Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Ale analfabetka... :p Stymulowana jedz nad "morze" a nie jak Ci chwile wczesniej radzilam "moze" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki czy Wam się tak samo nie chce dzisiaj jak i mnie? obijam się i modle żeby już była 16 echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek123
Cześć dziewczyny, zapraszam was na mojego bloga na temat moich starań o dziecko oraz samej ciąży: www.matkotymoja.com , Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa u bardzo dobrze pobyczysz sie troche a jak premii nie ma to tymbardziej!:) co do doktorka to faktycznie wiara powróciła a to dlatego bo najpierw jak zaczął mi mowić co sie bedzie działo ze bedzie to poronienie i ze musze złapać maleństwo i przywieźć na badania histopatologiczne to było dla mnie scena z jakiegoś horroru w ogóle myślałam ze nic ze mnie nie wypadnie, a jednak stało sie dokładnie tak jak mówił. Poza tym poczytałem o tym troche i mało ktory lekarz robi badania histopatologiczne fasolki, raczej mówią ze wypadnie i koniec wiec wydaje mi sie ze on jednak chce nam pomoc. No w każdym razie postanowiłam zostać przy nim:) i właśnie nie wiem co z tym 2 maja bo koło 3 mam dostac @ i musze juz miec wtedy leki do stymulacji nie wiem nie wiem, zobaczymy, zadzwonię tam 24 i sie dowiem co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa przyzwyczaisz sie:) ja też biorę podjęzykowo i juz mi nie przeszkadza :)a progesteronu nie robiłam :) nie chciało już mi sie jechać dzisiaj drugi raz :) jak nie przyjdzie @ to zrobię razem z betą ( bo ja wole bete niż testy ) a jak nie no to w nast cykle zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa ja wlasnie w tym cyklu mam brac luteine pod jezyk. Mimo ze mowisz tak o niej to i tak nie moge sie doczekac. Chce abys czas do dwoch kresek zlecial jqk najszybciej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej helllo! Co tam rybunie moje??? Widze ze wszystkim sie nic nie chce;) tez jestem w tym gronie nawet mi sie gadac nie chce;/ Czesc Ania!;) 🌼 Dziolszki dawac tu jakies pozytywne wiesci;) Nessaja pojechala do wloch??? Zazdroszcze! A co! Dzis moj brat przyjechal i pytal kiedy wujkiem zostanie to mu mowie ze rok sie staramy i cisza wiec chyba nie tak predko. Moja mama to uslyszala i teksty 'Musicie przestac o tym myslec, bzykac sie gdzie popadnie, sexik w lesie, sexik w samochodzie, na podlodze i fotelu'' normalnie lalam ze smiech. Moja mama jest tak lajtowa ze szok;) ❤️ Kurde musze ruszyc d**encje i cos zrobic a normalnie spie na stojaco. Wrrr Milego dnia lejdis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka dobrze mama gada, polac Jej :-) A musisz to Ty sie wybrac na badania kochana, no juz raz raz :-) Stymulowana no to kciuki trzymam zeby badanie fasolki bylo wczesniej i zeby udalo sie dostac na wizyte do doktorka :-) a tak wogole to czytam co o nim piszesz i fajny sie gosc wydaje. Zna sie na rzeczy jednym slowem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa wiem ze zaraz mnie opitolisz ale pojde dopiero w maju do gina:p teraz bede miala zawalenie w robocie, mam wizyte u dentysty co rusz, wciska mnie miedzy pacjentow, okuliste musze zalatwic i mysle jeszcze na alergikiem ale to chyba tez po majowce. Do wieczorka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pipki drogie !! :) Dobrze, że ta wiosna zbliża się bo inaczej mój humor sięgnąłby dna i 3 km mułu. Ale dzisiejsze telefony od neurologa, który bezinteresownie umówił mnie na wizytę do poradni oraz od gina, sprawiły że zaczynam wierzyć, że świat też może być piękny :) A więc, po wczorajszej wizycie mój gin stwierdził, że na niego już czas żeby się ze mną rozstać i dać mnie w ręce ginki, która pracuje w szpitalu gdzie mam rodzić. Mam się z nią spotkać za 2 tyg., opisać moją zafajdaną sytuację z mózgowiem, a że kobieta posiada podobno nie tylko umiejętności, ale i ma trzeci zmysł (co podobno uratowało wiele dzieci) to pożegnałam chłopa w uściskach, życzył powodzenia i mam dzwonić, jak tylko coś się wydarzy. Sam do niej zadzwonił kochany.... no i dziś ten neurolog też mnie umówił poza kolejką na wizytę, więc.... czuję się chciana i kochana i tym szpitalu hahaha :) 🌼 co do Tosiuli, to jest piękna, zgrabna, ma śliczny łebek który pomału uciska mój żołądek, jest ułożona do góry, wręcz wczoraj siedziała na pupie i drzemała sobie smacznie. Pan doktor powiedział, że będzie modelką zapewne, bo jej kość udowa wyprzedza resztę o 2 tyg. Skubana no ...?! Wszystkie wnętrzności grają, tylko zmartwił nas, bo mam mało tej przestrzeni wodnej czy coś, co jest spowodowane po prostu moim leniem, bo nie lubię dużo pić. Tzn. ja w ogóle mogłam o jednej herbacinie funkcjonować cały dzień i grało. Teraz staram się, ale dalej coś nie wychodzi, dlatego piję i piję i piję od dziś do dna. 🌼 odwołano mi lekcje dziś i mam w końcu popołudnie wolne. I zamiast odpocząć, to stoję i zastanawiam się co by tu zmienić, zrobić, posprzątać ! Kobity w ciąży, i po ciąży : tez tak miałyście ? Wkraczam JUŻ !!!! w III trymestr i mam powera strasznego. Ale chyba jednak oglądnę jakieś powtórki :P 🌼 czytam Was kochane, Wasze perypetie, wzloty, upadki, smutki, radości - wybaczcie, ale nie nadążam teraz za Wami moje drogie, ale śmieję się razem z Wami i płaczę też do monitora. Ściskam każdą z osobna i trzymam kciukolce jak zawsze !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas biorę podjęzykowo. nie jest taka straszna. za pierwszym razem jak ją wziełam to mi było nie dobrze, ale jak brałam kolejne to już nic sie nie działo. więc tylko trzeba sie do tego przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny padam na ryj dosłownie :/ a jeszcze tyle roboty przede mna :) tak dzisiaj szorowałam dywany ze mam kostki pościerane do krwi :D i coś mi się w tym moim łebku upitoliło malować dziś pokój :) o masakra,nawet w połowie nie jestem jeszcze roboty :) zrobiłam sobie przerwe bo rece i plecy już mi zaczynają odmawiać posłuszeństwa . a mój mężuś dziś do mnie powiedział ; "a tobie wogóle można malować i tak ciężko pracować " ? takie to słodkie było :*** póki co objawów @ narazie nie ma :) od czasu do czasu któryś cycek zaboli ale tak leciuśieńko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) melduję , że żyję:-) :-) wizyta u gina jak najbardziej OK, żadnych stanów zapalnych czy grzybów nie widać. Wzięła wymaz do badania, że by sprawdzić czy na pewno ok, przepisał krem na wszelki wypadek, coby smarować profilaktycznie. No ale profilaktycznie radziła jeszcze nieco się wstrzymać ze staraniami, póki nie będzie wyników cytologii. Czyli w tym miesiącu też nic z dzidzi nie będzie. No ale nie szkodzi:-) Pozdrawiam Was wiosennie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Giubelli ufff... juz mi troche stracha napedzilas tym ze sie nie odzywalas od wczoraj. Myslalam ze moze cos z Tosia nie tak... ale ciesze sie bardzo ze rosnie prawidlowo :-) wzielas cholero jedna to zwolnienie? Bo mydlisz nam tu oczy dobrymi informacjami i neurologu, nowej gin, szpitalu, powerze a o l4 najmniejszej wzmianki nie ma... tlumacz sie albo użyje swojej super mocy, telepatycznie sie z Tosia skontakuje i powiem zeby Ci w pecherz nakopala ;) no wiec jak? ;) ... Paulinka no to patrz, bo ja se zapamietam. Masz czas do maja i ani miesiaca dluzej!! Najlepiej juz sie zapisz do gina na wizyte zeby miec motywacje jakas zeby ruszyc tylek i wybrac sie na wizyte! :-) ... A gdzie jest nasza Agniesia? Halo dobra duszo :-) pogoda ladna wiec pewnie na koniku szaleje szczesciara :-) ... Motynko od Ciebie tez dawno wiesci nie bylo :( jak sie czujesz Ty i Twoje malenstwo? :-) ... No ja wlasnie mam problem z przyzwyczajeniem sie do smaku luteiny. Ale jeszcze TYLKO 28 tabletek przede mna ;) ... Brzoskwinka kuuurcze Ty to jestes. Moge Cie zatrudnic do pomocy w domu? ;) skad Ty sily bierzesz na szorowanie, malowanie i Bog wie co jeszcze?! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Agniesia no myslami Cie chyba tu sciagnelam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli jak fajnie ze z Tosienka wszystko ok;);* Pisalam z kolezanka ktora starala sie 1,5roku o bobo. Pol roku na nieplodnosc u jednej pani gin. Poszla do tego co ja bylam teraz.wyleczyl jej nadzerke bo okazalo sie ze ma. Prolaktyne miala ponad 2000. ( moje 718 to pikus przy niej). Dwa cykle i zaszla. Do tego byla w blizniaczej wyszlo to po krwawieniu ostatnio. Gin ktora leczyla ja na nieplodnosc nie przyjela jej mowiac ze jakby miala poronic to by juz poronila to dala z nia na looz i z tym panem sie skontaktowala. Uratowal jej drugie dziecko. Jest cudzotworca wg jej. Mam takie pozytywne nastawienie teraz:))) Wierze ze po wizytach u niego uda nam sie. To jest ginekolog i cos na e... no zapomnialam wybaczcie. I jest taaak blisko. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola ginekolog i endokrynolog pewnie. I to fantastyczna informacja :-) dobrze ze do niego trafilas :) oby i Tobie szybciutko udalo sie zafasolkowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mnie boli tam na dole, juz od kilku godzin:( wzięłam 2 nospy i nic. Mam skurcze mega skurcze, ktos tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :) Maćkowa :) Ty w spółce z Tośką ?! No nieeee.... no słuchaj, nie mogłam wziąć L4 od gościa od którego odchodzę, bo idę do innej babki, która będzie prowadzić moją ciążę i za 2 tyg. zapewne da mi już na święta wolne. Więc od dziś uczę resztę kadry co robić jak mnie nie będzie, i chyba nastawiają się pomału mam nadzieję, bo jak pójdę to nie ręczę za siebie kiedy wrócę !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana o kurcze :( ja nie mialam, nie wiem od czego to. Zadzwon moze do swojego gina i podpytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Giubelli wiedzialam ze spóła z Tosia Cie ruszy ;) Ze tez ten doktorek tak na do widzenia sam Ci zwolnionka nie dal. Tylko obiecaj nam ze przez te dwa tygodnie bedziesz sie oszczedzac. To juz przeciez blizej do porodu niz dalej :-) a fotke brzusia wyslesz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszło uffff doktorek powiedział ze to normalne ze tak boli. Powiedzcie mi jaka jest różnica w tej luteinie? Ze wy ja bierzecie pod jezyk, ja miałam dopochwowo, pamietam ze jovankajo tez. W ogóle to dlaczego jeat tak cicho na forum??? Co to sie dzieje???🌼🌼🌼 moze kwiatuszki Was tu przyciągną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulko, ja miałam takie bóle, ale wiesz, ja miałam tą torbiel więc może coś tam mi się robiło. A duphaston brałam doustnie więc nie wiem jak to działa dowcipnie :) 🌼 a propo brzuszka to nie mam nowego hasła do maila ! :) niech no mi która podeśle :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki czytam czytam i nie daję rady nadążyć u mnie pomału jakoś leci niekiedy tylko chodzę jak lunatyk heh maly szybko rośnie już na pierwszy rzut oka widać wszystko ok tylko cycki strasznie bolą jakby mi zaraz odpaść miały ogólnie mały to straszny żarłok w nocy dokarmiać muszę go butelką założyłam dzisiaj temat w dziale diety i czekam na towarzystwo w czoraj były dwa tygodnie od czasu porodu a ja już mam dwa kg mniej jak przed ciążą hehe.pozdrawiam was wszystkie.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Mac.... Jakaś cholerna reklama mi się na telefonie wyświetla ze nie mogę czytać i żadnego zamknie nie ma!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alocha dziewoje :) :) Forym wkoncu wróciło do normalności i 2 pełne strony mam do nadrobienia :) :) Alez mnie to cieszy :) :) .... Stymulowana machalas Komorowskiemu z balkonu na powitanie? :) :) Ale dzis szał u Ciebie w mieście był :) :) a co to sie u Ciebie działo ze Komorowki zawitał? :) I tez jestem zdania zebys nad to MOZE czy MORZE :P pojechała :) Musisz sie ze swoim zrelaksować :) .... Ania starająca super ze Twoj M ma takie podejście :) :) To wiele zmienia :) :) trzymam za Was kciuki :) Za cała reszte tez i to tak bardzo mocno :) :) .... Izulinka jestes :) :) Dobrze wiedzieć ze nie tylko ja bacznie obserwuje papier po siuskaniu :P W sumie jeśli o sexik chodzi to u nas od weekendu tez licho bo mama jest :P Super ze mama do Ciebie przyjeżdża :) Nie bedzie Ci sie nudziło :) :) I najważniejsze ze pomyślała o urlopie w listopadzie zeby Ci pomoc :) A tak wogole to duzo osób z Twojej rodziny wie o ciąży?? :) A tak wogole to ktory to tydzien u Ciebie kochana? :) No i nie bedziesz sama rodzic :) Bratowa chwile po Tobie bedzie parła :) Ale beda jaja jak w ten sam dzien na porodówke pojedziecie :D .... Marta jestes i Ty :) :) Jak fajowo ze piszecie :) I truj nad d**y ciagle tym samym :) :) I razem bedziemy czekac na Twoje nowe wieści :) .... Witamy rowniez Mackowa - nasza dobra duszyczke - siedząca na zwolnieniu :) A co!!! Prezes tez czasami musi :) :P Współczuje Ci kochana tych tabletek pod język ale dzielna bądź, zażywaj a dzidzia szybciutko sie pojawi :) .... Paola bądź dzielna podczas przyjmowania luteiny :) Dla fasolki wszystko :) I super ze trafiłaś na tego lekarza :) Mam nadzieje ze szybko Wam pomoże :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka super ze i Ty sie pojawiałas :) Mamę masz the best :) :) hehehe :) .... Giubelli wreszcie :) Ciesze sie bardzo ze niunia rośnie dobrze i ze wszystko jest okay :) :) Za 2 tygodnie masz rozpocząć L4 i wszystko bedzie git :) ... Brzoskwinka Ty to masz sile :) :) Skonczylas malować ten pokój ? Czy na jutro zostawisz? :) .... Agniesia witaj :) Dobrze ze u Ciebie okay. Czekamy tylko na wynik :) ... Alaa mi tez na tel czasami ta reklama sie pojawia i wkurza bo ja przesuwania str w dol to ona tr zjeżdża :( Ale u mnie w górnym prawym rogu tej reklamy jest malutki X i udaje sie ja zamknąć :) .... Lece ja spac laski bo sił nie mam!!!! Dobrej nocki kochane :) ..... Aaaaa zapomnialam napisac do Taka oto ja :) Kochana super ze u Was okay :) Ze malutki rośnie i jest zdrowy :) :) I gratulować tak szybkiego zrzucenia wagi :) Uwazajcie na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×