Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

dziękuje ci Iza i wam wszystkim:) ciesze się ze są takie kobiety jak wy ze rozumienie i wspieracie:) mam nadzieje ze wam tez sie uda i bedziecie mieć te upragnione dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
No Kasia od razu lepsze nastawienie :) Opowiedz trochę o przyszłym ojcu swojego dziecka. Jakie jest jego nastawienie? Jakie ma podejście. Chce dziecka bo faktycznie chce czy chce bo Ty tego chcesz? I uważasz że nadaje się on na ojca? :) Tak se pomyślałam że podrzuce Ci linka do forum o ziołach na "płodność", my z Martą robimy tu u nas za króliczki doświadczalne w tym cyklu i zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Dużo dziewczyn ze stwierdzonym pco zachodziło w ciążę po ziółkach :) do niczego nie namawiam, jeśli chcesz poczytaj - opinie w większości są mega pozytywne i podtrzymujące na duchu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4786778 :) a nóż widelec może się przekonasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mackowa :) No musze kurna z kazda z Was popisac :) Ciesze sie bardzo ze mam z kim popisac :) :D Mordy Wy moje :P :D Kasiaa my sie cieszymy ze do nas dolaczylas :) I jak pojawia sie jais problem to dawaj do nas :) A teraz powod dla ktorego tu zajrzalam w trakcie robienia obiado-kolacji :) Piersc kurczakowa ladnie skwierczy na patelni :) Marcheweczka, cebulka, mala kukurydza pokrojone i gotowe :) Przyszla kolej na papryke :) Kroje, patrze a tam malutka papryczka w srodku :) Jeszcze z takim z***biscie dlugim i cienkim koniuszkiem prawie polaczonym z duza papryka :) Odrazu mi sie to z pepowina skojarzylo :D Az kuzwa mialam wyrzuty sumienia przez chwile ze ja rozkroilam :P To ide konczyc jedzonko :) Pozniej do Was zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Iza i to jest bardzo dobra wróżba!! :) A tak wogóle to Wam coś podeśle... może oglądałyście, może nie ale ja ten filmik uwielbiam!! :) http://www.youtube.com/watch?v=iuhUH-kM208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Z mężem staramy się już około 8 lat o dzidzię. Od młodych lat mam problemy z okresem, 8 miesięcy temu miałam laparoskopię i wycieli mi przy tym jajnik drugi mam drożny. Zero jajeczkowania. Byłam w klinice i gin przepisał mi luteinę na wywołaniepo 9 dniu brania luteiny dostałam @ ale to było bardziej plamienie przez jakieś 5 dni. Potem od 3 dc do 7 dc brałam CLO i dodam że cały czas biorę siofor 500. w czwartek jadę na monitoring tak się boję że nie ma jajka smutas.gif . Gin powiedział że będzie obserwował i zrobi zabieg inseminacji. Komu się udało za pierwszym razem po zabiegu jak to wygląda. To że lekarz wyliczył 12 dc że wychodzi w środę dzisiaj poprzytulaliśmy się troszkę z mężem też się boje ze jak w czwartek zajadę gin nie będzie widział jeżeli zaszłam bo za wcześnie a jak zrobi mi inseminację po przytulankach coś drgnęło nie wiem nie znam się zbytnio na tym trochę pomieszałam temat ale tak się boję i nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Iza ło matko jak słodki mały człowieczek. Sama się wzruszyłam. Na początku pomyślałam że ta mama zacznie wyć jak wilk do księżyca. Na szczęście się pozytywnie rozczarowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe filmiki niezłe uśmialam sie;) ehhh oglądając takie słodkie bejbiki jeszcze bardziej chce... a tu chciec a móc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa prawie sie poszczalam ze smiechu :) Najlepszy byl ten maly co spal jak jadl i ten z lalka :D Ja jak ogladalam ten film co mama temu malemu spiewa to sie rozryczalam jak dzieciak :) Tak sie skubany wzruszyl :) Witaj Sylwunka :) Przykro mi ze tyle czasu czekacie na swoje male szczescie :( Jesli chodzi o inseminacje to ja za bardzo Ci nie pomoge. Chrzestni mojego syna tez nie mogli miec dzieci. Starali sie okolo 2 lat, pozniej okolo 3 lat leczenie w klinikach nieplodnosci :( Mieli tez inseminacje ale w ich przypadku nie zadzialaly :( Pozostalo im in vitro. Po drugim in vitro sie udalo i 2 stycznia zostali rodzicami malego Kajtka :) Nie wiem dokladnie ze szczegolami kiedy mieli robione inseminacje i jak to wygladalo :( Trzymaj sie Sylwunka. Jak chcesz to zastan z nami i pisz na biezaco. A na monitoring jedziesz w ten czwartek, czyli jutro? Postaraj sie o tym nie myslec. Juz pare razy tu z dziewczynami pisalysmy ze psychika ma ogromne znaczenie :( Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa moj raczej by do nas dziecko wzial. Poszedl by na latwizne. Przyniosl by do lozka i poszedl spac a dalej mama powalczy z niunia :D Ale ten tatus sam sobie pod gorke zrobil :) heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam dokonczyc zarcie :) Bo glodna litwa do domu wraca :) Do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa obśliniłam się ze śmiechu :D ludzie mają pomysły :D dziewczynki nie dziękuje, za to czekam "cierpliwie " do week hehe ale objaw jakichkolwiek czy to ciąży czy @ nie ma w ogóle, co jest naprawdę dziwne u mnie, no ale wiecie ja mam już swoje podświadome wyjaśnienie :) noi w końcu wymacałam ciężarną więc już nawet czary poszły w ruch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackowa zona- sama juz nie wiem jakie ma do tego nastawienie. czasami mam wrazenie ze chce sam z siebie a czasami ze chce bo ja chce. ma dwoch siostrzencow (5i 3lata) z ktorymi ma dobry kontakt jak ma tylko czas to zawsze sie nimi zajmuj***awi sie z nimi albo oglada bajki. wiec uwazam ze nadaje sie na ojca.. nie chce zeby robil cos bo ja chce chce zeby sam tego chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór drogie panie. was to ani na chwilę nie można z oka spuścić. ostnio mało czasu na kompa mam a jak już wejdę i choś=ćbym chciała coś napisać to jesteście tak z tematem do przodu że masakra.ja już leże w łóżku i użalam się nad moimi biednymi kostkami tak dretwieją nic nie pomaga....przyjrzałam się dzisiaj swojemu brzuszkowi i normalnie masakra tak rośnie przezostatnie dni szybko że ojej.na szczescie oprócz niebieskich żyłek rozstęów brak a to mnie cieszy. w poniedzialek wizyta u gin stresuje się bo beda wyniki cytologii hm nie lubie badań..... marudzicie ostatnio na zgagę dziewczyny spróbujcie tabletki do rozgryzania gavickon super są i można brać w ciązy ulga natychmiastowa. gibuelli ja uwielbiam wszystkie cytrusy a mandarynek i pomarańczy nie jestem w stanie sobie odmówić.wiesz każdy czuje się inaczej. mnie niestety albo stety siłą do l4 zmusili hehe ogólnie w poprzedniej ciąży do 8 mc czułam się super a teraz już 33 tc i też nie nażekam. no ale co zrobić taką mam pracę że lepiej dla mnie abym miala to wolne. nie wiem czy pisałam pracuje na stanowisku kierowniczym w biedronce.....fajna robota a wiecie patrzec nie bede jak zaloga zapitala a dzwigac nie moge wie c moze dobrze ze mam wolne. fiona dlaczego wywołanie maćkowa żona aj nie zdążyłąm jeszcze jutro jr=edziemy. jestem dobrej myśli bo skubny ma lepszy wzrok niż oboje rodziców razem wzięci no tylko ten astygmatyzm mnie martwi bo mąż ma a to jest dziec=dziczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Na pewno z moim pogadam na weekendzie.... Dziś mnie tak jajnik rwal ze masakra :-( Cykl raczej stracony znowu :-( jedno przytulanko ehh szlag by to a wkoło same dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cichutko :) Dziewczyny dzialaja, tylko ja kurna przy kompie siedze :P Ide ja lepiej spac :) Do jutra lachony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaa glowa do gory :) I z jednego przytulanka mozesz zafasolkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
W cuda nie wierze Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa musze C***owiedziec ze Cie podziwiam :) od jakiegos juz czasu widze ze nie tylko pocieszasz nas wszystkie w dolku ale Ty sie nigdy nie zalisz ze Tobie sie nie udaje, zawsze wydajesz mi sie pelna optymizmu mowiac ze nie tym razem to nastepnym. Naprawde sie zastanawiam jak to robisz ze tak pozytywnie starasz sie myslec :) Tylko powiedz mi czy faktycznie tak pozytywnie myslisz? :) Stymulowana, skad ja to znam... tez robie za poduszke :P moj kot zawsze spal u mojego P., ale ostatnio juz sie wkurzyl bo juz mu niewygodnie fest bylo, oswiecil swiatlo, mowi do kota: Rocky, tez Cie kocham ale wez idz do matki spac. Kot wstal i juz drugi tydzien spi u mnie... wrrr jak nie na nogach, to pomiedzy sie uklada, jak nie tam to przychodzi do gory i sie najpierw wtula a potem ja leze i prawie spadam z lozka a kot w poprzek sie rozwala.. no coz.. i tak jest sodziak :P a co do tego co mackowa pisala o tym ze czuja chorobska, hmm cos w tym jest ;) w ciazy czesto kto sie do mnie lasil, a chwile przed obumarciem nie dawal mi spokoju - kladl mi sie na brzuchu. Tak samo po zabiegu jeszcze dlugo przychodzil i sie kladl na brzuchu. Teraz jeszcze tez czasem przyjdzie. Wiec wierze ze zwierzaki to czuja :) szkoda tylko ze jak nie zab boli to nie przyjdzie menda :P Mackowa, baki jadowite :D :D hehe usmialam sie :P Eska mam nadzieje ze zobaczysz te upragnione dwie kreseczki :) Gosciu Moniusia, gratulacje :) Hmm wyglada na to ze Bog oddal Ci ta jedna Kruszynke ;) dbaj o was :) IZA85, tak urodzila wczoraj o 23, dostalam pieknego mmsa :) mowila tylko ze straszne bole miala, ale to i tak nic w porownianiu do masazu szyjki, ale tez po nim akcja ruszyla ale skonczylo sie niestety cesarka bo tetno malemu spadalo. Ale teraz mamusia szczesliwa i synek caly i piekny :) filmiki boskie, ale tata pobil wszystkie filmiki na lopatki :P dziwne ze te lozeczko sie pod nim nie zarwalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dobry wieczor piczki!;) sie u was dzieje;) czytam wszystko na bierzaco. Ale nie mam co pisac bo nic sie nie dzieje:p myslalam ze ktoras napisze te super wiadomosci a tu cisza. U mnie @ zbliza sie wielkimi krokami.. ehe ehe kobiety sa ehe ehe gorace:) wiec dziolszki do dziela:) licze ze w lutym ktoras oznajmi dobra wiadomosc! Iza twoje wpisy sa megasne:* taka cholerna sympatia bije od ciebie ze szok!:* no reszty dziewczyn takze, w szczegolnosci naszej matki mackowej;) swieta kobieta pocieszycielka;* nessajka czemu nie lulasz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dzien dobry drogie panie :) Witam Was w ten czwartkowy sloneczny poranek :) Od poltorej godziny siedze w pracy. Jakim cudem ja tu dotarlam? Nie wiem. Jestem tak zmeczona i nieprzytomna, wyszlam z domu i jedzenia do pracy zapomnialam wiec wracac sie trzeba bylo. Teraz siedze i placze. Ale nie dlatego ze mi smutno czy co. Tak po prostu mam jak ziewam czesto. A zmeczona jestem do tego stopnia ze juz z nosa krew mi sie leje. Ale jeszcze tylko dzis i jutro i jeden dzien przerwy. I to mnie podtrzymuje na duchu ;) Nessaja sie usmiechnelam po przeczytaniu Twojej wiadomosci bo... mialam wczorej chwile slabosci. Usiadlam na podlodze i plakac zaczelam, ale tak jak mowie tylko chwile. To chyba przez pms, zmeczenie i dosc durna sytuacje w pracy. Staram sie myslec caly czas pozytywnie bo co mi innego pozostali? Jak uda mi sie zajsc w ciaze to bede najszczesliwsza kobieta pod sloncem, jak sie nie uda to trzeba bedzie o pomyslec o...adopcji. tyle jest biednych, opuszczonych dziec***otrzebujacych milosci... Ale poki co... wiosna idzie. Cieszy mnie to przeogromnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Taka oto ja o to nadal czekam na wiesci co z maluszkiem. A w jakim miescie ta Twoja biedronka jest? Bo skoro jestes kierowniczka to moze mialysmy okazje rozmawiac w godzinach nocnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Wstawac spiochy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki ja juz w pracy ... Wcxoraj mialam zjesc meza wieczorem ale niestety mial gotaczke i co w zwiazku x tym ? - lipa w tym cyklu znowu bedzie ;/ ehhh Zastanawiam sie na wizyte w poradni bezplodnosci ;( Ale czekam na @ u wyedy zobaczymy zycze wam milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł dziewczęta:) Ale słońce dziś pięknie daje po brudnych szybach:P A te aż się proszą o umycie... sałatka z brokułem wyszła idealna! Mniam mniam! Całą zjedliśmy na kolację:D a potem poszliśmy się przewietrzyć, bo dowaliłam tyle czosnku, że nie mogliśmy ze sobą wytrzymać w jednym pomieszczeniu. :) Izulinka! czas zaraz na Ciebie, co? Kibicuje mocno, żeby coś tam się udało:) a kto następny? hmmm.. Chyba nasza Maćkowa:D ziuuuuu:) jak tam się dziewczyny czujecie? Jak tam nasze ciężarówki? no i co z majową?? Dziwna sprawa... Pisała do nas z porodówki, a teraz nic.... Się martwiam trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) wiosna chyba naprawdę przyszła już, u mnie przed domem wyrastają już stokrotki, wczoraj widziałam 🌼 Maćkowa ja też zwróciłam uwagę na to co napisała nessesja, nigdy chyba nie czytałam w Twoich wypowiedziach żebys się żaliła czy cuś, jesteś mega pozytywną i silną babeczką, która zawsze znajdzie dla 2 dobre słowo :) kogoś takiego nam potrzeba ❤️ agniesia oj czas zdecydowanie :P ale co mi tam się dzieje tego nie wie nikt :D ogólnie (.)(.) chyba powiększyszły się (fak fak fak), ale nadal nie bolą co jest u mnie dziwne, ale najgorsze że objawy wczesnej ciąży są niemal identyczne jak na @, i wszystko można sobie wytłumaczyć ciążą hehe a tak apropo (.)(.) wyczytałam wczoraj że w ciąży powiększają się od 2 do 4 rozmiarów, jak mi cos takiego wyrośnie to chyba pępek mi zaniknie, bo go zasłonią :P a tak na poważnie to ostatnio jakoś mi tak trochę obwisły :( smaruje je praktycznie codziennie różnymi balsamami ujędrniającymi itd ale z siła grawitacji przegrywamy walkę :O miłego dnia drogie Panie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
agniesia, mówiłam, że sałatka boska jest. :) narobiłaś mi ochoty i chyba zrobię w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×