Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Eska gratulejszyn kochana :* Olala jak sie czujesz? Przeszło? Byłaś w szpitalu? Daj znac Miłego dnia dziołszki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam właśnie z usg i nie ma jeszcze serducha bo z usg dopiero początek 6 tygodnia ,dokładnie 5 tydzień i 2 dzień,a z OM w poniedziałek bedzie 8 tydzień.następne usg mam w następny poniedziałek,poza tym wszystko wygląda w porządku.wgl lekarka mi dzisiaj powiedziała że nie spotkała dawno takiej pacjentki jak ja,tak zawziętej,silnej ,która tak zawzięcie walczy o dziecko.miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa - ja bym się na Twoim miejscy nie stresowała. Wszystko będzie dobrze, serce będzie biło, ja pójdę jak najpóźniej się da. Bo też mogę nie usłyszeć serduszka jeszcze w przyszłym tygodniu. To jest takie wiesz indywidualne. Tylko pamiętaj...!! nie stresuj się bo twój stres może dzidziusiowi już nieodpowiadać!!! najlepiej nie myśl o tym i czekaj cierpliwie. powtórz betę, czy rośnie sobie odpowiednio. jeśli rośnie równomiernie to jest na 100 pr wszystko ok. :) ciesz się kochana. ja się z tobą cieszę:) Nessaja - ja po poronieniu miałam lekki ból brzucha przez tydzień. potem nic. cisza bez upławów. bez problemów. dlatego postanowiłam że nie ma co czekać i zastartowaliśmy o miesiąc wcześniej. i się udało, najwyraźniej dłużej dochodzisz do siebie. może ja jestem mniej delikatna niż Ty.a jeśli chodzi o jajniki przy owulacji to lekko mnie bolą tak z 20 minut. a bardzo mocno zabolały mnie tylko dwa razy. i dwa razy byłam zapłodniona... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska - no to oficjalnie GRATULUJĘ !! :) mamusiu, hihi. uważaj teraz na siebie, nie dźwigaj bo dzidzi 5 - 10 tydzień jest najbardziej delikatny. olala - jak się czujesz? lepiej? ewelka - ja cię pamiętam, przeszłaś dużo, ale jesteś silna i podziwiam cię kochana. iza85 - ja ci powiem że kupowaliśmy obrączki w aparcie i są porysowane. i białam złoto białe w środku które zrobiło się miedziane prawie, a złoto zółte jest lekko porysowane. tak że szajs. a pierścionek zaręczynowy mam w kruku kupiony i jest bez skazy. superowy. obrączki kosztowały nas 800 zł para. a pierścionek nie wiem do dziś ale napewno dużo więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinko - ciekawe czy jak ja pójdę na usg w przyszłym tyg czy coś już będzie biło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
moonlight :-* a moze my w tym samym miasteczku mieszkamy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dzieki dziewczyny za wsparcie :-) Brzoskwinko a ile ma juz pecherzyk? :-) ja na wizyte ide w piatek 13nastego :-) zobaczymy czy cos zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88niemogezalogowac
Maćkowa! Ty tu nie marudaj za bardzo! Cieszyć się masz, a nie wymyślać jakieś paranoje;) w końcu matką zostaniesz - musisz się stosownie zachowywać:D co to jest dwa tygodnie? Wyobraź sobie, że Ty za dwa tyg. masz wizytę, a ja za dwa tyg. jadę do Zakopanego!! Pozdrowię od Ciebie góry:) Pewnie mi trochę pozazdrościsz tego wyjazdu, ale uwierz - ja Tobie zazdroszczę bardziej:) Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki .... Ja miałam dziś zakręcony dzień bo nagrywalam filmik promujący szkole a później wzielam się za robienie wianuszka i bukietu komunijnego dla chrzesnicy mojego Meza i dopiero się ogarnelam ;) mackowa kochana spokojnie będzie dobrze na 100% ;) Ale człowiek juz taki jest ze jak czegoś bardzo pragnie to boi się to stracić ... Ja głupia po wizycie tez zamiast się uspokoić to teraz się denerwuje tym badaniem prenatalnym ze cos wykryje złego ... Masakra a mówią ze ciąża to taki piękny czas ... A człowiek w kółko się zamartwia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscdarka hehe moze :D ja mieszkam w małym miasteczku na Podkarpaciu ale narazie nie będę pisać w jakim (taka mala tajemnica :p ) lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Juz sie troche uspokoilam :-) wynajduje sobie zajecia i glowe zajmuje a to siazke przeczytam a to skarpetki dla meza na szydelku robie... :-) i czekam cierpliwie na wizyte :-) Agniesia wszystko sie zgadza, zazdroszcze Ci tego wyjazdu :-) pogode zamow bo jak zapewne widzialas ostatnio nie sprzyjala gorskim wedrowkom ;) ale jesli za te dwa tygodnie na wizycie lekarz stwierdzi ze wszystko jest ok i nie bedzie mial zadnych zastrzezen to my tez pojedziemy w gory :) pokoj mamy juz zarezerwowany od jakiegos czasu, zaliczka wplacona (nic nie podejrzewalam ze udalo mi sie zajsc w ciaze kiedy przelewalam zaliczke) ;) nie wiem czy masz jakas swoja ulubiona knajpe w Zakopanem ale my z mezem jak bylismy ostatnio to stolowalismy sie w Żabim Dworze, moze znasz to miejsce? Jesli nie to polecam :-) no chyba ze od czasu naszego ostatniego pobytu cos tam sie pozmienialo i zeszla na psy ale wtedy wino grzane mieli PRZEPYSZNE!!! Zestaw obiadowy w sklad ktorego wchodzila zupa i danie glowne np ogromny schabowy, ziemniaki i surowki za 15 zl. I bylo to na prawde smaczne. Nawet wlascicielka domku w ktorym mieszkalismy nam ta miejscowke polecala :-) porcje byly tak ogromne ze ani razu calej nie jadlam, moj maz nieraz tez nie dal razy juz w siebie wcisnac :-) macie juz jakis plan wycieczki? Trasy wybrane czy na spontana jedziecie? :-) Olala jak sie czujesz? Gdzie ie podziewasz? Odezwij sie prosze w wolnej chwili bo sie martwie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moonlight :-) niestety to nie to samo miasteczko :-) ja z wielkopolskiego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa tyle mamy zaplanowane, że jeden dzień na Słowacji spędzimy, a trzy pozostałe się wybierze spontanicznie. Zawsze planowaliśmy każdy dzień pół roku szybciej, a teraz chcemy pojechać bez planu:-) pogoda póki co kiepska, więc ciężko powiedzieć czy wybierzemy się na jakiegoś dwutysięcznika. A jak będzie bardzo źle to po jedziemy po 20 czerwca. Tylko wtedy działania musimy zawiesić. Ja nie koniecznie chciałabym jechać w góry będąc w ciąży. Wydaje mi się to trochę niebezpieczne, no bo zmiana ciśnienia, wysiłek... To chyba na służy dzidziusiowi. No i sama podróż... Jakby nie było, to znad morza do gór jest kupa drogi!! A dzięki za polecenie tej knajpy. My już tyle lat jeździmy i nie mamy swojego ulubionego miejsca. Ja w ogóle nie gustuję w tej góralskiej kulturze:-P nie cierpię oscypków, kwaśnicy, góralskiej muzyki i ich strojów!!! Ale za to uwielbiam całodniowe wędrówki po wysokich szczytach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscdarka szkoda hehe :) Dziewczyny powiem Wam coś, fajnie ze jesteście! Może dużo nie pisze ale Was czytam i jak będę mieć jakiś problem to wiem ze na pewno dostane odpowiedz albo podniesiecie mnie na duchu.... dzięki ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Moonlight :-) spij dobrze i pisz czesciej :-) Agniesia wiesz ja tez nie mam zamiaru na Rysy wchodzic ;) chce jechac i odpoczywac łażac nawet po dolinie Strążyskiej czy na Kalatowki wejsc :-) sam widok gor duzo mi daje, gapiac sie na nie relaksuje sie :-) jesli chodzi o Żabi Dwor to potrawy maja tam rozne, nie tylko typowo goralskie tak wiec jak bedziecie w okolicy ulicy Strazyskiej i do tego glodni to tylko tam na jedzonko :-) i zegarki na sprzedaz maja ladne ;) jaki najwyzszy szczyt zdobylas? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyżej się wdrapaliśmy na Zawrat 2159 m. Chcieliśmy jeszcze iść dalej na Świnice, ale już było późno i bałam się, że nie załapiemy się na kolejkę z Kasprowego na dół. A że to była już jesień to zaraz się ciemno robiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek kobiety ;) Ja dziś wybywam na komunie wiec pewnie dopiero wieczorkiem zajrze do was ... Piszcie dużo żeby było co czytać :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Lale u mnie dalej @ brak ale to tylko dzień spoznienia brzuch nie boli tylko piersi :) wiec czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Dziewczyny :) ja tylko na chwilkę :) chciałam Wam życzyć superanckiego dnia Dziecka ! Bawcie się i relaksujcie hehe (ja mam taki właśnie plan :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ale leniwy dzień. tylko spać mi się chce i nic więcej. eska ja też się zastanawiam nad betą jutro. chciałabym się upewnić czy aby napewno rośnie bo coś nie mam mdłości. a już kończę 5 tydz c. a kiedy wy zaczełyście mieć mdłości drogie ciężarówki? czy wogóle macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień temu w poniedziałek robiłam miałam 444,4.. a jak jutro zrobię to będzie równy tydzień i ile powinnam mieć..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12**************23**********?cs*********1dz******** *tp 18.12.2014 olala2013**************24**********5cs*********1dz******* *tp usmiech.gif Stymulowana*********28**********18cs********1dz*********t p 12.01.2015 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____tp 24.12.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03. 2014 brzoskwinka14_________21______14cs______1dz______@9-10.05 .2014 marta86100____________28______75cs_______2dz_____@13.05.2 014 agniesia88_____________26______7cs_______1dz______@8.06. 2014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.20 14 IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2 014 Pita82_________________32_______2cs______1dz______@22.05. 2014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______:):):):) Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2 014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05. 2014 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@30.05.2 014 paulinka121989_________25______11cs______1dz______@30.05. 2014 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2 014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06.2 014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06.2 014 87srem________________27______22cs_______1dz_____@ 19.05.2014 elilkaa_________________20______1cs________1dz______@25.0 5.2 014 moonlight86____________28______2cs________2dz______@26.05 .20 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawcie się w tabelkach ja bym zrobiła to co wiem i ile o tyle ale nie chcę się podpisywać pod kimś:P więc może jakaś aktualizacja tabeli by się przydała. dziewczynki dawać uśmiechy. bo ja boję się jeszcze awansować w górę. nie chcę zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Żoneczka co do tabelki to chyba wszystkie tak mamy, ja poki nie usłysze serduszka to nie mam zamiaru nic aktualizować :) Co do Twojej bety to szczerze Ci powiem że teraz nie dojdziesz ile ona właściwie powinna wynieść. Myślę że nie ma sensu jej nawet robić, chyba że dla swojego własnego spokoju żeby sprawdzic czy w ogóle rośnie. I wydaje mi się że mdłości nie mają z betą nic wspólnego. Ja do dnia dzisiejszego mdłości nie mam. Więc spoko :) A kiedy Ty planujesz w końcu iść do tego gina na usg? Ja na Twoim miejscu jeszcze ze 2 tygodnie bym poczekała. Mój ma świetny sprzęt i wypatrzył na nim tylko pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte. Serduszko jeszcze za małe więc w Twoim przypadku też tak może być. Będziesz się tylko niepotrzebnie martwić :) 🌻 Eska w Twoim przypadku bym bete zrobiła, też dla spokoju swojego psychicznego jak i w celu sprawdzenia czy rośnie właściwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Cichutko na naszym forum w weekendy :) :) Nadrobić mozna wszystko :) :) Olala kochana co u Ciebie?? Jak sie czujesz? Martwimy sie :( Brzoskwinka za tydzien na pewno bedzie bedzie juz serduszko :) :) Kurna dziwnie to wszystko. Z usg inny tydzien, z miesiączki inny :( Zoneczka i Eska pedzcie kochane na bete ale to w sumie tylko dla własnego spokoju :) :) Bo w ciąży na pewno jestesmy i na pewno wszystko jest okay :) Lece ja spac bo od jutra znowu Kuba do szkoły, my do pracy :) Dobrej nocy dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) witam z rana :D Maćkowa kochana cały week o Tobie myślałam i chcę Ci powiedzieć, żebyś nie dopatrywała się na siłę objawów - nie objawów, jestem pewna że z fasolka wszystko jest ok :* po prostu naczytamy się w internecie o tym , kiedy serduszko zaczyna bić etc a każda z nas jest inna, i nasze maluszki w innym tempie sie rozwijają, co nie znaczy, że cos z nimi nie tak :) i jeszcze ci powiem, że teraz kochana to dopiero początek zamartwiania, kalkulowania czy wszystko ok i doszukiwania się problemów tam gdzie ich nie ma - ja wedle wszystkich internetowych poradników jestem już poza 'strefą zagrożenia ciąży" a słabe wyniki badań wywołały u mnie taką panikę, że już wyszukiwałam jakie choroby to może oznaczać, przepłakaną środę i emocjonalna burzę :D życzę ci ogromu cierpliwości, bo to dopiero początek ❤️ 🌼 Żoneczka u mnie mdłości zaczeły się ok 7 tygodnia chyba, w 8 juz była masakra i l4 :) więc rilax :) nie wywołuj wilka z lasu :D 🌻 eska jeśli nie się martwisz tak bardzo bardzo, to ja tez dla świętego spokoju bym zrobiła betę, chodź np u mnie wystarczyły 3 testy i cierpliwe czekanie od wizyty potwierdzającej ciążę do wizyty serduszkowej :) 🌻 brzoskwinka u mnie też w 5t i 2dz nie było serduszka :) najwidoczniej owulacja się przesunęła :) widać, że masz dobry kontakt z lekarką swoją, więc gdyby cos nie tak bylo na pewno by ci powiedziała :) 🌻 jejciu zaczynam spać coraz gorzej ;/ chodź dalej max 22 chodzę spać, to budzę się ze wschodem słońca, a tak się cieszyłam że się wysypiam :D miłego dnia kobitki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA8_ kiedy sukienka ma pprzyjść??? Ja teżzbieram ssię do pracy pomału brzuszek mnie dalej cmi i cmi i się -@ nie może być rozkręcić. No nic śniadankoi uciekam do roboty a ddziśddługi ciężki dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×