Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Witajcie dziewczyny ! Jestem tu nowa pośród Was. Mam taki sam problem jak Wy. Pragnę zajść w ciążę, ale się to nie udaje. Do tej pory cały czas myślałam, że nie mamy szczęścia. Później zaczęłam się tym bardziej interesować bo mnie facet gonił. Przez 3 lata nie udało się( nadmieniam, że nie zawsze to były regularne starania, czasami przerwa 2 miesiące bez seksu, wiem dziwne, ale tak czasami bywa). Jakieś pół roku temu zaczęłam interesować sie bardzo. W grudniu w 7 dc zrobiłam hormony, jak się ostatnio okazało nie w tym dniu cyklu co potrzeba. Wyniki są następujące: TSH-3,690 (norma do 4), FSH-6,98; LH-5,58; Progesteron-0,58; Prolaktyna-16. Byłam u gina w piątek i powiedział, że tsh za wysokie. Mam eutrypex 1 tabl od wtorku. Wyliczyłam sobie owulację na 6 stycznia, jak poszłam do gina dwa dni póżniej powiedział, że już była. Dodam, że przez cały tydzień robiłam testy owulacyjne i wynik negatywny. Gin zrobił mi usg i powiedział że po owulacji, ale nie wie kiedy była, jest płyn owulacyjny, brak ciałka żółtego. Proszę powiedzcie co mając te informacje możecie powiedzieć ? Mam się nie łudzić, że nie dostanę okresu w tym miesiącu? I nie zobaczę żadnych dwóch kresek na teście? Czy ktoś miał podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja tak probowalam wszystkiego i tych nakładek silikonowych tez ... Tylko u mnie problem jest tez taki ze mój mały wazy juz 4600 a ma 2 tygodnie dopiero i ja nie mam tyle siły żeby z nim walczyć cala noc , nawet jak na poduszkach go klade to i tak jest ciężko no ale nie poddaje się i codziennie próbuje go dostawiac ... Eh kp to jest dla mnie naprawdę mega wyczyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Hej, powiem wam że czekam i czekam. Kiedy będzie sie cos działo. Z dnia na Dzien coraz bardziej boli mnie krocze. Ale położna Kazala mi sie tym nie przejmować tylko chodzić bo przez to biedne krocze miso malec przejść, więc te boleści są niczym do tego co przejde. Dzis mały sie mniej rusza , tzn rusza ale juz nie tak energicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ja juz po wizycie ksiedza, musze zesc bo sil nie mam ;) Wpadlam tylko na chwile podpytac Ewelki czy oglada moze program "in vitro, czekajac na dziecko"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rapasta ja tez czekam na jakaś inf od ciebie. Oooo Ola jak u ciebie fizycznie i psychicznie? Tak tesciowa? Mąż pomaga? Oooo Eska halo halo co u ciebie... ? Ooooo Nessaja wiesz jak siedzę sama w Dzien i mi smutno to wchodzę na twoje zdj i patrze sobie ma paszcze twojego kota, lub zerkam na twój uroczy balkon. Hihi :-) Ooooo Iza a wyslij ze jakies zdj brzuszka. :-) Oooooo Karcia a jak ty sobie radzisz ? Wszystko ok ? Ooooo Jovanko tęsknimy juz Ooooo Angelus jak możesz to napisz co z małą. Oooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala no no musisz juz powoli sie szykować. Bo potem zakupy beda męczące. Widze po sobie a jestem w 37 tyg. A zeby gdzieś isc na zakupy to jest masakra. Sił nie mam. Boli, Skórcz. Twardnieje brzuch, młody kopie. Sikac sie chce. A buty musi ktoś tez założyć. I potem zdjąć. Bo nie dostaje. Oooo A ja wczoraj jak sie slizgnelam i wpadłam dupa do wanny. ... Woda chlupla. Zawsze m pomaga wyjsc. A ja sama powolutku wchodzę a teraz przecenilam siły. A golenie ... Tragedia. Nogi średnio dosiegam, a fufurelle jak to jovanka nazwała, to juz dawno nie WidzIalam. Ah juz nie seksimy sie, ja mojego zadawalam a sama cierpię bo chcę mi sie ale jak lekarka powiedziała że Nie to trzeba słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kochane,przepraszam,że dopiero teraz odpisuje,ale tel mi padł i mój M dopiero mi przyniósł. A więc byłam dzis na usg. Jest pecherzyk i w środku malutenki zarodeczek i lekko widoczne ruchy "serduszka". Lekkie dosłownie śladowe znaki brązowego sluzu i ból w dole brzucha. Trochę mnie to niepokoi,czy jednak bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Desire Kochana wiem ze ciezko sie wyluzowac i odstresowac ale uwierz mi, ze jak sie zajmiesz czyms, masz duzo na glowie i sie nie stresujesz to jakos jest latwiej... no i pisz z nami na forun bo tu sa ciazowe fluidy - mi pomogly :) Xx Izus Ja juz teraz szukam zastepstwa bo mam dosyc juz tego sprzatania, nawet jakbym nie byla w ciazy to i tak bym zmienila prace bo juz sie czuje jakbym stala w miejscu. Dlatego chce zaczac prace w Whole Food Market, dzis wyslalam aplikacje :) mam nadzieje ze mnie przyjma... musimy sie jakos wymienic numerami czy cos, moze napisz do mnie maila z numerem : wiolcia1611@wp.pl Xx Rapasta Dawaj koniecznie znac jak po usg???? Xx Wszystkie inne dziewczyny ktore pytaly o podroz i o mnie ogolnie : Podroz mega meczaca ale brzuszek nie bolal, spalam prawie cala droge, czuje sie dobrze i wszystko jest ok :) ogolnie ja zawsze bardzo zdrowo sie odzywialam uprawialam sport nigdy nie pilam duzo, nie palilam i mam takie przeczucie ze jestem zdrowa i moja fasolunia tez :) :) choc nie powiem ze codziennie sprawdzam w wc czy nie ma jakichs plamien itd, zaopatrzona tez jestem w luteine w razie co... ale mam nadzieje ze sie nie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
IZA wow :) to już półmetek :) ale ten czas leci :) szkoda ze pod koniec nie leci tak szybko :( tylko się ciąąągnieee tak ;/ ja ma z miesiączki termin na 21 stycznia,z usg w 12 tygodniu mam termin na 20 stycznia,a z tego usg co mi robili w szpitalu jak byłam lekarz powiedział ze około 18 stycznia :) jakby nie było już tuz tuz :) 9 dni do terminu z OM :) a Ty kochana uważaj teraz :) ja tez nie przechodziłam tokso przed ciaża i nie dopadła mnie :) uważaj na surowe mieso,na warzywa,na owoce,to sie wszedzie może czaic,myj wszystko dokładnie. Od kotka to się raczej trudno zarazic bo trzeba miec styczność bardzo bliska z jego kupka :) ale też uważaj :) i nie tylko na koty,a na wszystkie zwięrzeta,bo wszystkie moga byc nosicielami ;) nawet taki ptaszek co potrafi srutnąc na płaszcz :) Maćkowa jak się czuję ?:) hmm jak g****o przeciśnięte przez maszynkę :D kurde no dalej słabo,jak leże to jest całkiem dobrze,ale dziś wyprawa do kuchni po herbate i do łazienki na siku nawet była dla mnie wyzwaniem.wgl dzisiaj musiałam podjechac do KRUSU zostawic zwolnienie i pobrac wnioski potrzebne do zasiłku i zeby dzidziusia ubezpieczyc ,potem tylko zajdę z gotowymi wypisanymi,chwilkę tam musiałam postac w kolejce,dosłownie jakies 3 minuty,i potem skoczyłam na sekundkę do biedronki po makaron bo sobie ubzdurałam spagetti dzisiaj i już mi lekko świergotało we łbie ,było mi sałbo troche i tak ciezko chodzic jakby jedna noga tone ważyła. Dopoki nie trafiłam do szpitala wszystko było cacy,teraz mam wrażenie ze z każdym dniem jestem słabsza;/ i się tak zastanawiam czasami czy ja dam rade rodzic wgl ?:) i dzis juz mnie cały dzien łapią skurczyki,nie sa jakies tam regularne,ale czasami trochę bolą.wiec mam cichą nadzieje ze w tym tygodniu Wiki już się pojawi ;] ale wiadomo jak to może byc :) a Ty nie masz jakichś przeczuc kiedy poród bedzie ?:) ja dzis podciełam sobie końcówki i grzywkę i fryzjerka pyta czy chłopczyk,ja mówię ze dziewucha,a ona mi mówi ze no wyglądam jej na chłopczyka.ja mówie ze na usg dziewczynka była,a ona mówi ze jej siostrze tez tak mówili calutką ciąże a urodził sie chłopak :D Jovanka dużo zdrówka dla Was :*** trzymajcie się kochani tam jakos :** niech Kacperek szybko wraca do zdrowia :* nessajka współczuję grzybka :) wiem jak to jest :) rapasta ważne ze jest zarodeczek i serduszko :*bedzie dobrze :* jestes pod opieka lekarzy ! mysl pozytywnie i odgoń od siebie stres i złe mysli bo po co masz serwowac swojemu okruszkowi takie złe emocje ? odpoczywaj !!! :) plamienie na pewno przejdzie wkrótce :) czy stymulowana wstawiła fote ?:) zaraz zajrze na poczte :) ale mi dzis giry spuchły ;/matko droga ;/ kasia12 no ja mam nadzieje ze niedługo dołącze do mamusiek :) oby jeszcze w tym tyg. wgl miałam sie zgłosic dziewczyny w czwartek na ktg do przychodni i z tym moim ciśnieniem do kontroli,ale ide chyba jutro. jak bede czekac do czwartku to potem moge nie zdążyc zrobic jakichs tam badan przed porodem,bo jeszcze zadnych zleconych nie miałam,tylko tyle co w szpitalu mi zrobili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Józek.....64.....cs.....tp....21.01.2016..... Dopiszcie mnie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta no uspokoj sie kochana! Serduszko bije? Wiec badz dobrej mysli bo na chwile obecna tylko tyle mozesz zrobic i niech to bedzie Twoje zadanie bojowe! :) &&& Brzoskwinko no mnie tez skurcze lapia. Czasem silniejsze czasem slabsze, lekarz twierdzi ze juz wszystko gotowe do porodu, wlasciwie w kazdej chwili moze sie zaczac, szyjka macicy ma 1cm... :) mala ma okolo 3500 g. Ale to takie mierzenie z przymruzeniem oka bo juz ciezko bylo sie doszukac zarysow glowki i brzuszka :) &&& Angelus prosila pozdrowic Was dziewczynki. Lekarka twierdzi ze ta krew w kale Zuzi to reakcja alergiczna na nowy produkt ale Angelus nic nowego malej nie dawala. Do tego czerwone gardelko, nalot na migdalkach, na oskrzela splywac Jej to zaczyna i jak na zlosc znalezli jakis guzek przy odbycie ale nie wiedza co to :( &&& Iza01031983 witaj :) posluchaj nawet sie nie nastawiaj na 2 kreski. Lepiej sie nie nakrecac za bardzo zeby nie przezyc pozniej wielkuego rozczarowania. Te testy owulacyjne wywal w cholere! :) lepiej w nowym cyklu umow sie do lekarza na monitoring cyklu, sprawdz czy Ci rosna pecherzyki, jakiej sa wielkosci... i przede wszystkim kiedy masz owulacje bo jakby nie patrzec to dosc istotna kwestia :) a testy owu Ci tego niestety nie powiedza ;) &&& Chorybzdy zdrowia Wam zycze!! Nie chorowac tam za bardzo bo to bez sensu ;) &&& A u mnie po wizycie... no coz. Okazalo sie ze mam leukocyty w moczu, lekarz zastanawiał sie nad antybiotykiem ale ostatecznie stanelo na Urosepcie. Wod plodowych mam duzo, przeplywy wszystkie niby tez. Po usg dowcipnym zaczelam krwawic. Lekarz mowi ze to normalne bo skurcze, juz tam wszystko zaczyna pomalu pracowac i szykuje sie do porodu. Teraz delikatnie plamie ale jakby sie pojawila zywa krew to do szpitala. Zreszta lekarz i tak zachecal zeby do szpitala sie wybrac na ktg, zajechac i np powiedziec ze slabo czuje ruchy i maja obowiazek mnie zbadac ;) niby w ciagu tygodnia powinnam urodzic. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko staram sie myśleć pozytywnie,ale to ciężko. Jeszcze dzis jakies rozwolnienie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Rapasta Kochana nie doczytalam.. najwazniejsze ze sa ruchy serduszka malutkiego !! :) I ze Twoja fasolunia nadal jest z Toba ;** I bedzie i nie zamartwiaj sie juz tak kochana!! Niektore kobiety to ponoc maja nawet okres w ciazy... I wszystko jest ok... a brazowe plamienia zdarzaja sie bardzo czesto z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
józek długo się starasz :) kurcze to chyba najgorszy początek roku w życiu. mój M dzwonił i narzekał na ból brzucha na wysokośc***epka -marwie się i niego:(:(:( muszę go zmusić do kolejnego urlopu i zaciągnę go do lekarza. A mnie tak strasznie boli głowa najbardziej jak wstaje lub schylam sie jeju :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Nessaja raczej zagubiona. Stanęłam na kosmetykach dla dzieci i szału idzie dostać :) Milion nazw a składy kosmetyków bardzo podobne. A teścia jutro kładą do szpitala i będą diagnozowac. Będą nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Xx Mackowa po każdym dotykaniu surowego mięsa, jak robię kotlety czy cokolwiek innego to później myje z 3 razy rece. Kotow unikam, nawet nie pozwalamy im się ocierac o moje spodnie. Co do pracy to miałam pracować do końca stycznia ale po dzisiejszym dniu, skracam czas pracy o tydzień. W sumie pracuje teraz do końca tygodnia i później przyszły tydzień będę chodziła z ta dziewczyna żeby jej wszystko pokazać. A kolejny tydzień juz wolny! Dzisiaj jak wracalam z pracy do domu to nie dość ze bolal mnie brzuch, to na dodatek krocze :( Miałam taki jakby ucisk w kroczy i się wystraszylam! Stwierdzilam ze wystarczy juz tej pracy. Wróciła do domu, wzielam nospe i lezalam godzinę, bo później po Kube do szkoly musiała iść. Obiadu nie robilam, domownicy zadowolili się zupkami z torebki (chińskie) :) Xx Jovanko kochana zdrowia zycze Kacperkowi :) Wracajcie szybko do zdrowia i do nas :) Xx Nessaja może jutro uda mi się przesłać Wam zdjęcie mojego brzuchola :) Kurde tez się ten muchomor nie miał kiedy uczepic Ciebie :( Xx Alaa współczuje Ci sytuacji w pracy :( Ze tez akurat teraz musi odejść :( Ale wierze ze uda Ci się wszystko ogarnąć :) I trzymam mocno kciuki za Twojego teścia :) Aby wszystko było dobrze. Daj znać jak tylko cos będziesz wiedziała! Xx Desire kochana nie malo przeszlas :( Z całego serca życzę Ci aby jak najszybciej się udało :) I przykro mi ze @ przylazl :( Xx Zesperowanamama zdrowia kochana Ci życzę :) :* Xx Sara no juz właśnie 20 tydzień :) Rzeczywiście szybko zlecialo :) Xx Kasik89 masz racje, lecą te tygodnie jak szalone! Xx Gościu dziękuje za rade odnośnie owoców! Myje je teraz, chociaż przed ciąża nigdy tego nie robilam :) A co do kotów....hahahah no nie mam zamiaru ich lizac, wiec będzie ok ;) Xx iza01031983 ja niestety nie jestem w stanie Ci pomoc :( Ale trzymam kciuki aby Wam się udało :) Xx Zoneczka kurcze Ty tez juz na finishu :) Brzucholem moim oczywiście się pochwale:) Możliwe ze jutro :) Uważaj kochana jak wchodzisz do wanny :) Fufurella hahahha padlam ;) Ja w ciąży z Kuba do końca sama golilam Kasienke :) Bez lusterka, na wzdechu :) Ale w tej ciąży juz widzę ze będzie z tym problem ;) Xx Rapasta dobre wieści :) Jest pęcherzyk, jest zarodek i widać serduszko :) :) Odgon teraz te źle myśli bo wszystko będzie okey :) Trzymam mocno kciuki :) Xx Wiola ale jeśli masz prywatne sprzątania to nie oddawaj ich nikomu, tylko zatrudnia dziewczynę, plac jej £7 na godzinę i reszta dla Ciebie. A Ty składają papiery gdzie indziej :) Tylko kochana Ty chyba musisz mówić ewentualnemu nowemu pracodawcy o ciąży?? Nie jestem pewna ale sprawdź to dokładnie :) Później skrobne maila z moim numerem tel :) Aż moja skleroza to pewnie zapomnę i jutro napisze :) Starosc nie radość :) Xx Brzoskwinka Twój poród juz jest tuz za rogiem :) Ale super :) Znowu ciocia zostanę :) Xx Mackowa tak samo u Ciebie :) Dziewczyny ponioc żeby szybciej urodzić to trzeba dużo chodzić :) Przysiady robić (hehehehe jasne z takim brzusiem przed sobą to tylko na dol z dupskiem można zjechać, gorzej się podniesc), po schodach dużo chodzić itd :) Xx Angelus zdrowia dla Zuzi! Uwazjcie na siebie dziewczyny :) :* Xx Mackowa obys szybko pozbyła się tych leukocytów :* Xx A my z M w najbliższy weekend robimy przemeblowanie w pokoju :) To znaczy on będzie wszystko przesuwał, ja tylko będę dyrygowala gdzie, co ma iść :) Ze znajoma juz gadalam na temat lozeczko:) Jak przestawimy w pokoju, wtedy dokupimy nowe komody i wstawiamy lozeczko :) Niech się wszystko wietrzy :) Dziś wstawilam pierwsza pralke małych ciuszkow. Ale to w naszym proszku i tylko tak tyle o ile, bo to te ciuszki które od znajomej dostała, a ona na strychu je trzymała po małym i mi się ten strychowy zapach nie podabal, wiec musiała to uprac. No i to w sumie tyle u mnie :( Aaaa i jedna smutna wiadomość :( Dla mojej siostry w sobotę przejechali pieska :( :( Smutno mi było aż się poplakalam. Moja siostra tez cały wieczór siedziała i płakała :( Zaraz do niej będę pisała czy jakoś się oswoili z tym ze Funia juz nie ma? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis caly dzien forum szwankuje. Czytalam chyba dwa ostatnie posty ktorych mi teraz nie wyswietla. Sprawdzam czy dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczko naprawde? :) skoro on tak poprawia skutecznie Twoj humor to poszukam specjalnie dla Ciebie kilka lepszych fotek od niego ;) & Rapasta no jestes, mysle ze teraz powinno pojsc wszystko w dobra strone. Dostajesz leki na podtrzymanie wiec powinno byc dobrze. Tej mysli sie trzymaj :) & Alaa i na czym wkoncu stanelo? co wybralas? :) & Wyslalam wam kilka fotek na maila, jak zwykle kilka oczywiscie odwroconych, nie wiem znowu dlaczego, wiec musicie patrzec od boku :P U mnie ok, mala tez ok, ale wychodzi mniejsza o dwa tygodnie. Ma 17.6cm i 347gram. Ale poki co wszystko wporzadku. Cipuszke znow widzialam wiec plec sie nie zmienila :P Zadnego grzybka jednak nie mam a skad to swedzenie bylo nie wiadomo. Teraz nic nie swedzi, moze to wloski mnie tam draznily, nie wiem, ale jakiejs wielkiej dzungli tam nie bylo, no zobaczymy :P & Jovanka napisala ze maly juz lepiej ale znow ona gorzej. I jest dziurka na serduszku, ale bez paniki, napisze mi jutro szczegolowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to forum dzis swiruje.. dodalam post i chcialam zobaczyc czy cos jeszcze pisalyscie i jak zanim napisalam widzialam post od Alii z 21 godziny tak teraz ostatni post widze z godz 15.. Boze widzisz a nie grzmisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku ale się strona zawiesiła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeskocz strono !!! To już lekka przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Strona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×