Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

To znowu @ nawiedzila ale jeszcze szybciej? Masakra jakas :( Jeszcze do konca nie jestem zdrowa a juz @. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mackowa sprawdz czy nie ma dodakowych zabezpieczen na ubranku. czasami dodaja jakies male naklejki w srodku zeby nikt nie ukradl.... ja juz wypilam glukoze. masakra. takie mi goraco po tym. jestem glodna do tego pic mi sie chce a tu jeszcze 2godz. siedzenia.. co do ubranek to ja mam chyba rozmiar 56 ale to nie duzo mam. ma tez newborn chyba 2 komplety a tak to mam 62. ale jeszcze to nie wszystko bo musze troche dokupic i bede miec od siostry mojego.. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mnie też niedługo czeka glukoza ble... Nie chce nawet o tym. Myśleć. Kurde stymulowana i nessaja mamy się martwić? Co się dzieje u was dziewczyny? Wiecie co? Pogoda pokazuje mi na czwartek piątek śnieg a w nocy - 9?????! Jeny nie chce mi się. O tym. Nawet myśleć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNT
hej, jestem nowa... owulacje miałam w tamtym tygodniu, we wtorek. doszło do wytrysku w środku. od dwoch dni czuje kłucie w podbrzuszu i wstręt do niektórych zapachów... czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala dasz rade. ja juz drugi raz ja pilam bo musialam powtorzyc bo sie teraz sie robi trzypunktowa a ja mialam dwupunkowa wczesnhej robiona...kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :) Dzień w sumie ładny, słoneczko swieci, zimno nie jest :) Ale przy poniedziałku tak mi sie nie chce ze szok :) Ale narzekać nie będę bo ja jadę tylko na 3.5 godziny a niektóre z Was muszą 8 godzin pracować i nie ważne czy to poniedziałek czy piątek :( Xxxx Paola współczuje :( Ale po @ koniecznie do gina musisz iść bo w sumie nie wiadomo co jest. Xxxx GoscNT zawsze jest szansa na ciąże :) Jednak nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić dopóki test nie pokaże nam 2 kresek. Musisz jeszcze poczekać o zrobić test :) Trzymam kciuki :) Xxxx Nasza strona chyba znowu przeskakuje bo mało wpisów jest :( IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNT
wiem, ze test najlepiej robic w dzien spodziewanej miesiaczki, jednak ciężko będzie wytrzymac... jest sens zrobić test 7 dni po ewentualnym zapłodnieniu? jestem baardzo niecierpliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ola jak dzisiaj kręgosłup ?:) lepiej troszke ?:) alaa kochana rozmawiać z męzem i jeszcze raz rozmawiac :) wlewaj mu łba czego od niego oczekujesz tak długo aż wkońcu zrozumie :) Mackowa ale wam się trafiło z tym kombinezonem :) :*** powiem Ci ze ja ostatnio w tesco kupowałam te ubranka :) pisałam wam ze przecena była i na paczce body była naklejka z kodem kreskowym i napisem stara cena 55zł i aktualna cena 27,50 :) i wczoraj wyrzucałam z portfela paragony i czytam ten z tesco i patrze ze ten 5-cio pak body został mi policzony za 16,50 a nie 27,50,czyli jeszcze taniej :)co do rozmiaru ubranek to jak kupuje na 56 cm :) kupiłam chyba też jedne śpiochy na 62 :) ubranek mam multum od cioci jak już wam pisałam ale ona miała wielkiego i tłuściutkiego klocka który ledwo się w 62 mieścił,dlatego ja kupuje tylko troche do szpitala i na początek a potem w tych od cioci bedzie dzidzius chodził :) na jakies wyjscia może tylko kupię kilka nowych rzeczy :) wgl ciocia miała chłopca ,a u mnie wyszła dziewucha :) dużo rzeczy jest neutralnych ale jest kilka takich jak dla chłopca,np śpiochy niebieskie z samochodzikiem :) ale kurde tak sobie mysle ze po domku na codzien to moga byc i takie od biedy com dziewczyny ? no bo wkońcu kto mi w domu dziecko bedzie ogladał.ważne żeby czyste było i było Wikusi ciepło :) Usia no bardzo się ciesze ze wkońcu na konkretnego lekarza trafiłas :) teraz juz bedzie tylko lepiej kochana :) szampana chyba nie wypije bo piersią zamierzam karmić :) ale mój maz wypije i za mnie i za Ciebie kochana :) jakbys gdzies bliżej mieszkała to bym Ci torta podesłała :):* Skoda mi udało się zajść w ciąże z pomocą Clo :) udało nam się w 3 cyklu staran,w pierwszym i w drugim clo za bardzo na mnie nie działało,owulacja była ale bardzo marna i słaba tak jak i bez tabletek,brałam wtedy po jednej tabletce. a w trzecim cyklu lekarka zwiększyła mi dawkę do 2 tabletek :) i udało się :*** Tobie też napewno pomoże :* Alaa glukoza dobra :***mniam :* gośćNT myśle ze zdecydowanie za wcześnie na myslenie o ciaży .do terminu miesiączki trzeba poczekac i wszystko się okaze . u mnie dzis za oknem tak ciemno jak w d***e u murzyna,masakra,godzina 9.30 a ja śniadanie jadłam w kuchni przy switele bo inaczej bym chyba paluchy poucinała nożem :) wiecie co dziewczynki odkąd Wiktoria ułożyła się główka do góry słabiej troszke czuje kopniaki :( wiem ze wszystko jest ok ,ale lubiłam patrzec jak mi brzuch podskakuje :D a teraz czuje elegancko ale przez brzuch słabiej widac :) mackowa moja Wikusia kopie ojca:) ale tak jak już wam kiedys pisałam jak jestem do niego brzuchem przytulona to go w tyłek kopie,ostatnio to już mocne kopniaki ale on nie czuje bo zaspany :( wczoraj jak mnie trzymał za cyca :D to cześc reki miał na brzuchu też,i mała go cały czas kopała a on nie czuł :) może dlatego ze zaogladany był bo akurat leciało rolnik szuka zony :) napewno tak jest jak napisałas bo dziecko rozpoznaje nasz dotyk a dotyku taty musi sie nauczyc :) ale jak P położy reke i czeka to właśnie jest cisza :) albo czasami przykłada ucho i słucha,po czym po dłużej chwili patrzy na mnie i mowi ze nic nie słychac i smutna mina :) ciekawe co on tam chce usłyszec :) wgl dziewczynki wczoraj mieliśmy z***biaszczy wieczor :) ajjj działo się :***kocham tego mojego wariata :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoscNT to dokładnie tak jak każda z nas :) Niestety trzeba czekać :( Ja tez bardzo nie lubiałam czekać od owu do testu. Często nawet nie robiłam go bo @ sie pojawiała :( Ale przyszedł taki czas kiedy nie przyszła :) I za to dziękuje Bogu :) Ty tez sie kochana doczekasz :) Bądź cierpliwa a ja trzymam kciuki żebyś 2 kreseczki już wkrótce zobaczyła :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny po weekendzie ;) Usia fajnie ze jakiś lekarz się toba odpowiednio zaopiekował .... Mackowa ale ci się poszczescilo ;) miałas mega rabat na ten kombinezon ;)... Iza dobrze ze starasz sir częściej wypoczywać :* ale szukaj juz po malu zastępstwo .... Ja dziewczyny weekend jakoś przezylam ... W sobotę już miałam odpuścić to wesele bo 3 razy się ubieralam i rozbieralam z ciuchow biegnąc do kibelka ale ostatecznie spoznilam się tylko na ślub ... Przetrwalam tez pierwsze godziny wesela bez mojego K i nawet zjadlam cieple dania ale po drugiej znów się pogorszyło i wrocilismy do domu ... Rano obudził mnie straszny bol głowy ale do kibelka juz nie gonilo i poprawiny były dość przyjemne :) a wieczorem dostalam za cale to cierpienie mega dawkę czułości od mojego mezusia ;) a dziś wizyta ciekawe ile mój mały juz wazy ;) Właśnie a gdzie nessaja, stymulowana,eweelka i cala reszta ? Jovanka jak po chrzcinach ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993ztel
Kasik to dobrze ze nie bylo tak zle... ;) kiedy masz Wizyte??? Dziewczynki wiecie co mam dużo rozowych markowych ubranek. Co jeśli 26 listopada na polowkowym okaze sie chlopak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja za to mam same chłopięce ubranka po Kubie :) I co jak teraz będzie dziewczynka? :) hehehehe. Chociaż dużo mam białych ciuszków i takich w neutralnych kolorach wiec damy radę :) :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasiaa nie ma na ubranku zadnych zabezpieczen. Kasjerka zdjela wszystkie i pajacyk przez bramke przeszedl i nie piszczal i w tym sklepie kasjerki od razu pakuja rzeczy w reklamowki wiec ja nie wiem jak ona to zrobila ze tego nie policzyla :-) &&&&& Bylismy dzis na wizycie :-) Domcia wazy 1100 g. Lekarz usilowal potwierdzic ze to jednak dziewczynka ale Kruszyna sie ruszala i lekarz powiedzial ze "raczej" dziolcha :-) bakterii w moczu juz nie mam. Pozbylam sie dziadostwa. Teraz musze szprycowac sie zelazem bo mam za malo. Nospe juz moge odstawic bo brzuszek juz nie twardnieje ale musze miec ja pod reka w razie wu. Niby mam jeszcze lezakowac, nie przemeczac sie ale do szkoly rodzenia moge chodzic, doktorek pozwolil :-) alat tez spadl, wynosi 29 co mnie cieszy :-) nastepna wizyta za miesiac :-) &&&&& Co do zakupow ubranek to tez myslalam zeby kupic wieksiejsze i w kolorach neutralnych tak na wszelki wypadek :-) nawet wczoraj allegro nawiedzilam w poszukiwaniu takowych :-) ale z zakupem poczekam jeszcze do listopada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa na kiedy masz termin??? Bo do tabelki daleko :P super ze się wyniki polepszyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) ależ w weekend była piękna pogoda:) pojechaliśmy z mojego rodzicami nad Solinę o i pospacerowaliśmy:) porobiliśmy zdjęcia i heh hipopotam się ze mnie robi niezły:) Zoneczka no też właśnie musze poprawić tą glukoze bo źle mi pobrały także jadę w środę no i morfologie muszę zrobić... Trzymam kciuki za twoją żeby była dobra:* Brzoskwinka ale masz śliczny brzusio a bluzeczka heh też chcem taką:DD Angelus Kochana mam nadzieję że znajdziesz odpowiednią pomoc dla siebie i nie zwlekaj z tym:* Jovanka jak tam po chrzcinach? mam nadzieję że wszystko poszło po Twojej myśli i że pogoda się udała:) a ja glukoze powtarzam w środę bo mówił doktorek żeby nie jeśc za dużo słodkiego przed badaniem i wogóle muszę dużo ograniczyć tego slodkiego bo tyję po nim strasznie:/ Usia cieszę się że wkońcu trafiłaś na odpowiedniego lekarza i trzymam kciuki żeby wkońcu Ci pomógł żeby było wszystko dobrze:** Mackowa:*:*:* cieszę się że powoli się wszystko normuje i że czujesz się lepiej:) może teraz już tylko będzie lepiej? tego Ci życzę Kochana:** no i jeszcze ten pajacyk hehe:D ala nakop Swojemu w tyłek bo jak nie to ja to zrobię:P buziaki dla Ciebie:** Paola biedaku musisz udać się do lekarza bo jak się spotkacie w święta z Twoim to musicie być oboje w super kondycji no i po takiej przerwie jak to smakuję taki seksik:D Iza no i więcej takich dni Kochana Ci życzę bo musisz leniuchować jak najwięcej:** będziecie musieli faktycznie pomyśleć o jakimś rozwiącaniu Twojej pracy żebyś nie ucierpiała na tym ani Ty ani Twoi klienci:) myślę że to zrozumieją i się dogadacie no a Ty masz wizytę 23 października nie? Brzoskwinka pewnie że nie ma co się przejmować śpiochami w samochody bo nawet do spania możesz klaść corę w takie i nikt tego nie zobaczy a jak będzie ciepło i będzie większa to na takie Wam zostanie pieniążków:)) Wogóle to ja dziewczyny nie mam nic... kompletnie... cały czas była mowa że wszystko nam pożycze siostra mojego D. no ale teraz się okazuje że łóżeczko musimy kupić swoje no i teście mówią że wózek ma nie ladny więc też pasuje nowy no i wogóle ciuszki i wanienkę ehhh załamałam się:(;/ A zastanawiam się dlaczego mój lekarz nie waży mi Synka na każdej wizycie? tylko serduszko sprawdza i tyle...:/ a ciekawa jestem zawsze ile waży ale zapominam przy badaniu zapytać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia moja lekarka tez na każdej wizycie nie waży malutkiej,teraz w czwartek dopiero pierwszy raz określiła wage :) pokazuj brzucho kochana :)i trzymam kciuki za glukoze :* mackowa który ty masz tydzien kochana ?:) wiem ze ty jakos ze mną byłas na równi i Twoja córa ma juz 1100 gram ?:) a moja tylko 830 ?:) hmm ?:D a ja myslałam ze moja ma za dużo bo wszedzie na necie pisza ze norma dla 27 tygodnia to 500-700 gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie ta wczorajsza pogoda?? Dzisiaj nie ma po niej ani śladu :/ xxxx Usia w końcu po tylu przejściach doczekałaś się rzeczowego lekarza :) cieszę się bardzo. Teraz On będzie prowadził Twoją ciąże? xxxx Mackowa fakt moja mama nie korzystała ze szkoły rodzenia :) będąc ze mną w ciąży miała taki malutki brzuszek, że stawiając siędo szpitala do porodu wszyscy dziwili sięże jest już w 9 mc a nie 3-4 :) Udało Wam się z tym kombinezonem :) macie pierwsze oszczędności przy wyprawce :) Co do ubranek to my mamy większość 62, ale kupimy chyba też kilka z 56.. Jeszcze nie wiem czy jest sens czy nie... xxxx IZA85 w końcu troche odpoczęłaś :*:*:* xxxx Alaa glukoza nie jest taka straszna :* ważne żeby nie nastawiać się negatywnie i fajnie jest jak nie pójdziesz na nią sama. Ja byłam z mężem i dałam rade a okropnie się tego obawiałam. xxxx Brzoskwinka kręgosłup już troche odpuścił. Teraz się nie stresuje więc idzie wytrzymać :) chociaż jak chce wstać wieczorami z łóżka to mąż musi mi pomagać :) czuje się jakbym miała z 70 lat Kochana ja nawet nie wiem jak moja Lenka jest ułożona.. Jeszcze widze jak się rozpycha w swoim mieszkanku, czuje ją wszędzie, po lewej i prawej stronie, w dole brzucha i często przytula siędomojego pęcherza skubana. Wczoraj chcieliśmy z P pospacerowaćpo parku.Było fajnie ciepło, kolorowe liście na ziemi itp a ja przeszłam ze 200m i musiałam sięwracaćdo samochodu a mąż szukał gdzieś łazienki. Nawet do sklepu nie mogę wyjść bo co przejde kilka metrów to potrzebuje WC :/ xxxx Kasik89 napisz jak po wizycie :) xxxx Nessaja? Stymulowana? Wzywamy Was! xxxx Usia co do ubranek to najwyżej poczekają na następne dzidzi ;) xxxx Karciaa dacie rade, jest jeszcze troszkę czasu :* xxxx Teraz pytanie do dziewczyn o większych biustach :) mam problem bo mój urósł jużo dwa rozmiary i pomiędzy piersiami mam jedną wielką rane :( skóra jest tak napięta, czerwona, schodzi skóra i robi się strupek. Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola co do ranki miedzy cycami :) ja w wakcaje jak było goraco to miałam takie jakby pobcierane w tym miejscu gdzie sa te druty w staniku,skóra też schodziła troszke.i smarowałam to pastą cynkową taką jak do twarzy na krostki,i przygasło mi to wszystko,ale teraz dalej mam takie brazowe zaciemnienia w tym miejscu,tak jak na piczce mam kreche taka ciemną i uda mi się po wewnetrznej stronie takie zaciemnione tak i miedzy cycami mam cos takiego :) a co do ułożenia dziecka :) tez nie wiedziałam jak jest mała ułozona ale lekarka mi na usg powiedziała i cały czas chyba siedzi w tym samym miejscu bo ruchy czuje teraz zawsze przy żebrach takie delikatne (rączki) i na dole brzucha lub po bokach (nóżki takie konkret jak kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jestem i ja :) xx nie rozłączamy się jeszcze i nic nie wskazuje że w najbliższych dniach ma to nastąpić, z czego generalnie bardzo się cieszę, bo początek listopada wydaje mi się idealny na poród :D xx u mnie ostatnio cięzkie czasy nastały, przypałętało się do mnie zapalenie układu moczowego i ostatni tydzień to była jakas masakra, kibelek co chwilę i taki ból przy siuśkaniu że już rady nie dawałam ale już jest lepiej, od poniedziałku zeszłego jestem na antybiotykach i jutro juz je kończę więc jest gites wyszło mi też że jestem nosicielem paciorkowca, i chodź wiem że antybiotyk przy porodzie prawie każdego maluszka chroni to jednak naczytałam się w internecie i strach o moją Zuzolkę jest spory, ale podobno co 3 kobieta jest nosicielem więc staram się nie bać :) samopoczucie tez ostatnio zawodzi, jestem wielka i ciężka, ciężko chodzić, spać, stać, schylać się już nie da rady, czasem buty cięzko włożyć, tak więc zostają mi marzenia że jeszcze troszkę i zobaczę znów swoje stopy, bo stęskniłam się za ich widokiem :) poza łóżeczkiem temat wyprawki u nas zamknięty całkowicie, torby spakowane, niby już po mału czekamy ale nagle odkryłam że przed porodem jeszcze mam mnóssstwo rzeczy do zrobienia :) skurcze przepowiadające, bóle i tego typu rzeczy pojawiają się z różną częstotliwościa ale nie jest to regularne więc jeszcze jest czas :) do terminu zostało 26 dni i atmosfera się po mału zagęszcza, każda nocna wycieczka do wc budzi zaniepokojonego Kamila, który na śpiocha pyta a ty gdzie ?? :D xx malowanie pokończone, zostały już tylko bajki, dziś super tata ma się za to zabrać tak więc postaram się czytać was regularnie, i oczywiście troszkę nadrobić :) xx miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola na powstałą juz ranę maści takie jak dla dzieci na oparzenia dadzą rade , bo ją zasuszą, a tak profilaktycznie jeśli ci się piersi o siebie ocierają to zasypuj pudrem dla dzieci lub mąką ziemniaczaną :) i musisz też zmienić staniki na większe tzn bardziej rozsunąć piersi, bo na dłuższą metę się zajedziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala kurcze nie pomogę Ci bo ja ogólnie mam duże piersi i one na początku rosły a teraz narazie jest spoko i nic mi się nie robiło... może masz za mały stanik? nasze cycuszki muszą mieć w okresie ciązy dużo miejsca, luzu i powietrza... może w tym tkwi problem? Brzoskwinka no ciekawe ile teraz Twoja waży:D ja się dowiem dopiero za 3 tygodnie także będzie jeszcze większy mężczyzna:) zaraz wyślę na pocztę zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa ojj przepraszam zapomniałam Ci odpisać za pierwszym razem, dziś z usg wyszło że termin mam na 16 stycznia a z om na 24 :) 🌻 Brzoskwinko u mnie to dokładnie 26 tydzień i 2 dzień :) a co do wagi... no cóż tak wynika z obliczeń lekarza ;) widocznie klucha mała u mnie w brzuchu rośnie ;) i lekarz twierdzi że jest dobrze, że waga prawidłowa :) 🌻 Karciaa hmm u mnie lekarz też nie na każdej wizycie Domcie ważył. Moim zdaniem istotniejsze jest to jak serduszko bije niż waga :) więc spokojnie :) 🌻 Dziewczyny śpiewać jak na wizytach było bo jeśli dobrze pamiętam nie tylko ja dziś szłam na kontrole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Izulinko cieszę się że jesteś i do tego jeszcze w dwupaku :) Widzisz udało się wszystko załatwić przed rozwiązaniem :) Zapalenia układu moczowego współczuję :( dobrze że już Ci przechodzi. Może to taka bolesna rozgrzewka przed porodem była? ;) czytam o Twoim samopoczuciu i od razu przypominają mi sie posty Jovanki, dobrze przynajmniej że Ty nie musisz dodatkowo znosić upałów :) pisz częściej jeśli masz możliwość :) nie musisz pisać dużo, tyle tylko żeby dać nam znać że jeszcze nie urodziłaś albo że już rodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Ja to Caly czas Mysle o tej glukozie i krzywej cukrowej. Martwię sie. Niby pierwsze badanie wyszło zle bo po 2 godzinach miałam 142 a powinno byc do 140. A po za tym wszystko ok. I przyznalam sie pani doktor ze przed tym drugim pobieraniem napilam sie soczku i bylam w domu i Spalam. I Kazala powtórzyć. Jest szansa ze to drugie badanie wyjdzie ok. Ale tak sie stresuje ze lepiej nie mówić. Nie chcę mieć żadnej cukrzycy ciazowej. Chcę jesc to na co mam ochotę. A nie tak jak mi te baby nagadaly o tych dietach... Cóż to dziecko wtedy dostanie odemnie. Modlę sie. Prosze pocieszcie mnie kochane. Jak wy podchodzicie do tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Żoneczko ja to myślę że niepotrzebnie panikujesz. Pójdziesz, zrobisz to badanie drugi raz i będzie wynik ok, zobaczysz :) Ja odczekam jeszcze kilka dni po antybiotyku i też pójdę robić tą dziadowską glukozę. Ale jakoś się nie szczególnie nie przejmuje. A pewnie powinnam bo z moim talentem do łapania chorób okaże się że ją mam :P A kiedy planujesz iść? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoneczko nie martw sie na zapas może to ze ci wyszło za dużo to wina tego soczku. tylko pamietaj zeby nic nie pic i nie jesc w miedzy czasie. ja jak dzisiaj poszłam nie brałam żadnego jedzenia ani picia. wyszłam sobie do sklepu tylko po jakies gazetki zeby sie nie nudzic. na dodatek przechodziłam koło piekarni i cukierni a rano takie zapachy..mniam:):) xxx ale to moje maleństwo dzis szaleje:) przez prawie cały dzien dzis sie kreci, wierci, kopie:) jak nigdy:):) ale no tak zapomniałam dzis poniedziałek wiec mały musi sie wyszalec po weekendzie bo odpoczywał.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczyny :) staralismy sie o dziecko od 4 miesiecy... :) i w koncu test wyszedl pozytywny :) Strasznie oboje sie cieszymy, ale... ja mam pewne obawy.. co do porodu... Ogolnie przewaznie bylam twarda nie bolalo mnie jakies tam szturchniecie, czy klepniecie.. ale od pewnego czasu to jak mnie niechcacy lekko ktos szturchnie to az lzy mi sie zbieraja w oczach :O i teraz powiedzcie mi jak ja przezyje ten porod jak takie cos mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×