Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

cześć dziewczyny wieki mnie tutaj nie bylo dzieci daja w kosc masakra maly chce spac wiekszy krzyczy porazka no i biegam parter pietro pietro parter bo na jednym poziomie nie moge ich kłaść... ale zyje jakos naprawde sil i checi brak nawet głupiego kompa odpalić. no ale coz damy rade. maly ,ma 6 tygodni chcialam podesłać wam zdjęcia ale zmienilyscie chyba chasło bo nie moge wejsc. a jak sie ciezarówki czuja. pozdrawiam wszytkie razem i kazda z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka  Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13cs********1dz******* *tp 16.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03. 2014 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@30.05.2014 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____@14.04.2 014 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@17.04.2 014 Pita82_________________32_______2cs______1dz_____@21.04.2 014 paulinka121989_________25______10cs______1dz______@29.04. 2014 Stymulowana___________28______18cs______1dz______@03.05.2 014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@07.05. 2014 brzoskwinka14__________21______14cs______1dz_____@9-10.0 5 .2014 marta86100____________28______75cs_______2dz______@13.05. 2014 @17.05. 2014 Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2 014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.20 14 ŻoneczkaKrk___________26______0cs_______________@ 25.05.2014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05. 2014 IZA85_________________28______1cs_______2dz______@XX< /a>< /a> .05.2014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06 .2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Na początek izulinka wszystkiego najlepszego :) Buziaczki *** Dziewczyny co z tymi II kreseczkami? Chwalić się :) *** Ja odebrałam dziś wyniki badań : Estriadol:26,85 pg/ml Progesteron:0,7 ng/ml Prolaktyna 282,10 mIU/l. Jak myślicie? chyba są w normie robiłam w 3 dniu cyklu. chciałam się zapisać ale zmniejszyli liczbę przyjęć i mam dopiero na 11.06. i teraz nie wiem czy zdecyduje się na leczenie z clo? *** Siostra kupiła dzieciakom X boxa 360 i graliśmy dziś w gry ruchowe, ale świetna zabawa :) umówiłam się z synem że i my zbieramy na coś takiego kasę i najpóźniej pod choinkę sobie kupimy. ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dolaczam sie do zyczen Kasik i Izulinko wszystkiego najlepszego Ci zycze, przede wszystkim zdrowia! Oby Ci szybko i z jak najmniejsza dawka bolu porod minal, a malenstwo urodzilo sie zdrowe i bez zadnych komplikacji, a poza tym aby spelnily sie wszystkie Twoje marzenia 😘 :-) 24 lata... coz za piekny wiek :-) ...... Kasik co do Twoich badan to jesli o estradiol chodzi i prolaktyne to chybajest ok. Co do progesteronu to nie wiem, wcielo mi gdzies moj***adania a tam mialam normy popisane. Poszperam jutro i Ci napisze. Ale pewnie jest dobrze :-) A tymczasem lece spac. Dobrej nocki Wam zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ajj no i zapomnialam, Taka oto ja witaj :-). milo ze wpadlas nas odwiedzic :-) wiesz takie gieganie po schodach gora dol ma tez swoje zalety, spalasz kalorie ;) a co do hasla to jest to samo co ostatnio, zdaje sie nikt go nie zmienial po raz kolejny :-) probuj sie zalogowac, musi sie udac :-). Pamietaj zeby zaczac z duzej literki pisac haslo :-) ...... Nessaja jak sie tato czuje? Dalej podlaczony do maszyn czy moze juz stan sie poprawil i odlaczyli mu te wszystkie ustrojstwa? ...... Buziaki Wam paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) .... Goscdarka super ze jestes w szpitalu i jest lepiej :) Cudnie :) Ciesze sie bardzo :) Posz do nas kochana codziennie co sie u Ciebie dzieje :) .... Maćkowa mam nadzieje ze ze stopa bedzie dobrze :) A ta zgaga to napewno fasoleczka :) :* ... Ja tez sie godze na hasełka dla Kasika naszego :) .... Zoneczka zazdroszczę Ci Krakowa :) Kiedys byłam na wycieczce w Krakowie :) Kupę lat temu ale cudnie było :) Teraz napewno sie wiele zmieniło i chętnie bym kiedys jeszcze odwiedziła Kraków :) Kto wie moze w wakacje :) .... Izulinka kochana wszystkiego najlepszego :) Duuzzoo zdrowka, milosci i oczywiscie szczęśliwego rozwiązania :) :) ... Taka oto ja super ze zajrzalas :) Współczuje kochana tego całego zamieszania w domciu ale cudnie ze masz swoje małe szczescia :) :* Zaglądaj czasami do nas i Ucaluj pociechy swoje :) ... Kasik85 ja sie nie znam na wynikach :( Ale sa tu specjalistki wiec napewno Ci pomogą :) Xbox to super sprawa :) Ja nieraz ze swoim małym skacze jak głupia przed tv :) :) Wciąga to skakanie :) :) .... Do jutra laseczki :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez ostatnio myślałam o picie. Jak nas czytasz to odezwij sie. Co u ciebie. Termin okresu minął. Może poprostu zaciazylas. Izulinka wszystkiego dobrego i zdrowego dzidziusia. A marta jak z facetem ? Też ostatnio sie nie odzywalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka to wszystkiego dobrego, zdrowka dla was i szczesliwego rozwiazania :* a termin porodu masz w urodziny mojego meza :P -- Mackowa tata wczoraj wyszedl juz do domku, juz powinno byc lepiej, ale L4 ma do 6 czerwca, tak czy siak musi jeszcze odpoczywac. Ale czuje sie chyba dobrze bo juz chcial na ogrodek isc tam robic :P wariat moj -- Taka oto ja witaj :) super ze wszystko wporzadku, tak jak Mackowa mowi, probuj wejsc na poczte :) -- Jestem za haselkiem :) -- Zoneczka podsunelas mi teraz pomysl na dni plodne hihihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo;* Izulinka wszystkoego naaaaj;*** U mnie @ nie widac, nie slychac;d Zobaczcie jaka super stronka www.4kids.com.pl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana:) brzoskwinka badania hormonalne mialam robione wszystkie w normie, teraz hsg tez prawidlowe wiec pewnie problem naszych niepowodzen jest w tych moich dlugich cyklach tak jak juz ostatnio mowila pani gin. Mackowa narazie ziolek nie pije zaczekam co powie gin i czy da mi jakies tabletki,mam nadzieje ze tak bedzie bo juz nie chce czekac na prozno. Wlasnie w maju rok mija jak bylam na pierwszej wizycie. Szczerze to juz sie nie moge doczekac kiedy ta sobota przyjdzie. Izulinka spoznione ale szczere wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo u mnie nic nowego jak to w szpitalu :-) historię brzuszkowych pan sa cudne, jedna właśnie nas opuściła do porodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofii~
Ja staram się od 2 miesięcy, dzisiaj robiłam bete, jutro wynik nie mogę się doczekać. @ spóźnia się już 5 dzień, pobolewa mnie podbrzusze, a o dziwo piersi nic nie bolą (zawsze podczas @ bardzo odczuwałam bóle piersi). Mam nadzieję, że to już to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa oby to była fasoleczka :) a co do książek to najbardziej lubię takie w których jest jakiś wątek miłosny :) wiesz takie babskie :) kocham takie ksiązki :) przy nie jednej ryczałam :) agniesia co za sen :) teraz czekać tylko az sie spełni :) izulinka wszystkiego najlepszego !!! :****** tak oto ja pozdrawiamy :** i dużo cierpliowści życzymy i siły :*** sofii trzymamy kciuki :) kasik85 na moich badaniach norma dla progesteronu to 0,16-0,70 więc bardzo ładny masz wynik :) czemu nie chcesz spróbować z clo ?:) clo stymuluje owulację,może nie masz z nią problemów,ale napewno Ci pomoże :) przecież nie musisz brać końckiej dawki :) ja bym na twoim miejscu zaryzykowała :) to tylko 5 tableteczek w cyklu :) a pomyśl sobie że jeśli clo wspomoże trochę twoją naturalną owulację to szybciej się uda :) kto wie może już w pierwszym cyklu :) :*** eska to jednak masz inna sytuację :) bo ja też miałam długie cykle,czasami nawet 4 miesiące,ale ja nie miałam owulacji i tak to się ciągnęło. pewnie bedziesz na monitoring musiała latać żeby złapać jakoś tą owu :** oby się szybko udało :) dziewczyny u mnie deszcz;/ i pogoda fuj ;/ chyba dziś skoczę na jakieś zakupki bo nudy w domu :) wiecie co widziałam w biedronce chyba taki ładny duży kwiat :) i chyba go sobię kupię :) lubię takie duże kwiaty :) wczoraj mnie trochę brzuszek bolał,szczególnie jak w jakiejś niewygodnej pozycji siedziałam ,ale szybko przeszło.boję się jutrzejszej bety,co mi tam wyjdzie,czy progesteron jutro też bedzie ok i wgl. ach .miłego dnia wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie pogoda tez paskudna :( Pochmurno, deszcz kropi :( Bleeee. .... Nessaja dobrze ze tato juz jest w domu :) W domu zawsze szybciej sie zdrowieje :) Duzo zdrowka zycze dla taty :) .... Goscdarka ale sie nasluchasz historii :) :) Słuchaj dokładnie bo moze cos ciekawego i nowego usłyszysz to bedziesz mogła nam przekazać :) A jak jedzonko??! Wchodzi po kroploweczkach? :) .... Sofii trzymam kciuki :) Daj znac jaki wynik :) .... Brzoskwinka trzymam coraz mocniej kciuki :) :) Wierze ze sie uda :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, Dzisiaj wróciłam ze szpitala, w poniedzialek jak tam trafiam to w nocy miałam operacje usunięcia ciąży poza macicznej, oraz usunięcie jajowodu który mi ju krwawil:( Boolesci nieziemskie ledwo przeżyłam ,teraz musze leżec L4 mam do 20 maja. nie wiem co to dalej bedzie:( ALe chyba juz nie mam co pisac na tym forum przez najbliższe kilka miesiecy:( Pozdrawiam Was i zycze aby to nikogo nie spotkało co mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jovanka Kacperek śliczny:) 🌼 nessaja dobrze z tatą już wszystko ok :) 🌼 Witaj taka oto ja :) Buziaczki dla chłopaków :) 🌼 Goscdarka mi też szpital pomógł jak wyszłam po kilku dniach moje mdłości się skończyły i już tylko czerpałam przyjemność z tego że byłam w ciąży :) 🌼 Maćkowa dzięki :) 🌼 brzoskwinka chcę spróbować z clo, ale nie wiem czy moja gin się zdecyduje bo może przyjmować tylko 10 osób, ale jak będę za miesiąc (miałam iść za 2 tygodnie)to ją poproszę. miałam brać od następnego cyklu, ale jeśli się zdecyduje to dopiero od następnego, ale może @ nie przyjdzie i nie będzie trzeba :) Z moim A się pogodziliśmy i działamy :) Brzoskwinka i koniecznie napisz jak wyjdą badania, już nie mogę się doczekać:) 🌼 Jestem za hasełkiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam komunie u syna mojej siostry za tydzień, ale jako jedyna z sióstr ,a mam ich 4 nie idę i jest mi trochę przykro:( mam p******ego szwagra i siostra zaprosiła tylko mnie a mojego A nie. Szwagier nawet dobrze nie zna mojego ale go nie lubi i mnie zresztą też nie, bo się rozwiodłam . Nie rozumiem tego , chociaż jego chyba nikt nie zrozumie. Mój A stwierdził, że pójdziemy razem do kościoła a na przyjęcie nie, ja nie chce iść bez niego. Nie wiem czy to dobry pomysł? Moja mama i siostry są zbulwersowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka kochana tak mi przykro :( :( :( Moge tylko sie domyślać co czujesz :( Pewnie podwójny ból :( Miejsce po operacji i ogromny ból serca :( :( Kochana łzy mi pociekly :( :( :* Łącze sie z Toba w bólu :( :* Kochana zostań tutaj z nami. Bedziemy sie martwily o Ciebie. Pisz z nami co jakis czas. Rozumiem ze bedzie Ci ciezko czytać ze któraś z nas zobaczyła 2 kreseczki ale pisz co u Ciebie i jak sie czujesz!!!! Pisz o wszystkim co Cie boli :( Postaramy sie wesprzeć. Ale nie poddawaj sie kochana. Nie wszystko stracone! :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka strasznie mi przykro :( Jesteśmy z Tobą, trzymaj się Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweelka trzymaj sie :*** jestesmy z Tobą.i nie opuszczaj nas :* bedzie dobrze :) musisz być silna :**** kasik 85 ty się nie możesz doczekać a co ja mam powiedzieć :)? już mnie powoli łapie mały stresik,i juz bym chciała żeby jutro było już dzisiaj :)już bym chciała wiedzieć co i jak :) dobrze że sie pogodziliście :) zyczę Ci aby to clo się już nie przydało :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik ważne że pojdziecie z męzem do kościoła :) tym co mówi i myśli rodzina zupełnie się nie przejmuj.to jest wasza decyzja :) ja na Twoim miejscu zrobiłabym tak samo,jakby moja siostra tylko mnie zaprosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik85 No dziwna sytuacja :( Moj M tez nie bardzo sie dogaduje z mężem mojej siostry (mieli kiedys odmienne zdania na jeden temat jak sobie popili i pozarli sie), ale jeśli chodzi o jakies imprezy rodzinne to chłopaki musza ze sobą wytrzymać i tyle. Rok temu mojej siostry syn miał komunie i bylismy u nich na tydzien (mieszkają w Niemczech) i przez tydzien musieli ze sobą wytrzymać. Widać było ich niechęć do siebie ale sorry..... ja na Waszym miejscu tez bym do kościoła poszła ale przyjęcie tez bym dopuściła. Skoro Twojego nie zaprosili to dla mnie prawie tak samo jakby i Ciebie nie zaprosili :( Przykre to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre, ale rodzina stoi po mojej stronie. Moja mama powiedziała dziś siostrze że może lepiej jak się nie będzie pokazywała na przyjęciu tylko w kuchni będzie jej pomagała bo szwagier z nią też się pokłócił. To jest taki typ człowieka. Szkoda mi trochę siostry, ale jest dorosła i nie musi godzić się na wszystko co powie jej mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik85 dobrze ze rodzina jest po Twojej stronie :) :) Najważniejsze ze to nie Twój jest "problemem" tylko maz siostry :( :( Tak jak piszesz jest dorosła i powinna sie postawić :( Ale trudno :( Maz Twojej siostry trafi kiedys na takiego co go do "pionu" postawi i nie bedzie juz tak fikal i kłócił z każdym :) :) Bedzie dobrze :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkaa strasznie mi przykro :(:( pisz z nami na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka przykro mi:( odzywaj sie do nas jak bedziesz miała sile kochana:* Kasik85 u mnie jest podobnie moj szwagier mnie nie toleruje od poczatku nie wiem czemu bo praktycznie mnie nie zna. Zrobiłam test sikany i sa na nim 2 kreski, pierwszy raz w życiu zobaczyłam 2 kreski i nie potrafię sie cieszyć bo sie boje:/ głupio mi o tym pisać ze względu na nasza Ewelke:/ jutro pójdę na bete bo myśle ze test sie pomylił. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka trzymaj się. Bardzo mi przykro, ze Ci się coś takiego przydarzyło. Dużo zdrowia i siły:-* :-* :-* Stymulowana opanuj emocje kochana;-) bądź dobrej myśli i nie myśl o problemach. Tym razem musi się udać. Pierwszy raz zobaczyłaś dwie kreski to musi być dobry znak;-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka ciarki az mnie przeszly i nie dalam rady napisac za pierwszym razem. Tak mi przykro:(:* zostan z nami.. Stymulowana o prosze jak super;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana i Ty tak spokojnie nam to oznajmiłas :) Gdzie słowa "o matko" , "ja pierdo......" , "ale numer" , "wow" i te inne :D Kochana tak jak napisała Agniesia- pierwszy raz test wyszedł Ci pozytywny wiec to musi byc dobry znak :) Lec jutro na bete, dzwon do doktorka i niech Cie pokieruje co dalej :) Ale miałyśmy wyczucie z ta "planowana wpadka" :) :) Kochana ciesze sie ogromnie i z***biscie mocno trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze :) :) Matko ja sie ciesze jakbym to ja 2 kreski zobaczyła :) A i nie myśl o tym za duzo :) Nie wywoluj wilka z lasu :) Bedzie dobrze :* ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka kochana nie lam sie. Z kazdej sytuacji jest jakies wyjscie. I oczywiscie nie opuszczaj nas. Moja kolezanka tez miala pozamaciczna, rowniez usuwali jej jajowod a jednak udalo sie jej zajsc w zdrowa, normalna ciaze i teraz ma dwojke dzieci. Potrzeba tylko troche wiary, uda sie tylko musisz tez sama w to wierzyc. Odpoczywaj, duzo przeszlas ostatnio, wiem ze te doswiadczenia Cie podlamuja ale musisz byc silna i walczyc o swoje marzeniei szczescie, jestem z Toba myslami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×