :P Giubelli a jakie badania robisz? :) Paulinka łał :) odwazna kobita z Ciebie :D super historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej lasencje a co myslicie o tej naszej prywatnej poczcie ? :) kiedys padla taka propozycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Smerfetka daj sobie spokoj z ex i z tym ala przyjacielem co ma zone. Jakby byl w tobie zauroczony czy zakochany to by sie nie zenil. Z reszta sama nie wiem co o tym myslec. Doradzac ci nie bede...bo zrobisz jak uwazasz;) obys dobrze wybrala;* nessaja tiaa odwazna i uparta jestem;) i dzieki temu mam fajowego chlopa choc czasem mam ochote go zabic;) hehe ja tez jestem za poczta, mielibysmy wiecej prywatnosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie mam zamiaru nikomu meza odbijac czy byc czyjas kochanka.Musialam sie komus wygadac. Zobacze co mi EX powie.Oby nie podpisal tej umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Eweelka tak mi przykro... :( ale pupa do gory i nie trac nadzieji :) Ja tez jestem za poczta albo czym takim...moze jakas grupa na fejsie zeby bylo latwiej sie komunikowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Tak o tym dluzej myslac to by byl fajny pomysl...utworzyc grupe na facebooku zastrzeżona tylko dla czlonkow i tak pisac...prosciej, wygodniej dostaje sie powiddomienia o postach no i tematy sa jakos tak pogrupowane bo pod danym postem komentarze itp. Lol :) to co jak myslicie dziewuszki :) kto sie zglasza na administrorke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz kiedys rozmawialysmy na temat zalozenia grupy.Wtedy nie bedziemy juz anonimowe i rozmowy by sie tak nie kleily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
No w sumie tak o tym myslac to masz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma "udziela sie " na forum mlodych matek i powiem wam ze one juz sie pare razy nawet spotkaly, nie wiem jak udalo im sie to zrobic zeby termin wszytskim pasowal i kazda dojechala ale daky rade. Chociaz ja mysle ze w formie anonimowej jest lepiej. Chociaz fajnie byloby gdyby sie dalo tutaj wklejac zdjecia. Bejbe cos Cie tu malo widać odkad Ci sie udalo:) pisz co slychac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dzień dobber:) Dłuuuuuugo mnie nie było,wiem. I jak zwykle się kajam ... i liże Wam stopy bicze:P W piątek byłam na wizycie, 13. tydzień:) Małe ma 6 cm,podczas badania caly czas skakalo jak żabka na trampolinie, fantastycznie śmieszne to było:) Już nie mogę się doczekać jak poznamy płeć:) Dziś znów śniło mi się, że urodziłam córeczkę - 5,1 kg, siłami natury (!!!), a 2 godz. po porodzie poszlam z nią na spacer:P Co za sen:):):) Chyba najgorsze mdłości już za mną, ostatni raz zdarzyło mi się 2 dni temu i to tylko raz! Ale ale - byłoby przecież za pięknie... Zaparcia mam takie,że ostatnio myślalam, że konieczne będzie nacinanie krocza. Dalej. Parę dni temu pod prysznicem zauważyłam na prawym cycu ślady po pazurach jakiejś bestii, tylko nie rozstępy myślę sobie, no ale jakże! I to tylko na jednym. Boże, jak już rosną to 2 naraz, no jak ja będę wyglądać?! Ale spoko, 3 dni później poszlachtowalo i drugi cyc... Giubelli - ja się wycwanilam i żeby mi żadna "menda codziennie nie zwężala spodni w szafie" noszę tylko getry:) Taka jestem spytna:) A, od początku ciąży przytyłam 3 kg:( Dziewczynki,nie opitalajcie się - która byłaby tak uprzejma wyskoczyć z radosną wieścią? Będą chętne czy mam wybrać ochotników?:P No, jako że mdłośc**prawie minęły mogę gotować obiady! Zatem - mój M. dostanie dziś na obiad (pierwszy od dwóch miesięcy!) pulpeciki z sosem musztardowym, ziemniaczki i ogóreczki po kozacku:P Jadę dziś z grubej rury, muszę go wynagrodzić za tę cierpliwość wielotygodniową, podczas której ANI RAZU nie zasmęcił, że nie ma obiadu. P.S. 25-go bierzemy ślub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Jovanka, gratulacje z okazji ślubu! < tu chciałabym wkleić kwiatuszka, ale nie umiem :( > Wydaje mi się, że będziemy rodzić w podobnym czasie. :) Na kiedy masz termin? Ja 23 lipca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Marta mam nadzieje ze i ja napiszę 23... Trochę bolą mnie (.) (.) i jak zjadlam dziś kanapke zrobiło mi się niedobrze ale kilka głębokich wdechow i ok. I mnie choroba dopadła gardło łamie kości i w ogóle beznaidzjenie leze w łóżku dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Motynka,ja też:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
jovanka sloneczko! Najlepszego ! Obys miala piekny slub!:* marta zrobisz jovance prezent slubny jak napiszesz ze sie udalo;* hihi a my znow zostaniemy ciociami;) jupiii! Ala ty nastepna, czekam na wiesci;) ja juz w pracy, roboty dzis fuull takze buziak i do wieczora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Powiem tak - zamiast kwiatów poprosimy wiązaneczki z testów ciążowych (pozytywnych i Waszych:) ). Robię podejście do jogurtu pierwszy raz od 8 tygodni. Malinowy. Zobaczymy. W razie czego będzie ładny kolor przy rzyganiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć JovankaJo w koncu sie pojawiłaś:) dobrze ze wszystko dobrze u Ciebie:) Tez jestem za pocztą:) moze sobie na gmailu założymy:) Nessaja to mniej wiecej skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie Jovanka ! Moje młode też skakało i ręce rozkładało ;) mniej więcej też w tym tygodniu co Ty :) gratulachy z okazji ślubu rychłego ! Będziemy trzymać kciuki za Was w tym dniu, choć ja to bym nawet skłonna była podjechać pod Urząd do świętego miasta :P :) 🌼 no właśnie o poczcie była mowa, głównie o wrzucenie zdjęć, ale chyba musimy do tego dojrzeć, choć ja tam mogę się ujawnić ale nie tu :) 🌼 smerfetka, ale masz zawrót głowy z tymi chłopami. Ale mimo wszystko obstawiam Pana X co to już dzieci razem planowaliście :) 🌼 nessaja, robię morfo i siuśki - co miesiąc lekarz mi kazał robić przed wizytą. Przecież on sumienny jest jak .... ale może to dobrze ? 🌼 motynka, kwiatek robi się [ kwiatek ] a resztę cudów masz pod tym linkiem :) http://forum.o2.pl//emotikony.php 🌼 czy wy rozumiecie że zaczyna mi się 5 miesiąc ?!?!?! Kiedy to zleciało ?! No kiedy ?! Grosecek jest już wielkośc***omarańczy! Dziś mnie dość wywaliło, albo ubrałam geterki (z dedykacją dla Jovanki :) ) i tuniczkę i wszystko widać. Przecież ja się muszę za wózkami rozglądać już ! Fak ! Bo łóżeczko mam już upatrzone.... ;) jak założymy maila to Wam wyślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelii jesteś szczęśiara, 5 miesiac no cudownie:) Wszystkie nie możemy sie też doczekać tego stanu:) ehhhh rozmarzyłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
No leci ten czas, nie powiem:) U mnie też już brzuszek widać, mały bo mały, ale jest. Pani doktor potwierdzila, że to nie tluszcz:P Szczególnie dół brzucha mam taki...nie wiem...nie mój:) Spać na brzuchu nie mogę już i w ogóle mnie tam ciśnie. A stanik musialam kupić w okazałym rozmiarze D - i to w ciągu 4 tygodni! Mój M. patrzy na mnie rozmarzonym wzrokiem i pyta czy one jeszcze urosną... Świr jeden:) I cały czas chce się kochać, bo podobno jeszcze nigdy go tak nie kręciłam:):):) Boże, faceci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Jeju ja też bym już chciała.... A jeszcze większe parcie mam odkąd odszedł mój tato... I się udać nie może rozumiem przed jego śmiercią stresy i w ogóle wiadomo największy wróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny zazdroszcze Wam tego stanu:) Jovanka moje gratulacje i Ty bedziesz szczesliwa mezatka:) marta wszystkiego najlepszego i upragnionego dzidziusia spoznione ale szczere:) Smerfertka wez Ty olej tego faceta wiem ze latwo sie mowi ale on nie jest Ciebie wart... Ja ze swoim mezem tez mialam pewne historie, wg to poznalismy sie w kosciele he he pozniej on do mnie podbijal ja nie chcialam o tym slyszec nawet, mielismy kazdy swoj zwiazek no a pozniej juz razem no i slub a teraz bysmy chcieli dzidzi ale cos nam nie wychodzi... Mackowa dzieki za info na temat ziolek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, gratuluje Jovanka, my tez planujemy cichy slub cywilny narazie, tzn tylko my i swiadkowie, a po wszystkim informujemy rodzine. No, ale to juz jak dojde do siebie po porodzie, bo z dnia na dzien wygladam jak balon. Puchne troche na twarzy... Giubelli, ja tez nie wiem kiedy mi zlecialo, w sobote zaczynam 32 tydzien, czyli 8 miesiac;) moja dzidzia ostatnio czesto ma czkawke;) jutro ide tez zrobic badania krwi no i mocz. Wizyte mam 23 stycznia i dowiem sie czy sie juz odwrocila. Ale chyba tak bo czkawke czuje na dole. Zobaczymy Pozatym mam okropna ochote na 3Bity, a musze uwazac, bo cukier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×