Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Poszlismy zarejestrowac sie na usg. Ludzi na korytarzu brak, tylko my, wszystkie gabinety puste, lekarzy brak... tak mi sie siku chcialo ze mi prawie pecherz rozsadzilo ale zalecenie bylo "najpierw usg, pozniej siku do pojemniczka". Laskawie po jakichs 15 minutach przyszla babka i zrobila usg. Skupila sie bardziej na Domci niz mojej nerce, ale ostatecznie stwierdzila ze nie jest zle, mam zaakcentowana miedniczke i jeszcze cos tam, kamieni sie nie dopatrzyla. Opisala zdjecia i puscila do wc. Zaszlam z moczem i opisem do lekarza, pielegniarka zabrala te rzeczy i kazala czekac na korytarzu zaznaczajac uprzejmie ze na wyniki to i ze dwie godziny trzeba bedzie poczekac. Swietnie! Wrecz wysmienicie! A jesc sie chce, a reka od tego cholernego wenflonu boli, a polozylby sie czlowiek choc na chwile, a Maciek zmeczony po nocce w pracy ledwo siedzi... okolo 16 znow mnie zawolali. Weszlam do gabinetu, chwile pozniej pielegniarka przyniosla wyniki. Okazalo sie ze mam bakterie w moczu i podwyzszone CRP. Lekarz powiedzial ze bez antybiotyku sie nie obejdzie i czy sie zgadzam. Na sama mysl o kolejnej takiej nocy slabo mi sie zrobilo wiec mowie ze sie zgadzam. Wypisal recepte, dal wyniki, kazal powtorzyc badanie moczu po skonczonej kuracji i z wynikami isc juz do swojego gina. Na pytanie kiedy antybiotyk powinien zaczac dzialac powiedzial ze nie ma co liczyc na cuda, za 2-3 dni :( zapytalam jeszcze czy moge sie juz pozbyc wenflonu a on ze tak juz pielegniarka wyjmuje. Wyjmuje! Ta p***a mi go najnormalniej w swiecie WYRWALA! Momentalnie bandaz zmienil kolor na czerwony a paniusia do mnie "pani zegnie reke, bo zobaczy pani co sie dzieje" juz mi sie cisnelo " pani mnie cmoknie w d**e, normalnie sie wyjac sie dalo?" Wyszlam z gabinetu, Maciek przyszedl do mnie, karpia strzlil i pyta co sie stalo. Wyjasnilam mu ze pani mi w y j m o w a l a wenflon z wdziekiem. Az sie balam odkleic plaster i sprawdzac ja moja reka wyglada. Na szczescie nie bylo tak tragicznie jak sie moglo wydawac. Zadzwonilam do swojego gina zapytac o ten antybiotyk, kazal brac i do tego jeszcze cos oslonowego kupic. Napadlismy na apteke, zrobilismy zakupy i czym predzej do domu bo bol plecow sie nasilal. Od razu walnelam se dawke antybiotyku i do lozka lezakowac. O 23 kolejna tabletka i o dziwo przespalam cala noc. O 6 obudzil mnie pies informujac ze Maciek z pracy wrocil. Niedzielny poranek i popoludnie minely super, prawie bez bolu ale wieczorem znow sie zaczeko i trzyma do teraz :( jedyna ulge przynosi termofor ale co z tego, dziala tylko jak leze na lewym boku. Na plecy jak sie poloze i wsune se termofor to i tak boli jak diabli, to samo na prawym boku. Moj lewy bok jest juz tak sfatygowany ze glowa mala :( a co do samego bolu to czytalam opinie i kobietek w ciazy i lekarzy ze czesto ten bol jest silniejszy niz bole porodowe... :/ jedyny plus jest taki ze moze jakos przetrwam porod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało mi się wejść na pocztę:D @nessaja słodziuchna ta kijanczeka:D @karcia masz śliczne włosy, lśniące ah też chcę takie!:) i ten brzuś:D @Maćkowa bierz lek i wypoczywaj jak się da bidoku. A ja chcę obciąć włosy, ale każdy mi odradza bo teraz mogę spiąć w kucyk i spokój, a potem jak się dziecko urodzi to nie będzie czasu na układanie i takie tam:( tyle, że jaj mam ciągle włosy spięte w kucyku bo nienawidzę ich rozpuszczać więc co to za sens je mieć:( w piątek odbieramy mebleki i wózek jupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem jestem po delikatnej nieobecności.. Mnie też dopadła jesienna deprecha.. Jedyne dobre momenty to te kiedy czuje i widzę jak maleńka się rusza.. :) spróbuje Was nadrobić chociaż nie wiem czy mi się uda... xxxx Nessaja Kochana Ty to miałaś przygody :/ z moim zniecierpliwieniem poszłabym pewnie prywatnie, inaczej bym zwariowała. A kruszynka śliczna :) wynagrodziła Ci to czekanie.. Tak jak Iza też myślę, że będzie mały mężczyzna :) Gratuluje z całego serducha <3 przecież to też "nasza" ciąża :) Idziesz na L4 czy jednak stawiasz na prace? xxxx Usia czytałam post o Twojej wizycie u lekarza i oczom nie wierzyłam.... W sumie poznałam troche polski NFZ i nie powinno mnie to dziwić.. xxxx Darka i jak tam Twoje leukocyty? Poprawiły się? Mówicie,że to może być przez nie do końca wysikiwanie się? Ja ostatnio mam taki okres,że co chwile latam do łazienki i ciągle czuje że pęcherz jest pełny.. xxxx Karciaaa wiem jak to jest jak się z kimś mieszka.. My do czerwca mieszkaliśmy na piętrze z siostrą męża, jego szwagrem i synem. Na dole teściowie a my w malutkim pokoiku. Brak swojej kuchni, łazienki a nawet miejsca w lodówce.. Nawet do pokoju wchodzili wszyscy bez pukania.Aż dziw, że zaszłam w ciąże :) tylko zawsze musiało być cicho :) teraz mamy swoją góre ale prawie nic się nie zmieniło.. xxxx IZA uważaj tam na siebie, dbaj i nie przemęczaj w tej pracy. xxxx Mamaniemama kiedy masz badania prenatalne? xxxx Jovanka jak to nie można mieć majtek??? Nawet tych poporodowych?? Pierwsze co to wyobraziłam sobie,że idę jak kaczka przez korytarz z podpachą między nogami i mi wypada.. O f**k.. xxxx Dziewczyny co się dzieje z tymi szyjkami? Prawie każdą dopada jej skracanie :/ możecie powiedzieć mi jak Wasi lekarze ją badają? Bo mój jeszcze nigdy tego nie robił.. xxxx Kaasik89 nie mogę doczekać się efektu końcowego.. Mam nadzieje,że pokażesz nam jak wyszło :) xxxx Jovanka i jak blog? Robi się? Piszę się? :) xxxx Mackowa Kochana nasza, oby antybiotyk pomógł i nic więcej się nie działo.. Co do lekarzy, pielęgniarek, NFZ-u szkoda słów..:/ xxxx Nie wiem czy wszystkim odpisałam, jeśli nie to przepraszam i wszystkim przesyłam buziaki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karciaaa śliczne włosy, brzusio i Ty cała:*:*:* xxxx Stymulowana mam nadzieje, że pochwalisz się zakupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana ja mialam to samo z wlosami, wkoncu zadzwonilam do fryzjera, umowilam sie na ciecie bez namyslu i nastepnego dnia poszlam. Co prawda fryzjerka sciela mnie krocej niz chcialam, powiedzialam "do brody" ale chyba nie zauwazyla gdzie mam brode ;) za ucho dam rade spokojnie zalozyc. Mysle ze jak je teraz zetniesz to Ci jeszcze odrosna :-). Wiec smialo sun do fryzjera. Co do antybiotyku to ja juz sama nie wiem czy on na ta kolke nerkowa zadziala czy tylko na te bakterie w moczu i stan zapalny. Zobaczymy. Kuracje koncze w piatek, w sobote pojade zbadac mocz. Taki jest plan ale znajac zycie we srode siadzie mi zoladek albo okaze sie ze mam wirusowe zapalenie opon mozgowych, bo nadal u mnie w miescie panuje i na dodatek na SORze w poczekalni siedziala starsza kobieta zaraz obok mnie z podejrzeniem tego dziadostwa. Wiec ja juz sie nastawiam na wszystko co najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa ile ty się biedna ocierpisz.... Tez mam fazę na ścięcie włosów ale wstrzymuje się póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie zauwazyla gdzie mam brode " hahaahah no właśnie o taką długość mi chodzi, z tym że chciałabym już mieć takie włosy na stałe bo długie mi się zawsze niszczą, rozdwajają, łamią wrrrrr a jak je rozpuszczę to zaraz mam wrażenie, że są tłuste dlatego ciągle chodzę w spiętych i taka to filozofia moich długich włosów:) @ Ala, ścinamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Olala a u Ciebie coż to za depresja?? mnie czasem (kilka razy dziennie) dopada takie uczucie hmm zdaje mi się już o tym pisałam, lecz nie dam sobie "włosa obciąć ;)" uczucie smutku, żalu, tęsknoty, ale za kim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karciaa te bóle mogą być od nietolerancji laktozy długa droga aby to potwierdzić trzeba czekać na objawy dalsze pogorszyło jej się ale nie było dziś naszej pani doktor więc niczego się nie dowiedziałam zapisała tylko małej preparat mlekozastepczy ba skaze bialkowa u 2 razy dziennie muszę jej dawać a to ma ohydny smak.... Mackowa porozstrzelac ich na tym Sorze biedna;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa no tak do ślubu przydadzą się długie:) ja po ślubie odrazu obcięłam "do brody" potem na chłopaka i od tamtej pory zapuszczam, a więc jakieś 3 lata. Olala to tak jak ja...codziennie sama do 17:30, a w poniedziałki w sumie cały dzień bo mąż idzie w piłkę pograć, tak samo w środy:( i też ciągle sama:( a jeszcze wczoraj usłyszałam parę nie przyjemnych słów od szwagierki i jakoś tak dziwnie się czuję.....ale jedyny plus taki, że mam kilka koleżanek i np. dziś idę z jedną na lody wieczorkiem :D cieszę się jakbym miała 18 lat i pierwszy raz szła na imprezę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie :-) zaraz wejde na emaila obczaic:* Iza usunelam 2,3 zdjecia bo juz za duzo gadania hehhe :-) Jestem chora i nie mam sily nawet pisac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam o tych waszych depresjach ciazowych i jak bym o sobie czytała ... Mojego K w domu nie ma od 7 rano do 19-20 wieczorem w weekend czasami ma dzień wolny także tez siedze sama cały dzień ,dobrze ze chociaż psa mamy to mam do kogo buzie otworzyć :) boje się jak poradze sobie sama z dzieckiem ale dam rade ;) najwyżej dyżury w rodzinie zrobimy :) budowa tez na mojej głowie wiec nie ma lekko ... Jak dla mnie tez możemy zmienić forum i wizaz może być ... Mackowa to twoje dziecko pewnie będzie oaza spokoju żeby ci wynagrodzić ten bol w ciąży :* 3maj się kochana jakoś ... Iza i jak było rzyganko ? Mam nadzieje ze skończyło się tylko mdlosciami ... Paola zazdroszcze tych zakupów tylko dla siebie :) Kasik85 a jak z mężem się dogadujecie ? Jakieś postępy ? Jovanko gdzieś ty ? Chyba juz bloga tworzysz ... ;) Wiecie co przejrzalam te ubranka dla małego i mam metlik nie wiem wg jak go w zimę ubierać i co mam dokupić jeszcze ,niby mam te wasze listy ale i tak jestem zagubiona ;/ Stymulowana pochwał się mebelkami ;) A powiem wam jeszcze hit , w ten week mamy wesele i mój K gra mecz wtedy i będzie dopiero kolo 23 na miejscu :/ także dość ze jestem ciężarna to jeszcze będę pol wesela sama :/ i na dodatek mam wszystko ciasne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana powiem Ci tak jak tylko źle się czujesz w tych włosach to ścinaj i nie słuchaj innych bo skoro dlugie w kitke trzeba wiążać to co za problem krótsze podpiąc spinkami? Olala ja tak samo do 19.30 codziennie bez mojego o 14 wraca mama i siostra i codziennie gotuję obiady i sprzątam po wszystkich i szlag mnie trafia!! Mackowa no to bóle porodowe masz za sobą ehh współczuję bo każdy taki ból jest niepokojący i stresujący i zamiast się cieszyć to Ty ciągle się martwiszz:/ zdrówka Ci życzzę:** Dzięki dziewczyny za miłe komentarze na mój temat myślicie że w tych rudych było mi lepiej? ja ogólnie lepiej się czuję w teraźniejszym kolorze i on się spłuka jeszcze także nie jest chyba źle no i jeszcze jak się od święta pomaluje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
kasia12 ja odkąd skonczyłam szkołe to żadna z moich "psiapsiółek" się do mnie nie odezwała.nawet głupiego sms nie napisała,ja jeszcze wysyłałam im życzenia urodzinowe czy świąteczne przez jakis czas ale przestałam.i teraz nie mam wcale takich koleżanek zeby gdzies z nimi wyjsc czy cos,z sąsiadami jedynie można na drodze pogadac ale z jaką dziewczyną ze wsi czy dalsza kuzynka.a tak to nie mam znajomych.ale wcale sie tym nie martwie.ja jestem raczej takim typem domowniczki,ze wole sobie posiedziec w domu wieczorem niż gdzies chodzic po znajomych czy cos w tym stylu,i moj mąz jest taki sam,też nie ma żadnych kolegow,woli wieczorem posiedziec ze mna w domu niż gdzies sie włoczyc :D śmiejemy sie ze jestesmy takie kury domowe co by tylko w domu wiecznie siedzieli :) dziewczeta byłam dzis na badaniach :) i miałam miec usg jak wam pisałam...no i kuźwa cycki opadają no.ja mam pecha do tych wizyt na usg,w zeszłym miesiacu za trzecim razem sie udało zrobic usg i teraz tez tak pewnie bedzie.dzis akurat cos sie popsuc musiało no :( i dupka :) morfologia mocz i toxo ok,aleee...no własnie.robiłam dzis glukoze,naczczo wynik ok ale po glukozie 134,nie mam podanych norm na wyniku ale stoi jak byk literka H,czyli za wysoki chyba:( co o tym sadzicie laski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Przyjęcie mnie tu ?:) nam cztero letniego synka a od10 mc staramy sie o córkę i nic. @ spodziewam się dziś najpóźniej jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Dodam że objawy ciąży man co mmiesiąc ale jak widać ciąży nie ma. Ostatnio się już zalamalam. Tak bardzo pragnę drugiego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Kochany daj mi cierpliwość do tego Kafe...!!!!!!!! Nie ma mojego poprzedniego postu.. Teraz napisałam się troche i nie chce dodać.. Jestem za tym żeby zmienić forum....! xxxx Stymulowana dobrze, że masz chociaż koleżanki :) U mnie ich brak.. Jeszcze mąż zadzwonił do mnie i mówi, że szef zaproponował Mu prace do 20:00 do końca miesiąca.. Z jednej strony ok bo pieniądze się teraz przydadzą, z drugiej dłużej będę sama.. Wybór należy do mojego mężą, jak będzie w stanie pracować od 7 do 20 i będą chęci to ok. Uszanuje to bez narzekania :) xxxx Paola o jakich zdjęciach mówisz? Pochwal się :) Przeziębienie Cię dopadło czy coś innego? xxxx Kaasik89 mętlik w głowie mam taki sam. Niby przejrzałam ciuszki od siostry i szwagierki ale dalej myśle czy czegoś nie dokupić.. Kochana chyba każda z nas która zostanie mamą poraz pierwszy ma takie obawy: w co ubrać maleńswo, czy nie zmarznie a może się przegrzeje? Trzeba liczyć na instynkt macieżyński :) Co do wesela. Jesli będzie tam Wasza rodzina i znajomi to do 23 zostaniesz obtańczona przez męską część więc nudzić się zapewne nie będziesz :*:*:*:* xxxx Karciaa śliczne są te koszule. Ja bym zamawiała :) xxxx Brzoskwinka ja przed wypiciem glukozy na czczo miałam 81 a po 121. Słyszałam że jeśli wynik jest powyżej 126 to jest za wysoko.. Ale nie jestem pewna :/ xxxx Zdesperowanamama witaj :* masz ten plus że już masz jedno swoje szczęście.. Może w tym miesiącu @ nie zawita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj pragnę tego :) no praktycznie mam to szczęście tylko że i mój synek tez chce siostrę albo brata bo u mnie w rodzinie juz kilka porodów było. Ostatnio synek powiedział że nie długo będę miała brzuszek jak ciocia i będzie dzidzius:) oj chciała bym każdy w rodzinie pyta kiedy drogie dziecko bo to oodpowiedni czas itd w pracy męża koledzy wypytuja ostatnio nawet jego szef który jest spoko taki na luzie to podpytywal męża cZy planujemy powiększenie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Wyżej to ją szkoda że ciągle muszę wpisywać nick za każdym rrazem jak pisze post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Boże gdzie moje posty ? Dopiero pisałam dwa i ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Gdzie się podziału moje posty? Dopiero napisałam że trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos na razie się dogadujemy. Iza jesli chodzi o sklep to ubranka kiepsko bardzo. Przynajmniej bielizna niemowlęca. Ale sa czapeczki.wysle wam pozniej link. Czesto sami producenci wystawiaja i ich ceny sie n ie da przebic . Jesli chodzi o starania to naprasde jestem juz zmeczona i zrezygnowana. Mackowa ale ty sie kobieto nameczysz. Nasza sluzba zdrowia jest "wspaniala" .trzymaj sie kochana. Angelus moj maly tez mial nietolerancje, ale po roczku mu przeszlo. Buziaczki dla was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czytam na necie ze norma przy 75 g glukozy po 2 godzinach jest do 140.hmm. w czwartek pojde to się dowiem co i jak :) mam nadzieje ze jest ok albo ze da mi do powtorki bo jeszcze by mi tylko cukrzycy ciązowej brakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona no widzę że i ty się spootkalas z zyczliwoscia naszej sluzby zdrowia... Wiec i ja opisze co i jak... to tak ginekolog moj mnie leczyl duomoxem, ale stwierdzil ze ze wzgledu na moja chorobe powinien mnie leczyc nefrolog lub urolog, wiec skierowal mnie do urologa, ze skierowaniem pilnym czekalam na wizyte tydzien czasu, w tym czasie codziennie zglaszalam sie na badania moczu i do ogladniecia do mojego ginekologa, porobil wyniki morfologie jonogram crp mocznik kreatynine i badanie moczu, bo tak zalecil nefrolog, poszlam do niego 1.10 z wynikami i jak zobaczyl ze mam nadcisnienie, i takie wyniki stwierdzil ,ze leczenie ambulatoryjne jest bezskuteczne i dostalam skierowanie na oddzial. Tam trzymali mnie 4 dni (od srody do soboty) codziennie przychodzil inny lekarz, w dniu przyjecia pobrali mi badania krwi i zlecili 2 mocze na posiew z 1.10 i z 2.10 , wiec sobie lezalam w tym czasie w szpitalu pojawily mi sie stany podgoraczkowe, w sobote przyszedl 7 lekarz z koleji i stwierdzil, ze oni sie nie znaja na mojej przypadlosci i musi mnie leczyc moj ginekolog, takze wypuscili mnie z kiepskimi wynikami morfologi(anemia wyszla) i nie mieli jeszcze wynikow z posiewu moczu, wyszlam w sobote w niedziele w nocy, w sumie to juz poniedzialek o 2 w nocy wstalam obudzilam sie i zmierzylam temperature mialam 38st. ale musialam miec wieksza, bo wczesniej nie bylam w stanie sie obudzic, czekalam na wypis do czwartku, bo nie bylo lekarza co by mi mgl podpisac wypis, o 14 odebralam wypis bo tam, jest w godzinach od 13-14, wyniki slabe, posiew w moczu Escherichia coli 10^3 1 wynik, a drugi 10^4, Escherichia coli, a ze to bylo popoludnie, probowalam sie dostac na piatek do jakiegokolwiek lekarza niestety bezskutecznie, czesc wyjechala do warszawy na jakies sympozjum czy cos, a czesc w piatek nie przyjmuje, a ze wzgledu na to ze kiepsko sikalam, zglosilam sie na izbe, zeby wypisali mi chociaz antybiotyk, no bo jednak zostalam bez lekow, a stany podgoraczkowe sie nadal utrzymywaly, codziennie. Nim zszedl Pan ordynator minelo ze 2 godziny, w miedzyczasie przyszly 2 kobiety, jednej ktg wykazalo zmniejszone tetno dziecka, a druga miala skurcze co 2 minuty w 6 miesiacu, to czekaly 45 min, najpierw obsluzyl te panie, (to normalne uwazam) a potem zaprosil mnie do gabinetu i tu sie zaczynaja jaja UWAGA dla ludzi o mocnych nerwach !!! Generalnie na poczatku spytal czy to sytuacja zagrozenia zycia, i powiedziala mu ze caly czas utrzymuja mi sie stany podgoraczkowe i ze coraz mniej sikam, a on do mnie: stany podgoraczkowe to znaczy jaka temperatura a ja: 37,2 -38st a on mowi ze jest to normalna temperatura, Pan ordynator M.Brych powiedział ze izba przyjec to nie przychodnia, a ja na to ze probowalam sie dostac do lekarza jakiegokolwiek bezskutecznie, a on powiedzial: Niech pani nie klamie, ja wiem ze to nie prawda A ja mowie ze gdyby lekarz przy wypisie wypisal mi recepte, nie musialabym szukac lekarza, a on na to: to nie lekarza wcale obowiazek, i prosze juz nic nie mowic bo zaraz padna nieprzyjemne slowa, wyobrazcie sobie moja reakcje, w sobie tlamsilam emocje, wzielam ta recepte wyszlam z tamta ii w ramionach mojego lubego wybuchlam placzem, dostalam silnych skurczy brzucha, ale mnie uspokoil. Powiedzial ze gdybym po wyjsciu mu to opowiedziala a nie zanosila sie placzem to by mu tam poszedl i cos powiedzial. Poszlismy zrealizowac tę receptę i wiecie co??? w zadnej aptece nie chcą mi jej zrealizowac bo lekarz zapisal: 1 ampułka zatrzyku 3razy dziennie po 1 tabletce ;( dzisiaj poszłam do mojego ginekologa po recepte, i wiecie co :O powiedział że on jest najsłabszym ogniwem i że on mi nie wypisze antybiotyku i że daje mi skierowanie do nefrologa i jezeli on mnie nie bedzie chcial leczyc to ma mnie leczyc szpital, bo on na siebie odpowiedzialnosci nie wezmie, do tego wypisal jakis tam lek na opryszczke bo oczywiscie dziadostwo mi wyszlo,ale to wszystko ze od 4 tygodni nikt nie jest w stanie mnie wyleczyc, bo wysylaja mnie od kajwasza do annasza czy jakos tak to szlo. na piatek umowiona jestem na wizyte prywatna do ginekologa ordynatora ale w skwierzynie zobaczymy, moze on mnie wyleczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olalal spokojnie nie denerwuj się, to tylko forum:) pomysl o dzidzi:) ona nie lubi jak mama sie denerwuje:* brzoskwinka nie denerwuj sie wynikiem;) bo moze byc to niewielkie podwyzszenie normy:) a co do wizyty i usg to wspolczuje, bo dla mnie tez jest ciezkie jak ide na usg i lekarz sobie moje dziecko oglada a ja kurka nie widze nic;/ karciaaa pizamka fajniusia;) chyba sama taka zamowie:) Kasik89 no to wspolczoje, ja generalnie nie lubie uroczystosci, bo ja ze wstydziochow, a w szafie nie masz nic eleganckiego co by sie nadalo na wesele??? Paola zdrowka zycze :) przeziebienie??? miodek i herbatka z cytrynka:* Stymulowana, no to chyba dobrze ze cc, ja tez w sumie bym wolala, wazne ze Oliś rosnie zdrowy to najwazniejsze;) Iza pij mleko cieple na mdlosci idealne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×