Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
a myślałam że to może oznaka że jest możliwa ciążą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta86100 przykro mi z powodu @ ale tak jak dziewczyny pisza ten @ zbliza Cie tylko do upragnionej ciazy. W ostatni miesiac tego roku skup sie moze na czyms innym, swieta, sylwester, prezenty. Dzialajcie na spontana, bez liczenia, kalkulowania, na zupelnym luzie :) mysli o dziecku przez tych 31 dni odstaw na ostatni plan :) zobaczysz ze wkoncu sie uda :) ... Kotek1985 no to albo zlapalas wirusa i masz temperature albo jestes w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny czy wy kiedykolwiek śpicie??????wieczorkiem jeszcze tutaj byłam a dzisiaj już kolejna str do czytania z samego rana strach pomyśleć jak co by było jakbym zajrzała tutaj dopiero wieczorem. nessaja matko święta ty chcesz chyba abym przepukliny ze śmiechu dostała:-) normalnie wymiękam przy tobie marta 86100 przykro mi no ale cóż zrobić uszy do góry i działać dalej tego się nie przeskoczy o tak bo się chce kotek1985 dopiero jeśli ci tempka będzie się powyżej 37 utrzymywać po terminie@ a jej nie będzie to możesz kojarzyć taki fakt z ciąża a narazie czekaj cierpliwie i mówię to ja która sama już by wszystkich na forum zadręczała będąc w twojwj sytuacji. giubelli na litość boską co ty tym naszym naszym dziołszkom podpowiadasz między regałami?????? chcesz aby nam biedaczki święta w areszcie spędziły za zgorszenie publiczne??????. no ok ja lece małego położyć i proszę zwolnić tempo wpadne w południe na chwilkę więc proszę za wiele zaległości mi nie sprawić. paaaaaa.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki dziewczyny no wirusa raczej nie bo jestem zdrowa jak ryba mam nadzieję że taka temp. już zostanie i nie będzie@ :-) a tak spokojnie nie da się czekać kiedy chce się bardzo dzieciątko no ale co zrobić jeszcze tydzień trzeba czekać mam nadzieję że zleci szybko kotek1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a pali któraś z was? kotek 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Siemandero Dziewuszki. A wiec tak...hehe...ok 3 w nocy obudzilam sie z potwornym bolem jak na @@ i se mysle "oho...no to niezle" ;) i lece do lazienki. Po drodze oczywiscie po omacku wzielam pierwsze lepsze gacie z szuflady no i ide. Dotarlam do celu prawie z zamknietymi oczami, siadam na kibelku i...czerwono..."qrwa!! Zaklnelam na glos"...czy ja wczoraj mialam jakies omamy wzrokowe czy co...zglupialam normalnie. Po przyklejeniu podpaski i wciagneciu gatek na tylek mialam nieodparte uczucie ze cos jest nie tak. Ale z racji godziny polozylam sie spac...bylam nieprzytomna. Dopiero rano okazalo sie co bylo powodem niewygody i dyskomfortu...zalozylam gacie swojego meza!!!!!! Nasze szuflady z bielizna sa obok siebie i się poprostu machnelam. Hahhaga :D ale musze Wam powiedziec ze dzieki Wam kochane Dziewuszki nie zalamalam sie i nie placze tylko walcze dalej...mam dzisiaj zadziwiajaco dobry humor :) sciskam Was bardzo i dziekuje. Mam nadzieje ze tozbawilo to Was tak samo jak mojego meza rano jak zobaczyl w czym spie...jego reakcja jak sie pokladal ze smiechu...bezcenna :D Milego dnia. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goofcia-no to śmiechu mieliście sporo fajnie kotek 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pale - marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho Hej ho :D marta86100 Goofcia przykro mi z powodu @, ale nowy cykl przed Wami oby był mocny i owocny (byle nie między tymi regałami bo serio na komisariacie skończycie ;) ) Miłego dnia wszystkim staraczkom i spokojnego wszystkim dwupakom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ja też może nie jakieś duże ilości ale jednak ale jak dowiem się że jestem w ciąży to od razu rzucam kotek1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez popalam ... co do nowych staran to od nowa zaczynam ale juz nie codzoennie bo oslabia to robaczki :p musi sie udac w koncu kobitki trzymam kciuczki :) a ja narazie odpoczywam w pracy bo lipny okres jest ale przed swietami sie ruszy... - marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też w pracy ale od kąt wyczekuję na ukochaną ciążę to nie mogę się skupić w pracy :-). Dziewczyny idziecie gdzieś na Andrzejki pobalować :-) kotek 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda codzienne staranka podobno osłabiają robaczki ale jak tu nie starać się codziennie jak tak bardzo chce się mięć dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisała-kotek 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój doktorek mawia "im częściej tym lepiej" ale póki co nie zdało to egzaminu, więc w tym cyklu postanowione co 2 dni i koniec kropka:) Ja też sobie czasem lubię "pyknąć" papieroska :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hi hi widzę że nawet sporo nas lubi pyknąć papieroska:-) kotek 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesseja hehe ich mina byla by bez cenna ;D i pewnie by was przyczaili czy czegos nie braliscie ahaha ;-) Marta przykro z powodu @ ale trzeba miec nadzieje :* przyznam sie bez bicia czasem tez przykurze fajeczke :P teraz przy dniach plodnych nic i zero alko :P jak przyjdIe @ to na pewno sobie zapale i sie napije trzeba bedzie sie odstresowac hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja praktycznie codziennie szczególnie wieczorem czuję takie kłucia na dole brzucha to chyba też oznaka że możliwa ciążą kotek 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny powiedzcie jaka to polityka dziewczyny palą piją itp. i zachodzą rodzą zdrowe dzieci a te co odrzucają wszystko to mają z tym problemy kotek1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idę na petko któraś ze mną kotek 1985 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek - czemu w rubryce : pseudonim nie wpiszesz swojego pseudonimu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
hura udało się jupi jupi :-) no i problem się rozwiązał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
no i cisza nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Angelus cholera wie. Mnie to od owulki brzuch ciagle boli a od wczoraj coraz bardziej, do tego kregoslup na dole ale przypuszczam ze to od dzwigania. Do tego usypiam dzis w pracy ale to od pogody. I w ogole jestem dzis roztrzepana rozwalilam czolo i wygladam jak zoooombi!;) hmm aaa sluz .. malo co go jest cos tak kapnie, bialy. Nic wiecej sie nie dzieje. Test pare dni temu wyszedl negatywnie wiec dupa. Niby wczesnie ale ja czuje ze @ bedzie. Juz mi tam sie kreci cos w brzuchu chyba ze to na sraczke haha ktora zawsze mam przed @ nessaja wariatko! Przec**a jestes;):* mialam nadzieje ze zrobie mezowi w sobote niespodzianke na imieninkiva tu dupa blada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
:D dziewczyny, zwolnijcie, nie daje rady czytac :D takie zaleglosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile czytania..... Bejbe rozwieje Twoje watpliwosci co do koloru nicka. Wydaje mi sie ze to zalezy od tego czy ktos jest zarejestrowany czy po prostu wpisuje sobie pseudonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 MaćkowaŻona jak tam zaobserwowałaś dni płodne czy już po nich? 🌼 Eweelka jak tam, już niedługo termin @ się zbliża 🌼 smerfetka9 dziękuję :D co u Ciebie słychać ciekawego, jak praca i przeprowadzka? 🌼 kotek 1985 nio nareszcie jesteś nie incognito :D jaka zamulona ta pogoda nie ma słońca przez to człowiek nie ma mocy do działania 💤 Słońce wyłaź !!! 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet sił do pisania nie mam....jestem okropnym meteoropatą. Z resztą moje ciśnienie na codzień to 70/50 - serio! Mam bardzo niskie ciśnienie, jestem nawet wysoka, a co za tym idzie jest mi ciągle zimno, spać i marudzić.... :) boże, jeszcze dziś na firmę Włosi przyjeżdżają, nie nadążę nad ich temperamentem zapewne, ale myśleć niestety trzeba - a to boli najbardziej w taką pogodę.... pozdro dla Was babeczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×