Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

MAMUŚKI Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********24.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI Giubelli **************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 21.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******24 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12**************23**********?cs*********1dz******** *tp 18.12.2014 olala2013**************24**********5cs*********1dz******* *tp usmiech.gif Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____tp 24.12.2014 Stymulowana*********28**********18cs********1dz*********t p 12.01.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 brzoskwinka14_________21______14cs______1dz______@9-10.05 .2014 marta86100____________28______75cs_______2dz_____@13.05.2 014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.20 14 IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2 014 Pita82_________________32_______2cs______1dz______@22.05. 2014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______usmiech.gif Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2 014 paulinka121989_________25______11cs______1dz______@30.05. 2014 87srem________________27______22cs_______1dz_____@ 19.05.2014 elilkaa_________________20______1cs________1dz______@25.0 5.2 014 moonlight86____________28______2cs________2dz______@26.05 .20 14 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2 014 agniesia88_____________26______7cs_______1dz______@08.06. 2014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06.2 014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06.2 014 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@28.06.2 014 kasik_85______________28______16cs_______2dz______@30.06. 201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
Ja to jestem Udana was pocieszam itp. a Samantha Nad soba nie moge Zapanowac, serducho wali poce Sie Brzuch Boli Nie mam apetytu :-( za 3 Godziny wizyta :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakis czas temu któras z was pisała ze nie wolno pic i jesc niczego z malinami. znalazłam strone na której jest napisane ze można jesc maliny. http: //parenting.pl/portal/jakie-owoce-jesc-w-ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka nie martw sie, bedzie dobrze moja bratowa tez tak miala, ale dostala tabletki i bylo ok:) ja sie tez troche boje bo wczesniej mialam tak jakby zapalenie pecherza bralam furagine, ktoregos dnia jak juz wiedzialam ze jestem w ciazy tez mnie to zlapalo ale sie wygrzalam duzo pilam i znikł bol, boje sie zeby dzidzi to nie zaszkodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilkaaa00
Goscdarka nie swiruj :* Zajmij sie czyms.Tv poogladaj, zrob pranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********24.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI Giubelli **************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 21.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******24 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12**************23**********?cs*********1dz******** *tp 18.12.2014 olala2013**************24**********5cs*********1dz******* *tp usmiech.gif Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____tp 24.12.2014 Stymulowana*********28**********18cs********1dz*********t p 12.01.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 brzoskwinka14_________21______14cs______1dz______@9-10.05 .2014 marta86100____________28______75cs_______2dz_____@13.05.2 014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.20 14 IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2 014 Pita82_________________32_______2cs______1dz______@22.05. 2014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______usmiec h.gif Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2 014 paulinka121989_________25______11cs______1dz______@30.05. 2014 87srem________________27______22cs_______1dz_____@ 19.05.2014 elilkaa00_________________20______2cs________1dz______@23.0 6.2 014 moonlight86____________28______2cs________2dz______@26.05 .20 14 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2 014 agniesia88_____________26______7cs_______1dz______@08.06. 2014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06.2 014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06.2 014 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@28.06.2 014 kasik_85______________28______16cs_______2dz______@30.06. 201 Uaktualniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
elika co do prania to Sama z siebie Sikam :-) z nerwow I na zabicie czasu stwierdzilam ze fotelik Samochodowy malego jest mega brudny I mnie denerwuje :-) wiec cudem go Rozebralam wsadzilam do pralki I uswiadomilam sobie ze za 2 Godziny musimy Wyjezdzac a fotelik w Czesciach :-) I was trakcie prania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :P To wyciagaj z pralki i na slonce wystaw to moze zdazy wyschnac :P Ale Ty dzisiaj zakrecona jestes.To moze juz siedz na tylku bo jeszcze cos innego przyjdzie Ci do glowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Stymulowana dziękuję. W dzień dziecka miałam;) nie wiem coś napisać dopadlo mnie i koniec smark żółty gorączka 38.7 i umieram;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, pada... Znowu!!! :/ Stymulowana - dziękuję za tabelkę:) Agniesia88 - ❤️ wiem, że jak będzie trzeba to trudno. Twoja koleżanka miała prawdopodobnie bakterie, które jej wyszły przy wymazie z pochwy, to one właśnie muszą być leczone, żeby przy porodzie nie przeszły na dziecko. Ale - co ciekawe - leczy się je dopiero przed samym porodem, bo jak zacznie się wcześniej to bez sensu - one mają tendencje do nawracania. Zainteresowałam się tym, bo ja też miałam teraz pobierany wymaz, oddałam do laboratorium i czekam na wyniki. Ale lekarz już mnie uspokoił, że nawet jak coś wyjdzie (co zdarza się bardzo często) to leczymy później i mam nie panikować;) Dziękuję Ci 🌻 Goscdarka - wcześniej może i tak, ale i tak nie oznacza to, że akurat w 16-17 tygodniu:* Rozumiem Cię, że się stresujesz, ale pomyśl o tej biednej fasolce, którą tak swoimi nerwami narażasz na ciągły stres:( Kasiaa12 - ja niedawno pisałam, że można maliny (było to w kontekście jakichś leków), a jakiś gość się obruszył, że gadam głupoty, że nie można;) Nie chciało mi się tego komentować wtedy, ale sytuacja wygląda tak - maliny (owoce) można plus wszelkie robione z nich preparaty (tabletki, herbatki, sratki), nie poleca się za to naparu z LIŚCI malin. Działają rozkurczowo i niektórzy lekarze twierdzą, że mogą doprowadzić do poronienia. Ale liście, nie owoce, powtarzam. Dziewczyny, muszę Wam opowiedzieć wczorajszy wieczór:):):) Leżymy z M., oglądamy film. Nagle M. zauważa, że mały kopie, więc jak zwykle palcem wskazującym władczo pokazuje mi, że koszula w górę, on się oto będzie bawił z synem:) Dobra, puka w ten brzuch, radochę ma jak nie wiem, bo mały mu "odpukuje" i nagle pyta: "Kochasz mamę?" Mały puknął 2 razy. I M. zabiera ręce. Ja do niego: "No weź zapytaj teraz czy kocha tatę..." On na to (ściszając głos jak w banku albo u lekarza): "Nieee, weź Ty spytaj..." Dziewczyny, myślałam, ze padnę!!! Lałam ze śmiechu chyba kilka minut:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) u nas wszystko oki:) malutka dalej grzeczniutka, nie moge zlego slowa powiedziec:) jak ladnie juz sobie "gada" :) super posluchac. W sobote konczy 3 miesiace:) a na pewno jest juz ponad 6 kilowa dziewczynka;) Jak tak teraz troche poczytalam, to masakra, jak czas zapiepsza. Jovanka i Giubelli wy juz na finiszu:) Giubelli nie martw sie cesarka, to nie takie straszne ;) A moja malutka wlasnie usnela na macie edukacyjnej:) juz coraz czesciej cos lapie, glowke prosto trzyma:) jest taka kochana. Czasem jak juz spi, to mam ochote normalnie ja obudzic i wycalowac taka jest kochana :) pozdrawiam Was wszystkie i zycze powodzenia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki jovnka. własnie sie zastanawiała czy w końcu można czy nie. gdzies mi umkneło to ze napisałas ze można... a ten gość to zapewne smerfetka. lepiej nie reagować na zaczepki kogos kto nie ma odwagi posłużyć sie nickiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hej Fiona :) kurcze jak się miło czyta takie wiadomości :) gratulujemy grzecznej córci :) 🌻 Jovanka hehehe się uśmiałam z Twojego M. Jest przeuroczy :) a Tobie zdrowia dużo życze coby Cie te wszystkie zarazki i bakterie w spokoju zostawiły i pozwoliły cieszyć się ostatkami ciąży! :* 🌻 Paulinka jak sytuacja? @ dalej nie ma? :) Alaa i u Ciebie? Nie rozkręciła się? :) 🌻 Paola poczekaj może z tym testowaniem jeszcze kilka dni :) oczywiście ściskam kciuki za dwie wyraźne, grubaśne kreski!!! :):) 🌻 Izulinka jak samopoczucie? :) 🌻 Goscdarka Jovanka dobrze pisze, nie poddawaj się, walcz o swoje i nie pozwól żeby ta swołocz panoszyła się w naszym kraju i tak w kulki z Tobą leciała. Zgłaszaj sprawe gdzie się tylko da i narób jej koło ogona ile wlezie! :) 🌻 Stymulowana Ty mówisz że mogłabyś co tydzień na usg chodzić a wyobraź sobie że mój genialny mąż stwierdził że ja na bete mogłabym co drugi dzień ale jest jeden minus (na moje szczęście) jego zdaniem to za drogi biznes :) 🌻 Iza kalie/lilie to przepiękne kwiaty. Bardzo dużo kobiet robi sobie z nich bukiety ślubne więc nie myśl o tym z czym komu się tam one kojarzą. Jeśli Tobie sie podobają to zamawiaj i tyle! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Hej. fiona - fajnie że dzidzi grzeczne, oby tak dalej:):) goscdarka - jak po wizycie? czekam na info. nie panikuj:P ja mam 17 czerwca serduszko:) jovanka - uważaj na siebie, ale na pewno nie panikuj:) kochana Ty to jesteś tak opanowana, oczytana i naumiana że nic złego się tobie wydarzyć nie może. :** eska - a ogólnie jak się czujesz? jak objawy? jak mdłości? kiedy idziesz do lekarza na usg? stymulowana - a który Ty masz teraz tydzień? i kiedy następna wizyta? Maćkowa - a Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mnie, to hmmm jak by to dyskretnie i ładnie napisać... bączki mam straszne. :):) i wczoraj mnie lekko zemdliło, a dziś ponownie mnie lekko zemdliło. czyli coś tam rośnie i pokazuje że jest. jakoś cieszę się jak mnie mdli. ah.. cieszę się bardzo. czekam na wizytę 17 czerwca. co ona pokaże. czy z tych 3 kropek zrobi się jedna solidna:D oby już nie nic złego nie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jak zwykle panika nie potrzebna :-) wyniki ideałne rozmiary i ujście tez przytylam 4 kg :-) i co najważniejsze to po raz pierwszy slyszalam a nie tylko widzialam serduszko :-) cos pięknego :-) a z górszych spraw to mam tyle nie lazic bo cos mi sie juz skraca wiec nie wiem co z przedszkolem małego no i wizyta juz za 2 tyg :-( wiem super lecz ona 200zl kosztuje a my teraz kompletnie bez kasy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
oj rozkrecila sie i to jak ....leje sie ze mnie jak z wodospadu pierwszy raz takie cos i taka zywa ta krew nie wspomne o bolach jakie dzis przeszlam pierwszy raz w zyciu zazylam nospe bo nie moglam wytrzymac juz niestety.... niech sie juz skonczy ta wredota bo padne chyba szybciej niz mi sie wydaje..... nie mam sily nawet odpisywac poczytalam co sie dzieje trzmam kciuki za wszystkie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Xx Elilka jesli chodzi o język to dasz sobie rade :) Moj tez napierdziela po angielsku tak samo jak po polsku :) A ja...... :P W pracy sobie radzę aczkolwiek mało w pracy gadam po angielsku :) Wystarcza podstawy :) Do lekarza sama nie pójdę to wiem ze nie zrozumiem jak mi zacznie tłumaczyć cos :) Sprawy urzędowe załatwia moj M :) No a jesli chodzi o kase to tutaj tak naprawdę jest jak znajomy Wam mówił :) My w zeszłym roku kupiliśmy auto vw passat z 2001r za 750 funtow :) A moj M zarabia tygodniowo ponad 500 funtow :) Wiec łatwo policzyć :) Xx Stymulowana gdzie znalazła sie taka .......... ze Cie ubiegła przed kupnem kalii i róż?? :( Xx Moonlight u nas była taka dama sytuacja w Polsce jak u Was :( A nawet gorsza :( Dlatego tu jestesmy!! Pakuj majtusie w walizkę i dawaj do Anglii :) Xx Paola No my mamy 3 pokojowe mieszkanie z kuchnia i łazienka i płacimy 1100 funtow na miesiac plus opłaty :( I to była okazja!! Bo normalnie takie domy stoją po 1300-1400 funtow a nawet i wiecej. A znajomi wynajmują takie samo mieszkanienpoza Londynem w małej mieścinie i płaca 600 funtow plus opłaty. Takze jest ogromna różnica :) Xx Stymulowana awansowalas w tabelce :* Xx Maćkowa dziekuje :) Mysle ze napewno zamówie kalie :) :) :* Xx Goscdarka ciesze sie ze wszystko wporzadku :) Bosko ze mogłas usłyszeć serduszko :) Cudnie :) :) Kurczę kochana gdzie Ty mieszkasz ze takie ceny za wizyte u lekarza? Ja w styczniu byłam u swojego. Zrobił mi cytologię, obmacal mnie i na koniec zrobic usg i sprawdzał czy wszystko jest okay :) Czy jajniki czyste i cy z macica wsio okay. Siedziałam w gabinecie prawie pól godziny i zapłaciłam 100 zł :) A jak prowadzi ciaze to za wizyte i usg bierze 80zl :) Matko jakie u Was kosmiczne ceny :( Kurna i teraz jak na złość sie porobiło z ta Chinka :( Wez jej sie kochana za dupę :( Xx Alaaa przykro mi :( Przepraszam ze to napisze ale jak czytałam ze pierwszy raz mialas takie bóle i krwawią zużywa krwią itd.to pierwsze co mi sie na myśl nasunęło to mikroporonienie :( Przepraszam :( Xx A ja mam jakis taki podły dzien :( Ogolnie wszystko jest okay :) Śmieje sie, żartuje, dola tez nie mam ale co chwila przelatuje mnie myśl ze w tym tygodniu konczylabym 14 tydzien ciąży :( :( ;( Podle sie czuje mając tego świadomość :( :( Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa - krwawilas żywa krwią....... Posrany słownik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Iza też mi to przeszło przez myśl :( Ale test był negatywny. Kurcze ale dużo płacisz ja jak mieszkałam w UK to za dom 3pokoje i salon plscilismy 365f.plus jakieś 100f za coś tam już nie pamiętam jak to się nazywa wywozenie śmieci itp. Siostra dalej tam mieszka i. Aktualnie płaci 400f za ten dom. Ale to napewno zależy od lokalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wiem jak sie czujesz, podejrzewam ze kazda to liczy, ja nadal mysle jaki mialabym duzy brzuch itd. A tak to szykuje sie na mam nadzieje ostatnie wakacje we dwoje. Wiec, nogi mam wydepilowane (ale bolalo tym razem!), wlosy pofarbowane, ubrania w walizce, tylko zostaly, buty, kosmetyki i jedzenie. No i paszki bede jutro depilowac i elżunie bo dzis juz mi sie nie chce. x Alaa szkoda ze jednak przyszla :( x Goscdarka moze sprawa z chinka troche sie rozjasni, wlacz o swoje i nie daj jej tej satysfakcji! :* kurcze a nie mozesz do kogos innego zeby bylo taniej? my teraz tez splukani, nie dosc ze w maju bylo OC do zaplaty, zeby konczylam, to wyplaty tez do dupy byly.. i jednak musialam ruszyc moje oszczednosci z konta ktore zbieralam na wozek bo bysmy nie dali rady przed wakacjami... a mialam juz az 750zl... a teraz figa z makiem z pasterniakiem x Paulinka zyjesz? odezwij sie :* x Giubelli a co to za wozek? mutsy?? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli jeszcze obstawiam quinny :P bo oni maja taka fajna raczke w spacerowce zeby dziecko nie wypadlo, w mutsy nie widzialam takiej. Dobrze dojrzalam ze jakis model pebble? :P duzo daliscie za wozek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Hejo;* Mackowa zatestuje jak kupie test. Wczoraj nie chcialo mi sie. Wiec pewnie zatestuje na dniach;d apteka kolo mnie nieczynna od roku a w hipermarkecie kolo pracy za duze sa kolejki;d ciagle w biegu.. Dzis sie budze a tu na twarzy syfki takie maciupkie biale. Pod nosem, kolo policzka, na powiece.. rozumiecie to na powiece ... zawsze przed @ nie mialam nic badz gora dwa syfki ale nie takie jak te.. I takie dziwne czolo:/ nie fajnie troche. U nas w radiu oglaszaja ze potrzebuja do Eski osoby do dzialu adm-ksiegowego. Ha ide zlozyc dzis cv. ;-) U mnie leje od nocy:( Iza w uk podoba mi siem chcialabym mieszkac tam i zyc. Ale gdybym nie miala psa to wtedy tak. Jak mi sie uda zafasolkowac to pewnie wyjade tam na jakis odpoczynek i mozna sie spotkac;-) A kwiatki bierz jakie Ci sie podobaja i nie patrz na znaczenie. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo :-) kochane ja jęzdze do ordynatora ginekologii na prawdę zloty człowiek i za nic go nie zmienie gdy tylko cos sie dzieje to ur******* wszelkie znajomosci i caly szpital stawia na nogi :-) uratowal mi synka bo urodził sie i nie oddychal siny zas długo sie nie ruszal heh ale teraz jest ok :-) a co do cen to u nas tak jest on jest minimalnie drozszy niz reszta. 120 bez usg 150 usg a 30zl l4 no i liczę 20zl paliwo bo my mamy 30km do niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Moje cykle ost mialy 33,34dni a w grudniu raz 29. Nie wiem ale teraz mam tak silne bole jak na @ ze padne w tej pracy:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hejooo laseczki;* Jestem i zyje. @ byl, przylaz 3.06 a dzis po nim sladu nie widac, ufff na szczescie obeszlo sie bez ketonala. Nessaja kiedy ty wyjezdzasz? Wstawaj i ogol elzunie! Paszki zostaw, bedziesz sie wyrozniac na plazy;) hihi Iza to moze i ja wybiore sie do angli? ;) mam tam kilku znajomych, kuzyna. Niech anglicy naucza sie polskiego i bedzie luuuuz;) Mackowa slonce ty moje! Mysle o tobie caly czas;* i o tym groszku cow tobie rosnie:* ech kiedys i ja bede sie tak ccieszyc a zarazem martwic.... Giubelli ja to mam focha na ciebie i ch*j. Ciekawe czy napiszesz ze urodzilas. Czy przypomnisz se o nas po miesiacu . Oj niech ta nasza Tosia da ci popalic:* Izulinka:* Kasie:* Paola i reszta:* milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewuchy :) Xx Paola musze dodać ze mnie tez wypryszczylo :) Nie wiem czy pamiętasz ale moje objawy to były: delikatne mdłości, wypryszczylo mnie, na (.)(.) wyszły mi żylki :) Jedna malam cały czas ale wtedy była Duuzzoo wyraźniejsza :) Wiem ze cos jeszcze buło a teraz nie pamietam co :) Ale jak sobie przypomnę to Ci napisze :) No i w rezultacie tych wszystkich objawów pojawiły sie 2 kreseczki :) Paola a z pieskiem tu tez mozna żyć :) J nawet z Polski tu go przewieźć :) Xx Alaa no w samym londynie tyle sie płaci za mieszkanie :( I ogródka nie mam :( Xx Nessaja dziekuje :* Dzis juz lepiej :) Jeszcze mi te myśli tkwią w głowie ale juz tak łagodniej to przyjmuje :) Wstawiaj ogolić elzunie :) Paszki tez ogół moim zdaniem bo sie nie opalisz :) Jak podniesiesz ręce do gory to te chaszcze spod pach beda Ci slonce zasłaniać i nie równo Cie slonce weźmie :P :* Xx Paulinka dawaj i Ty :) :) Raźniej bedzie :) Robite sie załatwi :) Famy rade :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×