Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

hej fiona majowa fajnie że jesteście my dzisiaj byliśmy cały dzień nad wodą maly zadowolony hm super było. u nas już po owu więc czekamy no ale na 90% myślę że pudło bo nie przywiązaliśmy wagi do tego w tym miesiącu my raczej większe starania na sierpień planujemy i nie ma bata musi w tedy się udać to oba bąble z maja by były :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! Niewyspana jak fiks stawiam kawkę z rana, więc kawkujemy i zdajemy relację. Ja zdaję tyle, że @ mam ciągle i ciągle ;) ale ruszamy do boju za parę dni ;) Wczoraj nawet poświęciliśmy nawet mszę w kościele i tej intencji.... Trzy metry nad niebem - alee Ci zazdroszczę tego Openera! Kurcze, chciałabym kiedyś tam być... No właśnie dziś się zarejestruję, choć facet ma takie powodzenie, że nie wiem czy na styczeń się nie dopcham.... Rób test i daj znać ! :) 🌼 Hej fiona! Fajnie że jesteś, zdawaj relację. Rozumiem, że działaliście przez ten czas ? ;) obserwuj ten ból jajników bo jak się będzie przeciągać to do lekarza chyba trzeba będzie zaglądnąć... 🌼 Majowa - GRAAATUULLAACJJEEE !! ❤️ No to się zmobilizowaliście pieronem ! :) Zazdroszczę usłyszenia serduszka....każda z nas by chciała.... wypoczywaj i zasada: NO STRES :) taka oto ja - no ja od zawsze marzyłam, żeby dzidziak przyszedł na świat jak już jest ładnie i ciepło - a maj to chyba najlepszy moment....ehhhh. A Ty nie mów, bo kto wie kto wie, ten co nie przywiązuje właśnie wagi - zachodzi !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Cześć. Dzisiaj jajniki dalej bola i zalała mnie biała wydzielina. Wcześniej aż tyle jej nie bylo. Piersi tkliwe, ale czy to możliwe, że tak wcześnie? ;) nieee, to napewno nie ciąża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Moja wydzielina ma w tej chwili kolor bezowy. Mam sie martwic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej ! Co taka cisza ? Mi się @ kończy więc za kilka dni działamy. Pogoda sprzyja i pracy i porządkom domowym, wczoraj wysprzątałam caaaaały dom. Ktoś coś może testował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Ja nie wiem co sie dzieje ze mna, piersi okropnie bola mnie po bokach a do okresu jeszcze tyleee dni...:) pewnie znow jakies zaburzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giubelli
Fiona, nie ma się co doszukiwać, co będzie to będzie bo dodatkowe nakręcanie nic nie daje a tylko potem ewentualne rozczarowanie - czego oczywiście nie życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
czesc dziewczyny co u Was? Wiecie co mnie od okresu bola sutki to juz pare dni nie wiem co jest. Dzis przyszly mi testy owu, powiedzcie mi dziewczyny o jakiej porze je robilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny melduję się u mnie narazie cisza ale tak jak mówiłam w owu nie działaliśmy więc szanse oceniam na znikome dzisiaj dodatkowo doła mega złapałam bo wiecie jestem na tym wypowiedzeniu no i w sierpniu mam ostatnią szansę a tu się okazuje że mój mąż ma w tym tygodniu na niemcy jechać.nie wiem sama już co o tym wszystkim myśleć. nie miejcie mnie za materialistkę sytuacje moją znacie no a ja się martwie bo jak zajde w ciąże już w nowej pracy to co miesiąc dostanę ponad 1000 miej a to DUŻO :-( fiona giubelli dobrze mówi odpuść trochę co ma być to będzie. giubelli a ty czemu nie na niebiesko????.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej ! A nie wiem, coś mi się przestawiło. taka oto ja - Kurde, to faktycznie kicha z mężem.... Ty! Niech Ci zostawi trochę na wynos.... :P śmieję się. Musisz im pokazać w tej robocie ale kurde jak....na długo jedzie ? Może jedź z nim granicę o ile to możliwe! Zrobisz sobie wakacje z Dawidkiem i może zaskoczy :) Eska - no ja robiłam po przyjściu z pracy, bo trzeba robić w miarę o tej samej porze, nigdy z porannego moczu i przed samym badaniem nie należy pić za dużo nawet 2 godz przed wyczytałam, żeby nie był mocz zbytnio rozrzedzony. Wiadomo, że nie stosowałam się do tego tak dokładnie, ale tak ustawiłam badanie, że akurat nie mam możliwości wtedy pić dużo i jakoś wychodziło. Zanurzasz w moczu do kreseczki na 3-5 sek. i czekasz 5 min. Trzymam kciuki i powodzenia !!! :) właśnie, ja stwierdziłam, że nie będę ich robić za wcześnie i zaczynam od 11 dnia cyklu. Trochę mi ich poszło a jak się w tym miesiącu znów nie uda TFU TFU TFU to jeszcze mi ich trochę zostanie na następny cykl TFU TFU TFU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Ja jako teraz pierwszy cykl z testami bede robila od dzis bo u mnie to roznie bywa moze mam wczesniej owulke czy pozniej wiec wole nie przegapic:) zamowilam sobie 40 wiec narazie wystarczy, oby juz nie trzeba bylo:) ja mam dlugie te cykle wiec boje sie troche ze sa bezowualucjne, no teraz w tym miesiacu sie przekonamy:) dzieki giubelli za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Dziewczyny mówicie mi odpuść sobie, a same o swoich symptomach piszecie. Nie odzywalam sie tyle, napisalam ledwie, ze piersi bola itd i już piszecie odpusc sobie bo tak bedzie lepiej. Ale ja sobie odpuscilam. Tylko nie rozumiem troche tej hipokryzji..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z rana ! Fiona, masz jeszcze chwilkę do okresu, jesteś już po owulacji więc każdy symptom może coś oznaczać. Ja nie wiem, w ciąży nie byłam wcześniej, może wydzielina była oznaką implantacji? Lekarzem też nie jestem, możemy tylko gdybać, więc po prostu dajemy Ci rady by czekać cierpliwie a już wkrótce na teście tak czy siak wyjdzą 2 kreski czego Ci życzę z całego serca :) 🌼 a ja postanowiłam, że idę do gina takiego do którego chodzę już chwilę w przyszłym tygodniu, jak mi nic konkretnego nie powie albo zaleci to idę do tego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
witam was:) jak u was staraczki? wczoraj robilam test owu narazie negatywny, ciekawa jestem kiedy bede miala ta owulacje:) piersi i sutki nadal mnie bola a wczaj mialam mega wielkie, szczególnie ten ból własnie wieczorem się nasila, nie wiem co to moze oznaczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Czytalam wasz topik i moze wy mi cos doradzicie . Same sie staralyscie i wiecie jakue mogabbyc ewentualne objawy ciazy . My razem z mezem tez sie staramy o bobaska. Jest to dopiero puerwszy raz bo jestesmy mlodym malzenstwem ale mam nadzieje ze to ostatni cykl dzialan . Wiem ze to nie jest latwe ale jak kazda kobieta mysle i mala iskiereczke nadziei ze sie udalo. Kochalam sie z mezem w 9,10,11,12 dc przy od25 do 27dc. Bylo to jakis 2 i pol tyg temu i od jakiegos poltora tyg pobolewa mnie podbrzusze , jajniki a od jakiegos czasu tak i sie wydaje jakbym miala przeziebiony pecherz . Czesciej chodze siku . Lykam d samego poczatku kwas foliowy i czasami albo rano albo wieczoren zbiera mi sie na mdlosci, glowa mnie dosc czesto ale tego nie wluczam bo leczylam sie na nadcisnienie i dlatego boli non stop. Robilam test jakies 10 dni po ostatnim przytulanku i wyszedl negatywny ale to pewnie za wczesnie. Teraz do niedzieli mam dostac @ zobacze zy przyjdzie piersi mnie bola lecz lekko a zazwyczaj jyz ze 2 tyg przed @ bolaly mnue i to strasznie w tym cyklu tak leciutko. Nue wiem co juz myslec . Jak to ylo z wami dziewczyny? Ja nie chce sie nakrecac ale mimo nawet tego testu mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja dzisiaj później niż zwykle ale dzień leniuchowania mam i z synkiem bajki oglądaliśmy w wyrku do samej 10tej. he giubelli żeby się tak na wynos dało było by extra eśka u mnie testy owulki nie wykazały hmm dziwne fiona nie wkurzaj się na nas my chcieliśmy dobrze ja nie wiem co ze mną będzie porażka jeśli teraz nie udało się to już moę zapomieć chyba że mi owu w przyszłym miesiącu na weekend wypadnie bo mąż co tydzień w domu będzie. sama nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pierwszy raz do Was tutaj zajrzałam i od razu postanowiłam napisać :) Otóż staramy się z narzeczonym o dzidziusia. Byłam nawet u lekarza porobić odpowiednie badania i wszystko wyszło bardzo dobrze. Kochaliśmy się z narzeczonym akurat jak miałam dni płodne, ale moja Pani ginekolog uświadomiła mi, że to że są dni płodne to wcale nie muszę zajść w ciążę... Czytałam o tych różnych objawach ciąży, że bolą piersi, że mogą występować mdłości itd. itp. ale... akurat te objawy przeważnie mam zawsze jak występują u mnie te dni płodne... Wy długo starałyście się o dzidziusia? My bardzo pragniemy zostać rodzicami. Z tego powodu ja nawet już mam sny o małych dzieciach... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauliś - jak tam u Ciebie ? Już za granicą ? Dawaj znaki życia :) 🌼 Eska - mnie to strasznie ciekawiło codziennie jaki będzie dziś test owu :) ciekawe czy mi kiedyś zbrzydnie.... robię dopiero od poniedziałku ale zaczynamy starania już od dzisiaj ;) @ ustał więc do dzieła ! 🌼 cześć gość :) łykaj kwas łykaj bo nie znasz dnia ani godziny :) no powiem Ci że dni ucelowaliście dobre, choć wiesz, każda ma inaczej. 10 dni to chyba za krótki czas, musi się wszystko zagnieździć i takie tam.... no ja czytałam i czekam zawsze 14 dni czyli ok. dnia w którym ma wystąpić okres. Życzę Ci powodzenia, dołącz do nas, będzie Ci raźniej ;) 🌼 taka oto ja - Tobie to dobrzeeeee! ja dziś myślałam że urlop sobie wezmę, tak nie mogłam się z łóżka zwlec.... męcz męża w weekendy, a jak nie to....lodówka, pojemnik i heja ! :P kurcze, żeby Ci się udało utrafić.... bo to ostatni dzwonek. 🌼 Cześć Wiola! Właśnie....z tymi dniami płodnymi to już niejedna z nas się przejechała.... ja i tak myślę, że na to wszystko wpływa nasz tryb życia, nerwy, choroba, imprezki, używki, urlopy itp... mi też lekarz dawno powiedział: "jechać gdzieś, nie myśleć i nie słuchać innych". Zobacz jak to w tym cyklu będzie, może akurat się udało :) a jak nie to wysnujesz wnioski na następny raz. POZDRAWIAM Stare i Nowe Babeczki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Czesc wam. Od wczoraj jestem rozdrazniona, plakac mi się chce. Co do wydzieliny to byla ona jednorazowo, teraz tylko czasem bialy sluz. Dzisiaj chce mi sie plakac, na wszystkich krzycze. Piersi dotkac nie umiem. Absolutnie nic sobie nie wkrecam. Wydaje mi się, ze moze @ bedzie wczesniej, bo od tygodnia ćwicze i może mi sie ureguluje. Bo ponad 2 tygodnie przed @ to az za wczesnie na PMS. I ta pogoda. Super, że lato, ale powinno troche popadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) u mnie @ zagościła, więc nic nie wyszło, no ale od tego musimy sobie odpuścić na jakiś czas, chodź nie jest łatwo po tylu miesiącach;( nawet nie przypuszaczałam, że będzie mi tak ciężko zrezygnować...eh w miarę możliwości będę do was zaglądać, i życzę wam mnóstwo cierpliwości i upragnionych 2 kreseczek!!;) wykreślam się z tabelki, bo nie ma sensu abym tam gościła;) majowa ...............27................1cs.................... Tierona.................23.............5cs............... .....@05.07. rozusPL...............21.............3cs................. ....@14.06. PauliśC................22.............11cs.............. ....@16.07. taka oto ja............24.............2cs....................@16.07.< br /> Giubelli................27.............5cs............... ......@01.08. Miłego dnia i powodzenia!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co słychać ja mam dzisiaj mega doła. mój mąż jedzie w niedziele do berlina i już mnie szlag trafia no ale w czoraj na dodatek złamał mu się ząb przednia jedynka a dentysta jest na urlopie mój m nie ma ubezpieczenia bo w cześniej miał tam w berlinie a teraz nie wiem co mam robić no normalnie prywatnie 600 zł chcą... a tak poza tym od wczoraj w głowie mi się kręci :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w południe! Fiona, może to była implantacja. Kto wie, obserwuj ciało dalej. No u mnie na południu właśnie pada, także podobno w całej Polsce ma być weekend kiepski. Izulinka, szkoda że rezygnujesz, a możesz dać znać czemu ? Trzymaj za nas kciuki a i my za Ciebie też trzymać będziemy! Zaglądaj tu czasem do nas ! majowa ...............27................1cs.................... :) Tierona.................23.............5cs............... .....@05.07. rozusPL...............21.............3cs................. ....@14.06. PauliśC................22.............11cs.............. ....@16.07. taka oto ja............24.............2cs....................@16.07. Giubelli................27.............5cs............... ......@01.08. Tabelka się nam kurczy ! Czekamy na Tieronę i rozusia PL jeszcze tydzień. Jak się nie pojawią - trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
hej no i co... zrobilam test. Jest blada krecha. Odrazu. I to na quixx tescie na ktorego tak klnelam ostatnio. Boze co myslec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
fiona ana kiedy powinnas dostać @? no jezeli jest to bardzo cieszymy sie razem z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa Stokrotkaaaa
Witam :) chcialabym do was dołączyć :) mam już 2,5 letniego synka :) mężem od października chcemy starać się o 2 dziecko :) mogę się przyłaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa Stokrotkaaaa
Witam :) chcialabym do was dołączyć :) mam już 2,5 letniego synka :) mężem od października chcemy starać się o 2 dziecko :) mogę się przyłaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
eska 22, dopiero ok 20 lipca. Ale piersi mnie tak okropnie bola szczegolnie po bokach i dzisiaj jak bylam z sklepie krecilo mi sie strasznie w glowie, prawie zemdlalam. To mnie sklonilo do zrobienia testu, choc smialam sie, bo wiedzialam ze wczesnie. No ale blada kreska jak byk, nawet moja babcia widziala bo tylko jej pokazalam. A wygladala mnie wiecej tak: http://i9.photobucket.com/albums/a100/bibbi28/bullets022.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej znowu jestem miło że jest co czytać fiona no jeśli jest to my też się cieszymy na link nie patrze bo ja i tak ślepa jestem:-) leć na betę a my 3mamy kciuki co nam potwierdzisz dobrą nowinę mi też od w czoraj się w głowie kręci porażka mi na 16tego wypada termin ale jak już mówiłam nie celowałam w tym miesiącu więc nie wiem co będzie giubelli racja wykruszają nam się dziewczyny no tabelka kurczy się jak nic dlatego różowa stokrotko witamy serdecznie w naszym gronie. hm fajnie masz już 2,5 letniego synka mój ma 14 mc a już taki mały brojek rośnie. u nas też pochmurno nudy i nudy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
taka oto ja: nie lece na bete jeszcze, znow nie chce sie rozczarowac. Poczekam do 20. Zobaczymy co bedzie. Nie bede tez testowac. Teraz pochlonely mnie cwiczenia i nimi bede sie zajmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa Stokrotkaaaa
Dopiero znalazłam chwilke czasu, tak mlody jest bardzo r***liwy :) d*pska nie potrafi posadzić na chwilę cóż ja chce urodzić latem dlatego czekamy na październik ze staraniami :) mam nadzieję że to nie potrwa długo, młody zobaczyl u mamy kolegi brzuszek i ta mu mówi że ma tam dzidziusia i że jej starszy synek bedzie miał braciszka, no i Patryk ciagle pyta o braciszka czy mam w brzuszku :) dzieci mają pomysły troszeczkę przeraża mnie poród, i ten okres niemowlęcy, ale nie chcę żeby młody był jedynakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×