Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dzień dobry moje panie:) Paulinka121989 - ja bym sobie pograła z lekarzem w "100 pytań do..." :P Poważnie:) Spisz sobie wszystko na kartce, każdą wątpliwość - po to w końcu gościu jest, żeby Ci każdą rzecz dokładnie wyjaśnić:) Żoneczka - z całą pewnością wariujesz;) Maćkowa - następna, co se wymyśle. Beta jej za szybko przyrasta. Bosz! ;) Nie bój nic:* Izulinka - lof! :) Giubelli - też marzę o miętowym pokoiku dla dziecka:) Mały na razie będzie spał z nami, a potem się zobaczy, bo nie wiemy co dalej robimy z naszym wynajmowanym mieszkaniem. Potem Ci coś jeszcze napiszę o patyczkach, Sudocremie i kosmetykach:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
dostalam krwotoku. jade do szpitala. przeczuwalam ze tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka mi to pasuje :) ale nie wiem jak reszta dziewczyn sie zaopatruje na ten pomysl :) -- Stymulowana ostatnio myslalam o Tobie i wozku :P masz jakies na oku? i wogole, jak Ty taka drobniutka (tak wspominalas) bedzie dzwigac wozek blizniaczy :P ale potem wpadlam na trop ze przeciez dzwigajac dwa bobaski formy takiej nabierzesz ze z lekkoscia bedziesz go dzwigac :P -- Mackowa ach kurcze, akurat do gina sie wybierasz jak pojade na wakacje i ciekawosc mnie zje czy ta beta to blizniaki :P -- Dzis mi napisala smsa kolezanka z ktora lezalam w szpitalu ii.. jest w ciazy :) ach juz sie nie moge doczekac kiedy to ja bede :) ale dzis jestem padnieta po pracy.. nie mam sily nawet isc kolacji zrobic.. lozko, lozko, lozko, lozko... -- Tygryski moje dla was :* https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t1.0-9/10341757_697385490307411_7423609378171372204_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita, napisz po powrocie. Mimo wszystko mam nadzieje ze to nie to. Sciskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwile zajrzalam. Nessaja - super zdjecie w linku. Zdobylam swoje paski...:) jutro pierwszy Dzien Mamy:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja co glupia pipka zrobilam sobie test jeszcze 5dni do @ a ze znalazlam test to se mysle a co tam..... noi standard... Iza85 i co z tym ksiedzem??? Pita daj znac co sie dzieje... u mnie popsula sie juz pogoda ..... ale byl piekny weekend:0 teraz to juz chillout przed TV:) milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa zajeżdża mi ta Twoja beta bliźniakami jak nic! ja miałam 527 i po ok 40 h 1555:) nessaja hehe nie wiem jak to będzie, mam 167 cm i 48 kg, ale sądzę, że po bliźniakach tych kg będę miała dużo, dużo więcej więc dam rade:) We wtorek idę do doktorka w końcu:) cieszę się i boję, ale mam nadzieję, że usłyszę serduszka ❤️ i, że będzie wszystko ok......oby.....musiiiiii buziakiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dziewczyny :) u mnie właśnie burze przeszła i tak sobie w domku siedzimy ;) ..... Pita trzymaj się Kochana mam nadzieje ze będzie wszystko Oki i trzymam kciuki! ...... Elillka kochana co się stało.? Pisz co Ci na serduchu leży ;* ..... Stymulowana pewnie się doczekać nie możesz :D normalnie zobaczysz dzieciatka się urodza to dostaniesz takiego powera ze hoho :D ..... Milego wieczoru życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita, to wcale nie musi być najgorsze. Daj znać jak tylko będziesz mogła:* Giubelli - jesteś pewnie teraz zajęta malowaniem, układaniem i czyszczeniem, ale jak znajdziesz chwilunię to może przeczytasz mój wpis. Wszystkiego tego dowiedziałam się od położnej w szkole rodzenia, więc może i Tobie się przyda: 1. Sudokrem - masz absolutną rację. To jest bardzo silny preparat, który zawiera również alkohol (dlatego przy okazji silnie wysusza). Stosowany "na wszelki wypadek" powoduje, że gdy dziecko mimo to dostanie odparzeń (a podobno odparzeń nie da się uniknąć całkowicie) pozostaje tylko wybrać się do lekarza, który przepisze receptę na specjalnie robioną maść, nierzadko z antybiotykiem. Bo Sudokrem stosuje się w ostateczności, nie prewencyjnie. Należy zacząć od łagodnych środków, żeby w razie czego móc sięgnąć po inne, mocniejsze, a nie od razu z grubej rury. No i to wietrzenie pupy - minimum to 30 min dziennie, latem częściej. Pieluszki z jakimś dodatkiem aloesu, który niby ma łagodzić czy coś - prawie połowa dzieci już w szpitalu ma uczulenie na ten niby aloes (no bo koło aloesu to nawet nie leżało, wiadomo), co objawia się mocno różowymi paskami nieco ponad pupą, które zachodzą na brzuszek. Łatwo to odróżnić od odparzeń, bo odparzenia są nieregularne, a takie uczulenie to niemal równe paski. Czyli unikać tego typu ulepszaczy w pieluszkach. Specjalne patyczki do czyszczenia uszu dla niemowląt - położna opowiadała, że jej kolega, lekarz nota bene, czyszcząc w ten sposób uszka swojemu 3-tygodniowemu dziecku...przebił mu błonę bębęnkową. I nie dlatego, że jest jakiś niedouczony. Po prostu tak małe dziecko nie ma odruchu odwodzenia głowki w bok, gdy czuje ból lub dyskomfort. I nie da nam znaku. Takie patyczki, mimo że prez producentów są polecane dla niemowląt najlepiej stosować przy dzieciach 2-3 letnich, które powiedzą "mamo, boli". Dla niemowlaczków są specjalne preparaty do uszków (tak jak sól morska do zmiękczania zawartości noska). Położna powiedziała też co prawda, że ucho ludzkie jest skonstruowane, że samo się oczyści, ale ja na przykład chrzanię chodzić z dzieckiem, z którego uszu sączy się złocisty miód, no nie... Wolę zastosować preparat. Oczywiście nie codziennie trzeba to robić. Pisałaś, że kupiłaś już jakieś kosmetyki - podobno warto kupować kosmetyki z tej samej firmy (nie chodzi o to, żeby były najdroższe) dlatego, że w razie uczulenia błyskawicznie wyeliminujesz alergen, a jak masz w szystko innej marki to będziesz testować na biednym maluszku kilka dni, zanim się kapniesz co je uczula. Tyle:) My robimy malowanko za 2 tygodnie. Dziś oglądaliśmy farby i kupiliśmy bardzo fajną lampkę. Jest dotykowa i ma 3 stopnie jasności. Ten pierwszy stopień to taki wręcz półmrok - o to mi chodziło, żeby w nocy nie budzić ani męża, ani nie rozbudzać dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana poczytalam wczoraj troche o tej becie i to nie musi byc ciaza blizniacza. To ze sa dwie fasolki nie oznacza ze bata rosnie szybciej :-) kurcze denerwujemy sie razem z Toba czy nasze pierwsze forumowe blizniaki rosnal jak na drozdzach i czy serduszka maja jak dzwon :-) trzymam za to mooocno kciuki!!! :-) ..... Nessaja podaj nr tel to wysle Ci wszystkie informacje po wizycie, razem ze zdjeciami ;) ..... Pita o kuuurcze :( trzymaj sie dzielnie!!! .... Alaaa no Ty pipka no , nie da sie ukryc ;) ale wyobraz sobie ze nie Ty jedna :-) ja tez robilam test kilka dni przed @, Zoneczka tak samo i jedna krecha jak wol. Tak wiec spokojnie :-) poczekaj do terminu @ i wtedy testuj :-) ..... Jovanka kocham Cie!!! I ta Twoja polozna tez juz pomalu zaczynam!! :-) pisz koniecznie takie informacje, mysle ze nie tylko Giubelli sie przydadza ale i pozostalym przyszlym mamusiom jak i tym swiezo upieczonym :-) ..... Iza, co slychac? Jak sytuacja na froncie? Dalej walczysz z ksiedzem? Bedziesz robic wieksza afere czy po cichu podeslesz mame zeby paragrafem uzyskanym dzieki uprzejmosci Jovanki rzucila dla ksiedza w twarz i zarzadala wszystkich niezbednych dokumentow? ..... Kaasik kuurcze, mleczko z miodem na wieczor wypij jak masz, moze troche pomoze. Wez zwolnienie od lekarza bo przy takiej pogodzie i takiej roznicy temperatur miedzy budynkiem a podworkiem bedziesz czesto chorowac :( przynajmniej ja tak mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka89
Czesc dziewczyny.. ;) Poradzcie mi mam juz spoznienie 12 dzien miesiaczka regularna 28 dni jak w zegarku od kilku lat .. podwyzszona i utrzymujaca sie tempetature 37,3 - 37,5 od 4 dni .. robilam test 3 dni temu negatywny.. :( w srode ide do ginekologa bo chce do swojego zaufanego a niestety przjmuje tylko w srody... Myslicie ze mimo testu jednak moglo sie udac ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem Mackowa ale kompletnie się na nic nie nastawiam. Już mnie coś cmi brzuch także pewnie z owu lipa buuuu Ale ciesze się waszym szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Zuzka hej :-) jesli pytasz co myslimy to ja mysle ze sie udalo :-) idz jesli masz mozliwosc do laboratorium, zrob badanie betaHCG i bedziesz wtedy miala pewnosc :-) i najlepiej na wizyte do gina isc juz z wynikiem bety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka89
Wlasnie tu jest problem.. mam prace od 7 do 15 tak jak czynne laboratorium u mnie.. wiec niestety musze czekac .. na wolny dzien nie mam co liczyc.. Tylko martwi mnie ten tekst.. mimo wszystko juz jest tyle dni czy to mozliwe ze moze nie wykrywac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita daj znać co się dzieje ... Mackowa właśnie zamierzam wziąć zwolnienie nie będę ryzykować ... Przeziębienie się nie rozwija bardziej wiec mam nadzieje ze wszystko dobrze się skończy ... Odezwę się po wizycie .... Do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Zuzka kurcze, a tylko jedno lab masz w miescie? Zrob jeszcze jeden test z porannego moczu jutro jesli masz w zapasie :-) albo spoznij sie chwile do pracy i lec zrobic ta bete, po niej bedziesz miala pewnosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kaasik sluszna decyzja, to czekamy na wiesci po wizycie :-) ... Paulinka a ja nie mam fb wiec odpadam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka89
Sprobuje jutro sie zwolnic wczesniej.. oby sie udalo, bo juz nie moge sie doczekac :) testu domowego niestety nie mam. Trzymajcie kciuki !!ja za Was tez trzymam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pita co u ciebie ? Żoneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Zuzka powodzenia :-) odezwij sie jutro jak poszlo :-) ..... Zoneczka a u Ciebie co tam? Planujesz bete? Jak sie czujesz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mackowa to se zaloz:*:*:* Padam na pysk dzisiaj to i pisac mi sie nie chcr... Pita daj znac czy wsio ok. Zuza trzymam kciuki;* Alaa witaj w klubie. Czekamy na ta wredna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Nie było mnie troszke :( Pisałam z księdzem co bedzie nam udzielał ślubu i zaproponował zeby pojsc do ksiedza tu u nas, w Londynie i poprosić o pozwolenia na slub. Jednak okazało sie ze ksiadz tutaj powiedział ze z racji tego ze jestesmy poza granicami polski powyżej pól roku to nasza parafia jest w Londynie i tu musimy napisał protokół przedslubny, wtedy wypisze nam pozwolenia i wysle to do kurii do polski. Dziewczyny zglupialam! Myslalam ze mnie cos strzeli! Wróciłam do domu, napisałam maila do ksiedza w Polsce. Dzis moja mama była u niego i okazało sie zrobimy wszystko w Polsce. Każdy ksiadz chciałby zarobić i latamy od jednego do drugiego :( Ksiadz w Polsce postara sie nam zalatwic pozwolenie na slub z Kurii Biskupiej i trzymam kciuki aby mu sie udało :) Bo jak nie to ja wymiekam! Człowiek chce wziąć slub wreszcie a tu po drodze tyle problemów :( No i wreszcie dzis przyszedł wyczekiwany @ :) :) Chyba pierwszy raz tak sie ciesze z @ :) Brzuch napierdziela, pocieka juz ze mnie wiec jest dobrze :) Teraz tylko sie modlę aby wszystko ze mnie wylecialo :) .... Paola kochana powiem Ci ze jak trafisz na zadziornego ksiedza to nie wystarcza tylko pieniazki za bierzmowanie :( Bedzie kazał Ci sie uczyć tego wszystkiego z książeczki do bierzmowania :( Moj znajomy tez nie miał bierzmowania, a jak chciał wziąć slub to poszedł do ksiedza i musiał sie uczyć tego wszystkiego z książeczki! Ale jestem pewna ze w razie czego dasz rade :) .... Izulinka @ na szczescie juz jest ale nie wiem co by było gdyby nie przyszedł? :( Położna powiedziała mi tylko ze mógłby byc z tego problem. Ale na chłopski rozum to biorąc to rzeczywiscie mogłoby byc cos nie tak :( W macicy cos jeszcze we mnie jest i np.mogloby to sie do płodu przyczepić :( Albo płód zagnieździł by sie niedaleko tego......nie wiem i juz nie chce wiedzieć. Dobrze ze @ juz sie rozkręca :) .... Mackowa No to sie wybawilas na weselu :( :( Szkoda ze tak to wyglądało :( A młodzi jakie wrażenia po weselu? Zadowoleni czy raczej nie tak to sobie wyobrazali? I zostaw ta swoja bete wporzadku :) Pięknie przyrasta i mam nadzieje ze beda bliźniaki :) Zdrowiutkie :) ..... Co do ogolonej myszki to rzeczywiscie musi byc wygolona :) Ja tydzien przed porodem swoja sama golilam :) na wdechu oczywiscie i każdy taki wydech kończył sie purpura biskupia na mojej twarzy ale dałam rade sama :) i to bez lusterka :) :) Ale jak nie jestescie ogolone to w szpitalu tez to zrobią ale jak to juz zostało wczesniej napisane "na sucho"! .... Jovanka slonce Ty moje najjaśniejsze bardzo Ci dziekuje za link i wcześniejsza treść. Miałam to ze soba u ksiedza tutaj w razie gdyby miał wątpliwości :) Jednak nie musiałam sie przed nim wymądrzać :) Na szczescie moja mama tez nie musi łazić do tego ksiedza w Polsce u go uświadamiać bo nasz ksiadz ktory nam ślubu bedzie udzielał jakos to załatwi :) .... Giubelli kochana ja nie wiem czy odczytałas ale z najstarszych starszej to jeszcze Stymulowana w ciąży z blizniakami jest :) :) Jesli o ksiedza chodzi to moja mama proponowała dla ksiedza 250-300zl na kościół ale nie chciał :) Bo 250zl kosztuje sam licencjat (nie wiem co to), do tego slub jakies 800zl to za duzo w plecy kasy by był i nie chciał :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka kochany Twój maz jest :) Wyobrażam sobie jak słodko to musiało wyglądać i zabrzmiec :) A nie poleciały Ci łezki placzku nasz? :* .... Zoneczka No to ja kolejny raz Ci gratuluje :) Nie martw sie ta bladzioszka :) Ja tez sie martwiłam ze moze ona zniknie :) I robiłam 3 dni po terminie @ i blada była :) Wszystko jest okay :) Jestes w ciąży :) .... Maćkowa kochana zdecydowanie na L4 :) Machnij najpierw jakies zwolnienie od ogólnego na kostkę a pozniej od gina i tyle :) Delektuj sie całymi, wolnymi dniami, tygodniami, miesiącami :) I oglądaj jak Ci brzusio rośnie :) .... Elilka pisz kochana co sie u Ciebie dzieje?? :* .... Kasik89 zdrowka zycze :* .... Pita kochana trzymam kciuki aby to nie było to :( Daj nam znac jak bedziesz w domciu :* .... Alaa kochana każda z nas nieraz zgłupiała i za wczesnie testy robiła :) Jesli o ksiedza chodzi to juz wyżej pewnie wszystko przeczytała :* .... Zuzka moim skromnym zdaniem sie udało ale tak jak dziewczyny pisały beta bedzie najlepsza :) Trzymam kciuki i czekam na wieści jutro od Ciebie :) .... Paulinka ja mam fb i jestem za :) :) ... Lece spac bo mnie brzuch nap***ala :) Juz sie tego doczekać nie mogłam :) Aaaaa i zapomnialam sie pochwalić ze odkurzylam moja płytę fitness na Xboxa i od piatku, conajmniej pól godziny skacze przed telewizorem jak głupia :) Dzis sobie odpuscilam bo mnie brzuch n************le po schodach 2 piętra poganialam troche i na długim spacerze bylismy :) A jakie ja mam zakwasy :P Po schodach ledwo schodze :P Do sierpnia mam czas na zrzucenie paru kilogramów :) Macie laski moze jakas dietke? Dobra i sprawdzona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Gratulacje dla nowych dwupaków bardzo się ciesze;) ja też jestem za ;) giubelli no pojawilas się wreszcie;) pita daj znać jak będziesz coś wiedziała.trzymaj się słońce;*;*. Jovanka ty nasze vademecum;* u mnie nic się nie dzieje ciekawego. A propo spania to ja po tym szpitalu nie mogę spać krece się i nie mogę zasnąć;/ miałam coś napisać ale zapomniałam.;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny ;) ...... Witaj Zuzka ;) Trzymam kciuki za Ciebie i koniecznie daj znać co i jak ;) ...... Iza współczuję Ci tych problemów, nerwów..... Musisz się trzymać ! ;* ..... U mnie po staremu :) czas iść do pracy miłego dnia Dziewczyny ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja siedze w kolejce do doktorka a mam dopiero na 9:10 .... Masakra dziadki się kłócili który pierwszy autem przyjechał i powinien być pierwszy w kolejce .. Jestem za facebookiem ;) mackowa zawsze możesz założyć konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Niestety nie udalo sie uratowac. Wybaczcie nie bede sie rozpisywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;* Iza ja sie licze z tym ze bede musiala sie czegos pouczyc;) Paulinka ja jestem zaa aby sie poznac na fb. Ize juz znalazlam hehe;-) Mnie bylo ciezko znalezsc wczesniej ale teraz bardzo latwo juz. Wczesniej ukrywalam sie troszke przed ta sprawa w sadzie;p Od jutra juz luteina;-) i szybko zleci juz mi czas;d caly czas cos kluje mnie. Tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita:-( no cholera jasna, jakie to wszystko jest niesprawiedliwe!!! Trzymaj się słońce. Kurde, przyszłam Wam życzyć kochane mamy, przyszłe mamy, i przyszłe przyszłe mamy, które jeszcze nie zaciążyły dużo zdrowia, miłości, cierpliwości i wszystkiego co najlepsze z okazji tego pięknego Dnia Matki. Ale mi się smutno zrobiło z powodu Pity... Mimo wszystko życzę Ci kochana, abyś za rok też obchodziła to święto;-) żebyśmy wszystkie je obchodziły:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×