Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość JovankaJo
Angelusdominus - naprawdę bardzo na siebie uważaj!:* Pita - pisz o co cho:* Postaramy się jakoś pomóc, doradzić, wysłuchać chociaż... Czemu tak się boisz tego L-4? Maćkowa - no wreszcie! Ty straszaku Ty przeokropny! Przez następną godzinę nie napiszę do Ciebie nic, wieeeesz? Za karę. I nie, nie zmienię zdania! Ale nawet nie próbuj mnie przekonywać... Nie. Giubelli - a co to przepraszam - wakacje? Co Cię nie ma jak żeś być powinna? A ja Ci chciałam powiedzieć, że dostałam to skierowanie na glukozę:) Mam zrobić za 3 tygodnie. Dostałam roztwór 75 gr i do sprawdzenia po 2 godzinach. Obstawiam, że rzygnę:) Nie ma bata. Paulinka121989 - buziaki dla siostry:*:*:* Brzoskwinka - bardzo ładnie postąpiłaś:) Bejbe_ - dowiedziałam się, że są jeszcze 2 wolne miejsca w szkole rodzenia na kurs zaczynający się 12 maja w Częstochowie:) Może chcesz się zapisać?:) A ja wczoraj byłam...w pracy:) Od 8:30 do 16:) Przedwczoraj zadzwoniła do mnie szefowa i BŁAGAJĄC MNIE spytała czy mogłabym wyjątkowo pojawić się w pracy. Okazało się, że z Moskwy przylatuje dyrektorka firmy, która zajmuje się wydawaniem certyfikatów na różne produkty, w tym na nasze. No i nikt nie jest z nią w stanie porozmawiać i ustalić szczegóły, używając typowo specjalistycznego słownictwa oprócz...mnie:P Zgodziłam się, uprzednio ponapawawszy się jej kajaniem:) Wiem, zolza jestem:) Przyjechała po mnie, odwiozła, zaprosiła na obiad do restauracji, dostałam od szefa jeszcze bombonierę, a przez cały czas wszyscy mi nadskakiwali i pytali: soczku? może otworzyć okno? nie za duszno tu jest? a może zrobimy przerwę? jesteś głodna? Ech... Cudownie było:) :P Kurka, wystarczy zniknąć z firmy na dłużej i nagle dociera do nich, że bez Ciebie palcem do d**y nie trafią. Sory, ale tak jest:) Trzeba się cenić, a co!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Angelusdominus - "Karmelove" :) Słyszałam, ale mnie nie powaliła. Chyba nic nie jest w stanie dorównać Hipertrofii... Na pewno nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka;* uważam na siebie baczniej się obserwuje nie długo na głowę dostanę każdy ból brzucha będę interpretować jako coś złego;) no szału nie ma ale tak skakalam po kanałach i usłyszałam i pomyślałam o Tobie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Mackowa wreszcie:* przyznak szczerze ze ta @troche mnie podlamala....a dzis znow dowiedzialam sie o 2 ciążach cholernie mnie boli ze nam sie ie udaje moj juz widze tez zaczal sie stresowac..on ma badania swojej armii 26 tego. paulinka tak hopsasalam 2 godzinki a i kupilan dzis pol kg truskawek mutantow w lidlu.....sa takie giganty ze masakra ale ja uwielbiam truskawy i nie moglam sie oprzec mniam ale czekam na polskie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alunia wiem, przechodziłam przez to samo jeszcze kilka dni temu. Ale wziełam się w garść. Zrobiłam badania hormonów i ide 26 we środe skonsultować sie w tej sprawie bo nie wyszły zbyt dobrze. I może tu właśnie leży problem... plus jeszcze nasienie męża - bo z nim też szaleństwa nie ma. A pan doktór od razu powiedział że przejrzy badania i jak to stwierdził postara się nas "podrasować" :) może Ty też się przebadaj :) dla samej siebie :) teraz pukam się w czoło że tak późno wpadłam na pomysł żeby zrobić badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dobra laski przyznam się Wam do czegoś. Zdradziłam... Zdradziłam Chodakowską z Jillian Michaels. 3 razy!!! Jutro pewnie bedzie czwarty. Ale Jillian jest genialna!! Chodak przy niej wymięka. :) I w związku z tym że zaczełam ćwiczyć z Jillian stwierdziłam też że trzeba zacząć się zdrowo odżywiać. A przynajmniej spróbować ;) I tak oto wyobraźcie sobie jem właśnie kolację.W skład której wchodzi kabanos GOLD królewski z firmy Sokołów i... surowy kalafior! Matko z córką co za poezja smaku :) genialne połączenie!! Dobrze że jutro piątek bo chyba cały dzień to bym jadła :) Staraczki spróbujcie i Jillian (jest boska! "... and sssssqiiiizzzz!") i kabanosa z kalafiorem (pyszota) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanka masz słuszną rację, winnych trzeba karać. Tylko że ja za bardzo nie wiem co takiego zrobiłam :) na szczęście z 9 minut będziesz mi mogła odpowiedzieć na to pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Maćkowa! Milczałaś tyle czasu! Doliczam kolejne 17 minut za olewanie powagi sytuacji. Angelusdominus - kochana jesteś:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie kuzwa laski na wieczór rozkrecily :) I zaś 2 strony do nadrobienia :) Matko drapiezna - jak to mowi moj ojczym- tatuś :) :) :) hihihi A wiec startuje 🌻 Paola przykro mi ze musisz o wszystko sie przejmować :( Zamiast zając sie sobą i staraniami o dzidzie to sie o wszystkich dookoła musisz przejmować :( Ale wkoncu wszystko sie poukłada :) :) 🌻 Jovanka 9 kg? Co to jest? Kobieto ja bez ciąży tyje jak głupia a Ty 9 kg w ciąży to juz tragedia!!!!! Hellooooo ja w ciąży przytyłam 20kg i co...... I nic - poprostu wiecej do zarzucenia miałam :) Letko nie było ale dałam rade :) :) 🌻 Ślązaczki moje - ja na Śląsku mam rodzine :) Uwielbiam jak oni do siebie gadają :) To jest cos niesamowitego :) A ile razy szczalam ze śmiec****ak tak gadali :) :) Gdybym paliła to bym napisała Wam teraz ze idę na pole zapalić :) Ale ze juz 4 m-ce nie pale to nie idę na pole :) :D Kocham ten język i jak dzis przeczytałam kaj ty..... To mi sie banan do gęby przyklei :) :) 🌻 MACKOWA jestes :) Juuuuupppppiiiiiiii :) :) ol je, ol je, ol je :) :) Fajno zes sie tu wkoncu na listę wpisała bo myslalam ze zwialas nam :) :) 🌻 Ale mi cos dzis na dekiel bije :) :) Z wszystkiego jaja zrobie :) I tak na przykład : wlasnie u mnie pada i patrzę a tu nam sie staraczka kochana zalogowala nickiem "zapomnialam parasola" :D No leżałam ze śmiechu :) :) Szczalam normalnie pod siebie :) A teraz co : pranie jak cholera :) Bo nie dośc ze ciuchy to jeszcze fotel i dywan....... Sorry kochana staraczko ale jak juz pisałam cos mi na mózg walnelo i z wszystkiego sie dzis bede śmiała :) 🌻 Aaaaaaa ja juz wiem o co chodzi :) Za duzo grejfiuta zjadłam :) :) Ale paproci to tu nie wstawia :) Jakies niebieskie kwiatki to sa ale paprotek nie ma :( A to moje ulubione kwiaty :) Najszybciej ze wszystkich u mnie usychają bo ich nie podlewam :) Żadnych kwiatów nie podlewam - bo zapominam - i dlatego tylko sztuczne mam w domu :) Chociaz i one wyglądają jakby uschly bo gałązki pod taka warstwa kurzu to sie chylą do parapetu :) :D 🌻 Matko ja sama ze sobą nie wytrzymuje :) A jeszcze wina planuje sie napić :) Wtedy to juz armagiedon bendzie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dwie wariatki;) Jovanka i Mackowa ❤️ Dobranoc psychole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra moze teraz na poważnie :) ... Pita dawaj jaśniej albo zawiniemy w Ciebie kurczaczka z sałata :) :) Ale tak ogolnie to bym sobie zjadła kuraczka z sosami i sałata w picie :) No i widzicie!!!! Miało buc poważnie :) Pita o co chodzi?? Napisz nam jaśniej bo takimi urywkami piszesz ze tylko sie domyślamy :) ... Mackowa i Jovanka prosze mi tu nie wariować :) Wystarczy jedna postrzelona dzis na tym forum :) ... Ja dzis juz nie moge byc normalna :D Pojawiam sie jutro prawie z samego rana :) i bede pisała :) :) Dobrej nocki dziewojki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ciśnienie ok. Uwielbiam was czytac:D od razu się człowiekowi cieplej na sercu robi. Tyle wariatek na jednym forum sie zebralo:D ♥ Pita co sie dzieje ,kochana napisz wszystko od początku. Moj M ma coś z kręgosłupem i będzie dostawał zastrzyki ,na razie jest dzielny :-) angelus wypoczywaj tesciami się nie przejmuj. Paola powoli wszystko się ułoży. Mackowa fajnie ze juz jesteś:-) nie wiem co jeszcze miałam napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
mackowa a jakie dokladnie badania robilas??? to polece zrobic i z wynikami do gina idziesz?? ja cwiczylam z jilian i lubie i ta i ta i jeszcze tamili webb tez spoko moj ze mna zaczal chodzic na cwiczenia superancko mamy wesele przyjaciol 26 kwietnia idziemy pomimo zaloby idziemy w sensie bedziemy bez szalenstw bez zabaw akurat w roku zaloby mam 3 wesela.....a tak to w ogole nic sie nie dzialo. No coz. A ty pita co ty lala kombinejszon?? rob tesciora i obwieszczaj jaki wynik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
IZA - dzięki za wsparcie:* Wiesz, te 9 kg to jest nic, ale to JUŻ jest 9 kg, a to dopiero początek 6-go m-ca... Boże. A jeszcze dzisiaj, taka totalnie załamana, przerzucałam sobie kanały w TV i na co natrafiłam? No na co? Na program pt. "Śmiertelna otyłość".K***a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomniałam parasola
Maćkowa żona - szukam pomocy... Na razie jeszcze nie u lekarza...Nie chcę wpadać w panikę. Wiem, że "norma" przy staraniach o dzidziusia to nawet rok... Pytałam o ten Inofem, bo wyczytałam, że jest tańszy niż popularny na forach Infolic... Zastanawiałam się po prostu nad tym, czy coś co jest dostępne bez recepty, nazywane suplementem diety no i składające się m.in. z kwasu foliowego może zaszkodzić jeśli się będzie brało na własną rękę... Przeszperałam internet i myślałam, że może tutaj otrzymam jakąś odpowiedź na temat tego preparatu, bo szczerze to informacji o nim mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jest ... brak slow. Jutro napisze na emaila bo to wg mnie dosc prywatne niz na wiadomosc na forum.. ;( Dobranoc;* :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Paola co jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola slonce co sie dzieje?? :( Pisz emaila to postaramy sie pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Paola, czekamy na maila. Postaramy sie pomoc. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chce mi sie zyc.. Siedze i placze w pracy:( Teraz bede miala owu ale nie wiem czy mam ochote na cokolwiek:/ daruje chyba sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stymulowana ja to jednak nadal bede 3mac kciuki póki jest szansa:-) iza 85 aj nie poszłam wybraliśmy się jedynie przed dom z pieskami i do piaskownicy niestety na wiecej zabrakło mi sił coś mnie brzuch pobolewa jak na @ więc nie chce się zbytnio wysilać a do tego coś mi się w głowie kręci masakra. ale na godzinkę wyjść z gazetą naławkę dałąm rade a mały pobawił się w piasku.co do kredytu dupa blada bo mój m pracuje w niemczech na własnej dzialalności a to się do dochodów nie liczy.więc musimy czekać aż uzbieramy kase poprostu a narazie szukam czegoś na wynajem no i już chyba miesiąc znaleźć nic nie mogę. teraz siedze w domku mały się bawi a w pokoju mam 5 dzieci w wieku od 3 lat do 9 wyobraża ktoś to sobie????. łeb mi pęka no ale mały się cieszy że kuzynostwo przyjechało. brzoskwinka14 to się pan pewnie ucieszył mało komu by się chciało d**ę ruszyć aby komuś taką przysługę zrobić normalnie szacun kochana jestem pełna podziwu:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Paula zycie niestety nie rozpieszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Paola, wysłałam Ci wiadomość na mailu. 🌻 . brzoskwinka, jesteś wielka! :) Jak już któraś z dziewczyn napisała: Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka dzieki za te slowa.. :* Agniesia jakie fajne te baloniki:) Ala nie musi zycie rozpieszczac mnie i ie musi byc kolorowe ale najgorsze to co ona powiedziala mi i jakie ma podejscie a jest dla mnie bardzo wazna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Może i w życiu nie chodzi o to, żebyśmy byli przez nie rozpieszczani. Raz jest lepiej, raz gorzej. No ale od pewnych osób oczekuje się rad, wsparcia i dobrego słowa w każdej sytuacji. A wg mnie rodzice, szczególnie mama, powinni być takimi osobami. Paola, jeśli wolisz, żebyśmy tutaj nie poruszały tego tematu i wszystko pisały na mailu to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie pisac tu motynka ale chcialam przedstawic sytuacje cala bo ona jednak ma znaczenie do tej sytuacji. To co piszesz, wlasnie o to mi chodzi..eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny mam pytanie. jestm w 5 dc. dopiero zaczynam starania,zamierzam sprawdzac owulacje testami paskowymi, mam nieregularne cykle, od ktorego dnia testowac? od 10? czy za wczesnie? P.S. powodzenia i trzymam za wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie udzielam się, ale codziennie czytam Was :-) I może czasami coś napewno będę pisała :-) * Taka oto ja ".więc musimy czekać aż uzbieramy kase poprostu a narazie szukam czegoś na wynajem no i już chyba miesiąc znaleźć nic nie mogę." My jak szukaliśmy z mężem czegoś na wynajem, to też to długo trwało, aż w końcu zgłosiliśmy się do firmy jednej z ogłoszeń (bo przecież większość ogłoszeń jest przez firmę) i zapłaciliśmy 100zł i powiem Ci, że 4 dni to trwało :-) Umawiali nas na spotkania, konkretna godzina, mieli wszystkie info o lokalizacji, cenie itp. I udało się :-) Zawsze się bałam tych firm i szukałam tylko prywatnych osób, ale było ich mało i dlatego skorzystałam z firmy. Także polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola jestem tu nowa i nie znam do końca tematu ale chce ci napisać żebyś wzięła 3 głębokie oddechy i powiedziała sobie ze co nas nie zabije to nas wzmocni bo tak naprawdę jest .... Mi to zawsze pomaga .... I myśl ze niektórzy maja gorsze problemy a jednak się nie poddają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×