Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Alaaa66
U mnie beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa uu jakis dol lapie? Ejjj nie lamiemy sie :) Czesc laski :) ja od 6 w pracy. Czuje sie jakby czolg po mnie przejechal :p rypie mnie kregoslup, ledwo prawym ramieniem ruszam, miesnie w okolicach szyji mam tak zbite ze nawet widelca wbic by sie nie dalo :/ kolano boli, biodro tez, zyc nie umierac :p Marta jak tam brzuch? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie czuje jakby mnie cos rozjechało:( ledwo sie dzis doczołgałam do pracy byle do 16tejjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Mackowa cos w ten desen! Wkurza mnie juz to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusio bez zmian sluzu duzoooo i mokro :/ ledzwai mnie bola a (.)(.) troche bola od strony pach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie staram juz okolo 2 lat i nic :( od sierpnia mialam robiona cala diagnostyke i u mnie wszystko ok.U męża troche słabsze nasienie ale nie tragiczne,dostal witaminy .Teraz bylam u gin.i kazał sie starac do maja a jak nic nie bedzie to inseminacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dziewuszki . Mam pytanko .Ostatni @ miałam 15 . 12 potem od 29.12 mierzyłam temp . i była : 29.12-37,2 30.12-36,8 31.12-36,9 01.01-37,0 02.01-37,1 03.01-36,9 04.01-37,0 05.01-37,1 06.01-37,1 07.01-37,3 08.01-37,0 09.01-37,1 10.01-37,1 11.01-37,1 12.01-37,2 13.01-37,1 14.01---- 15.01-37,2 16.01-37,2 17.01-37,1 Cykle mam 31-32 dniowe . Dziś szyjka macicy dość wysoko jakby otwarta . Sluz kremowy lepki . rano bardzo bolały mnie piersi teraz tylko przy dotyku po wewnetrznej stronie . Staraliśmy sie średnio co dwa dni . co mylicie ?? Przyjdzie ta Wredota do mnie dziś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szyjke badalam około6 rano i wydala sie otwarta , a treaz znów jak z przed kilku dni wysoko cieżko dosiegnac i chyba zamknieta -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dzis powinnas mniec @ a masz podwyzszona tem to jak sie bedzie utrzymywac to dobry znak :) zazwyczaj temp. spada w dniu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...ja się na temp. nie znam, wiem tylko że zamiast okresu miałam stan podgorączkowy - co dało mi do myślenia i pokazało że zaszłam. Myślę że co drugi-trzeci dzień. głowa do góry, nie załamywać się i byleby do przodu. Hasło Jovanki : każda podpaska zbliża Was do ciąży :) 🌼 paulinka - ja jak je ujrzałam na all. to wymiękłam - musiały być moje :) nawet na pamiątkę. I jak je kupiłam to zaszłam więc.... może czasem warto ? :) co do zdjęcia to sprzed dwóch lat, teraz mam jaśniejsze włosy, a i człowiek był młodszy ;) bo Wam się dziś nieśmiało przyznam, że....mam dziś 28 urodziny. Wstałam rano i nawet się ucieszyłam, ale przed lustrem doszłam do wniosku, że człowiek naprawdę robi się coraz starszy ! Okropność.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie nie bardzo ogólnie od tygodnia w sumie nic tylko piersi i róznie spalam . w dzien po 3-4 h pozniej w nocy spac nie moglam i znow nadrabialam spaniem w dzien po pare razy .poza jakims tam uciskiem czasem nic nie czuje -,- Aha myslałam ze do mnie z ta szyjką :) kalendarz Ovufriend pokazuje ze wczoraj miala byc miesiaaczka i nic pozatym :) Jedyne babki co odpowiadaja tresciwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Wszystkiego Najlepszego ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierz temp codziennie musi sie utzrymac przez pare dni a jesli wczoraj mialas miec @ a masz regularny to bierz i testoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Giubelli Dlaczego miałaś robiony tomograf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od wrzesnia mam co 31-32 raz w listopadzie przyszla chyba po 35 . Ale wtedy bylam swiezo po poronieniu . Odezwe sie Kobietki jak przyjdzie badz pojawia sie dwie kreseczki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Marta u mnie to samo piersi od strony pavh bolą i śluzu dużo jak nic idziemy do @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa, miałam tomograf bo od kilku lat mam utraty przytomności co parę lat, prawdopodobnie to jakaś odmiana epilepsji ale nikt nic mi konkretnie nie powiedział. No i po dniu w którym się ten teges, zemdlałam w pracy, wzięło mnie pogotowie, 2 kroplówy, tomograf, no i za 2 tyg. okresu nie dostałam. Chyba tak mój organizm zareagował na....zapłodnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 7 niestety -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala a moze nie dostaniemy :P czytałam na necie ze we wczesnej ciazy jest taki sluz własnie wodnisty :) coz zostaje nam czekac te 5 dni :) ale mimo wszystko trzymam kciuki za nas i inne staraczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Giubelli wszystkiego najlepszego, zdroweczka dla Ciebie i Grosecka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×