Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Zoneczko a kupilas jakis specyfik do mycia butelek, smoczkow i innych takich tam? Niby jest plyn Bialy Jelen bardzo fajny bo bezzapachowy, w szkole rodzenia rodzice polecali. Jak mi sie skonczy ten co mam a mam NUK to przetestuje Jelenia bo nuk zapachowy i dlugo musialam plukac zeby sie chociaz troche zapachu pozbyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już małpa się rozkręca ehhh:(:( znowu to samo ;(;( spodziewałam się bo jedyne przytulanie mieliśmy po ostatnirj @. później infekcja moja męża choroba i moja angina, okropny ten cykl był ,:( zqczynamy więc 14:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Zdesperowana kochana bo musisz odpuscic. No ja wiem ze to nie latwe i ze pewnie sie starasz ale w tym cyklu pelna mobilizacja, przytulanki kiedy najdzie ochota, bez kalkulowania, liczenia, myslenia o tym. Wymysl jakis szalowy prezent na walentynki dla meza, skup sie na tym... no nie wiem co Ci jeszcze podpowiedziec. Ale nie masz prawa sie dolowac!! Bo to tez zadne rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stymulowana
Witam:) Oli ciągnie cyca wiec mam chwile:) Maćkowo musisz sie dowiedzieć w szpitalu co z lewatywa. Ja nie musiałam miec swojej:) Szczotka do włosków dla dzidziusia wcale nie powinna byc taka miękka:) Była dzisiaj u nas pani pediatra bo martwiłam sie waga oliska ale Wszytsko jest Oki:)wazy teraz 2900 i dla dziecka z planowanej cc to ponoć norma ze wolniej przybiera:) dzisiaj w nocy 2 razy znalazłam go leżącego na brzuszku, strasznie sie turla:) Z karmieniem jest juz Oki:) duzo mleka i jak karmie jednym cycem tonz drugiego tez cieknie:) w przyszłym tygodniu juz mozemy wyjsc na dwór:) pojedziemy do Naszego doktorka podziękować za to Wszytsko co dla Nas zrobił a zrobił duzo ale to Wam napisze w opisie porodu:) jutro przychodzi do mnie położna zdjąc szwy:) Jovanko wracajcie do domku i na forum bo tęsknimy:) I chciałam jeszvze tyle napisac ale nie pamietam juz nic:/ troche przybija mnie to siedzenie w domu ale juz niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz stymulowana super sobie radzisz. Kochana a nie dali ci szwów rozpuszczalnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana na podworko teraz tez strach isc bo pogoda taka zdradziecka :/ no ale trzeba zaczac Olisia hartowac :-) Milo sie czyta ze zaczyna sie Wam ukladac relacja Oliś-mama :-) oby tak dalej kochana :-) no i czekamy na ten opis porodu gos mnie zaciekawila powiem szczerze :-) A co do lewatywki to jak jutro nie pojedziemy to bede dzwonic do szpitala i pytac :-) &&& Goscdarka a jak tam u Alanka i u Ciebie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Mackowa u mnie w szpitalu np nie robią lewatywy i jak ktoś chce to albo sam w domu albo sam czy z pomoca męża w szpitalu w lazience. Jak się polozna super trafi to tez Można poprosić :-) ale trzeba mieć czym zrobić :-D ja dziś kupilam taki roztwór do lewatywy w takiej buteleczce miękkiej i do niej jest taka nasadka która trzeba sobie Włożyć wiadomo gdzie i ten plyn tam wcisnąc:-) piszą ze efekt jest juz po 2-5 minutach :-) wiec daleko od kibla się oddalać nie można :-) mnie Przeraża wizja zrobienia kupy przy porodzie i wolę sobie zrobić ta lewatywe niż się stresować tam potem czy nic nie wychodzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
No to teraz ciekawosc mnie zzera jak to wyglada u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba hartowac olisia! :) Mackowa kiedy decyzja zapadnie odnośnie imienia? Jak już przyjdzie na świat? No laski do roboty na porodowke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuuuuppppppiiiiiiii ddddzzzzzziiiiaaaałłłaaaa!!!!! A teraz mam 5 stron do nadrobienia!! Więc zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza szybko ci pójdzie bo większość to nieznaczace wiadomości. Mnie tak plecy bolą. Na dole ze idę spać mam dziś dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ja tez zatrudniłam dziewczyne i przez pierwszy tydzień będą z nią chodziła i za ten tydzień bedę jej płaciła 7 funtów na godzinę, kolejny tydzień będzie chodziła sama i tez dostanie 7 funtów na godzinę i jak po tych 2 tygodniach będzie wszystko ok i wszyscy będą z niej zadowoleni i nie będzie w chu....leciała :) to też będę płaciła 8 funtów na godzinę :) Odnośnie zarabiania na dziewczynach.... Ja zanim znalazłam prywatne to na mnie też zarabiali i się nie dziwię :) Ktoś na te sprzątania zapracował :) Tak samo teraz jest w mojej sytuacji :) I w Twojej też :) Dzięki naszej pracy, dzięki temu ze się starałyśmy mamy te sprzątania :) Odnośnie pracodawcy to nie wiem czy tak możesz zrobić :( Bo wtedy chyba nie będziesz chroniona i w każdej chwili moze Cię zwolnić. Musisz się dokłądnie dowiedzieć? A w GP już byłas? :) xx Stymulowana Oliś jest cudny :) xx Kasik89 szykować kącik dla małego cłowieka to jest coś najpiękniejszego :) :) xx Jovankowy Kacperek bedzie kończył pół roku??? Matko kiedy to zleciło :) Trzymam kciuki aby małemu ta dziurka w serduszku sie zarosła i chłop był zdrowy :) :* xx Rapasta Twoje maleństwo może być jeszcze malutkie i dlatego echo może być słabo wyczuwalne. Dobrze ze zostajesz jeszcze w szpitalu :) Jesteś pod stałą opieką lekarzy :) Trzymaj się i głowa do góry :) xx Zoneczka jak tak liczyłaś 1,2,3...to pominęłaś numer 5 :P xx Kasia12 usg pewnie z bioderkami?? Robią dziecku normalne usg bioderek, sprawdzają w ten sposób czy prawidłowo w miednicy "siedzą" itd. Nic strasznego :) Mój Kuba podczas tego badania z lekarzem sobie gadał :) hehehe xx Wiola ja na początku ciązy też ciut schudłam, a do 15 tygodnia w ogole nie przybrałam na wadze, więc spokojnie :) xx Wiola właśnie maila miałam wysłać :) Jak się dziś dostanę do kompa to wyślę :) Co do wchodzenia po schodach z odkurzaczem to też się tak męcze - normalka. W brzuchu po pracy też kłuje :( Za dużo ruchu i schylań i dlatego boli :( Kochana wybierz sobie te prace gdzie nie musisz się spieszyć :) xx Wiolcia możesz jeszcze do polskiej przychodni jechać na usg. Ja byłam w 8 tygodniu i płaciłam 95 funtów :) xx Stymulowana cieszę się że z pokarmem już jest ok. Teraz już tylko będzie lepiej :) I pierwszy spacerek :) Cudnie :) Pamiętam jakieto było ekscytujące przeżycie :) xx Brzoskwinka gęba mi się śmiała jak czytałam o tej końcówce, gdzie ją trzeba wsadzić itd. :) xx Alaa miałaś rację :) Nadrabianie poszło mi w miarę szybko :) Ja mam nadzieję że teraz już będzie ok z tym forum :) Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam dziś u położnej :) Posłuchałam sobie w szpitalu serduszka Alexa :) Oddałam siusie do badania i mówiła że jest ok. Pytała jak się czuje, zmierzyła ciśnienie, zanotowała w karcie ciąży że byłam i tyle :) Następna wizyta 11 marca :) Czaicie :) Tyle czasu nikt mnie nie będzie widział!!! Kochane UK. Całe szczęście że mam ten sprzęt do podsłuchiwania Alexa :) i codziennie mogę posłuchać serduszka w domu :) I że już częściej się rusza to też będę spokojniejsza :) Za tydzień w srodę usg połówkowe, a kolejne na początku maja :) Kolejny absurd. Dowiedziałam się w ogóle dziś że w UK nikt nie bada kobiety w ciąży ginekologicznie!!! Czyli nikt nie sprawdza szyjki :) Jedynie tyle co na usg zobaczą co z szyjką :) ehhhh. No i to tyle u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post dodaje to nasze forum :) Co prawda po dodaniu wywala na pierwszą stronę ale póki co na bieżąco dodaje posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny, szczerze... chcialam tu z wami pisac bo staram sie jakis czas o dziecko ale mysle ze nie ma sensu, bo w tytule jest wpis "dla nowych dziewczyn" ale tu pisza osoby ktore juz sie nawet nie staraja, urodzily i wiecej na forum piszecie o swoich dzieciach i ciazach niż o staraniach. Moze zmiencie nazwe forum... Przejrzalam parenascie stron i widze ze nowe osoby choc takich tu niewiele juz chyba,nie sa tu chyba tez mile widziane i troche olewane, bo wy macie swoje sprawy, tajemnice itd...i ciagle kontynuacje rozmow miedzy "starymi" forumowiczkami a nie staraczkami. Troche to bez sensu jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Iza no i jeśli chodzi o te ich badania to dla nich pewnie normalka, po co se głowe zawracać, ręce brudzić i gmerać tam kobietom gdzie nie trzeba. Tak czytam i dochodze do wniosku ze ci brytyjczycy to żyją troche jak w średniowieczu... są zacofani jeśli chodzi o opiekę medyczną nad kobietami w ciąży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oryginalne pampersy sensitive SA do d... Mój fifi dziś był 3 razy przebierany bo zawartość pieluszki wiadomo jaka ;) poleciała AZ na cale plecki ... Nie polecam ... A i jeszcze z ważnych rzeczy to maly juz kilka razy dziennie ciągnie cyca ;) bez protestu ... Huraaa ;) Stymulowana dobrze ze juz się u was ulozylo a werandujesz olisia ? Bo ja dopiero raz bo nigdy nie ma odpowiedniego momentu ... A czy ty tez jesteś wiecznie ulana mlekiem ? Bo mi nawet wkładki laktacyjne czasami nie pomagają ... Brzoskwinia uwierz ze jak będziesz rodzic to ci będzie wszystko jedno czy się zesikasz czy zesrasz :) zresztą położne juz pewnie przywykly do takich widoków ;) ... Mackowa i brzoskwinia jutro 15 wiec czekamy na porody :) ciekawa jestem co dają na ta wyprawke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Gościu więc jeśli Ci nasze forum nie odpowiada to nikt na siłę nie trzyma. Jakbyś przeczytała te strony zamiast je przeglądać to może jednak zauważyłabyś że nowe Staraczki też są mile widziane, zachęcamy do pisania, dzielenia się swoimi problemami, my też przez to przechodziłyśmy. A to że niektóre z nas urodziły to tylko cieszyć się a nie czepiać, za chwilę może zechcą znów rozpocząć starania o kolejne dziecko więc po co te durne komentarze?! Załóż swój własny wątek i tam dyryguj. 🌻 Kaasik89 kurcze fajowo że i u Ciebie się sytuacja normuje :) a co do pieluszek to dobrze wiedzieć :) z nadmiaru mleka to ja bym się raczej cieszyła, wiesz że możesz je odciągać i zamrozić na przyszłość? :) więc jak się z Ciebie tak leje to łap za laktator i do dzieła kochana!! :) A no i ja nie mam zamiaru sprawdzać co rmf daje w tej wyprawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obchodzie dowiedziałam sie tyle co nic. Pytam Pani dr co wynika z mojego usg bo przecież mają historię choroby i pytam co tam wyszło bo pan dr coś cicho pod nosem mruczal,a ona do mnie,a co Pani myśli,że ją słyszałam. Ją do niej,ze napewno Pani nie slyszala ale w karcie cos jest napisane a ja nie znam laciny, a ona zobaczyla na karte i mówi no zarodek jest ale jest jakaś niejasność moze że echa jeszcze nie ma albo jest slabo slyszalne. K****a odpowiedz lekarza. Potem pytam czy mam brać wit femibion a ona do mnie że moze Pani brać nie zaszkodzi i nie otruje sie Pani no chyba że Pani zje całe pudełko. Swietna odpowiedź co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta ehh no ręce opadają! :( Ale nic nie poradzisz. Leż w tym szpitalu ile trzeba będzie. Leki na podtrzymanie jakieś ciągle dostajesz tak? Ty w Polsce jesteś w szpitalu? Bo nie wiem czemu ale coś mi o oczy sie obiło że wspominałaś że jesteś w Niemczech? czy już może mam omamy wzrokowe, albo mi się przyśniło ;) Słuchaj beta jest jak najbardziej ok, może oni mają jakiś sprzęt do dooopy w tym szpitalu dlatego to echo słabiutkie wyszło. Wyobraź sobie mojej mamie na samym finiszu jak chodziła w ciąży z moim młodszym bratem, pielęgniarka robiła badania i stwierdziła że serce mojego brata nie bije. Mama w szoku, chwile później przyszła lekarka, opieprzyła personel aż w pięty poszło za to że stresują jej pacjentki. Jak się okazało sprzęt był zepsuty! No cóż, szara polska rzeczywistość... Tak więc uzbrój się w cierpliwość :) ja tam wierzę że maluch ma się dobrze, jeszcze trochę i sam Ci udowodni solidnymi kopniakami :) 🌻 Alaa o masz Ci los jeszcze plecy się odzywać zaczęły?! Ehh oby ból przeszedł do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę to co zaczęłam: Ubranka: mam okolo 15 ubranek, (rozmiar 56, 62. Od cieplejszych do bezrekawnikow. Jedno i dwu częściowe. W nazewnictwach nie jestem dobra więc tak łopatologicznie napisałam. )2 kombinezony na zime, czapka ciepła , szaliczek , rekawiczki, 2 czapeczki po kąpieli, 2 rekawiczki niedrapki, z 3 sliniaczki, 1 rajtuzki, 5 skarpeteczek. Jak będę widziała ze czegoś brakuje to M dokupi. Wyjście: wózek baby designe lupo 3w1, i fotelik do auta. A teraz napiszę co w torbie do szpitala będę miała. Narazie mam w szufladzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa w Polsce w Polsce. Dobrze o oczy Ci sie odbiło,bo jak juz bedzie ok,to będę rodzic w Niemczech i ogólnie teraz też sie sfrajerowalam,bo tak wszystko szybko i poszłam do Polski a nie do Niemiec :( A na końcu pani dr dodała że beta rośnie więc trzeba miec nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylalam ze tu tyyyyle do nadrobienia a tu cafe nawala;p Wy juz porod macie za soba albo koncowka wam zostala a jak ja zajde w ciaze i wpadne w szal zakupow i opuscicie np forum to kto mi powie co mam kupic? :D Teraz to zbytnio nie jest mi to potrzebne :( zazwyczaj zaczyna sie tym interesowac jak sie uda zajsc w ciaze.. Mam bole jak na @ i plamienia a to z 15 lub 16 dc i nie wiem czy isc do gin bo serdecznie mam go juz dosc. odstawilam tabletki anty ale po koncu opakowania dopiero odstawilam. kiedys tez tak zrobilam ze po opakowaniu odstawilam ale to z 4,5roku temu. w nd mialam wystawe psa i zajal 2miesjce i wygral puchar i karme :) wczoraj caly dzien wymiotowalam. dzis w koncu poszlam do chirurga bo w pon lekarz dal mi skierowanie bo krew mam na papierze. i okazalo sie ze jakis zylak 1go stopnia i stad czasami krew i dal mi czopki i laktoze do picia oraz mam zmienic tryb zycia. z moim zaczyna sie lepiej ukladac i to jest mega dobre :):* Musze zobaczyc Olisia ale to w pracy nie bede sie logowala na nasza poczte hehe :D Zaczyna mi isc interes z rzesami i jestem mega szczesliwa :):) Nocki w pracy dobijaja mnie ale wysylam cv poki co gdzie sie da :):) Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torba do szpitala: Dla mnie: skarpety, kapcie, klapki pod prysznic, majtki jednorazowe, podpaski poporodowe, podkłady na lozko, koszule, szlafrok, ręczniki. Ręcznik papierowy, papier toaletowy, woda mineralna, gumy, biszkopty, hust hig, zyletka, mydło, perfumy pod pachy, płyn do hig intymnej, hust do hig intymnej, hust antybakteryjne do rąk, szampon, suszarka, grzebień , gumka, pasta, szczoteczka, masc na sutki , kosmetyczka do buzi rzeczy. Dowód osobisty, akt małżeństwa, karta ciazy. Grupa krwi, badania hbs, hcv, owa, hiv, paciorkowiec. Dla dziecka: fotelik do auta, kombinezon zimowy, cieplejsze ubranko, kocyk, ręcznik, kosmetyki, pieluszki, kilka ubranek, czapeczka rekawiczki niedrapki, skarpetki, pieluchy tetrowe, podkłady do przewijania, rożek. Ooooooo Mackowa nie kupuję nic do czyszczenia butelki będę parzyla wrzątkiem, a jak stwierdze ze to nic nie daje i lepiej coś kupić to będę was pytała i kupię. Ooooooo Można moja listę poprawiać nie obrazę sie , sama chętnie poczytam co by ktoś inaczej kupił albo i nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po wizycie u położnej. Ktg bardzo dobrze wyszło, badała mnie ręcznie i okazuje sie ze szyjka sie skraca juz , i zaczyna sie robic rozwarcie. Kazala wytrzymać do wtorku bo ona idzie teraz na urlop i wraca we wtorek. Przekazała nas koleżance na te kilka dni. Zobaczym. Co to bbędzie sie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Żoneczka a po co Ci żyletka? I akt małżeństwa? :) 🌻 Paola a może wybierz się do jakiegoś innego lekarza? Skonsultuj się z kimś innym skoro ten Cię wkurza :) co do żylaka to poważna sprawa, nie bagatelizuj tego. No i fajnie że interes rzęsowy się kręci :) a Olisia możesz obejrzeć wchodząc w nowe okno prywatne albo może się ono też zwać incognito :) wtedy historia otwieranych stron sie nie zapisuje ;) 🌻 Rapasta ciekawe jakby opieka w niemieckim szpitalu wyglądała. Może jeszcze gorzej niż u nas :/ Co do bety to popieram panią dr. Miej nadzieję a zobaczysz że będzie dobrze. Nie wiem czy jesteś wierząca ale może spróbuj "pogadać" ze świętym Dominikiem z Soriano, to patron kobiet niepłodnych, brzemiennych i rodzących. Tu jakbyś miała ochotę są modlitwy do Niego http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl/dominik/dominik_modlitwa.html Może warto spróbować i w intencji maleństwa się pomodlić :) Do niczego nie zmuszam bo wiadomo nic na siłę ale czasem to przynosi ulgę dla ducha :) może się troszkę uspokoisz i uwierzysz że będzie dobrze?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akt małżeństwa jest wymagany przez szpital, a golarka jednorazowa tak zeby nie zostać potraktowana tępą. Bo położna mowila ze nie musze sie tam golic ona mnie ogoli tyle ile trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A o golarkę chodzi a ja myślę kurcze kobieto po co Ci żyletka?! ;) A co do papierologii to co szpital to inne wymagania widzę :) dowodu ubezpieczenia żadnego nie wymagają? Ja ze szkoły rodzenia dostałam rozpiskę co wziąć do szpitala i jest tak: karta ciąży, dokument potwierdzający grupę krwi, dowód osobisty i dowód ubezpieczenia. Kurcze ale będzie numer jak sie jeszcze weźmie i okaże że urodzisz wcześniej niż Brzoskwinka i ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×