Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Alaaa66
Wy tu o śniegu a u mnie wiosna jak się patrzy :-) Też mam wesele w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka piznąć mu trzeba było żeby się zęby posypały bęcwał jeden. Nie bierz do głowy :) jeszcze będzie mała blondyneczka miała rodzeństwo :) 🌼 Smerfetka no jak to nie wiesz? Aż taki masz wybór? :) J ana Twoim miejscu wzięłabym X ;D Alaaa to dzie Ty jesteś? Na Karaibach? ;) Rany julek u mnie pada, pada i końca nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, a to było trzeba mu pojechać! Co za bezczel jeden... Oni to wszyscy tacy wścibscy, wszędzie nochale wpychają! Dziewczęta, u mnie płodne się zaczynają. Jak w zegarku:) śluzu co nie miara:D:P idę nakarmić faceta, coby mi nie zasłabł w nocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie poginam w krainę rozpusty;) nadała mnie taka ochota na leczo ze właśnie kończy się gotować;) oczywiście ogórkowa na którą mam ochotę także będzie jutro na obiad;* a u nas pada deszcz;) pogoda do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Agniesia hehehe sie prawie kanapką zadławiłam ze śmiechu :) Zdeterminowana jesteś widze :) bardzo dobrze tylko nie zajeździj męża, jeszcze Ci się przyda ;) i stosunkowo owocnej nocy życze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus pakuj maluchy do samochodu i przyjeżdżaj do mnie na ferie :) tylko weź tą ogórkową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja dzis mam zly baardzo zly dzien jest mi strasznie slabo od rana w pracy 3 razy krecilo mi sie w glowie... Klade sie spac moze jutro bedzie lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackoważona już się pakuje i lecę biorę gar zzupy;) ale tak szczerze to bym gdzies z chęcią wyjechała nigdy nie byliśmy na wakacjach nic dzieci nasze biedne śniegu pragną a tu dupa. mackoważona pakuj śnieg i wysyłaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus jak już kiedyś zbuduję sobie dom to Cie zaprosze :) Albo zaproszę Cię wcześniej żebyś pomogła mi budować :D Mam niedaleko domu górkę z której na sankach pół życia przejeździłam, sąsiad robi kuligi, ognicha można organizować :) więc zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w jeden dzien tyle stron napisac? matko nie nadazam za wami :P Giubelli sto lat, sto lat! niech zyje, zyje nam! :* zdrowka, szczescia, milooosci i spelnienia marzen :* pogubilam sie, kiedy ta wizyta? czekam na wiesci co grosecek pokaze ;) Majowa to mam do Ciebie bliziutko :) autostrada raz dwa :) a kocurek byl moj ;) Mackowa melduje sie :) caly dzien nie bylo neta ani kablowki, musieli jakies prace chyba robic, tak sie dzis wynudzilam ze szoook, a mezus z goraczka w lozku wiec sama siedzialam i ogladalam jakies stare fotki na kompie i uchachalam sie jak glupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja to miło z ich strony że neta Ci już oddali :) mnie wczoraj coś naszło na oglądanie zdjęć i również ubaw miałam nie mały więc wiem o czym mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackowa dzięki;* oj z chęcią bym skorzystała nawet na budowę a nawet starszak by pomógł ma swoje narzędzia;) sanki górka łał gdzie ty mieszkasz w raju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus na wysrajewie małym ;) Miejsce gdzie wrony już nie dolatują ;) psy d****i szczekają a pługi śnieżne jeżdżą jak śnieg się roztopi i zawilce zakwitną ;) hehe Taka mała wioseczka niedaleko Białegostoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Spoko spoko nadchodzi weekend wyciszy się forum trochę :-) Marta hm ciekawe co ci wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rofika
Staram się zajść w ciąże dopiero drugi cykl. Lekarz przepisał mi dziś Infolic. Znacie to? Czy to pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Witam Was wszystkie kochane po długim czasie!!!!! :) aktualnie jestem w 10 tyg. i powiedzmy że męczę się jednocześnie ciesząc. Mdłości są potworne, okrutne i niemiłosierne... dzień w dzień to samo, schudłam 2-3 kilo, odkąd się obudzę do zjedzenia śniadania umieram, potem mam 2-4 godziny spokoju to szybko prasuje robie pranie, i potem od obiadu (13) do późnego popołudnia (18) znowu jest to samo, wieczór mam zazwyczaj spokojny ale już około 22 muszę się ratować: imbirem, miętowymi gumami, cytryną, sucharkami. A moje drogie w nocy... zaczełam wstawać do sikania.. a od 2 dni chodzę w nocy już po dwa razy! ah te uroki ciąży. a jakie mam piękne piersi:)) mam rozmiar C a ogólnie już nie mieszczę się w miseczkach (sutki wystają powoli) po brzuchu narazie nic nie widzę, nic mi narazie nie wystaje, za 2 tyg jadę z mężem na 1 usg wspólne z biciem serduszka. aha i zapomniałam dodać że jeśli chodzi o zmienność nastrojów to tak! już z 5 razy płakałam tak rozpaczliwie i sama siebie nie poznawałam że z takiego i takiego powodu można płakać (że mnie mdli i już nie wytrzymuję, że żelasko które kupiłam mało pary daje, że ktoś w telewizji jest chory -małe dzieci nieuleczalnie chore) chyba tyle odemnie, bardzo chciałam się podzielić wrażeniami, a jestem teraz rzadko, ponieważ przytulam się z miedniczką;) podrawiam gratuluję i trzymam kciuki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) U mnie juz lepiej troche wczoraj padlam jak pluto spac :) Dzis boli mnie leciutko podbrzusze ( bardziej cmi ) wiec @ tuz tuz Jade juz do pracy ale tylko do 15 na szczecie :) Zycze wam milego dnia kochane :* Zoneczka :) fajnie ze sue odezwalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki w nocy odeszły mi wody. Jestem w szpitalu i czekam na Marceline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa super a ktory to tydzien? jest już bezpiecznie? w takim razie spokojnego porodu;) i zdrowej marcelinki;* zoneczka witamy ponownie. stymulowana właśnie jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Majowa o kurcze:-) zycze Ci w zwiazku z tym szybkiego i zdrowego porodu. Kochana trzymam kciuki zeby Marcelinka przyszla na swiat nie meczac Cie za bardzo i jej pierwsza zyciowa ocena wyniosla 10 :-) 🌻 Zoneczka hejka :-) nawet nie wiesz jak my staraczki zazdroscimy Ci tego rzyganka :-) pisz do nas czesciej, daj znak jak tam po usg :-) :-) Rofika nie znam tego preparatu ale jest tam zapewne kwas foliowy. Bralas go wczesniej? :-) sam infolic zajsc w ciaze Ci nie pomoze, potrzebny do tego jest facet ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:) jak sie macie w sobotni dzionek? mnie sie nic nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo Majowa szybkiego i spokojnego porodu :) już niedlugo utulisz swoja kruszynke <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka to tak jak u mnie, jem sniadankoo ah potem powolutku trzeba troszke ogarnac w domu tak mi sie nie chceee mam ogromnego leenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana pisz szybciutko co jest grane bo wytrzymac nie moge :P !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×