Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość karciaaa
hej dziewczyny długo nie pisałam bo troche się podłamałam i wogole:/ dostalam w niedziele okres:/ a już miałam wszystkie objawy ciąży aż tu nagle w niedziele spadek temperatury i okres:/:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Dziewczyny wysyłam Wam cos wlasnie na poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny... zaczyna mnie to przerastac wszystko pisze na innym forum ( in vitro) i te koszta mnie przerazaja my mamy ok 2200 miesiecznie tylko ;( nie wiem czy damy rade finansowo .... Czekam na wyniki do 14 kwietnia i bedziemy rozmawiac z lekarzem wtedy o kosztach .... Caly czas siedze zdolowana i mysle o tym nie moge wyluzowac wogule ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karciaaa wiem co czujesz ja tak miałam ostatnio ;/ spóźnił mi się okres aż o 4 dni co zawsze miałam jak w zegarku ... I pomimo za nie czulam się w ciąży to głęboko w nią wierzylam i nie muszę dodawać jaki był mój zawód jak tempka mi spadła a na drugi dzień przyszła @ no cóż życie ..... 3maj się Kochana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ten spam mnie do szału doprowadzi...wrrr...karcia wiem co czujesz bo przerabiałam to nie raz.warto troszkę wyluzowac,wiem ze to trudne :) mnie wczoraj przed zaśnięciem bolały strasznie jajniki i brzuch z kręgosłupem wiec może ten test był jednak dobry :) dzisiaj pokaże go lekarce. Marta trzymaj się ❤️ Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ale cudownie :* bardzo się cieszę :* gratulacje kochana <3 takaotoja synuś piękny :) gratuluje wam serdecznie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!! IZA w tym konkursie mogę wygrać właśnie trzy takie koszulki, dla mamy, taty i dziecka :) taka oto ja piękne maleństwo, ja już nie mogę doczekać sie mojego :) Iza gratuluje :) Super!! Mam nadzieję że zapoczątkujesz wiosenny wysyp :P -- Widzę że często piszecie że treści uznaję wam za spam, a je nigdy jeszcze tak nie miałam, ciekawe o co w tym chodzi i od czego zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie dajcie sie dzis w konia zrobic - prima aprilis :) ... Nessaja jakie szybko :) Pisz tu duuuzzzzooo do nas :) .... Paola :* ... Kasik85, Paola trzymam kciuki zeby jej jednak nie było :) ... Kaasik89 moja @ miala byc w czwartek w zeszłym tyg :) ... Karcia kochana nie załamuj sie :( Przykro mi ze @ sie pojawiła :( :( Głowa do gory kochana :) .... Marta nie łam sie :( Sa to duże koszty ale mam nadzieje ze lekarz pomoże Wam znalezc jakies rozwiazanie :) Trzymaj sie kochana :) .... Dziewczyny nie każda ma dostęp do maila wiec napisze :) Ale z drugiej strony jak tu pisać i sie cieszyć jak dziewczyny @ dostają albo złe wieści do nich docierają :( :( Dzis rano zrobiłam test :) Na emaila wyslalam zdjecia :) :) Potrzymam Was jeszcze troche w niepewności :) Jest druga ale blaaddaaa kreseczka :) :D Nie moge w to uwierzyć!! Chyba dlatego ze ta druga jest bladziutka :) Gdyby była wyraźna to chyba by mi łatwiej było :) Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! Mega szczescie ;) :) Za 3 dni powtórzę test zeby mieć 100 procent pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny ale ja nie wiem czy jest czas na gratulacje bo ta kreska jest blada :) A jak zniknie ;( Wiem ze głupoty gadam ale..... :) Staraczki zycze Wam wszystkim abyście wreszcie doznały takiego mega szczescia jak ja dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja na szybko, żeby mnie nie nakryli w pracy na internetowaniu ;) Sprawy prywatne mają się lepiej, sytuacja się klaruje, więc to najważniejsze. 🌼 Byliśmy wczoraj u neurologa, osobiście ma mnie zapisać do przychodni epileptycznej, muszę zrobić jeszcze eeg mózgu ;) podejrzewam, że wyjdzie tak samo kijowo jak zawsze, więc może to być wskazanie do cc. On ze swojej strony zrobić nic nie może, leków absolutnie nie wprowadzać, pogratulował mi decyzji o ciąży i odwagi bo mówił że wyniki mam niedobre (ciekawe co mi w tej głowie siedzi ?! ), ale pokieruje mnie, tak żeby było dobrze. Mówił, że teraz raczej lekarze się bardziej boją po tych aferach i czas pokaże jak się będę czuć. 🌼 Za tydzień jedziemy do gina, zobaczymy czy termin się przesunął, jak maleństwo rośnie, no i dogadamy parę kwestii. A zwłaszcza kwestię urlopu, bo mam już serdecznie dość załatwiania wszystkich spraw za innych ! Święta robię już sobie wolne, o ile da się tak od środka miesiąca mieć L4. Mam w d***e sentymenty i to czy sobie poradzą, czy nie. Naprawdę! Bo człowiek całe życie ogląda się na innych, nie zważając na siebie - niestety. A i jeszcze przy tych moich wynikach mózgowia ;) nie ma co się stresować. Przede wszystkich neurolog mówił, żebym dużo odpoczywała i się wysypiała, a ja ani jednego ani drugiego nie praktykuję.... Co z tej Tośki wyrośnie....? :) 🌼 dziś nadrobię Wasze posty bo muszę wiedzieć co w trawie piszczy ! :) 🌼 Jovanka i inne zainteresowane ! byłam wczoraj na krzywej glukozowej ! Nie wiem czy już byłyście czy nie, ale miło się zaskoczyłam bo słodzę ogólnie zawsze 2 łyżeczki herbatę więc nie szczykło mnie to badanie. Dają 2 kubeczki plastikowe, wcisnęłam po niecałej połówce cytryny do jednego kubka, no smakowało jak z***biście wygazowany, podwójnie słodki sprite :) Tośka nawet nie skakała po nim, chyba ją dobił ten słodki smak ;) czytałam książkę w trakcie tych dwóch godz. bo można zgłupieć! Aaaa no i mój przewrażliwiony gin zlecił, że mam być 3 razy kuta ! No i mam rękę ściachaną ale niech się ucieszy wariat z dobrej pacjentki. 🌼 ściskam każdą z osobna, odezwę się jak znajdę czas w moim porąbanym życiu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza czyli są dwie kreski naprawdę ? Czy to żart (mam nadzieje ze nie ) ;) Ja tez miałam w 1 ciąży bladziocha i tylko pod światło było widać cień cienia tak więc na pewno nie zniknie Gratulejszyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasik89 to nie żart :D Chociaz rano sama sie zastanawiałam czy test nie zrobił sobie psikusa ze mnie :) :) No moja jest widoczna, nie ze pod światło musiałam brać :) Widać ja i napewno jest ale jest bledsza od tej pierwszej :) Dziekuje :) Chyba powoli dopiero zaczyna to do mnie docierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasik89 :* :* ..... Stymulowana byłaś na becie?? Wyniki jutro? Czy moze dzis? :) Trzymam kciuki kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA ty szczęściaro :) gratuluję :***** i zazdroszcze jak cholera :) czułam że Ty bedziesz następną ciężarówką :)może Stymulowana do Ciebie dołączy :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka dziekuje :) Ja bardzo bym chciała zebyscie Wy wszystkie do mnie juz teraz dołączyły ;) Dzis tez masz wizyte u gin czy cos mi sie powalilo?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tą bladziochom to nie przejmuj sie w ogóle :) tak na rozluźnienie powiem ci że ja robiłam 2 testy jeden wieczorem drugi w południe nastepnego dnia, oba o czułości 25, pisałam wam o tym, ale na wizyte u gina czekałam ok tydzień, ja nie miałam tak ja Jovanka, że bałam się zniknięcia kresek, ale bałam się pomyłki testu czy coś i dzień przed wizytą u gina (a był to 5 tydzień i 2 dni) zrobiłam dla pewności jeszcze jeden test tym razem o czułości 10 i juz ponad tydzień po tych dwóch pierwszych testach z wyraźnymi kreskami, a ten ostatni o czułości największej kreskę najbledszą ze wszystkich pokazał, więc widzisz różnie to z tymi testami bywa :) najważniejsze że kreska jest - znaczy że ciąża jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita a Ty jak sie czujesz? Lepiej? Rozumiem ze papierochy Rzucilas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka dziekuje :) Wiem ze z testami rożnie jest :) Brzoskwince wogole nie pokazywały ciąży, dopiero beta. Powtórzę jeszcze test w piatek , bo na wizyte tutaj to przynajmniej do 9 tyg bede czekała :( Wczesniej nikt mnie nie przyjmie :( Chyba ze prywatnie :) Ale narazie - Dzieki Bogu, czuje sie spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola czytam codziennie na raty le z czasem na odpisanie ciezko, ostatnio mam troche na glowie. Ale przyjmuje zj*bke :P karciaa nie lam sie, nastepny cykl to nastepne szanse ;) Izaaaa cudowna wiadomosc!!!! ale mam ciarki :D ja tak cos czulam :D ach wspaniale :D Giubelli jestes :) idz juz kobieto na te L4 i nie patrz na nikogo, od srodka miesiaca moze byc a czemu nie ;) i pisz nam wszystko, jak Toska, zdjecia poslij :) A ja nadal odliczam, czekam, niecierpliwie sie, marze, ogladam nie raz wozki, mebelki, ciuszki, stoje w pokoju i mysle co gdzie bedzie stalo, jaki kolor scian, wyobrazam sobie posciel i czekam, czekam, czekam. Wlasnie uswiadomilam sobie ze do czerwca malo czasu zostalo a ja chcialam zeby poleczyc wiec po wyplacie ruszam choc czesc zrobic, ostatnio taki koszmar mialam z zebami ze az mnie dreszcze przechodza na sama mysl. A pod koniec maja albo zaraz na poczatku czerwca wybieram sie do gina zeby sprawdzil czy wszystko gra i buczy i startujemy :) Dzis prima aprilis, w pracy udalo mi sie wkrecic juz tyle ludzi ze az mnie brzuch ze smiechu boli :P :P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam wcześniej ale z telefonu i nie wyświetliło. IZA GRATULUJĘ bardzo są dwie piękne krechy i cieszymy się razem z tobą. To że wam się udaję jest budujące też dla mnie bo mam nadzieję że w końcu i mi się musi udać, pewnie nie tym razem, ale może następnym ? Chyba że da mi hormony i będę brała:). Czy myślicie że mogę z tym poczekać i tylko obserwować tą torbiel, pojawiła się nagle po owulacji więc może sama się wchłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam termin @ i tak strasznie się boję, że przyjdzie. do tej pory jakoś o tym nie myślałam, ale to JUŻ JUTRO. wcześniej byłam bardzo spokojna i myślałam co będzie, a teraz jak pomyślę , że znów będę musiała brać te tabl. anty to jestem bliska załamania. 🌼 ale mimo to Iza bardzo się cieszę ,że tobie się udało. :) I trzymam kciuki za resztę staraczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jak sie ciesze:) super kochana:):) zazdroszcze oh jak bardzo:) moze metoda na lamoke wina tak u Ciebie poskutkowala;) moje wyniki jutro, moj maz pelen nadziei, a ja wiem ze sie rozczaruje i szkoda mi go:( ide sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA testy ciążowe moga się mylić co do negatywnego wyniku,myslę że jak już druga krecha się pokazuje to nie masz się co martwic :) właśnie wróciłam od lekarza :) mam recepty na nastepny cykl jakby się w tym nie udało :) pytałam o ten pozytywny test i ona mi powiedziała ze na usg,nie zawsze się wszystko dokładnie zobaczy i że mogła byc taka sytuacja że się schował ten pęcherzy,a i ona nie ma w oczach rentgena :D i kazała mi jutro na usg przyjść jeszcze :) ale od wczorajszego wieczora bola mnie jajniki i podbrzusze więc jestem dobrej myśli :) dzisiaj jeszcze powtórze test owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellol laski zaraz mi nogi w d**e wejdą;) dopiero co usiadłam od samego rana. Iza jo gratulacje. ;* giubelli pojawilas się;* i reszta też i od razu 3 strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
IZA kochana jak ja Ci serdecznie gratuluję!!! Masz cudowny prezent na święta. Dopiero Was czytam, bo wyszłam ze szpitala i się okaże czy nie będę palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×