Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Goscdarka a masz też laptopa? :) jesli tak to poproś żeby mąż właczył wifi w tel i w laptopie i będziesz mogła na kompie z neta korzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i jednak mogę te wziewy. Ja nie mam dziewczyny żadnych mdłości i generalnie nie czuje ze jestem w ciąży. Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja w tej wadze się zmieszcze. bo od początku przytyłam nie całe 2kg.. z czego mały waży ponad 200g nie wiem jak duży jest bo nie dał sie zmierzyć bo cały czas sie wiercił.. grunt ze pokazał co ma między nóżkami... mój jest wniebowzięty bo od samego początku mówił ze to chłopak a ja sie upierałam ze dziewczynka. ale nie ma to dla mnie znaczenia bo najważniejsze jest zeby było zdrowe... a już takie ładne sukienki widziałam:( no cóż... może nastepnym razem sie uda?????? czyli za jakieś 5 lat.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) Alaa oh ja też mam alergie chyba na wszytsko i astme, niestety leki musiałam odstawić przez co od 3 miesięcy mam katar i kicham nieustannie, natomiast wziewy dozwolone:) ale mi lekarka dała Ventolin - powiedziała, że tylko to mogę, a Ty co masz??? Paola co do śmierdzącej pralki też miałam kiedyś taki problem i probowałam wszytskiego i dupa;/ musiałam kupić nową, z tym, że moja oprócz smrodu piwnicznego to jeszcze brudziła ciuchy. Iza85 Miele to najlepsze pralki, sama chciałabym taka mieć, ale kurna no nie stać mnie na nią:/ Głowa mi pęka od wczorajszego popołudnia;( boli i boli do tego jest tak gorąco, że żygać mi się chce;( 30 stopni mam w mieszkaniu;( ratunku;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana też mam ventolin. Głowa dziś daje popalic również :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
maćkowa niestety nie mamy laptopa :-( mlodzi a zacofani, zal nam kasy na takie rzeczy bo trochę rat mamy i spory czynsz.. . & stymulowana u mnie dzis byla położna i pokazala mi fajny masaż dłoni a konkretnie palcy, Wlasnie na bol głowy i mi pomoglo a od rana tez mi glowa pękala :-) & a co do wizyty położnej to dzis byla super , zrobiła mi masaż dłoni , stop i kręgoslupa oj jak bylo cudnie... pocwiczylysmy tez oddech do porodu, dala mi próbki kremu i smoczek dla bobania z nuka , serduszko bilo slicznie akurat lobuz kopal a ja jak zwykle za niskie ciśnienie. dostałam tez zjebke za głupoty co mi siedza w glowiei mam sobie powtarzac ze w brzusiu mam zdrowiutkiego slicznego madrego maluszka :-) o 17 wizyta to sie okaże :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to pralka może śmierdzieć ?:) moja ma juz tyle lat :) jeszcze w podstawówce jak byłam to ja kupili rodzice i nigdy nie śmierdziała :) Żoneczka ja nie miałam mdłości wgl :) :**** Ala ja mam juz 14 tydzień a tez nie czuje się w ciaży :) nie miałam mdłości,tylko ssanie w żołądku a tak poza tym to raczej mi nic nie dolega za bardzo :) angelusdominus już pewnie tuli kruszynę :*:* motynka gratulacje :**** dużo zdrówka dla was :* Jovanka oj tak :) ja ostatnio zaczełam mu sie tak upominać o całowanie i o przytulanie i bezmyslnie wypaliłam że może się nie cieszy ze bedzie miał ze mną dziecko,i mi było smutno i jemu że tak pomyślałam. Jovanka a ty jeszcze nie rodzisz ?:):* co u was dziewczyny ?:) u was tez tak gorąco ?:) ja sie rozpływam po prostu :* i mam już taki brzuchol że mówię wam :) :* miłego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny oglądałam ostatnio program o butelkach dla dzieci plastikowych,i tam jacyś naukowcy przedstawili badania że do treści butelki ,niezależnie co w niej jest czy picie czy mleko czy jedzenie,w jakich tam ilościach ,niby nie dużych ,ale dziecko przeciez ma non stop kontakt z butelka,przeciez codziennie ma z nią styczność,że z tego plastiku uwalnia się jakaś substancjia działająca jak kobiecy estrogen,i jak myje się te butelki w gorącej wodzie albo parzy uwalnia sie tej substancji coraz więcej,i mówili że potem własie dziecko może miec zaburzenia hormolane w przyszłosci,szczególnie dziewczynki,problemy z płodnościa,a w krytycznych sytuacjach kiedy tej substancji jest już dużo w organiźmie może wywoływac tez jakieś choroby,ale nie dosłyszałam jakie bo przełaczyłam.i to samo tyczy sie wszystkiego co jest w jakichs opakowaniach plastikowych w butelkach,i dla dorosłych też może byc szkodliwe. ja po tym programie powiedziłam że nigdy nie kupię plastikowej butelki dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Cześć Dziewczyny. Nic nie piszę, bo źle a raczej dziwnie się ostatnio czuję. Boję się, że mnie znowu jakaś choroba dopada, aż mam już wszystkiego dość bo mam najczarniejsze myśli. Brzuch mnie dziwnie ciągnie aż od samego kręgosłupa. Nie wiem już sama co robić, a zazwyczaj wiem jakie badania mam sobie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Pita to ja proponuje zrobic se badanie moczu, za pomoca testu ciazowego, domowego :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Maćkowa :-) nie to nie to:-) Ja z moim M. bardzo uważaliśmy... bo pisałam Wam wcześniej, że odstawiłam starania na bok. Obawiam się znowu jakichś komplikacji ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Pita82 nie wkrecaj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Dziewczyny no to dobrz będę pisała o d***e marynie:PP a słuchajcie coś Jovanka się nie odzywa... Myślicie że może jednak coś ruszyło?:) angelusdominus już chyba urodziła:)) Powiem Wam dziewczyny że ja dziś zaczełam 13 tydzień i przeszły mi prawie mdłości i zmęczenie jedynie(.)(.) bolą i rosną a ja ogólnie mam cyce jak donice 90/40 nie wiem nawet jaka to miseczka:P wizyte mam dopiero 7 sierpnia akurat tydzień przed ślubem szwagierki a brzuszek mam już spory naprawdę i taki twardziutki na dole a i wiecie jakby mi pępęk zaczeło wybulać:P ja ogólnie mam taki zle obcięty przy porodzie i taką czarną kulke mam... a na ostatniej wizycie było super byliśmy z moim D.:) przejęty był i mówił że łezki mu się zakręciły:)) a dzidziuś rośnie ładnie i pływał sobie w brzuszku odbijał się i do góry płyną:) śliczny widok:** ogólnie to mnie nogi bolą w nocy i rano... lekarz mi kazał brać asmag forte 3*1 no i jakby jekko zelżało:) co jeszcze? chyba tyle:P Olala nie wiem jak wyglądasz ale napewno jesteś bardzo ładna a ten Twój mąż to dupa wołowa... ale powiem Wam że ja też tak kiedyś miałam mój znowu kocha motory i jak jest ciepło to chce jeździć a ja się z nim kłóciłam bo wolałam żeby ze mną siedział a teraz odpuśiłam on ma czas na motor a potem dla mnie...:) może musi dorosnąć albo oswoić się w nowej sytuacji... teraz to Ty i dzieciątko jesteście najważniejsi... Brzoskwinka u mnie tez gorąco i po południu burze także pogoda super dla nisko ciśnieniowca:/ a pokaż brzuszek:)) Goscdarka jak tam po wizycie? nie plątaj główki głupotami bo napewno dzidzi jest zdrowe i niech Ci da trochę w kość to będziesz wiedziała:)) Stymulowana i Ala a ja też jestem alegrikiem i na początku ciąży mocno mi się uaktywniła ale lekarz mówił żebym jak najmniej starała się brać leków...:/ i wytrzymałam ale przy astmie to rozumiem... Kasiaa12 jeszcze nakupisz sobie sukieneczek i nie za 5 lat może:)) ZoneczkaKrk ja nie żygałam wogóle ale za to nic nie mogłam jeść a teraz opycham się słodyczami aż uszami wychodzi:PP Iza zaczelo się już odliczanie do ślubu:)) trzymam kciuki za bieganie i już dużo osiągnęłaś:** Nessaja chyba już się wredota Ci kończy także za niedługo start:)) wyłącz myślenie w tych tygodniach całkowicie Kochana! odpuść a będzie Ci wynagrodzone:** Pita82 trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze a może to zmiana pogody albo coś innego... odsuń od siebie złe myśli:** to chyba tyle narazie:PP buziolki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Karciaaa no i takie wiadomosci ja lubie :-) Kasik85 jak tam po wizycie? Pecherzyki jeszcze rosnal czy juz pekly i intensywnie teraz dzialacie? :-) Zaczelyscie pisac o tych alergiach i kichanie mi sie wlaczylo chociaz alergiczka nie jestem :-) Brzoskwinko ja nic o tych plastikowych butelkach nie slyszalam. Trzeba bedzie poszukac i poczytac :-) Masakra jak mi leb trzeszczy... :( Jovanka wlasnie, rodzisz juz? :-) Rany ale bym sie piwa napila i sliwek zjadla. A smaka na pomelo to od 2 tygodni juz chyba mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Teraz to chyba ja zaczne krzyczeć pisałam do was wczoraj !!! A tak w ogóle to byłam dziś na USG i mam piękny pęcherzyk 2,08cm a obok pokazał się też duży drugi ale już go nie mierzyła. Powiedziała że się nie przestymulowałam i jak się nie uda to w następnym cyklu też mogę brać clo.:) A pewnie się nie uda, bo moja kochana siostra powiedziała, że jest w ciąży, a z jednym dzieckiem sobie rady nie daje i ciągle podrzuca ją do mojej mamy.Jej facet też nie chce mieć dziecka kolejnego. W pierwsze też go wrobiła, bo przestała się zabezpieczać, a on o tym nie wiedział i teraz też nic jeszcze nie wie. A ona wie że ja i szwagierka się staramy więc nie chciała być gorsza i żeby uwaga była skupiona na niej to musiała pokazać. Nosz wkurzyłam się i psycha zaczęła działać więc w tym cyklu pewnie dupa :( :( :( :( Odpiszcie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać kupiłam sobie buty do ślubu :) I mojemu Kacprowi i A też, jak mi się uda to wam wyślę jutro na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa właśnie napisałam pęcherzyki na pęknięciu. Działamy na spokojnie co 2 dni. Mam 2 pęcherzyki :D Może będą bliźniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasik85 aaa Ty Gapciu, myslalas ze zapomnialysmy o Tobie? A to niespodziewanka co? 4 minuty szybsza bylam od Ciebie ;) hehe sluchaj, ciesze sie bardzo ze pecherzyki masz dorodne :-) na pekniecie cos dostalas czy lekarka obstawia ze same peknal? :-) zycze Ci z calego serca tych blizniakow, zebys swoja siostre pobila ;) a tak serio to postaraj sie podejsc na luzie, pomysl sobie ze jak teraz powiesz rodzinie ze jestes w ciazy to nie zrobisz juz takiej niespodzianki a jak np w nastepnym cyklu wyskoczysz z takim niusem to wszyscy beda zachwyceni :-) mysl se tak a zobaczysz ze uda sie za pierwszym razem! Owocnych staran i pochwal sie butkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
moja Mama mi przed chwilą oznajmiła, że u niej na dachu od 2 dni siedzi bocian i z pytaniem do mnieeee?? ale co do mnie, ja tam nie mieszkam, więc co mnie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa :* myśli że same pękną i mam nadzieję że tak będzie:) Nie ważne kiedy u mnie najbliżsi wiedzą że się staramy i jakie mamy problemy tzn moja mama i siostry więc i tak będą się cieszyć że wkońcu się udało. Bucikami się pochwalę jutro:) A teraz idę usypiać mojego przyszłego męża bo w nocy jedzie po towar a nie może usnąć bez mnie :P Do jutra kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Pita a w bloku mieszkasz? Jak w bloku to co sie dziwisz ze usiadl na dachu...przyszlych dziadkow? :-) pewnie nie wiedzial gdzie dokladnie ma usiasc leciec i usiasc zeby Tobie osobiscie zakomunikowac radosna nowine :-) &&& Ola jak po wizycie poloznej? :-) wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, a w którym dniu cyklu jesteś, że masz taki dorodny pęcherzyk?:-) kurcze, ja już się nie mogę doczekać mojej wizyty!!! Może coś się w końcu wyjaśni:-) dziś raczej mój luby też mnie nie przytuli, bo strasznie marudny jest. Pewnie nie robi tego specjalnie, ale ostatnio wydaje mi się, jakby unikał mnie w czasie moich dni płodnych. Może głupio myślę... Ale jak tu zajść w ciążę bez seksu???? Staram się o tym nie myśleć, ale wiadomo - nie da się tak na sto % odpuścić.. Jovanka może faktycznie pojechała rodzić? Fajnie by było:-) :-) :-) skumulowały się nam ostatnio porody:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Maćkowa ja mieszkam w domu kilkaset odległym od domu rodzinnego, więc mnie to rybka, mnie to nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
miało być kilkaset km odległych od domu rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jestem wymeczona bo jeszcze musielismy jechac do moich rodziców i dopiero wrocilismy ... wiec powiem tylko tyle ze wszystko idealnie :-* a jutro opisze resztę :-p buuuuziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik ja nie rozumiem jak Ktos moze kogos wrobic wvdziecko. To jest bardzo nieodpowiedzoalne. Karcia cudna dluga wiadomosc ! :-) Fajnie ze nie meczylas sie z mdlosciami. A motory szanuje tych ludzi za odwagę ale sama bym sie bała. ... Brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita jutro czekam co napiszesz ze takie idealne. Uwielbiam dobre wiadomości. :-) Eska po raz drugi przywołuje ! Ej jovanka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Hej Kobietki! Wreszcie piątek weekendu początek :-) 5 godz. mi szybko zleci i będę wolna :-) a jutro wypad za miasto na grila. Ciekawe jak tam Jovanka, czy to już? Miłego dnia życzę Wam kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×