Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

hejka:) byłam wczoraj u lekarza z małym i wyszłam z dwoma receptami na antybiotyk:( jedna masc której jest 3g kposztuje prawie 60 zł. ale nie bede zalowac ze tyle wydalam. byle malemu przeszedł ten katar bo juz sie za długo meczy. jak ta masc mu nie pomoze mam wykupic drugi antybiotyk. zeby mu pomogło... xx wiolcia to co ty ucieklas przed narzeczonym??? xxx mamanie mama mialam cie wywoływac:) jak sie czujesz? jak ostatnia dni w dwupaku??? to juz chyba lada dzien???czekamy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Kasia No pomyslalam, ze dobrze nam zrobi troche rozlaki i ze pobede z rodzina itd... a teraz usycham z tesknoty.. :p no i musialam jechac wczesniej do Pl bo mialam obrone pracy licencjackiej... ale jeszcze tylko dzis i jutro i w sobote przyjedzie :) ahhhh juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho wiolka w pl-u hhahah :D gah odpocznie od ciebie w końcu, poimprezuje :) ileż można z gruba ciezarowa siedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona usycha a on zamacza ile wlezie, wszak po ślubie będzie juz tylko gruba stekajaca zona i wrzeszczacy 24/h dzieciak, niech się wyszumi chłopak tyle jego.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Matko co sie wyrabia. Wchodze, czytam zaleglosci, radocha jak nie wiem jak czytam o 2 kreseczkach Nemezis i... ehh kochana przykro mi strasznie ze sie nie udalo. Ale dobrze ze sie nie poddaliscie :* &&& Mamaniemama torba do szpitala spakowana? Odliczasz juz dni? :) pytalas sie jakis czas temu jak to wyszlo ze jest Oliwka a nie Madzia a wiec... Maciek ciagle powtarzal zebym urodzila 15 stycznia, wiesz urodziny RMF, pukalam sie w czolo i mowilam ze chce w dzien babci rodzic ;) no ale wyszlo jak wyszlo, 15 trafilam do szpitala, na poczatku nic sie nie dzialo, jak po 13 polozyli mnie na oddzial tak dopiero po 19 na serio zaczelo sie "cos" dziac i Maciek stwierdzil ze jak urodze tego 15 stycznia to bedzie Oliwia :) no i spielam poslady ze tak powiem hehe :) A jak Ty sie czujesz kochana na finiszu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xę Lorę
Ojj gościu gościu zazdrość Ci aż dupę ściska... Wiolka sobie życie układa a Ty zdzierżyć nie możesz. Smutny Twój los, aż mi Ciebie żal. Nudne musisz mieć życie skoro siedzisz tu całymi dniami i próbujesz wyżyć się na innych. Biedaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis- fajnie, że wróciłaś do nas i do starań. Trzymam kciuki! :) mój pierwszy test wyglądał podobnie i.. niedługo rodzę :D coś się potwierdziło? aj kurde właśnie doczytałam o @. Ale szkoda :( no ale obyś musiała wykorzystać jak najmniej tych testów owulacyjnych i obyś niedługo zobaczyła dwie konkretne kreski na ciążowym :) & Malaiza- jak się czujesz? robiłaś kolejny test czy @ przyszła? & Wiolcia- jak tam czas chwilowej rozłąki z przyszłym mężem? nie marnuj czasu na tęsknotę, lada moment i będzie Twój na zawsze :) Jak przygotowania do wielkiego dnia? :) wszystko gotowe?? no i gratulacje obrony!!!!! Zuch dziewczyna! & Margaret- jak tam? odetchnęłaś już trochę od mdłości? & Kasia12- jak tam Twój maluch? oby antybiotyk pomógł. No niestety, leki do tanich nie należą, ale weź i nie kup leku, który ma pomóc dziecku... Widzisz, zdążyłam przed wywołaniem :) myślę, że jeszcze jakieś 2 tygodnie dwupaku mnie czekają :) termin porodu na usg zawsze był inny i waha się od 18 do 28 kwietnia. Sama nie wiem na ile mam być pewna, bo po zeszłorocznym porodzie miałam tylko dwa cykle i to różnej długości, więc nawet ciężko określić kiedy była ta trafiona owulacja. Do tego mała na początku spóźniała się rozmiarowo o jakieś 2 tygodnie według terminu z om, a później zaczęła nadganiać i przegoniła o ponad tydzień. Więc sama do końca nie wiem kiedy będzie chciała wyjść na świat, ale mam nadzieję, że w połowie kwietnia a nie na koniec :P & Tynka- dajesz sobie czas do września? eeee tam, do wakacji dasz nam znać, że jesteś w ciąży! :) & Desire- widzisz kochana, kolejna wizyta i wszystko dobrze. Mam nadzieję, że niedługo odetchniesz i uwierzysz w to, że to co złe już masz za sobą :) & Maćkowa- torby spakowane i czekają tylko na sygnał :D odliczam dni i nie mogę się doczekać. Mała śni nam się po nocach i co kilka dni tylko sobie sny opowiadamy. Wszystko przygotowane, wszystko czeka, a Janka w najlepsze rozpycha się po moim brzuchu. Uwielbiam te jej tańce i rozkopywanie. Plecy w ogóle mnie nie bolą. Mam nadzieję, że w tym roku ominą mnie bóle krzyżowe (poród Tymka to były tak mocne bóle krzyżowe, że w ogóle nie czułam bólu w podbrzuszu, po prostu rozrywało mi plecy). Teraz staram się zasypiać na lewym boku, a w nocy np budzę się na plecach i okazuje się, że na plecach jest mi najwygodniej :P w sumie mogłabym urodzić nawet za tydzień, to byłaby końcówka 38 tygodnia. Oby w święta trochę odsapnąć i zjeść świąteczne smakołyki, a później niech się dzieje co chce :) czuję się już trochę taka ociężała, najgorzej jest wstawać w nocy do toalety. Ale z rana jak się rozchodzę to normalnie funkcjonuję i o brzuchu sobie przypominam jak muszę włożyć skarpetki albo włożyć buty. O proszę, to można powiedzieć, że Maciek wywołał małą na świat :) co tam, najwyżej następna będzie Madzią:D no chyba, że Maciek znów postawi jakieś warunki :P & DOBREGO DNIA WSZYSTKIM! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slub 18 kwietnia czyli juz niedlugo :) a juz jutro Narzeczony przyjezdza do mnie! :) tak sie ciesze!! :) swieta, spotkania ze znajomymi a potem wielkie przygotowania :) no i ten wielki upragniony dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xę Lorę
jestem samotna bezplodna i tak czytam was ;( zyje waszym zyciem loszki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xę Lorę
jak upoluje kindybała to dam znać moze mnie rozprawiczy i bede sie rozmnazac tak jak wy zostane staraczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WioIcia1611
hey Xx ale zem sie spiła dzis, pije pepkowe przed, ludzie trzymajcie mnie! a co tam u was slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) co tam u Was kochane? U mnie 28 dc i dalej brak @. w sumie nie mam żadnych objawów bolą mnie trochę piersi zgaga mnie budzi przynajmniej 2 razy w nocy :( (mam już jej dosyć) wczoraj miałam ochotę na gołąbka ale jak go podali i spróbowałam to masakra cały wieczór "zdychałam" :) jak się nic nie zmieni to jutro kupie test i w środę rano go zrobię :D Pozdrawiam kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a u mnie po staremu, tym razem nie pojadłam jak zawsze w te święta :( ja tak uwielbiam ciasta, ale dalej mnie męczą mdłości i wymioty i wszystko musiałam po troszeczku, a i to nie dawało gwarancji że wszystko będzie ok :) Mamaniemama, no tak u mnie leci jakoś jak narazie i powiem Ci że jak na pierwszym usg naprawdę byłam pewna obaw i miałam niezbyt miłe odczucia patrząc na ekran, tak teraz zaczynam chyba powoli pękać :) choć strach nadal jest na pewno, ale jakoś oswoiłam się chyba już z tą myślą że naprawdę rośnie we mnie dzidzia. A u Ciebie już naprawdę finish, dawaj nam znać co jakiś czas jak tam się czujesz :) tynka, zrób test :) czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję że dobre. Chodź wczoraj trochę pobolewał mnie brzuch dziś już nic. ostatnio tak miałam i na drugi dzień przyszła @. ale nie zamartwiam się co będzie to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho? Ja nie wytrzymałam zrobiłam test dzisiaj i jest blada druga kreska :D są nadzieje :D zrobie drugi test za parę dni :) nie przestaję się uśmiechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo tynka, super, na to czekałyśmy, , oby się potwierdziło, zrób może betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że poczekam parę dni i zrobię test a betę sobie daruje :D już jestem podekscytowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) u mnie ok. w niedziele bedzie chrzest mojego skarba:) masakra... sters jest bo nie wiem jak bedzie sie zachowywal w kosciele bo od kilku dni jest marudny, płaczliwy. ale cóz... jutro konczy 4m-ce i tak juz bedzie bo zaczyna sie etap ząbkowania. dziąselka bolą albo swędza. mały wkłada rączki do buzi i wczystko co ma pod reką. nawet je moje palce. ale co tam.. wazne ze pomaga.... xx tynka czekamy cierpliwie:) xx desire ja tez nie pojadłam nic takze sie nie martw. nadal go karmie piersaia i musze uwazac co jem. wiec nie jadlam nic. nawet sernika bo mały nie toleruje laktozy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow wow wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... wiem wieki mnie nie było... nie wiem czy jest jeszcze ktos z mojej ekipy( z czasu kiedy byłam tu codziennie) hmm nie wiem od czego zaczac. Ostatnio pisalam jak bylam jeszcze w ciazy ze mam wysikie cisnienie. Takze u nas potoczylo sie tak ze 24 listopada urodzilam wczesniaka w 30 tyg ciazy chlopczyka 1200 g 36 cm. Było z nami bardzo zle walczyli o nas ale na cale szczescie sie udało. ja prawie po 3 tyg wyszlam ze szpitala synek po 3 miesiacach. Od 20 lutego jestesmy w swoim domku i mamy sie dobrze:) Igor bo tak ma na imie teraz wazy 4,5 kg i ma 60 cm:) to tak naprawde w wieeeelkim skrocie. Jak bedziecie mialy chwile to napiszcie mi ktora z dziewczyn kiedy urodzila i kto jest w ciazy. Pozdrawiam Was goraco. postaram sie odzywac czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweelka
Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelinka Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz*****08/2014 Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier Kaasik89*******25**********29.12.2014*******Filip olala2013*******24*********30.12.2014*********Lena Stymulowana**29**********5.01.2015***********Oliwier MaćkowaŻona***28********15.01.2015**********Oliwia brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** Wiktoria Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *Kamil CIĘŻARÓWKI Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 Wiolcia1611******* 22******1cs*********1dz*******tp. 07.09.2015 Eweelka***********32*******12cs********2d********tp.5.11.2015 STARACZKI 2015 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2015 Sara__ ___________33______42cs______2dz_____@24.02.2015 Nemezis626_______22______29cs_______1dz____@XX.2015 MargaretLucas____24______8cs________2dz_____@19.01.2015 ewelina26 ________28______1cs_______1dz____ @ 05.02.2015 malaiza__________30______2cs_______1dz___ ___@21.02.2015 desire83_________ 31______5cs ______ 2dz______@01.03.2015 kasik_85__________29______25cs_______2dz____@16.03.2015 marta86100_______28______8lat________2dz_____@8.03.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! :) u nas remont skonczony, powoli piore i prasuje, szykuje i mozecie gadac co chcecie ale uwielbiam stac przy desce i prasowac te male ciuszki :D :) u mnie leci teraz 35 tydzien wiec powoli podekscytowanie daje znac :) & Tynka gratuluje! mam nadzieje ze na tescie teraz pojawi sie gruba tlusta krecha :) & Desire rosnie rosnie i napewno sie rozwija, ciesz sie bo teraz bedzie wszystko wporzadku, musi ;) & Mamaniemama stresujesz sie? fajnie ze tak super sie czujesz, ja tez co prawda nie narzekam ale nieraz mogloby byc lepiej chociaz wszystko ma swoj urok :) ile ma Janka? & Wiolcia jak przygotowania do slubu? & Eska hej! Boze co wy przeszliscie to sobie nie wyobrazam, najwazniejsze ze wszystko wporzadku i Igor ma sie dobrze! zdrowka dla was :* &

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*hej Eska, no na pewno się pozmieniało na forum skoro dawno Cię nie było :) największa chyba zmiana to że dziewczyny pouciekały, więc została nas tu garstka. Całe szczęście, że u Was już wszystko dobrze, powiem Ci że Twój przypadek jest mi jakoś bliski bo sama przeżyłam podobną sytuację i wiem co czułaś. Nie wiem czy kojarzysz moje wpisy ale mój poród odbył się właśnie w 29tyg., synek ważył 1550g i miał 42cm...niestety u nas nie było szczęśliwego zakończenia. Cieszę się bardzo, że u Ciebie jest już dobrze. A powiedz mi proszę jak rodziłaś, miałaś cc czy sn, a czy znasz przyczynę przedwczesnego porodu? Ja teraz jestem w kolejnej ciąży i boję się strasznie, żeby historia się nie powtórzyła... * nessaja, no to super że już po remoncie i możesz teraz w spokoju się przygotowywać na powitanie maluszka :) to już tak blisko :) *Eweelka, widzę że wstawiłaś tabelkę, tylko co z nią teraz zrobić jak większość dziewczyn forum odpuściła...a jak dobrze widzę w tabeli to mamy podobny tp bo póki co ja mam na 11.11 chociaż i tak się z tym nie liczę specjalnie bo pewnie będzie inny :) * Alaa, czytasz nas jeszcze, co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Cześć dziewczyny, u mnie na święta dom był hotelem więc nie miałam czasu zajrzeć a od wtorku zaczęłam taki ciężki tydzień, że sama sie sobie dziwię że go przeżyłam... U mnie dziś 16 dc od 3 dni zaczęłam robić testy ovu i póki co nie ma na nich kompletnie NIC! nawet bladej kreski, więc do pozytywu jeszcze z tydzień, czyli cykl będzie mega długi... Tynka!!! Pamiętaj że cień cienia to też kreska :) Daj znać kiedy to się potwierdzi. Dziwię się że od razu nie popędziłaś na betę :) NApisz jak sytuacja się ma bo jestem strasznie ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
aktualizuję siebie i wklejam :) Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelinka Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz*****08/2014 Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier Kaasik89*******25**********29.12.2014*******Filip olala2013*******24*********30.12.2014*********Lena Stymulowana**29**********5.01.2015***********Oliwier MaćkowaŻona***28********15.01.2015**********Oliwia brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** Wiktoria Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *Kamil CIĘŻARÓWKI Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 Wiolcia1611******* 22******1cs*********1dz*******tp. 07.09.2015 Eweelka***********32*******12cs********2d********tp.5.11. 2015 STARACZKI 2015 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2015 Sara__ ___________33______42cs______2dz_____@24.02.2015 Nemezis626_______23______33cs_______1dz____@XX.04.2015 MargaretLucas____24______8cs________2dz_____@19.01.2015 ewelina26 ________28______1cs_______1dz____ @ 05.02.2015 malaiza__________30______2cs_______1dz___ ___@21.02.2015 desire83_________ 31______5cs ______ 2dz______@01.03.2015 kasik_85__________29______25cs_______2dz____@16.03.2015 marta86100_______28______8lat________2dz_____@8.03.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Hej dziewczyny :) nie mialam czasu ostatnio zeby cokolwiek napisac bo pochlonely mnie przygotowania do slubu :p wszystko jest ok, bylam na usg ostatnio i niestety Malenstwo tak sie ulozylo, ze ciezko bylo stwierdzic plec ale pani stwierdzila ze nie widzi zeby cos wystawalo wiec prawdopodobnie dziewczynka :) takze bedzie pewnie mala Diana :) a slub juz za tydzien! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska dobrze ze wszystko dobrze siwe skonczyło i ze z wami jest dobrze. xxx wow!!!!!!!ewelka!!! gratuluje ciesze sie ze wam sie udało:) xx tynko ty za tydzien slub a ja jutro chrzciny.. ale mam stresa.. mam nadzieje ze wszystko sie uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Jaka tu ciszaaa, straszna... Tynka, mów koniecznie jak się sprawy mają bo umieram z ciekawości! 3mam kciuki bardzo mocno! powtórz test jutro jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś! U mnie dzisiaj na teście ovu pierwsza blada kreska więc w sumie się cieszę bo już myślałam że są popsute (a mam ich 100, nie 50 jak wcześniej myślałam). W tym cyklu starania pełną parą ale mam nadzieję że ovu będzie ok środy bo w sobotę przyjeżdża do nas szwagier mojego męża na 3 tygodnie i wolałabym już wtedy mieć okres najwyższej płodności za sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Eska- uf, jak dobrze, że wszystko się dobrze skończyło! Gratulacje :) ja póki co melduję się jako ciężarówka dojeżdżająca do mety & Eweelka- GRATULACJE! & Nessaja- no w końcu doczekałaś się końca remontu. Prasowanie jeszcze teraz Cię cieszy, ale pomyśl, że to już będzie regularne działanie :P ja w ogóle się nie stresuję. Już nie mogę się doczekać. Najchętniej urodziłabym w przyszłym tygodniu. Januśka waży już 3.5 kg według ostatniego badania Nemezis- nie trać nadziei, w końcu kreska musi się pojawić! & Desire- no w końcu zmieniasz myślenie na pozytywne. Zobacz jak czas szybko leci, nie obejrzysz się a będziesz tulić maleństwo :) & Wiolcia- Twój dzień nadchodzi wielkimi krokami, na pewno wszystko będzie pięknie i cudownie, trzymamy kciuki & kasiaa12- jak odetchniesz to napisz koniecznie jak się chrzciny udały :) & Tynka- jak tam, powtarzałaś test? dawaj znać! czekamy z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×