Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Ja pierdziele dziewczyny ale Wy od rana lecicie :) Miejcie litość :) :) ... Bejbe dobrze ze wszystko juz okay. Moge sobie tylko wyobrazic ile strachu sie najadlas! Kochana gdzies tam wiedzy czasie wspominałas ze cichutko na forum a tu 4 strony napisane :) No i gratuluje kochana córeczki :) Cudnie :) ... Jovanka pojechałas....:) Dac Ci placka za to :) Napisalabym ze polać Ci ale Ty nie mozesz :) ... Paola jeśli o poród chodzi to ja wiem co mnie czeka wiec bólów i całej tej akcji sie nie boje. Ale jak każda mama boje sie jakichkolwiek komplikacji :( :( Ale trzeba wierzyć ze wszystko bedzie wporzadku :) ... Zgodnie z reguła ignoruje :) wiadomo co :) :) .... Nessajka wieczorkiem prosze nas nadrobić :) :) ... Minia minia zycze abyś nie musiała tak długo czekac jak my :) .... Taka oto ja gratulujemy mamusko :) Super ze malutki zdrowy :) Pogratuluj tatusiowi i poklep po plecach za odwagę ;) jak pisalas o swoim to mi sie moj poród przypomniał :) Tatuś tez wytrwal do konca i pępowinę przeciął :) Jeszcze raz gratulacje :) .... Paulis ja uwielbiam takie programy i przed porodem oglądałam wszystkie odcinki :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik co do obiadu to ja Ci nie pomogę :( Ja mam obiad z wczoraj "danie jednogarnkowe" :) Wiec wracam zaraz do domu z Kuba i tylko odgrzeje :) Jupiiii :) Weź jakas zupke szybka na kostkach rosolowych machnij i tyle :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauliś ja tak jak IZA uwielbiam takie programy :) i te polskie i te zagraniczne :) i w tym momencie gdy kładą mamusi na brzuch dzieciątko zawsze płaczę ;) :* to jest taki wzruszający moment :) ach :* kasiaa12 ważne że się kochacie :) a to co tesciowa mówi to wpuszczaj jednym uchem a drugim wypuszczaj bo innego wyjścia nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale naskrobalyscie;) takaotoja gratulacje ciesze się że wszystko ok;) jejku ale jestem padnieta;) już z tego wszystkiego nie pamiętam co miałam napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje angelus:) teraz wlasnie slodko spi, w sumie dzisiaj duzo spi bo pogoda brzydka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona prześliczna :) brzoskwinka ja też się dziś wzruszyłam jak podali mamie dzieciątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemandero Dziewuszki :D 🌼 taka oto ja - GARATULEJSZYN KOCHANA :D Superancko :D A ja swojego wyszykowałam do roboty ogarnełam się w domku troszkę i siedze na d***e :D Lenie się jak zwykle hehe...Gorzej że złe wiadomości dookoła mnie :( otóż...Własnie dowiedzieliśmy się że mojego M dziadek któy ma 86 lat ma raka pęcherza :( biedulek...a taki kochany dziadunio...a z drugiej strony moja babcia wczoraj się dowiedziała że jest "w trakcie" stanu przed zawałowego i że jeżeli się za sibie ostro nie weźmie to będzie nie wesoło (miała ciśnienie 211/98)...ehhh...mam nadzieje ze wszytsko bedzie okejos bo normalnie nie wiem co bym zrobiła... U mnie pogoda cudna dzisiaj...może nie ciepło ale przynajmniej słonko świeciło i nie pada :D Zdrówko u mnie najs :D wszystko oł rajt :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa...no właśnie zapomniałabym 🌼 fiona - córeczka prześliczna :D super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja gratuluje !;* Fiona Wikusia jest przepiekna;* Polowa pracy za mna. Intensywnej pracy. Teraz czas na obijanie sie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow dziewczyny ale dałyście czadu przez weekend ;) ale już nadrobiłam zaległości.... Taka oto ja gratuluje z całego serca Mamuśko ... ;) Boszzz co za ludzie na tym świecie (mówie o gościach) bez komentarza! Dziewczyny mogę się dopisać do waszej tabelki ?? @ będzie chyba 14.04 mam lat 25 to jakiś 4cs....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikusia ❤️ sliczna:) Zaczelam sie bac jutrzejszej bety:( wiem co ma byc to bedzie, wiem ze 2 testy negatywne, ale mam ta nadzieje, leze i rozmawiam z brzuchem i pytam czy jest tam kto? Moj maly puszek okruszek? A jezeli nie to czy znajde w sobie jeszcze sike zeby wlaczyc dalej? Tak sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI kwiatek.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*******tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Karolcia15031____XX______1cs______1dz_____________@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16cs________1dz______@12. 04.2014 ŻoneczkaKrk _________25___________ 0 cs ____________@05.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 brzoskwinka14__________21________13cs_________1dz__@ 13.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014 Pita82____________32________2s________1dz________@21. 04.2014 Kaasik89___________25_________4cs_______1dz_______@14.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaczyna mnie bolec brzuch... Pewnie w środę będę mogła się wpisać do tabelki i zacząć odliczać do następnej małpiszonicy... Taka oto ja - serdecznie gratuluję!!! Trzymajcie się zdrowo:-) :-) Jovanka i reszta - myślę, że nie warto komentować niektórych wpisów i na tym zakończmy ten temat;-) Co do tematu TEŚCIOWA to moja chyba mi się udała:-) owszem, czasem cos tam między nami nie zagra jak powinno, ale relacje ogólnie są bardzo dobre:-) życzę Wam, żeby teściowej się ponawracały i były takie jak sobie wymarzycie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana, ja myślę, że w Tobie jest tyle siły, że mogłabyś się nią jeszcze podzielić z nami wszystkimi;-) jesteś dzielna i musi Ci się udać!! Trzymaj mocno kciuki:-) musisz wierzyć, że będzie dobrze, wtedy nie ma innej opcji:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was pytanie. czy u was kilka dni po zapłodnieniu zminił się jakoś śluz? albo miałyście jakies inne objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Hej laseczki. taka oto ja - gratuluje ci z całego mojego serduszka!!!! jesteś napewno najszczęśliwszą osobą na świecie :):):):) cudnie cudnie:* mieć w rękach nareszcie takie swoje malutkie maleństwo, synusia:):):) a tak na marginesie to musisz mieć wspaniałego męża że był z Tobą dzielnie do samego końca. Słyszę wokół że nie każdy facet ma ochotę być przy kobiecie, trwać przy niej, pomagać jej. Inni myślą tylko o pempówce, a jak się urodzi to mają gdzieś, a potem jest problem z pomocą z ich strony. Bo jak już chcą pomóc to robią to 10 minut i są wielce zmęczeni. (mój mąż na szczęście z tych lepsiejszych i twój oczywiście też) :):):):) bądźmy z nich dumne:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze kilka dni po zapłodnieniu jeszcze nie wiadomo ze doszło do tego ale może jak już wiedziałyście ze jesteście w ciąży może wam coś sie przypominało i ze były jakieś zmiany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane oj bede miała ja co czytac jak z tad wyjde.narazie nie jestem w stanie i niem am do tego głowy. chcialam wam wyslac zdjecie ale chwilowo nie mam jak wiec do srody musicie wytrzymac.malutki śpi slodko po 6 godz musialam go budzic oby tak dalej tylko cos jesc nie chcial i dostal pomoc z butli ale jestem dobrej mysli ze to minie. wogóle to imie wybrane został Dominik.:-).mąż był caly czas przy mnie jestem happy. tylko dupa mnie boli:-). no i rana po szyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi cały czas pisałam do was niezalogowana bo nie miałam konta. teraz się zalogowałam, bo koniecznie chciałabym zobaczyc zdjęcie dzidziunia "taka oto ja". jak już będzie fotka to liczę na pomoc z waszej strony jak mogę zobaczyć Dominiczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko na chwilke i zaraz zmykam :) Stymulowana nic sie nie bój bety :) bedzie dobrze :) jesteś silną kobietą :) wszystkie jesteśmy silne :) bedzie good :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku coś dziwnego się dzieje. Pobolewa mnie prawy jajnik i ten ból promieniuje na prawą nogę. Boli mnie udo i.... Pośladek! I ciągnie w dół aż do kolana! To chyba jakaś dwa jajnikowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rwa miało być, nie dwa:-) nie mogę się doczekać wizyty u gina , powiem mu o tych wszystkich dziwnych zachowaniach mojego jajnika i niech mi coś doradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana jutro beda wyniki? ??? Trzymamy mocno kciuki skoro @nie ma nadzieja jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana jutro beda wyniki? ??? Trzymamy mocno kciuki skoro @nie ma nadzieja jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×