Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Ja bardzo trzymam kciuki za te z Was ktore czekajątak długo i podziwiam ja bym się chyba poddala. Dziś bolą mnie jajniki tak bardzo ze już raz z bólu wymiotywalam ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Oka3456 jedyne czego Ty w tym momencie potrzebujesz to przestać myśleć o ciąży!! Jedź na wakacje, zapomnij że się starasz o dziecko bo jak ta myśl będzie Ci cały czas siedzieć w głowie to za Chiny ludowe w ciążę nie zajedziesz. Porażek nikt nie lubi ale to one nas wzmacniają!! To Twój pierwszy cykl starań tak? Niektóre z nas starają się po kilkanaście długich miesięcy więc weź wyluzuj. Serio Ci radze. Poza tym jeśli przytulaliście się w piątek a dziś masz śluz płodny to pewnie owulacji jeszcze nie miałaś i te piątkowe działania nie na wiele sie zdadzą. Działajcie dalej ale dla przyjemności a nie konieczności. Tyle w tym temacie. 🌻 Stymulowana kurcze ja właśnie też się zastanawiam nad badaniami, będziesz robić tylko USG czy test PAPP-A też? Oby Ci ta migrena szybko przeszła :* 🌻 Olala jesteś :) fantastycznie. Ciesze się że to przez internet się nie odzywałaś i że brzuszek przestał boleć. Może to faktycznie stres odchodził i dlatego Cię tak zaczął boleć?! :) 🌻 Brzoskwinko kuurcze duża ta Twoja fasolinka już :) oby dalej tak dzielnie rosła! :) 🌻 Jovanka a Ty gdzie? :) 🌻 Paulinka na pewno @ się rozkręci? Już daje o sobie znać czy tylko podejrzewasz że przylezie? :) Izulinka dzięki :* a co za wyniki robiłas że złe wyszły?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo stymulowana i olala :-* między 9 a 12 czy 14 tyg ciąży jest wykonywane badanie genetyczne płodu tzw przeziernosc karku czyli czy kości dobrze rosną i czy dzieciatko nie ma downa :-* to jest normalne usg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo stymulowana i olala :-* między 9 a 12 czy 14 tyg ciąży jest wykonywane badanie genetyczne płodu tzw przeziernosc karku czyli czy kości dobrze rosną i czy dzieciatko nie ma downa :-* to jest normalne usg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Wiecie co?! Jak byłam na tej wizycie ostatniej w piątek to przede mną w kolejce była babka w ciąży już takiej zaawansowanej, już nawet skurcze miała co 5 minut ale jeszcze rodzić nie zaczęła. W każdym bądź razie ma już jedno dziecko, chłopczyka ze zespołem Downa. Siedzieli tak naprzeciwko mnie, nie wiedziałam gdzie mam oczy podziać żeby nie patrzeć na to dziecko, więc chciał, nie chciał patrzyłam na niego i wiecie że do dnia dzisiejszego nie daje mi ten widok spokoju? Nawet śni mi się po nocach? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej stymulowana i olala :-* między 9 a 12 czy 14 tyg wykonuje sie badanie genetyczne tzw przeziernosc karku czyli czy kości ładnie rosną i czy dzieciatko nie ma downa :-* ja to badanie miałam w 12 tyg *** oka trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny :* U mnie dzisiaj bardzo brzydka pogoda i do tego mi się nic nie chce blee ..... ........ Witaj Oka :) tak jak dziewczyny piszą musisz teraz cierpliwie czekać. Trzymam kciuki aby wszystko poszło po Twojej myśli :) .......Olala super, że wszystko oki :) tak trzymaj ;) ja też bym z chęcią poszła do zoo :P . Jeżeli chodzi o usg to robią między 12-14 tc. i sprawdzają te wszystki pomiary i czy dziecko nie ma wad. Później ok 20 tc. też sprawdzają i to się nazywa usg połówkowe. Ja w pierwszej ciąży nie miałam dodatkowych usg bo wszystko było ok. ....... Kasik85 szkoda, że @ przyszła. Do mnie jeszcze nie zawitała... Jutro robię test, ale coś czuję, że będzie doopa :P ......Stymulowana jak miałam tylko raz w życiu taki ból głowy, że mnie na wymioty brało.... strasznie Ci współczuję i mam nadzieję, że już przeszło:) Leż i wypoczywaj :) ..... No to miłego dnia życzę Kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, to znowu ja. Tym razem nieco inny temat. Wiem ze niektore z Was przygotowuja sie do slubu, a niektore sa juz po. Mam maly biust i zastanawiam sie jaka suknia bedzie najlepsza.Czy ktoras z Was ma podobny 'problem'? Podobaja mi sie w stylu syreny, podkreslajace fajnie biodra, talie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziołszki:) Trochę Wam dałam odpocząć od siebie;) Nie zaglądałam przez kilka dni, bo przeziębiona jestem i nie mam siły nawet kompa włączyć. Całą ciążę udawało mi się unikać chorób, a tu proszę. M. coś z roboty przywlókł, bo też go coś ostatnio brało, no ale on może sobie zapodać jakieś porządne leki, a ja niekoniecznie. Jadę więc na lipie z sokiem malinowym, szałwii do płukania gardła, Cerutinie i Prenalenie w tabletkach. Szał ciał po prostu:) No ale przeziębienie się nie rozwija, więc chociaż tyle. Jutro wizyta u lekarza:) Nie mogę się już doczekać. To już jedna z ostatnich, bo 34. tc leciiiiiiiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowo nie wiem co dokładnie, mam coś nabazgrane na skierowaniu (lekarskie pismo;/) potrafię rozszyfrować tylko "usg genetyczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
wrr pisałam i nic zero.. . brak postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w krk pochmurno i dość zimno. nie podoba mi się pogoda. ja już mam wolne urlopik i że tak powiem troszkę się nudzę. siedzę na łóżeczku i patrzę na tvp1. od rana przeszperałam neta bo szukam odpowiedzi na pytanie czy jak pierwsza moja ciąża zakończyła się źle czy ta druga napewno już będzie ok. czy jajo nie będzie puste czy nie pozamaciczna, (ale to pewnie już coś bym czuła, jakiś ból) ah tak się boję bardzo. że aż boimy się komukolwiek mówić o ciąży, wiedzą tylko rodzice i my. i WY:) ja zwariuje tak bym chciała już być w 12/13 tyg. i te badania prenatalne mieć i uspokoić się że jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żoneczka no my wszystkie tak chyba mamy :) U mnie o ciąży nadal wie tylko siostra, nie chcieliśmy rodzicom mówić póki serduszka nie widzieliśmy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A ta wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
a ja kochane mam wizyte w czwartek a juz dzis nie mam apetytu i mysle i mysle :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa głupolu ty :) przestań o tym myśleć :* bedzie dobrze wszystko przecież no :** no stres :* Elilkaaa ja CI nie pomoge niestety bo ja do tych biuściastych nalezę :) Jovanka 34 tydzień :) wow :) kurde tyle czasu przede mną jeszcze :* ja oglądałam porody właśnie :) ale ryczałam :) kurde juz nie mogę się doczekac kiedy ja przytule swoją kruszynkę :* mam pytanie do dziewczyn biorących luteinę podjęzykowo .bierzecie ją przed jedzeniem czy po ? bo ja biore przed jedzeniem,i tak sobie mysle że może ten progesteron mi jakoś dodatkowo podrażnia żołądek jesli na pusty biore i dlatego mam te ssania w żołądku,ale znowu kiedyś brałam właśnie po jedzeniu i miałam takie ssania( kilka cykli temu) i własnie przed jedzeniem było lepiej,ale wtedy to szybko mijało 2-3 dni i miałam spokój.a może w ciąży teraz jest inaczej i lepiej brać po jedzeniu ?hmmm .namieszałam chyba totalnie :D ale na necie oczywiście troche poczytałam i niektóre babki pisały że miały to do około 20 tygodnia albo i nawet do końca II trymestru,i to mnie przeraża bo to strasznie męczące jest...staram się jeść normalnie tak jak wcześniej i nie wprowadzać dodatkowych posiłków ale czasami już mnie tak ssie że jak czegos nie zjem to mi się słabo robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa mój P zauważył, że zawsze po usg tak mnie boli. Może coś w tym jest.. Ale mam nadzieje, że 23czerwca obędzie się bez tego :) Czyli możliwe że będę miała to badanie. Albo będę miała jak moonlight i wszystko będzie ok a badanie nie będzie koniecznie :) Elika ja miałam inny problem.. Jedna pierś 1/2 rozmiary większa od drugiej.. Moim rozwiązaniem było brak poduszki w staniku po prawej stronie a dwie po lewej :) sądze, że z Twoim problemem powinny poradzić sobie panie pracujące w salonie.. Jovanka zazdroszcze.. Ja już chciałabym żeby minął mi ten najgorszy I trymestr.. :/ Zdrówka kochana :*:* Mackowa, Żoneczka u nas serduszko bije więc powiedzieliśmy wszystkim :) tylko nie wiem czy nie za wcześnie (?) Brzoskwinka nie pomogę Ci bo akurat biore duphaston. Tylko staram się po jedzeniu.W moim przypadku jakiekolwiek leki wzięte na pusty żołądek kończą się zawrotami głowy itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srode ide na usg:) a jutro zacznie sie 12tydz... jejku jeszcze ok 28tyg musze czekać:( o co chodzi z tym testem papp-a???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Dziewczyny tak piszecie o tych badaniach prenatalnych a ja zaczelam dziś 12tc i dopiero wizytę mam mieć pod koniec miesiąca to juz będzie jakiś 15tc to za późno te badania będę miała ? Może juz cos dojrzał mój gin i tak odwleka nie wiem ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasik a ty idziesz prywatnie czy masz skierowanie od swojego lekarza?? ja dostałam skierowanie jak byłam 16maja u lekarki i mi zapisała kiedy na skierowaniu w któych dniach mają mnie zapisać. ale powiedziała ze najlepiej w połowie czyli akurat u mnie wypada 4czerwiec i tak mnie zapisali... dobra nie bede sie cieszyć bo do srody dwa dni... a ten lekarz który bedzie przeprowadzał badanie to jest taki ze nawet jak pacjentki czekaja na badanie to potrafi wyjsc z pracy bo niby sie spieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wszystko wiem ... Te badania u nas nie SA konieczne tylko dla kobiet powyżej 35 roku życia wiec ja ich nie będę miała chyba ... Kasia ja chodze prywatnie .... A ty będziesz miała te badania ? To juz się pogubilam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w środe bede miała usg. ale nie wiem o co chodzi z tym testem papp-a. ale chyba raczej nie bede go miała bo ic mi nie mówiła na ten temat. zrobi mi tylko pewnie usg zeby zobaczyc czy wszystko jest dobrze i czy nie ma zadnej wady... ale powiem ci ze troche sie denerwuje ze bedzie cos nie tak. jeszcze w dodatku ide tam sama.:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Iza kurcze przeoczylam gdzieś ten wpis zaraz wskocze na maila oglądać :) tyle ze chyba nie pamiętam hasła ale to die zaraz okaże a z rozmiarem trafilas idealnie? Kurcze kusi mnie ta jedna ale nie Mam konta na PayPal i trzeba do tego mieć chyba kredytowke no cóż Kurcze dziewczyny potem skocze po test chociaż kompletnie nie wierze w to że mogłabym być w ciąży bo naprawdę jak co miesiąc czuje się ze @zaraz siknie temperature mam wciąż podwyższona. Piersi bolą okropnie. Ale pamiętam że ewelkaa też miała podobnie. Nic lecę do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Alaaa a ja CI mówie ze teraz Ty jestes następna w kolejce i zobaczysz ze tak bedzie:) wszystkie teraz zaciąża bo bocianów wszędzie pełno:P hehe Odebralam dzis mój kolejny wynik po 2 tyg od porpzedniego z BETY i teraz z 8 spadło mi do 0,4. Lekarka mi mowi ze jest dobrze, teraz mam robic raz na miesiac. Moze też żaśniad został usunięty/!? hmmmm pare miesiacy musze to kontrolowac a potem sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkaa okaże się niedługo ale ja przestałam już wierzyć że mog. O łabym być w ciąży :( Ciesze się bardzo ze wyniki twoje są ok!! 'oby tak dalej Iza widziałam sukienkę :) powiem ci ze w sumie odzwierciedla to co ma aukcji i bardzo szybko przyszła!!! A rozmiar? Wszystkopasuje ?? Gdzie Ty masz wielkie (.)(.)..... Moje to są... Pewnie musiałbym zamówić rozmiar 16hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ewelka to dobrze że spada. Oby do przodu. Oby siła była. Jeśli na usg w Okolo 12 tyg wyjdą nieprawidłowości to ginekolog wysyła na badania prenatalne. Lub jesli kobieta ma ponad 35 lat , lub jeżeli w poprzedniej ciazy byly nieprawidłowości. Inaczej mozna je zrobić ale juz sie za nie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala trzymam mocno mocno kciuki:) Wiecie co nie wytrzymałam musiałam wziąć apap bo zaczęłam rzygac z bólu:( juz troche lepiej, mam nadzieje ze fasolek nie czuje mojego bólu, a wiecie co dosyć mocno Kichnelam i tak strasznie zabolalo mnie w okolicy jajnika jakbym tam cos pękło:( i dalej nie bola mnie cycki i nie rosna:( Wam Wszytskim rosna i bola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi sie wydaje ze Ala będzie jeszcze z tych majowych cudów. Hihi to fasoleczka wola mamo to nie okres tylko ja ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mam tak samo ze doszukuje się we wszystkim jakiś złych rzeczy bo jakoś wydaje mi się to za dużym szczęściem dla mnie bo życie mnie nie rozpieszcza ale staram się odganiac złe myśli i zostawić tylko te pozytywne ;) Ja byłam na USG w czwartek ii wszystko było ok a następne za 4 tygodnie juz chyba takie z brzucha i będzie mierzył maluszka dokładnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No heloł :) U mnie dzisiaj cały dzień pada i jest zimno :( I tak sobie siedzimy w domku. Ugotowałam zupkę, pouczyłam się z Krzysiem i co? I spać mi się już chce echh.... ..... Alaa ja też myślę że coś jest na rzeczy i będzie fasolka :) trzymam kciuki :) .....Eweelka to super że Twoje wyniki są OK! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×