Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Izulinka a powiedz mi masz jakies objawy jak przed @ nie wiem bol podbrzusza albo piersi? Bo nie moge nic znalesc czy pisqlas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm chyba troszkę, w każdym razie wydaje mi się, że inne tempo ma niz np puls na szyi a z nim porównywałam szybkość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie, nie boli mnie ani brzuch a ni piersi, z tym że od kilku dni mi tak nie wiem właśnie jak to powiedzieć ćmi mi brzuch ? tzn tak pulsuje jakby, ale to nie jest ból taki bolący, bardziej bym powiedziała że taka świadomość że on tam coś jest. Piersi natomiast sa po prostu wrażliwe, ale same z siebie nie bola jak przed @, za to sutki to juz inna bajka, wczoraj K ciumknoł mnie w sutka myślałam że posram się z bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz :)))) Ehhh mnie wlasnie tez nie boli tylko cmi ale pewnie zacznie bolec przef @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę ci mówić że to ciąża czy tam nakręcać Cię, ale pierwszym tak naprawde całkiem innym objawem niż na @, czy z przejedzenia, przeziębienia czy po prostu tak sobie to było to że zaczełam mieć mnóstwo tego śluzu, po prostu jak poleciało to cieknie i cieknie bez przerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie testowalam.Wczoraj do domu wrocilam po 21 wiec juz apteki zamkniete, dzisiaj rano jak wyszlam to tez dopiero wrocilam. Dzisiaj rano znow mialam bardzo malenkie plamienie.Niby to sluz bialy z brazowym niby sam brazowy..Juz sama nie wiem. Myslalam ze @ przyjdzie, ale cisza, czysto. Gratuluje izulinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko ja sie nie nakrecam w tym cyklu na @ bo nie czulam nawet owu tak jak zawsze a mokro to mam ale nie az tak zeby.cieklo z reszta kiedys tez tak mialam i @ przyszla ;( wiec ja czekam spokojnie bez szukania objawow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie ten cykl 1 jedyny był taki że nie szukałam objawów, nie myslałam ciągle czy jestem, nie przypisywałam wszystkiego pod ciążę właśnie, bo jak mówiłam byłam pewna na 100 % że nie jestem. Od poniedziałku właściwie zaczełam cos podejrzewać, i to jest akurat śmieszno przerażające ale popołudniami mam takie gazy, że nie jestem w stanie tego kontrolować w żaden sposób, ale tylko wieczorami :) wczoraj pyrkłam przy kliencie, ale się nie zczaił na szczęście bo był hałas, ale zacisłam pośladki z całej siły i nie utrzymałam go :D Smerfetka dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha to niezle ;p Ja nie szukam bo wiem ze jak bd to znajde ;) juz tak bylo nie raz.... Ja zostawiam los w rekach boga a jak nie to za miesiac w rekach lekarzy ;) Ale nie ukrywam ze chciala bym barrrrdzo .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Smerfetka wyprowadzilas sie juz? :-) Mialas nas pozytywnie zaskoczyc a tu co widze, dalej u niego pomieszkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wyprowadzilas sie bo nic nie piszesz. I jak wy tak sobie normalnie gadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka zębie tez cieknie ale to chyba ta Luteina a nie śluz:p nie wiem do kiedy chce czekać. Boje sie... Poza tym mimo ze cykle mam regularne 28 dniowe to wiadomo ze czasem może cos sie przesunąć wiec póki co bede czekać:) Mam wysypkę....straszna wysypkę....swędzi mnie twarz :/ juz nie wim co to sie ze mną dzieje :p No właśnie smerfeta a Ty dalej z nim mieszkasz??? Ide jutro do fryzjera ha a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2796
Hey dziewczynki, ostatnio coraz częściej zaglądam na to forum, bo także pragnę mieć małego Bejbusia. Fakt dopiero zaczynamy starania o dzidziusia ale ja mam jakieś przeczucie i nadzieję,że się szybko uda. Zawsze miałam regularne @ z racji tabletek (zawsze sobota) ale ostatni miesiąc @ mnie zaskoczyła i przyszła w środę, więc teraz jak na nią "nie oczekuje"powinna być w środę, środa minęła a jej nie ma, więc czekam do soboty z testem (nie chce już ich robić wcześniej, bo zrobiłam 2 i wyszły negatywne i troszkę załamka). Niby jakieś objawy mam:ból brzucha, jestem jakaś ospała, wszystko mnie męczy, mam jakieś dziwne zachcianki,wiem wiem może to za wcześnie na zachcianki, ale jakoś sobie tak wmawiam je chyba:) Więc proszę trzymajcie za mnie kciuki żeby się udało, ja jestem z wami całym sercem i mam nadzieję, że moja przygoda z tym forum tak szybko się nie skończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało byc ze mnie a nie zębie ;) wiecie....słownik w telefonie.... W ogóle to zamiast izulinka wyskakuje mi uczulona haha a zamiat Luteina-Ukraina ;) Izulinka a czułam ze to to? Tak jak goofcia??? Ze test to tylko formalność ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym obfitym bardzo śluzem to ja tak mam w połowie cyklu, czyli dni płodne. Ostatnie dwa dni miałam go bardzo dużo. I właściwie to nie wiem, czy mamy działać ostro zanim się pojawi, jak się pojawi czy jak już się skończy... No ale co z tego jak przytulanki jednorazowe były?? Mąż ciężko pracował i po powrocie do domu padał na twarz. I to ostatnia szansa przed przerwą w starankach była;) Miały być już teraz zawieszone, ale mój luby jeszcze raz postanowił podjąć wyzwanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie czułam jakoś szczególnie, jak zaczynało się coś dziać to myslałam że sobie wkręcam i szukam na siłę (jak co miesiąc) , podejrzewać zaczęłam w poniedziałek, ale to tylko tak przelotnie, że może sie jednak udało, ale właśnie bałam się zrobic test, że wyjdzie negatywny. We wtorek był 32 dc a moje najdłuższe cykle właśnie tyle miały, w ciągu roku raz tylko miałam 35, więc postanowiłam we środę rano zrobić,ale zaspałam i wieczorem w 33 dc wyszły 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Bylam na zumbie i innych wygibaskach i jak akakalam to mi bylo niedobrze i co ja patrze dsiewczyna z brzuszkiem obok mnie na moje oko 4 miesiąc aona na zumve pomyka to mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho!!! :) Dziewczyny moje każda z nas chce juzzzz teraz byc szczęśliwa ciężarówka :) :) Na każda przyjdzie czas :) Oby jak najszybciej :) Smerfetka testuj wreszcie :) I podpisuje sie pod dziewczynami - wyprowadzilas sie?? Czy Wrociliscie do siebie? Bo nic kochana nie piszesz!! Karola trzymam kciuki :) :) zeby @ nie pojawił sie :) Daj znac w sobote jaki wynik testu - maja byc 2 kreseczki :) Lece spac moje piękne panie :) :) I trzymam za wszystkie Kciuki :) :) Dziewczyny musi sie udać :) :) Ktora bedzie następna ??? Mam nadzieje ze wszystkie po kolei bedziecie oznajmiały o II kreseczkach :) :) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka musze Ci powiedziec ze ja takie z******te gazy mam w dni plodne :) Sama sie nimi dusze bo to normalnie zabójcy :) :) Dosłownie jakby cos we mnie gnilo :) Moj sie śmieje ze ja juz stara jestem i gnije od środka :) Hehehhe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyneczki moje drogie :) Mackowa ja trzymam mimo wszystko kciuki zeby @ nie bylo :) Stymulowana a czujesz sie w ciazy? :P pisz nam prosze o dwoch kreseczkach :) Halo ciezaroweczki, Giubelli, Jovanka, Angelus i inne, odzywac sie :) Taka oto ja jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Helol wlasnie wstalam cieszs sie ostatnim dniem słońca bo od jutra ma buc deszcz @i oznak dalej brak ale zaczynam czuz ze przyjdzie franca temperatura rano 37.2 wieczor 37.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity :* Ja juz jade do pracy a moj pojechaj na badania nasienia ciekawe ile na wyniki sie czeka :/ Mnie rano tak glowa bolala ze myslalam ze peknie :( Zycze wam milego dnia i czekamy na nowe 2 krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No helloł kochane;* marta trzymam kciuki żeby wyniki były dobre;* kurcze nie wiem co się dzieje od tygodnia codziennie mam takie silne bóle głowy zw szok apap nie pomaga ;) a u was jaj dziewczyny'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj m tez w poniedzialek bedzie robil badanie nasienia, same stresy u nas kurcze, a powiedzcie mi ile placicie za to badanie? I mam pytanie bo w tym laboratorium co bedziemy robic mozemy oddac nasienie bo nie ma tam specjalnych pomieszczen, czy sa jakies specyficzne pojemniki na nasienie czy moze byc takie jak na mocz? Orientujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Cześć, Dziewczyny! :) Byłam wczoraj na USG. Będziemy mieli Synka. :) :) :) Maluszek jest zdrowy, waży już niemal pół kilo. Jestem przeszczęśliwa! :) . izulinka, uśmiałam się z Twoich gazów. :D Powiem Ci, że ja też mam takie od jakiegoś czasu. Na szczęście bezwonne. :D Aż jest mi głupio przed mężem, ale nie umiem nic na to poradzić... :/ Chociaż teraz, kiedy dowiedział się, że będzie miał Synka, chyba wszystko mi wybaczy. :D . Ala, temperatura jest podwyższona, więc może franca nie przyjdzie. :) . Stymulowana, myślę o Tobie często i trzymam kciuki za dwie kreseczki! . Ewelka, mam nadzieję, że po weekendzie oznajmisz nam radosna nowinę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziewczyny:) U mnie raczej nie bedzie radosnych nowin, porpostu to sie czuje:( a ja czuje ze juz @ nadchodzi wielkimi krokami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×