Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dzięki mackowa dzwoniłam do swojej gin kazała się tym nie martwić... Ze tez oni tak wszystko ładnie bagatelizuja no szkurka... :/ jak nie urok to sraczka ze tak powiem juz chce moja żabke zobaczyć <3 Olala u nas tez był super dzień ale tylko do 14 teraz chmury i coś kropi a no pewnie :/ jak. Się. Prace kończy to kropi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dzień przed owulacja w owulacje i po owulacji staraliśmy się. Dodam ze dalej mnie kluje lewy jajnik a czasem prawy oraz podbrzusze. Pierwszy raz mam takie plamienie więc też nie wiem jak to traktować. No mmuszę poczekać wtedy się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana to trzymam kciuki zeby to było plamienie implatacyjne i zeby się jednak spełniło twe marzenie a podła małpa nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Wyżej to ją. Brzoskwinia ale takie plamienie dzień pi terminie miesiaczki to byłaby plamienie że starej miesiaczki ? No cchyba nie tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Kafe działa :D xxxx Matko Maćkowa a ja narzekałam do swojego P na dzisiejszą noc,bo budziłam się kilka razy i miałam jakieś koszmary.. Z Twoją nieprzespaną nocą moja to pikuś.. Silna kobietka z Ciebie.. :*:*:*:* xxxx Zdesperowana może to tylko plamienia a nie @ jeszcze wszystko jest możliwe :) a jak nie to następny cykl, następne staranka, następne przytulania itp :) :* xxxx Brzoskwinko ja mam tak,że najczęściej czuje na wysokości pępka po prawej stronie. Ostatnio mała zaczęła dawać o sobie znać po lewej i prawej stronie jednocześnie. Zazwyczaj jak leże na lewym boku, wystarczy że się przekręce, porusze i cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziekuje ;) aby nie zapeszyc mam nadzieję że się udało tak długo występujemy córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ze starej miesiączki to nie,ale rożne moga byc przyczyny,czasami tak się objawia spadek progesteronu bo przed samą miesiączką spada,może to byc implantacja zarodka i u niektórych własnie takie plamienie może byc,moze właśnie wczoraj przy stosunku jakies naczynko pękło albo gdzieś ścianka sie obtarła czy coś i dopiero teraz ci wypłyneły te plamki i może to być utleniona krew,może to miec podłoże hormonalne.jedno jest pewne,jeśli by jednak przyszła małpa to lekarzowi trzeba powiedziec o tych plamieniach bo skoro piszesz ze nigdy tak nie miałaś to trzeba przyczyne ustalic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana czekaj cierpliwie :) napewno się wszystko wyjaśni na dniach a my trzymamy kciuki :) ola ja też czuje czasami po obu stronach brzucha jednoczesnie ,albo w dwóch róznych miejscach tak jakby jednocześnie i nóżkami maluch kopał i raczkami gdzies tam machał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuje i na prawym boku i na lewym i na plecach :) na plecach to zawsze najlepiej widac przec brzuch:) ostatnio zauważyłam ze coraz bardziej aktywne to moje dziecko sie robi,bo zawsze jak ja coś robiłam,cokolwiek,ale byłam w ruchu to maluch w tym czasie był spokojny a ur******ał sie kiedy się kładłam albo siadałam na dłuższą chwile,a teraz jak coś robie to też potrafi kopac ,jak prysznic biore to też harcuje,czasami jak jeżdze rowerkiem to ćwiczy ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana ja miałam takie brązowe plamienie przez 2 -3 dni. tez było takie brązowe. i to było wtedy kiedy powinnam dostać @. dwa dni później zrobiłam test bo nigdy nie miałam tak ze takie plamienia brązowe miałam przez dwa dni i zobaczyłam dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala ja w czwatrek zaczynam 26 tydzień także leci jak szalony czas:P a mój też szaleje raz tu raz tam a to po pęcherzu matke skopie a co:D wczoraj to chodziłam zgarbiona bo cały czas czułam dyskomfort na pęcherzu:P i też mało piję a mi na ból głowy pomaga cytrynka... wyciskam na wkładkę która się nam po okresie przydaje i to tak sporo tej cytryny, czolo smaruję kremem i przyklejam wkładkę i się kładę i pomału przestaje:* Zdesperowanamama powiem Ci tak że ja bym zrobiła test dlatego że i w pierwszej i teraźniejszej ciązy w dzień miesiączki wystąpiły brązowe plamki i to wszystko... trzymam kciuki:) Stymulowana Ty chudzinka taka to się nie przejmuj wagą! jedz ile wlezie żeby Oliś rósł jak na drożdzach:D Broskwinka popatrz jaki Ci rośnie sportowiec w brzuszku chyba po mamusi:D ale ja tak samo widzę że mój też taki aktywny juz:D A ja zrobiłam obiad i wiecie upiekłam placka normalnie wyszedł pyszny:P Szarlotke tylko taką inna znalazłam przepis na youtube:P i tak się najadłam że nic mi się nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinko ja tez tak mam od poniedziałku do piątku. sobota i niedziela mały jest spokojny bo tatuś w domu. chyba sie go boi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leze caly dzien i nie robie nic .. ok rano musialam zajechac w dwa miejsca ale wrocilam sie do domu bo zapomnialam kasy.. Dziadkom obiax zrobic i psa wypuszczac. Tak to leze i gnije w lozku. Jutro tez zamierzam :-) Mackowa mial w domu bo teraz jestesmy na odleglosc ueheh:-) dzieki za takie slowa ale mam za krotkie nogi mimo ze mam wzrost 170. Musialabym schudnac ale dobrze mi sie zyje z moim brzuchem :D Ale dajecie czadu laski :* Iza slyszalas o morderstwie polki w londynie? Szok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa powiem Ci szczerze że mój gin też na początku zbagatelizował sprawę, skupił się na skracającej się szyjce i twardym brzuchu. Byłam u niego tydzień temu we środe na wizycie. Powiedziałam że pod prawym żebrem mnie boli. Stwierdził że to mogą być właśnie wzdęcia. W piątek bolało coraz bardziej więc kolejna wizyta i już wtedy czułam silny ból w plecach więc sama zasugerowałam że to nerka. Ja na fotelu w gabinecie ledwo siedziałam i widział na twarzy ten grymas bólu. Zlecił od razu zrobić badania w tym crp i w sobotę miałam zadzwonić z info jak się czuję. A że czułam się tak jak się czułam to do szpitala kazał od razu jechać. No i okazało się że to jednak nerka. Tak więc serio Ci mówię, jeśli do jutra nie przejdzie to działaj coś żebyś nie musiała przechodzić przez to co ja :/ 🌻 Karciaa szarlotka mmm... a ja dziś mam naleśniki :D 🌻 Brzoskwinko moja Pczoła też raz kopie na dole raz na górze :) raz z prawej raz z lewej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola a co ostatecznie wyszło z tą Twoja pracą? :) grunt to akceptować swoje ciało :) jak lubisz swój brzuszek to po co masz się go pozbywać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karciaa ja nie lubie szarlotki, ale po tym co napisałaś nawet mam na nią ochote :) rano mówiłam mężowi żeby kupił mi gdzieś kawałek sernika z rodzynkami, ale późno wychodzi z pracy więc obejde się smakiem:) My jutro wchodzimy w 28 tc. Od niedawna mała nie tylko mnie kopie ale widać jak się "przeciąga", nie wiem jak to nazwać.. Rączką albo nóżką jeździ sobie po moim brzuchu :) xxxx Piszecie o słodkościach i chyba zrobie Pleśniaka.. :) Robiła któraś z Was? Potrzebuje jakiś sprawdzony przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia 12 co te nasze maluchy się boją tak tych tatusiów.moj jak tylko ręke położy na brzuchu to spokój,a jak zabierze to odrazu harce :) i 27 tydzien a mój męzus nie czuł jeszcze kopniaków :) widział tylko :) dziewczyny wy tu piszecie o szarlotkach i o ciastach a ja głodna i bym cos zjadła dobrego :*** Paola a z czego ty chcesz chudnac kobieto ?:) jaki brzuch ?:) dajże spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo :) ale sie najadłam :) wciągnełam jogurcik brzoskwiniowy i zagryzłam kanapkami z paprykarzem :):* pyszota :) paprykarz to juz od soboty jem i na śniadanie i na kolacje tak mi smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa kurcze nie strasz... Ja dalej nie czuje ruchów :( juz chce to polowkowe ja wchodzę w 20tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzoskwinka u mnie tak samo. jak tylko polozy reke to przestaje sie wiercic. smiac nam sie tez chce jak siedzimy sobie i maly sie rusza a jak tylko moj sie spojrzy na brzuch to nawet nie drgnie... moj sie troche wkurza bo maly nie chce go kopnac.. no coz maly wychodzi z zalozenia ze skoro mnie meczy przez caly tydzien jak tatus w pracy to w weekend daje mi odpoczac bo tatus mnie wtedy meczy... kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz po wizycie. Więc morfologia ok, mocz ok, ale ta glukoza wyszła gorzej. Tzn: cukier na czczo 4,9 norma 3,3do5,6. Czyli ok. Natomiast po 2 godzinach od wypicia 7,9 norma jest do 7,8. Jejku moja gin powiedziała ze niby nie duzo przekroczone ale trzeba to sprawdzić. I Kazala mi isc do poradni cukrzycowej. A i ciśnienie mam jak zwykle niskie 110na60 ale zaniepokoilo ja moje wysokie tętno. 96. I mam isc na konsultacje do kardiologa. Ah. A wy jakie mialyscie te wyniki glukozy? I jakie macie pulsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz po wizycie. Więc morfologia ok, mocz ok, ale ta glukoza wyszła gorzej. Tzn: cukier na czczo 4,9 norma 3,3do5,6. Czyli ok. Natomiast po 2 godzinach od wypicia 7,9 norma jest do 7,8. Jejku moja gin powiedziała ze niby nie duzo przekroczone ale trzeba to sprawdzić. I Kazala mi isc do poradni cukrzycowej. A i ciśnienie mam jak zwykle niskie 110na60 ale zaniepokoilo ja moje wysokie tętno. 96. I mam isc na konsultacje do kardiologa. Ah. A wy jakie mialyscie te wyniki glukozy? I jakie macie pulsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Ale szalejecie laski :) Dobrze, przynajmniej jest co czytać :) xxx Ja jakoś przeżyłam dzień w pracy :) Ból odczuwałam trochę ale jest lżejszy niż wczoraj i powoli mi przechodzi :) Całe szczęście :) xxxx Karcia ja cały czas stosuję odżywki ale jakoś kurdę nie bardzo mnie sie tak włosy błyszczą :) Farbowanie już odpuściłam sobie rok temu :) Po farbowaniu ładnie wyglądały ale wypadały mi włosy i stwierdziłam ze wystarczy maltretowania moich włosów :) Ale obciąć to na pewno je obetnę :) Tylko muszę się zebrać na to :) :) xxxx Stymulowana na szczęście już mi ten ból trochę odpuścił :) Dzięki Bogu! Bo tu jak bym poszła i powiedziała im o co chodzi to bym usłyszała że to normalne i żebym paracetamol brała!! Mam nadzieję ze to tylko nerwoból. Stymulowana synek już zaczyna rządzić :) :) Nie podobało mu się w tym klimatyzowanym pomieszczeniu :) Bał się żebyś katarku nie załapała :) :) xxxx Maćkowa ja się w nocy budze na siku i rano jestem nie wyspana a co Ty masz powiedzieć?? Już nie będę narzekała :) A jak zacznę to pomyślę sobie jak Ty w nocy cierpisz i odrazu dam sobie na luz. Nawet sobie nie wyobrażam jak Ty musisz być zmęczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa broń Boże nie straszę :) Może to faktycznie nerwoból, albo dziecinka wciska Ci się pod żebra. Zobacz jak będzie jutro i zwróć przede wszystkim uwagę na to czy ból się nasila czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza sproboj moze jakis plastrow wygrzewajacych :) Alaaa nie wiem co to moze byc, ale jezeli bol ciagnie do tylu to moze byc trzustka. zdesperowanamama trzymam kciukasy za 2 kreseczki:) Nassturcja witamy:) karciaa jeszcze nie mam męża, no ale chyba muszą go zacząć ciągać po lekarzach:) To mam nadzieję, że wizyta wypadnie rewelacyjnie;) Stymulowana a w którym tygodniu rosła waga, czy tak porówno się rozłożyło??? a co do wypadu to koleżanka musiała się zdziwić, że tak do kibelka latasz co chwilę;) olala okład zimny na kark:) kasia12 no wlasnie o to chodzi, lekarze są na pozycji, a ja jestem tylko maluczkim czlowieczkiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻoneczkaKrk, no moje pulsy to 119, 129 itd :D a serce pika jak za dwoch:) dobrze ze reszta wynikow ok, a troche gorszym cukrem sie nie martw, nie musi to od razu oznaczac cukrzycy:) Napewno będzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagralam filmik, (kolezanka pozyczyla mi detektor, zebym byla spokojniejsza) serduszka dziecinki pieknie pika, no i dzidzi kopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×