Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Będzie dobrze trzymam mocno kciuki E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to jakieś skrzypy nic sie nie martw, musieć leżeć i pachnieć, luteinke brac a Wszytsko bedzie Oki:) w końcu ta luteinka jest po cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem chora ale w tej blaszanej budzie jest zimno.. do tego mialam wode od wczoraj i jak sie napisalam to myslalam ze przelyk mi zamarznie. I zaczelam kichac. Ale chora nie bede. Grzeje sie mam go gdzies.. Brzoskwinka czuje ze to bobo :* czasem tak jest ze organim oczyszcza sie ze starej krwi itp. Wiec nie ma co sie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tak było Paola :) :* jak wrócisz do domku to męzuś cię rozgrzeje :) wiecie co dziewczyny nudzi mi się jak cholerka ;] męzuś mi nie pozwolił mi ogarnąć łazienki nawet ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jaka ja głupia byłam ze zgodziłam sie pracować w sobote :( No i wlasnie w drodze do pracy jestem! .... Brzoskwinka slonce gdzies czytałam ze podczas plamienia moga pojawić sie skrzepy. Jak dobrze pamietam to jest to mała cześć endometrium ktora sie zluszczyla. Takze ze nie zamartwiaj sie i nie stresuj bo to Ci nie pomoże, chociaz wiem ze trudno jest sie nie martwić i nie stresowac - ale musisz sie postarać :) Nie jest to głupie ze gadasz do brzucha :) Gasolka Cie słyszy :) :) Takze gadaj i cały dzien zeby Ci sie nie nudziło :) Za ta łazienkę to powinnaś kopa dostać ale ze sie ciężarnej nie bije to udało Ci sie :) Poklep meza po ramieniu ode mnie i powiedz ze trzeba mu polać :D Niech Cie pilnuje i zabrania Ci wszystkiego :) Masz tylko i wyłącznie leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA żebyś ty wiedziała jaki ja mam burdel w łazience :) ale leże grzecznie :) czasami jak jestem w kibelku to już tylko brudna brązowa wydzielina jest, a czasami znowu pojawia sie krew...ale taka ciemna,wiec chyba dobrze że nie świeża taka jasno czerwona com? :) myśle pozytywnie,myśle pozytywnie :):****cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka Mężuś ma racje :) Nic tylko leżeć i pachnieć :) a łazienka nie zając nie ucieknie :D ja właśnie sobie przerwę na śniadanie zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka czasami może to byc nawet "świeża" czerwona krew, bywa z tym różnie, ale często gęsto nie ma to żadnego wpływu na zdrowie dzidziusia :) tak będzie i u Ciebie, zobaczysz :* musisz gorąco w to wierzyć, nie poddawaj się ani na chwilę, a za jakiś czas będziesz się sama zastanawiać jak mogłaś zwątpić :) Paola też bym się dogrzewała, jak szef taki mądry to niech posiedzi cały dzień w pomieszczeniu, gdzie ludzie ciągle wchodzą i wychodzą, jest zimno i wieje :O wiek tu nie ma nic do rzeczy :) Miłego dnia kobitki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zobaczy jak fajnie siedziec... wczoraj do mnie jak pracuje w weekend a ja ze sob a nd wolna. A on do mnie kto za mnie jestnw nd? Rozumiem mam wolne co drugi weekend lub jeden dzien co weekend ale nie rozuniem ZA MNIE .. to ja pracuje caly rok a jak mam wolne to ktos za mnie jest? Spoko. Mam dosyc. Ale umowa do wrzesnia... Fasolcia bedzie to od razu po miesiacu l4 i narazie;D O biurze nie zapomne bo musze sie uczyc by pozniej tam pracowac. A wole nie zmieniac pracy i zaciazyc bo to znajomy taty wiec nienchce aby to bylo ze specjalnie.. mowio ze mam czas. Naucze sie to prace dostane. Ci tutaj musza za swoje dostac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam szczęścia do testów ;) w czwartek robiła rano z porannego moczu i druga kreska było ledwo widoczna,a wczorak beta było 812 więc teoretycznie ten czwartkowy test to już powinien mieć mega tłuste krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Brzoskiwnko Kochana trzymam kciuki aby było wszystko dobrze, badz silna ! Ja dzisiaj rano była u fryzjera, wrócilam i coś kiepsko sie czuje, głowa mnie boli, temp mam 37 stp nie wiem co jest grane, czy mnie zas cos dopadło czy co? ale ide sie położyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola ja kiedyś pracowałam w centrum handlowym w sklepie pewnej znanej marki sportowej. Nie dość ze był zaraz koło wejścia głównego i wejścia od parkingu to jeszcze na zapleczu zamiast ściany była szyba. W lecie spoko chłodno, przyjemnie, ale w Zimie? 6 stopni na sali sprzedaży i -10 na zapleczu! Jedzenie nam zamarzło, woda w kranie juz nie wspomnę o towarze na zapleczu ktory potem ludzie kupowali za gruba kase. W sklepie nikt nic nie chciał mierzyć a my po 5 bluz, spodni, rękawiczki i myślicie ze ktos sie nami przejął ? A prawo jest takie ze nie mozna pracować w pomieszczeniu w ktorym jeat mniej niz 16 stopni, ni chyba ze zamontowanie ogrzewania jest technicznie niemożliwe i tak było u nas jedyne co mogło nas grzać to klima ale całe ciepłe powietrze uciekało na korytarz, a pomiary wykazywały ze jest +25 stopni przy klimatyzaotorze ktory był pod sufitem czyli 5 m nad ziemia! Raz przytagralysmy do pracy farelke to przyłącza ochrona i nam ja zabrali bo takie rzeczy nie moga byc w galerii handlowej! PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc Wam, jestem i ja :-) Wrocilam wlasnie z labolatorium, zdana bylam na laske brata, musial mnie zawiezc bo z rana wstalam i kostka cholernie mnie boli, momentami nie dam rady wogole na niej stanac :( Zrobilam dzis test, stwierdzilam ze jak wyjda dwie kreseczki to przy okazji zrobie tez bete no ale standarowo wyszla jedna :-) Brzoskwinko a Ty meza sluchaj lezakuj, nudz sie i mow do brzuszka az Ci jezyk spuchnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana wiem wiem ze trzeba wyciąć ale czekam póki co na wizytę u chirurga onkologa na jego zdanie a jak to jakiś rak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa trzeba było zrobic ta bete kurde :) jakiś zepsuty test miałaś :D mówię CI :) Alaa a w d**ę chcesz?:) przestań nawet tak myśleć !!!! to nic złego zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko nie nastawiam sie nawet na to ze udalo mi sie w tym cyklu zafasolkowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Poki co bardziej mysle o Tobie i Twoim malenstwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja znowu nie moge pisac z telefonu :/ Stymulowana my mamy podejsc do inv z powodu robaczkow meza tylko 9% ruchomych ale morfologia 0% .... mozecie mnie w tabelce zmienic na 13 maja :) teraz tylko nie wiem bo w poniedzialek mamy wizyte w klinice ale ja bede miała @ jeszcze :/ Brzoskwinka badz silna i mysl pozytywnie kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana czy możesz mi napisać jak to wyglądało? poczułam że coś mi leci i pobiegłam szybko do łazienki i wypadło ze mnie coś,tym razem to było coś dużego,dokładnie wam tego nie opisze bo wpadło do kibelka,wielkości dużego orzecha włoskiego,tak jakby taki wielki,mega skrzep...od jakiejś godziny boli mnie brzuch,nospa nie pomaga.to chyba była fasolka... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka może powinnas iść do szpitala z tym skoro cie boli i leci. nie ma z tym żartów. nie mozesz wiecznie łykac no-spy. moze sie czegos dowiesz. bo do poniedziałku nie ma co sie z tym męczyć. oby to nie była twoja fasolka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka jak była w ciązy też ją nagle zaczął boleć brzuch i dostała krwotoku. pojechała do szpitala ale już było za późno niestety. przeleżała kilka dni w szpialu.. mam nadzieje ze nie bedzie tak samo z tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... zapomniałam u mnie @ sie pojawiła.. tzn dopiero się rozkręca:(:( a już myślałam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2013
Witam przyszłe mamy! Ja z pierwsza ciąża starałam się 6 miesięcy a od 7 miesięcy szczęśliwa mama. Ale po ciąży leczę tarczyce i od momentu zielonego światła od lekarza. Zaczynam starania o ciąże :) Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2013
dziewczyny starania o pierwsze dziecko przychodziło z trudem. Trzeba się nastawić pozytywnie ale się nie nakręcać. tak było ze mną bo dopóki się nakręcałam rezultaty zerowe ale jak przestałam myśleć to akurat dwie kreski na teście :) więc głowy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×