Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Wow izulinka jestes wielka:) ze tez Ci sie chciało, ale masz nie sadze zeby był to zwykły zbieg okoliczności ‼️ smerfeta jak Ci sie tak bardzo nudzi załóż sobie swoj wątek, na pewno znajdzie sie ktos kto bedzie chciał z Toba porozmawiać, a ten juz zostaw w spokoju! Dzisiaj znowu goraco, slonce grzeje, pora wstawac i wykorzystać ten podobno ostatni dzien pięknej pogody:) Halo pita odezwij sie:) 87srem jak sie czujesz? Goofcia, paulisc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Gosciu a to nie Twoja sprawa:)) Izulinka wow;) ja i tak nie czytalam tej elilki czy co tam. Bo jak ktos pisze ze chyba nie wie czy z nim bwdzie albo idzie pic i ja ma gdzies i bla bla bla to takiw niedojrzale. I ktos taki planuje zalozyc rodzine? Smerfetka jestes zalosna... nie bede komentowac. Ja nowym staraczkom nie odpisuje bo naprawde jestem uprzedzona po akcji z emailem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Izulinka - detektywie mój ukochany:) No że Ci się chciało! Szacun;) Mnie to się nawet nie chce wypowiadać na ten temat, bo ręce i skarpety opadają po prostu;) To jasne, że Smerfetka nas nie zostawiła ot tak. A te ataki na mnie na przykład zaczęły się przecież od momentu, kiedy napisałam jej, że moim zdaniem jest jeszcze bardzo niedojrzała itd. I od tego czasu ktoś, komu bardzo pokiereszowałam tymi słowami jego własne ego postanowił mnie stawiać do pionu co jakiś czas. Szkoda tylko, że "anonimowo";), bo to przecież totalne tchórzostwo, ale co zrobić. Dopiero jak się trochę dorasta człowiek rozumie, że manifestowanie własnego zdania, logiczne (!) argumentowanie i prowadzenie konstruktywnych dyskusji, a nawet krytyk jest prawdziwą wartością, ale tylko wtedy, gdy potrafimy jeszcze do tego dołączyć swoją twarz. Bez obaw. Dopóki są, dopóki się ukrywamy w jakiś sposób (czy jako gość na cafe, czy za zdaniem innych w codziennym życiu) raczej śmieszne jest stwierdzenie, że uważamy się za dorosłych. No ale to trzeba zrozumieć samemu. Gościu - a raczej moja droga - nie nie robisz takimi wpisami nikomu krzywdy, ale męczysz d**ę, rozumiesz? Pchasz się na siłę, nie potrafisz się pogodzić z niechęcią wobec Ciebie i męczysz, męczysz, męczysz... Gorzej niż te upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smerfetko, nie piszesz jak inne staraczki i występuje u Ciebie jakiś problem, lecz nie będziesz go leczyć na tym forum :D xx Stymulowana miałam ci pisać, że tampony to kupiłam zwykłe ob, bo wyczytałam w necie, że chodzi o to żeby nie były one jakieś zapachowe i "ulepszone" bo to może wywołać infekcję, a każde inne zwykłe są ok :) gratuluje serduszka ❤️ a niebolących piersi pozostaje tylko się cieszyć :) 1 krok już za Tobą :* xx Paola ja tez jestem wyczulona po akcji z meilem :D daj znaćco z piesiem :) xx gośćdarka ja też miałam ostatnią @ 8 lutego :) i mam 18 ytc według daty ostatniej @ właśnie, może Twój lekarz po prostu liczy od zapłodnienia czy owulacji ?? niektórzy tak robią :D xx nessaja wariatko nasza !! cieszymy się razem z Tobą :) a ty szalej i odpoczywaj bo niedługo już nie będzie ci dane :) i rozumiem, że robisz mnóstwo zdjęć ?? :D xx agniesia to musi być to :D jak dojedziecie na miejsce to kupuj teścior następny :D xx Maćkowa, Jovanka, Iza , Paulinka, Żoneczka, brzoskwinka, Kasik, eska, Ewelka, ola i każdej którą pominęłam wysyłam buziaki :* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌻 nessaja ale Ci zazdroszcze tych wakacji:) brykajcie ,działajcie:) moze ta @ wcale juz do Ciebie nie przyjdzie:) życze owocnego wypoczynku:) [kwiat[ Agniesia no pięknie-następna:) gratulacje:) to ja chyba jednak zostane na koncu w tej tabelce:) pięknie:) Ja tez juz odliczam do moich wakacji, nad naszym morze, jeszcze miesiac... co prawda na działania w tym roku nie mam co liczyć ale musze od tego psychicznie odpocząc:P Miłego dnia dzieuszki❤️ 🌻pita co tam u Ciebie? żyjesz Kocahana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka normalnie podziwiam bo mi by się nie chciało :) ale na detektywa się nadajesz hehe Ja smerfetki nie poznalam ale zanim tu dolaczylam to przeczytalam wszystko od 1 str ;) i wydaje mi się ze to takie dziecinne gierki które wynikają z braku ciekawszych zajęć ... Oj Agniesia życzę ci aby ta druga kreseczka stała się mocniejsza i jak mackowa napisała wrocicie w trójkę ;) bo przecież juz czerwiec i muszą pojawić się nowe fasolki ;) A gdzie moja imienniczka Kasik85 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Izulinka Ty branże powinnaś zmienić :) załóż jakaś agencję detektywistyczną czy co! To było genialne :) nawet zdjęcie koło nicku Elilki mogłoby wskazywać że to ta Smerfetka, mała, bez biustu (no tego akurat nie widać ale jak pisała o sukience ślubnej to wspomniała że ma mały), długie czarne włosy. I do tego ten idiotyczny i za razem charakterystyczny "BF". Izulinka Ty geniusz jesteś!!! :) 🌻 Paola Słoneczko zmienimy Cię w tabelce tylko weź przypomnij na kiedy bo szukać mi się nie chce :) 🌻 U mnie też kolejny słoneczny dzień. Na szczęście dziś już nigdzie nie musze jechać, szlajac sie po mieście i podejmowac prób potrącenia motorzystów ;) biore jabłko w jedną garść, w drugą kość dla psa, i z książką pod pachą ide na podwórko oddychać wiejskim powietrzem :) Buziole dla Was Krejzole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z upalnego rana;) ja wczoraj wieczorem znów odwiedzilam szpital miałam skurcze ale jestem ww domku więc ok. Ja ciągle czułam że smerfetka z nami jest nie dociekalam jako kto czy coś ale była odczuwalna jej obecność;/ izulinka;* jovanka ładnie że papiery posprzątalas a pranie wstawilas? Ja jak narazie dobrana zmobilizowałam się żeby odkurzyc jeszcze czeka kibelek cały jana sprzatniecie ale z tym wielkim brzuchem czyścić wannę to jest masakra;) coz trzeba działać zaraz mykam z młodym na spacer i zakupić świeże czeresnie:) mniam zjadłabym jakieś ciasto placek z owocami ale nie mam pomysłu;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Izulinka szacun:) dziecinada jak nic, szkoda słów ale co zrobimy kochane tak juz bywa. Nessaja grtaulacje rozpoczecia staranek, fajnie macie i bawcie sie dobrze:) Fajna przygoda z podgladaczem tez he he:) Stymulowana widzisz kochana mowilysmy ze wszystko jest ok:) ale chociaz sie uspokoiłas:) Mackowa dobrze ze teraz wiesz czego masz przestrzegac, wszystko dla maluszka:) Agniesia ja tez myslalam ze juz mam zwidy ze tej kreski nie ma a ja ja jednak widze no a teraz rosnie fasoleczka w brzuchu:) Jovanka:* Brzoskwinka fajnie ze jestes i odzywaj sie do nas:) Zoneczka ja mialam ostatnia 20 kwietnia ale tydzien trzeba odjac bo pozno owulka byla, takze jestesmy w tym samym tyg pewnie:) Juz sie nie moge doczekac kiedy pojde do gin:) A powiedz mi czy robi Ci sie juz twardy brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelusdominus a który to u Ciebie tydzień już ?? jeju takie ciacho z owocami tez mi się marzy ostatnio :) i do tego bita śmietana :D niach :D xx Maćkowa miłego odpoczynku :) ja niestety nie wysiedzę na podwórku :D od kilku dni siedzę w domu, pozamykane okna, zaciągnięte rolety, wiatrak :) i tylko tak daje rade :) świat oglądam wieczorami :D wiesz co o zdjęciu też myślałam, bo pamiętam, że smerfetka wysyłała nam zdj i pytała co ma zrobić z grzywką, czy jak ją czesać czy coś takiego heheheh ale musiałam przegapić ten wpis :( :D no i ten BF :D a ty jak się czujesz ?? xx kaasik ło matko wszystko od 1 strony ?? to jest dopiero hardkor, ja pobieżnie przeglądnełam i się namęczyłam hehe ale czytać to naprawdę coś :) xx Eweelka może taki wypoczynek "fizyczny" jest ci potrzebny, odpoczniesz zrelaksujesz się :) mi się wydaje że Ty nie będziesz miała problemu z zajściem w ciążę, ale problemem będzie utrzymać ją, ale dobry lekarz i wszystko pod kontrolą i uda się na pewno :) zobaczysz :) xx a tak odnośnie czytania początku forum, kiedy ono na nowo sie rozkręciło ja nie byłam zbytnio aktywna, bo zawiesiliśmy starania, nie pamiętam nawet czy później wszystko przeczytałam, a teraz wróciłam pamięcią do momentu gdy Giubelli, Jovanka, Nessaja, Motynka, Pauliść, angelus zobaczyły 2 kreski, jejciu to było tak niedawno, a wy zaraz będziecie mieć maluszki ze sobą :) tyle się przez ten czas zmieniło, tylu dziewczynom również udało sie spełnić to marzenie :) to jest piękne ❤️ niedługo wszystkim się uda, i mam nadzieję, że za pare lat popiszemy sobie dalej w takim samym składzie o wychowaniu, zachowaniu, pierwszych dniach w szkole tych naszych maluchów :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Mackowa 9.07 ;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa z tym odmóżdżeniem masz rację! zdecydowanie mogę to potwierdzić i ja i mój mąż:D Angelus podziwiam Cię za Twoją obrotność, u mnie dopiero początek ciąży,a po 15 minutach sprzątania padam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Hej ja nie znałam smerfetki. Ale odkrycie faktycznie jest zarąbiste. Ciekawe czy elilka sie odezwie.. BF to jest jej przeoczenie. Wpadła. Haha . Kłamstwo ma krótkie nogi, zawsze to mówię. Eska _ ja narazie w brzuchu czuje gazy. Kręci, bulgocze. I siku mi sie chce ,juz nocy nie przespie. Bo musze raz isc. Ja na serce idę we wtorek. Cycki mnie nie bolą, Choc mam większe. No i mdlosci.. dzis rano kanapki miałam zrobione to prędko je zjadłam i obeszło sie z krotkimi. Ale Caly Dzien przedemna. Możliwe ze jesteśmy w tym samym tyg. A prenatalne będę miała pod koniec lipca . Tyle czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy :) U mnie znowu cudne słoneczko :) :) Idę zaś sie upocic do pracy :) :) Xx Brzoskwinka No jestes!! Ciesze sie ze u Was wszystko wporzadku :) :) Serdeuszko bije i to najważniejsze :) :) Xx Paola mam nadzieje ze z piesiem bedzie wszystko dobrze :) Xx Agniesia udanego urlopu :) znawców sie dobrze :) I powtórz test. Na pewno beda 2 kreseczki i koniecznie szybciutko daj nam znac :) Xx Nessaja ale Cie maz z zaskoczenia wziął :) Super ze rozpoczeliscie staranka :) oby za pierwszym razem sie udało :) Xx Paulinka bryndza nie bryndza :) Moze z luteina szybko sie uda ) Trzymam kochana kciuki za Ciebie :) i Tobie rowniez buziak :* A tak wogole to jestem kochana :) Praktycznie codziennie ale dziekuje Ci ze o mnie pamiętasz :) Buciki mam na oku i czekam jak sie aukcja bedzie kończyła :) Bede licytowala :) Xx Wow Izulinka :) Ale wyczulas smerfetke :) Została zdemaskowana :) hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, jestem w WIELKIM szoku.Czy tylko jedna osoba na tym swiecie uczy sie zaocznie i ma problemy z facetem?Wydaje mi sie ze nie. Szczerze mowiac nawet nie chce mi sie tego komentowac bo zaraz sie zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Dziewczyny!! :) Dawno mnie nie było bo......pogoda piękna ;) w pracy młyn ostatnio to nie miałam jak napisać... po pracy obowiązki domowe :) a później spędzany czas na świeżym powietrzu. A wieczorami padam jak mucha :P ....Stymulowana cieszę się Kochana, że wszystko w porządku :) nie musisz się już zamartwiać :) .....Iza heloł :P przypominam się :P .....Izulinka nasz nowy detektyw :) .....Agniesia może za kilka dni ujrzysz mocno czerwone II kreseczki :) ... A tak poza tym nic ciekawego się nie dzieje :) pozdrawiam Was kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka 32 tydzien będę zaczynać w piątek;) stymulowana nie przesądzaj z ta obrotnością ho rano odkurzylam teraz wróciłam że spaceru i na łazienkę brakuje sił;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ja pierdziele, wyc mi sie chce. Slyszalyscie o tej 3letniej dziewczynce ktora ojciec na kilka godzin zostawil w samochodzie i poszedl do pracy? Masakra to przechodzi ludzkie pojecie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co u Was?? u mnie lipa straszna :( Boli mnie brzuch jak na owu a miała być dopiero w przyszłym tygodniu... wypadała prawie jak wyjadę z mężem więc miałam nadzieje a teraz nawet to cholera nie wyszło... Na dodatek wczoraj w końcu musiałam powiedzieć Andrzejowi o podejrzeniach lekarza... chciałam to osunąć w czasie jak mogłam... Wiedziałam jaka będzie reakcja... Załamał się, płakał i powiedział że zasługuje na faceta co będzie w stanie dać mi dziecko a nie takiego nieudacznika :( myślałam że mi serce pęknie... próbowałam tłumaczyć że się nam uda itp ale chyba to nic nie dało... ja już chyba sama straciłam nadzieję przez te dwa lata :( boje się tego naszego wyjazdu bo nie wiem co będzie. Mam doła jak cholera i nie wiem co będzie dalej.... Żyć mi się odniechciewa jak o tym wszystkim myślę i martwię się o Andrzeja... on jest najważniejszy dla mnie i nie wiem co zrobić żeby tak nie cierpiał. Zobaczę się z nim dopiero za tydzień... nie wiem ak wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Eweelka - jesteś:) Zazdroszczę Ci tych wakacji nad morzem... Ach... My też mieliśmy w tym roku jechać;) No ale może w przyszłym:) Maćkowa - no a powiedz jak Ty się czujesz jak nie musisz iść do roboty?:) Jest genialnie, co?;) Przede mną jeszcze ponad rok wolnego, a ja już przeżywam powrót do pracy;) Oj, przyzwyczaja się dupsko do dobrego, przyzwyczaja... Angelusdominus - no przyznaję się bez bicia: pranie leży nadal i czeka na moją łaskawość... Ale! Umyłam kibelek! No i ten, to na tyle... Pakuję dzisiaj torbę do szpitala, nie ma bata, wszystko z listy leży już w jednym miejscu, torba już dawno wyprana, wyschła z 15 razy, pozostaje mi tylko jakoś logicznie do niej powkładać i...tego mi się właśnie nie chce:P Ale zepnę się, obiecuję. Eska - 🌻 Stymulowana - ja nawet 15 min ciągiem nie daję rady sprzątać, poważnie:) Do 10 min max!:):):) A potem dyszę, kwiczę, parskam, ocieram pot z czoła, lecę z nóg, zataczam się, ledwo zipię, przytrzymuję się ścian, wpadam na futryny, walczę z siłą grawitacji, słaniam się, omdlewam i próbuję nie zemdleć:P A Angelusdominus jeszcze się pyta czy ja pranie wstawiłam:P Moonlight - :* Maćkowa - ja parę dni temu oglądałam (a raczej podjęłam próbę oglądania) demotywator o tym jak umiera dziecko zamknięte podczas upału w samochodzie. Wytrzymałam pół minuty chyba, to jest coś strasznego. Przysięgam, że rodziców ukarałabym właśnie w taki sam sposób. Jak można nie mieć wyobraźni, jak można się potem w ogóle próbować tłumaczyć, zasłaniać... Co za ludzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa jak ja wczoraj przeczytałam właśnie o tym to dostałam dosłownie gęsiej skórki. a oczy się spociły. Ja nie mogę słuchać ani czytać o takich rzeczach bo później przeżywam strasznie.... Kiedyś na fb wypatrzyłam zdjęcie chorego na białaczkę chłopczyka, któremu ojciec zrobił zdjęcie dzień przed śmiercią nie mogłam się ogarnąć przez tydzień..:( teraz to pisząc i wspominając płaczę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka 32 tydzien będę zaczynać w piątek;) stymulowana nie przesądzaj z ta obrotnością ho rano odkurzylam teraz wróciłam że spaceru i na łazienkę brakuje sił;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój piękny tel zdublowal wiadomość;p mackowa słyszałam wczoraj jestem tak wstrząśnięta że szok. Jovanka też próbowałam to obejrzeć na demotach no nie mogłam bo ja jak oglądam takie rzeczy to zaraz sobie moje dzieci w takiej sytuacji wyobrażam masakra;( no jovanka gratulacje za kibelek ho bo ja tam jeszcze nie doszlam się znaczy szlam ale pi drodze zrobiłam ciasto właśnie się pieczę;);) a teraz siedzę zalana potem;) ale muszę w końcu przytulić ten kibel bo szok;) a mój synek ni postanowił pomóc w kuchni i na podłodze cały budyn proszek do pieczenia masakra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka słońce właśnie skończyłam się z nim przytulać;) a ty spokojnie pakuj ta torbę jeszcze trochę mnie to czeka;p jeszcze muszę wannę kafelki itp ale to już jutro;) gdziez to motynka bejbe? Ja się pytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spakuję ją na bank dzisiaj. Teraz odczyściłam stare jakieś radio, którego my nie używamy, ale teściowi przyda się w warsztacie. Zawieziemy mu je w piątek jak będziemy jechać na weekend. Pozmywałam, umówiłam się na jutro do fryzjera, kupiłam farbę do włosów (muszę wyglądać na pierwszym spotkaniu z synkiem;) ), schowałam suche pranie i umówilam męża do lekarza. Teraz uwaga - dzwonię do urzędu gminy spytać o wszystkie dokumenty, jakie będą nam potrzebne do otrzymania becikowego. Kartka już jest, długopis też - działam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jovanka jak ja cie czytam to jestem poplakana ze śmiechu albo brzuch mi caly skacze. jesteś niemożliwa :-* *** izulinka masz talent detektywistyczny :-D ze tez ci sie chciało, pełen podziw :-* nasz gość pewnie nie przewidzial takiego obrotu sprawy :-) a właśnie powiedz mi miałas lub masz na czasie usg co do plci lub czujesz sie jakos na dana płeć? :-) *** ja mam dni lenia i jedzenia hi hi moj ma nocki i rano zaprowadza młodego do przedszkola zas go odbiera a ja caly dzień nygusuje az mnie biodra bola od ciąglego leżenia :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jovanka jak ja cie czytam to jestem poplakana ze śmiechu albo brzuch mi caly skacze. jesteś niemożliwa :-* *** izulinka masz talent detektywistyczny :-D ze tez ci sie chciało, pełen podziw :-* nasz gość pewnie nie przewidzial takiego obrotu sprawy :-) a właśnie powiedz mi miałas lub masz na czasie usg co do plci lub czujesz sie jakos na dana płeć? :-) *** ja mam dni lenia i jedzenia hi hi moj ma nocki i rano zaprowadza młodego do przedszkola zas go odbiera a ja caly dzień nygusuje az mnie biodra bola od ciąglego leżenia :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×