Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Agniesia a ja troche po Tobie jestem. Trzymam kciuki;) Lamie mnie w kregoslupie i brzuch boli a do @ prawie dwa tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
No cuuuuuuuudnie jest dzisiaj:) Takaotoja - to nie wiosna tak na Ciebie wpływa, jeśli chodzi o chęć porządkowania i pucowania, ale masz syndrom wicia gniazda:) Poród już tuż tuż:) Dziewczyny, jadłam wczoraj te oponki serowe i popijałam maślanką. Było pysznie, ale...z żołądkowego punktu widzenia to nie był najlepszy pomysł:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cudownie jest dzisiaj? Wyglądam za okno i se myśle "na głowe upadły? Mgła jak cholera, drzew które rosną 50 m od domu nie widać a One sie zachwycają... Wariatki szalone" :P mój pies biega po podwórku i szczeka ale sam chyba za bardzo nie wie na co ;) dajcie tego słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola na szarym, burym końcu świata ;) woj podlaskie, okolice stolicy województwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też dzisiaj pięknie:) czekam na mego ukochanego aż wróci z hali, jedziemy do teściów na obiad a potem jakiś spacerek:) Maćkowa łap słoneczko .......o........ agniesia88 bardzo dobre podejście , tak trzymać:D taka oto ja i fiona_88 jeszcze troszeczkę i będziecie z waszymi dzidziusiami, a do tego szczupłe, piękne i szczęśliwe....oh jak Wam zazdroszczę ❤️ miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa o kurcze rzeczywiscie.. zapraszam do slonecznego i biednego Elbląga ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana ten gość od maila to ja! :) czytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana a no i dziękuje za słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Stymulowana :) oj ujdzie:) oczy mi dokuczają,troche mnie bolą,ale mogłam się tego spodziewać,uprzedzali na ulotce :D i poza tym to w czwartek mnie mdłości męczyły,ale w piątek ostatnia tabletkę wzięłam i i mdłości minęły.Najdziwniejsze jest to że jest dopiero 5 dc a mnie bolą piersi .nie wiem czy to po clo czy nie ale mnie rzadko bolą piersi nawet przed @ więc nie wiem.Chyba tyle,oczywiście jajniki pracują jak szalone;) ciągle się odzywają:) Wczoraj jak się rozgrzewałam przed ćwiczeniami i robiłam krążenia bioder to tak mnie zaczęły ciągnąć jajniki i biodra że łooo matko .Tak intensywnie to chyba jeszcze w życiu nie pracowały ;) jutro usg i zobaczymy co one tam wypracowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka14 przy stymulacji clo i w ogóle przy stymulacjach nie można ćwiczyć!!! nie możesz się wysilać a co najważniejsze absolutnie nie możesz mieć zadyszki!!! bo to wszystko obniża działanie tabletek !!! leż, pachnij, spaceruj, ale nic więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
stymulowana :) serio ? :) to mi teraz powiedziałaś:) ja nie miałam pojęcia że to może miec jakikolwiek zły wpływ:) a lekarki się nie pytałam nigdy.aż jutro z nią porozmawiam :) Dobrze że mi powiedziałaś bo dalej bym sobie żyła w swojej nieświadomosci i ćwiczyła co drugi dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo u mnie też wiosna w pełni więc też spacerek po obiadku :D pranie na podwórku wywiesiłam i jak 2 wieszałam to to 1 już ściągałam i tak pachnie że mordkę sobie wtuliłam i wąchałam :D a do tego dni płodne mam więc płodzimy :P w słońcu dziś 14 u nas :P wiosna wiosna wiosna ❤️ miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paola z Elbląga jesteś? Może wiesz co to był za straszny wypadek dzisiaj? Nastoletnie dziewczyny w drodze do Malborka rozbiły się na drzewie. Dwie zginęły, dwie w ciężkim stanie. Podobno są z Elbląga. Straszne to... My ssie zachwycamy pięknym dniem, a tu taka tragedia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I się nie podpisałam. Agniesia88 - ta co nie czeka na@ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór kochane u was też dzisiaj tak ślicznie dzionek mijał??? na termometrze szok 18 stopni aż dziw hehe. słoneczko grzało jakby już początek lata był a tu jeszcze kalendarzowa zima się nie skończyła.zrobiliśmy sobie dzisiaj wycieczkę 3 godz po giełdzie chodziliśmy a tak żeby popatrzeć bo nic nie kupiłam potem do domku na obiad i z małym dalej na podwórko wogóle to padam na pyt=st na szczęście synek poszedł spać a my mamy już wolne:-). wogóle to całą noc miałam dzisiaj nie przespaną mały budził się co chwila chyba zbyt przemęczony był a na koniec o 4.30 wstał i ani myślał się kłaść he no pierwszy raz takie coś no ale co zrobić no i ja w nocy czuwałam nie to zebyu mąż nie chciał ale jak by mały zobaczył że tata nie śpi to już wogóle nawet do tej 4.30 by nam spokoju nie dał:-). iza85 a można Cię wynająć kochana ?????? nie cierpię przebierać zabawek bo niby przebieram a nic nie ubywa. a co do porodu to doświadczenia nie mam he ciebie nie było jak pisałam więc tak w skrócie. z małym obudziłam się o 5 rano i kurcze myślę coś mnie brzuch pobolewa dokładnie w dzień terminu więc ubrałam się zrobiłam kawę sobie i mamie(byłam u niej na tydzień bo mąż był w pracy w berlinie) wyszłam z psami na poranny spacer no i poszłam po mamę bo ona to o 5 miała tego dnia akurat wstać no i pijemy tak ta kawe i mówię jej że my to chyba bedziemy sie zbierac bo mam skórcze co dwie minuty hehe ale miala mine. jak dojechaliśmy to miałam już co minute podpieli mnie do maszyny a potem to juz szybko cc bo małemu się tentno wachało i po wszystkim. do dzisiaj pamiętam że wymiotowałam przy cesarce bo i położne się śmiały jak im powiedzialam ze to po tej kawie na pusty żołądek:-). agniesia 88 DŁUGI tydzień nie cierpię czekać. fiona_88 ja zaraz po tobie się rozsypie hehe bo termin na 25 mam... jutro wizyta i umówienie na ostatnie usg.na szczescie ja nie puchne tak jak w poprzedniej ciąży i przytyłam tylko niecałe 6 kg:-). stymulowana hehe szczupłe dobre sobie po porodzie bede szukala forum o odchudzaniu:-) paola1801 blisko mieszkasz hehe ja niedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w ten niedzielny wieczór! Witam ciężarówki na wylocie! Trzymam kciuki za Was, żebyście dały radę w tej końcówce! 🌼 u mnie też pogoda jakaś nijaka dziś była.... przyślijcie jutro trochę słońca z północy !! 🌼 Jovanka, ja też tak mam z tym mieszaniem, a jeszcze jak do teściów pojedziemy.... tam cały stół żarcia zawsze jak na weselu, i wszystkiego chcę spróbować! Jem po trochę, ale potem wieczorem cierpię ;) 🌼 Iza85, błagam, nie wierz w te zapewnienia, że można sobie chlapnąć alko w ciąży.... miałyśmy tu już debatę na ten temat, i zapewniam Cię, że to mówią dziwni lekarze, którzy nie mają żadnego potwierdzenia o wpływie % na dziecko. Urodzi się zdrowe, może być przez pierwsze tygodnie, miesiące, lata ok, a potem mogą wyjść dziwne rzeczy, choroby neurologiczne itp. Przecież ciśnienie (bo na to podobno "radzą" Ci wielcy lekarze) można podwyższyć sobie jedzeniem, spacerem itp. Te 9 m-cy można wytrzymać, a potem to już nawet wskazane jest winko, żeby szybko paść ;) choć dziecko tak wykańcza podobno, że nie potrzeba i winka :) 🌼 czekam na kreski w marcu !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w ten niedzielny wieczór! Witam ciężarówki na wylocie! Trzymam kciuki za Was, żebyście dały radę w tej końcówce! 🌼 u mnie też pogoda jakaś nijaka dziś była.... przyślijcie jutro trochę słońca z północy !! 🌼 Jovanka, ja też tak mam z tym mieszaniem, a jeszcze jak do teściów pojedziemy.... tam cały stół żarcia zawsze jak na weselu, i wszystkiego chcę spróbować! Jem po trochę, ale potem wieczorem cierpię ;) 🌼 Iza85, błagam, nie wierz w te zapewnienia, że można sobie chlapnąć alko w ciąży.... miałyśmy tu już debatę na ten temat, i zapewniam Cię, że to mówią dziwni lekarze, którzy nie mają żadnego potwierdzenia o wpływie procentów na dziecko. Urodzi się zdrowe, może być przez pierwsze tygodnie, miesiące, lata ok, a potem mogą wyjść dziwne rzeczy, choroby neurologiczne itp. Przecież ciśnienie (bo na to podobno radzą Ci wielcy lekarze) można podwyższyć sobie jedzeniem, spacerem itp. Te 9 m-cy można wytrzymać, a potem to już nawet wskazane jest winko, żeby szybko paść ;) choć dziecko tak wykańcza podobno, że nie potrzeba i winka :) 🌼 czekam na kreski w marcu !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) u mnie dzis tez piekna niedziela :) wczoraj sie wybawilam za wszystkie czasy, wytanczylam na zabawie z pracy od P. :) noo i moja macica jednak nadal protestuje, chwile potanczylam - chwila przerwy i przestawala bolec ale pod koniec imprezki juz strzelila na mnie focha i postanowila bolec cala noc i ranek. Cale szczescie ze po sniadaniu udalo mi sie ja przekonac ze ma ze mna wspolpracowac ;) Mialam wam odpisac ale juz nie pamietam co ktora pisala :P agniesia ja tez sie Twojej malpy nie spodziewam :P Dzieki dziewczyny, autko jezdzi i ma sie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja w ogóle pod prysznicem schylam się lekko i mówię do brzucha: masz nie przychodzić głupia okresówo! :D chore to, ale jak się kobieta stara to wszystkie metody dozwolone! :) Niedawno wróciliśmy ze spaceru. Pochwalę się, że chodzimy prawie codziennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dziś gosci.chrzesniak mojego M.roczny. On jest super taki miny robił uwielbiam go. Agniesia ja tez mam nadzieje ze @ do mnie nie przyjdzie.jutro ide do mojego gin i zobaczymy co powie na to moje male endometrium.strasznie bola mnie (.)(.) (ale na @tez) i jajniki mnie bola i ciagnie macica.temp 37,moze sie uda,ale moze tez nie.najgorzej jest po owul,bo zaczyna sie wyszukiwanie objawow i pojawiaja sie pytania i watpliwosci czy tym razem sie udalo? Milej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac, wstawac! :D ja sie szykuje do pracy ale mordka mi sie drze konkretnie, mam nadzieje ze nie zasne tam :P co do (.)(.) to mnie zawsze bolaly juz od owulacji do samego @ tak ze czasem sie dotknac nie moglam a teraz po tym poronieniu od owulacji minelo juz prawie dwa tyg, za 3 dni przyjdzie malpa i nic, moze jak mocniej z boku nacisne ale nie wiem czy to nie z ucisku, i nic a nic nie bola :P a maciczka w nocy tez sie jeszcze troche na mnie fochala bo dawal mi tez popalic czasem. Niby mnie w ciazy kusilo, mialam smaki na dobre zimne piwko bez soku co ja normalnie wole smakowe lub z sokiem ale wyrzuty sumienia by mi nie daly zyc. A jak bylam kiedys w aptece to byla ulotka ze nawet minimalna ilosc alkoholu moze miec wplyw na dziecko. Wiec ja wole przeczekac wkoncu czas w ciazy tak strasznie szybko leci :P no wlasnie ciazowki, pisac jak tu postepy u was z ******** jak brzuchy szybko rosna itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia88 jestem z Elblaga ale o wypadku nie slyszalam nic:( Witam w tak mrozny poniedzialkowy poranek;* wstawac wstawac szkoda dnia. Ja juznw pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezki poranek znowu. Znowu wymioty po tych samych kanapkach:( Moj zrobil mi bo sobie robil do pracy. Ostatnio w domu zjadlam a dzis w pracy. On lubi paste jajeczna. To chyba zle polaczenie z wedlina i serem:(( Juz chce do domu a do 14 daleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity! Mój storczyk rozwinął pierwszego kwiatka!!!!! Słuchajcie, to aż niemożliwe. Tyle co ja się nad nim napłakałam, bo nie mam ręki do kwiatów i wszystkie pąki mu odpadały tuz przed rozwinięciem. A dziś taka niespodzianka!:D Przyjmuje to za dobry znak dla siebie;) a w kolejce do rozwinięcia czekają już następne wielkie pąki! Ależ jestem dumna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Przepraszam ze ostatnio malo co tu jestem ale tak mi leca dni szybko ze nir mam kiedy wam napisac:/ ale mysle o was czesto Ja w pracy do 15 .... Wczoraj bylo tak pieknie u mnie ze 3 h spacrrowalam z moimi chlopakami i psem po powrocie obiadek zjadlam i co... poszlam spac hahaha U mnie koniec @ acz kolwiek w tym cyklu jej ptawie nie odczulam :) Moj synek jeszcze tydzien ma ferie i zaraz znowu do szkoly i sie zacznie hihi A jak u was ??? Mackowa jak tam.2 ctkl na ziolkach zmiany jakies ??? Pozdrawiam was mocno i milego dnia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) u mnie wczoraj tez piekny słoneczny dzien dzis juz jest gorzej ale nie mamy co narzekac:) Wiecie co w piatek i w sobote miala taki sluz bardzo siagnacy pierwszy raz mi sie to zdarzyło ale tylko w południe i te dwa dni nie wiecej, moze miałam dni płodne jak myslicie? Oczywiscie przytulanko było moze w koncu sie uda...tak bardzo bym chciała, to juz tyle czekania moze w koncu zaowocuje... A jak u Was? Naprawde juz dawno 2 kresek nie było, co sie dzieje dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×