Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Eweelka oby okresisko szybko minęło i szybko zaczniesz znowu działać :* 🌼 300 str. Idziemy dziewczynki jak burza!! :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka dobrze ze dodalas ze z niespodzianka w srodku :) Bo ja w sumie mam wielki i wystający brzuszek tylko narazie bez niespodzianki :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł lejdis :) Jovanka usmialam sie jak opisywalas o tych taoistycznych mnichach i wogole :P jesli napiszesz kiedys ksiazke bede pierwsza w kolejce zeby ja przeczytac :) a co do terminu to cos w tym jest, ja mam ksiazke gdzie jest tabelka ktora od razu pokaze termin od ostatniej maply. Posle na mejla to porownacie czy nie oszukuje :P Eweelka jak nie ten cykl to nastepny napewno sie uda, wierze w to i trzymam kciuki! :) A Giubelli sie odezwie do nas? :P haloooo? Iza u mnie juz nie pada ale pochmurno nadal jest wiec czekam teraz na te Twoje sloneczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Jovanka w czwartek ma być u Nas 21stopni nie wierze! :P :D dziki szał normalnie! :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
No dziewczynki, musiałam Was trochę rozweselić, bo pogoda nie dopisuje, do niektórych znów przylazły małpiska (i tyle mają z życia, naprawdę, to już ich jedne z ostatnich, jak nie ostatnie odwiedziny, więc niech sobie uroczyście posiedzą):) PauliśC - widziałam Twoje zdjęcie na mailu, chyba z 17. (19.? :) ) tygodnia i jesteś szczuplutką, zgrabną dziołszką, zatem jak usłyszałam o Twoim Synusisku :P to od razu przeleciało mi przez głowę, że możesz mieć cesarkę. Wiesz, ja jestem bardzo przewrażliwiona na tym punkcie: po pierwsze jestem przeciwniczką takich rozwiązań, po drugie boję się tego jak cholera, a po trzecie nie wiem jak będzie ze mną, bo...mój mąż jak się urodził ważył 5,100, jego siostra 4,900... Takie jakieś wielgachne dzieci u niego w rodzinie... Co do terminu porodu - ja w kartę ciąży mam wpisany 21 lipca i to była pierwsza data ustalona na USG. Ale potem każde następne badanie pokazywało, że najprawdopodobniej zapłodnienie wystąpiło 2 dni później i stąd moja gin mówi, że wg niej to będzie 23 lipca. Tak też zapisałam się w naszej tabelce. Choć oczywiście te wyznaczane terminy są niemiarodajne, bo zaledwie 5% kobiet rodzi w terminie z karty ciąży:) Jezu, dziewczyny, myślałam, że poranne mdłości już dawno za mną, ale przed chwilą puściłam takiego pawia, że...nawet ja miałabym kłopot, żeby to opisać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka kochana nie załamuj sie! uda sie zobaczysz niestety czaseami trzeba troszke poczekac ale wiesz ze warto! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Bejbe_, bejbeeeeeeeeeeee, no co Ty mówiiiiiiiiiisz??? :):):) Ryli? ;) Ale bym chciała! Wyciągam już moją nowo nabytą sukienkę na wierzch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio w internecie własnie czaiłam :D podobno w czwartek i piatek ma byc tak cieplutko :D ahhh oby sie sprawdzilo a nie ost tylko zimo wieje i pada blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
🌻 🌻 🌻 Ewelkaa! Głowa do góry! My nie Krym, żeby się poddawać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co za szajsiwo uznaje mi za spam !! o.O Jovana zjadlas cos nie teges ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie dziewczyny racje, ja osobiście nie mogę połapać się w tych tygodniach, z mojej aplikacji którą mam w tel wynika że jestem w 21 tygodniu, a w karcie ciąży 19, i według tej właśnie aplikacji dziecko powinno ważyć 330-390 g izulinka zastanawiamy się nad Mikołajem bo żadne inne mi nie podchodzi, ale czekam na wasze propozycje może jakieś mi w ucho wpadnie :) Prawda jestem mała i chuda :P Największą wagę jaką w życiu miałam to było 45 kg, no i wzrostem też nie grzeszę (154 cm). Do teraz mam już 50 kg więc cały czas tyję, ale bardziej idzie mi w brzuch niż w inne części ciała :) -- A wy dziewczyny mi się tu nie załamywać!! Głowa do góry, cycki do przodu!! Każdej z was się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PauliśC dorodny dzidziunio ;-) Mikołaj bardzo ładne imię, mnie się podoba też Kacperek, Filip Patrzyłam w tą tabeleczkę i też pokazuje 16.08 na prenantalnych tez taka date podali ;-) ale może urodze kilka dni wczesniej na 6.08 akurat bylo by na rocznicę slubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Jovanka haha dobra jestes:) U mnie dzisiaj cieplej ale slonca nie ma, ale skoro u bejbe i Jovanki taka pogoda sie zapowiada tzn ze u mnie tez, w koncu my slazaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana i jak tam u ciebie dalej cisza? a Ty jestes z jakiej miejscowosci bo ja mam skleroze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauliśc Mikołaj śliczne imię:) ja w przypadku chłopca będę miec Macieja, więc nie mam wątpliwości i nigdy nie zastanawiałam się nad innymi męskimi, więc nie pomogę :* bejbe alez cudowny prezent byście mieli :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sobie sprawdziłam tą tabelkę i mniej więcej się zgadza. Mi wychodzi 29 lipca, z miesiączki mam 30, a z pierwszego usg mam 28, więc się zgadza :) Co do imienia Filip też jest ładne, ale ostatnio u mnie rodzą się same Filipy, a Kacper hmmm... też wezmę to imię pod uwagę :) Ale jak wiadomo kobieta zmienną jest, a ja mam czas jeszcze aby zdanie zmienić z milion pięćset sto dziewięćset razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka7 nio dokłanie ;-) PauliśC właśnie wszystko się może zmienić ja jakiś czas temu miałam obsesjon na Filipa :) teraz mam na Kacperka :) a dla dziewczynki właśnie nie wiem i będzie problem :) a Wam jakie dla dziewczynek podobają się imiona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe ja właśnie mam imię dla dziewczynki. U mnie byłaby Lilka, i już nawet mojemu mówiłam że za karę będzie Liliana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi taj jak Giubelli Tosia chodzi po głowie, Tosia Antosia :) śliczne, ale Antonina nas przeraża :( to tak nie bardzo :) mi podoba sie tez Gabriela - ale K sie bardzo nie podoba :) nasze wspólne typy to np Maja, Zuzia :) ale Tosia mi mocno w głowie siedzi :) a macie tak że porównujecie imię dzieciątka do nazwiska ?? hehe ja każde :) i te wszystkie nawet Antonia bzmią super z nazwiskiem K :) no i kiedys tam tez moim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Lepi... Znaczy się nie rzygam, ale mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianke mam w rodzinie :) Maja nie dawno mowilam jak bedzie coreczka to bedzie Maja ;) ale tez nie wiem bardzo duzo osob z mojego otoczenia ma juz własnie Maje, mojemu i tesciowej maja bardzo sie podoba, mojemu rowniez Natalka, Antosia ładnie brzmi Jovanka oby to bylo jednorzowe rzyganko i szybko Ci przeszło:* u mojej siostry ost cala rodzina sie rozlozyla bo jakas jelitowka byla i rodzice i dzieciaczki i wymiotowali i ...ciagle na kibelek:P juz nie chcialam pisac ze sr.. :D :P a znowu u niej wczesniej w pracy kolezanka miala rotowirusy z dzieckiem i byli w szpitalu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stymulowana 🌼 właśnie co tam u Ciebie ?;) Mikołaj bardzo ładne imię :** Mi się podoba dla chłopca Fabian,Filip i ewentualnie Sebastian :) a dla dziewczynki Amanda,Wiktoria albo Gabrysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jestem trochę do tyłu! Ale odkąd na dole zamieszkałą malutka dzidzia, to nie mam czasu na siadanie do kompa. Mogłabym cały dzień na nią patrzeć, nosić na rękach... ! Sorki, że Was tak truję tymi opowieściami, ale zakochałam się w tej małej kruszynce:) Jak tylko mogę to chodzę na nią popatrzeć:D Ale to chyba przez to, że nigdy nie miałam kontaktu z takim maleństwem. No i muszę zacząć "trenować", bo jak już nam się uda mieć swoja dzidzię, to będę doświadczona w tych sprawach:) Goofcia cieszę się, że z dzidzią wszystko dobrze. Cały czas czekałam na wieści od Ciebie:) Niech zdrowo rośnie!!:) Izulinka, a jak tam u Ciebie???:) Ja miałam dziś wizytę u gin, ale musiałam przełożyć, bo moja kierowniczka sobie zaplanowała wyjazd na ten dzień, a ktoś musi zostać na posterunku. No i wizyta dopiero 8 kwietnia!! Pozdrawiam i życzę Wam dużo dzieci!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ładne no nie :) musisz działać i bedzie Wiktoria :) Agniesia trenuj trenuj :) musisz mieć wprawe :) napatrzysz się na to maleństwo to szybciej się uda :) zazdroszcze takiego małego berbecia w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Dzieńdoberek! Ale tu dzisiaj ciążowo.. Miałam dziś fatalny dzień, zemdlałam w pracy, ale jakoś doszłam do siebie. Pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło. *agniesia88 zazdroszczę Ci takiej małej kruszyny w domu. * Goofcia cieszę się, że z dzidzią wszystko dobrze * Paola jak tam Twoja szczęka i kiedy zaczynacie nowe starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×