Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Alaaa66
Eweelka tak jak mówiłam i czułam że @ przyjdzie i przyszła... Kolejna ma być 18.02 i tez z pewnością przyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Ma któraś z was dziewczyny tylozgiecie macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobity, czesć IZA85 - ja też miałam remont i kupno łóżka, drzwi itp. i też wtedy siadło, więc trzeba się totalnie odciąć i wyjdzie :) wpisz się do tabelki jeśli zamierzasz zostać z nami i do dzieła :) 🌼 no ja też jestem ciekawa czy się uda Was na tych ziółkach więc jestem dobrej myśli! 🌼 nie napiszę nic więcej, bo jestem tak przybita dziś jak papa do dachu. Albo bejbe wysysa ze mnie energię, albo ciśnienie sięgnęło dna i trzech kilometrów mułu. Niewyspana, bez energii, niewymalowana, siedzę w tej pracy bo muszę. Sprawdzę jeszcze czy pod legginsami nie mam piżamy bo dziś wszystko u mnie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta8610
Mnie tylko tj. Bujgocze w jajnikach i ciagnie prawa pachwina ale nic konlretnego 11 lutrgo mam gina i powiem mu o tych plamieniach moze zrobi jakies badania bo nie wiem co jest 1 raz tak mialam ... Mam nadzieje ze po ziolach w koncu bd szczesliwe bo jak narazie to ja mam depreche i to meeega depreche... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie smutajcie sie tak, to chyba na prawde ta pogoda tak dziala. Bylam wczoraj u kolezanki ktora 1,5 roku starala siemo dziecko, w kwietniu jej córa konczy 2 latka. I wiecie co ta kolezanka mi powiedziala? Tylko sie nie smiac....ze trzeba sie modlic do swojego aniola stroza, bo ylko in nad nami czuwa i chce nam pomoc, nie lekarze, nie zioka tylko anioł stroz, podobno jej kilku kolezankom tez to pomoglo, wiec ja próbuję:) Moj maz mial wczoraj badania i polepszylo mu sie nasienie jupiiiiiiiiiii, tak sie bałam, ahhh, teraz dopiero 12.02 wizyta zeby sprawdzic czy bez stymulacji mam pecherzyk i potem decyzja co dalej:) Alaaa ja mam tylozgiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Stymulowana !!! nio to rewelacyjne wieści !!! ;-) świetnie że armia się polepszyła ;-) nio to teraz jak mąż przyatakuje to będzie się działo :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stymulowana no to Witaj w klubie tylozgiec :-D ciesze się ze mężowi się polepszylo :-) Ja też już musze wykuzowac tyle tylko że łatwo się mówi a ciężej wykonać... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Laski co to znowu za depresje i smutki? Proponuje Wam zajezdzijcie sie w pracy jak konie na westernie i smutki Wam odejda. Serio. Ja tak mam i wyobrazcie sobie ze dla mnie na chwile obecna najwiekszym problemem jest to ze nie wiem co na obiad zrobic. A maraton w pracy dopiero przede mna, jak zaczne w piatek od 6 rano tak dopiero 9 lutego bede mogla normalnie po nocy polozyc sie i pospac. Wiec praca to jest lekarstwo na wszystkie bole, no moze z wyjatkiem kregoslupa... Srymulowana ciesze sie bardzo ze nasienie meza sie poprawilo. Oby sie w koncu udalo. Co do modlitwy to dla mnie to zaden powod do smiech czy jakichs szyderstw. Jestem osoba wierzaca i tez sie modle ale do Matki Boskiej Pladzowskiej i swietego Dominika :-) Wierze ze wkoncu uda mi sie zajsc w ciaze :-) A poki co.,, kurde co tu jesc zrobic!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa, przyszłam tu z podobnym problemem:-) tyle że ja mam chęć zrobić jakąś wymyślona sałatka na słodko, albo nie na słodko... Wszystkie moje nam się przejadły, w internecie tego full, ale wiadomo - nie sprawdzone. Macie jakieś ciekawe propozycje? A co do starań, no to mówiłam, że wyluzuję, nie myślę o tym non stop... Taaa a dziś byłam koło apteki no i co kupiłam? Test. I w ogóle to jestem oburzona, bo ostatnio kupiłam test za 12 zł, a dziś kupiłam dokładnie ten sam, w innej aptece, tyle że podwójny (tamten był pojedynczy) i zapłaciłam 9.50!!!! No wiecie co... Już nie wiedzą ile za co brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka mi @ przyszła wcześniej bo 9 stycznia, teraz czekam na następną na ok 9 lutego, ale ni jak nie mogę tabelki uaktualnić bo jest spam za spamem :) a no i u mnie to już 11 cykl starań teraz trwa :/ a księgowość dobra fucha, dobrze płatna :) mi też się wydaje, że psychika ma ogromny wpływ, tylko kurczę jak to zrobić żeby nie myśleć :/ u mnie najgorzej jest kiedy czekam na owulacje, bo muszę się naprawdę starać żeby nie myśleć o tym że to już, że to teraz, że trzeba itp tak normalnie przez cały miesiąc brykamy jak króliki a kiedy przychodzi czas owulacji libido spada mi ogromnie, no ale robimy wszystko że by się wylajtować w tych dniach, a jest naprawdę ciężko wyłączyć myślenie, bo czasem mam wrażenie, że muszę a nie chcę, no ale walczymy z takim nastawieniem dzielnie :) miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta8610
Mackowa z ta praca to lipa bynajmniej u mnie bo styczen i luty do du** jest kobity na swoeta sie porobily i sylwestra teraz straszna bryndza jest :/ Co do salatek to ja zadko robie bo nie przepadam ale polecam z zupki chinskiej w necie sa fajne przepisy :) albo kartofelsalat u babki w niemczech czesto jadalam pychotka :) a jak na slodko to wrzucac wszystkie owoce :p Pozdrawiam was moje kochane kobity :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wreszcie chwila wolnego zeby usiąść i cos napisac :) Ciesze sie bardzo ze do Was dołączyłam i oczywiście zostaje na dłużej tylko mam ogromna prosbe ;) Czy któraś z Was mogłaby mi narysować o co chodzi z ta tabelka?? Bo kolor włosów chyba robi swoje :P Stymulowana super ze żołnierzyki silniejsze sa i trzymam kciuki aby tym razem zrobiły swoje ;) Dziewczyny pogoda do dup..... ale mysle ze głowy do gory trzeba unieść :) Mackowa i agniesia jak wymyślicie cos dobrego to sie podzielcie pomysłami bo ja juz wymiekam :( Nie mam pomysłów na obiady :( Kurna dlaczego to jest wieczny problem kobiet :P Izulinka mimo ze sama wiem ze nie moge o tym myślec to i tak to robię :( Po pierwszej ciąży wiem ze trzeba sie wyłączyć ale to sie kurna tak nie da. Ja w tym miesiącu obiecałam sobie ze nie bede liczyła dni plodnych i tego sie trzymam. Ale jak mnie tylko troche brzuch albo jajnik zaboli to sie zastanawiam czy to juz owulacja czy jeszcze nie :( Wczoraj byłam na zakupach i chciałam kupic testy owulacyjne zeby mi prościej było, ale powstrzymalam sie :) Jak sie w tym cyklu nie uda to w nastepnym je zakupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa i chciałam jeszcze dopisać ze w chwili obecnej znowu jestesmy w trakcie poszukiwania nowego mieszkania :) :D Kolejna przeprowadzka przede mną :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli o sałatki chodzi to ja polecam sałatkę gyros :) Uwielbiam ja :) Aż mi slinka pociekla :) Miłego popołudnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
agniesia, Brokuła gotujemy, na niego fete w kostkę i sos z majonezu, jogurtu/śmietany i czosnku, całość posypujemy płatkami migdałów uprażonymi na suchej patelni. PYCHA! Moja ulubiona sałatka. :) Chyba nie znam nikogo, komu by ona nie smakowała. A ja dziś zrobię porową: pora kroimy w cieniutkie półplasterki, przelewamy wrzątkiem i czekamy aż woda się odsączy, a por ostygnie. Można go też trochę wycisnąć w dłoniach, żeby był suchszy. Dodajemy kukurydzę, jabłko w kostkę, jajka na twardo i majonez. Można też dodać czerwoną fasolę z puszki lub szynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
A na słodko, moja mama robi niezłą z kurczakiem. Ugotowane i "porwane" w kawałki cycki kurczaka, ananas, jajka, orzechy włoskie i majonez. Ma bardzo intensywny smak. Można dodać biały ryż, wtedy robi się mniej intensywna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Matko z corka jakie wymyslne smakowitosci... a u mnie wkoncu wyszlo spagetti z torebki ;p znaczy chyba wyszlo, sie okaże ;) Teraz dylemat mam jak job twoju mac... jechac do sklepu czy nie... oto jest pytanie. Najchetniej wrocilabym do lozka i poszla spac bo zmeczona po nocce jestem jak diabli i dziwie sie Wam okropnie ze sie owulacjami martwicie w momencie kiedy mi sie oczy ledwo otwarte trzymaja... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu! Ja kocham sałatki! A najbardziej to je jeść :) Motynka, znam tą wersję z brokułami, ale ze słonecznikiem prażonym. Mniaaammm.... Poza tym, gyros to postawa, nie wspominając o jarzynówie ;) Ale na szybko robię też z selera marynowanego (te paseczki, tylko odsączyć dobrze!)+jajko+kukurycza bądź groszek. No i maaajooneeezzzz. Kocham to co niezdrowe :P Obowiązkowo na smak do tego majonezu dodać trochę wody z tego groszku. 🌼 albo jeśli lubicie buraczki, to pokroić w kostkę marynowane ze słoika, jajko i cebulkę + maaajoooneeezzzz :) 🌼 albo kurczak+pekińska bądź lodowa+marynowane grzybki+korniszony+papryka np. bądź co tam wrzucicie+słonecznik prażony+majonez z wyciśniętym czosnkiem! PYCHA. 🌼 sparzyć pieczarki w gotującej się wodzie (ok.20 min i sprawdzać żeby były zjadliwe, dosypać kwasku cytrynowego żeby nie ściemniały) + cebula (też sparzyć żeby była miękka)+jajko+pomidor+korniszon+groszek+ majonez. MMnnniaaammm.... 🌼 a w ogóle to jeśli chodzi o sałatki majonezowe to najlepiej smakują z majonezem....zrobionym przez Was same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKIusmiech.gif Majowa ********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 Alaaa66****** 28 ****** 9cs ****** 1dz ********* @23.01.2014 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @09.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01.215 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 izulinka7 ****** 23 ****** 11cs ******** 1 dz ******* @09.02.2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @18.02.2014 Alaaa66****** 28 ****** 10cs ****** 1dz ********* @18.02.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZa zeby sie dopisac do naszej tabelki musisz czesto tu zagladac do nas i pisac:) oraz napisz nam ile masz latek, który cykl staran o które dziecko i kiedy masz termin zblizajacej sie miesiaczki do ktorej tu odliczamy:) bedzie małpa czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz:) MAMUŚKIusmiech.gif Majowa ********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @09.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01.215 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 izulinka7 ****** 23 ****** 11cs ******** 1 dz ******* @09.02.2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @18.02.2014 Alaaa66****** 28 ****** 10cs ****** 1dz ********* @18.02.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że nie umiem robić majonezu, bo to by dopiero była rozpusta;P Ale dzięki za pomysły, już sobie zanotowałam:D:D Wiecie co? Gdzieś przeczytałam, że najlepszym objawem ciąży jest kobieca intuicja. No i właśnie moja intuicja mi podpowiada, że w tym cyklu też się nie udało:-/ jeszcze tydzień do @ a ja nie mam żadnych objawów czegokolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Siemanko Dziewczynki :) Eweelka u mnie @ przyszla jak z zegarkiem w reku :/ nastepna to 01.03.2014...akurat urodziny mojego meza...moze sie uda mu prezent taki niezwykly dac w postaci dwoch kreseczek hhe...moze mnie ktoras uaktualnic w tabelce bo u mnie cos nie trybi...to kafe mnie juz wkurza od wczoraj. Z gory dziekowac Kochanienkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę IZA85 :D u mnie dziś na obiad łosoś i warzywka na parze, może takim jedzeniem uda mi się jeszcze więcej armii zbudować:D ja w tym miesiącu nic nie liczę bo bez stymulacji raczej nie będzie rewelacji :classic_cool: i aż wstyd się przyznać ale nasze przytulanki są zupełnie inne, są namiętne i hmm jak za dawnych lat przed staraniami ❤️ albo to przez to, że nie biorę hormonów i libido poszło w górę? nie wiem, ale wiem, że taki cykl odpoczynku był nam już potrzebny :D Alaaa a co z tym tyłozgięciem? mój lekarz mówi, że utrudnia to zajście w ciążę, że najlepiej jest się "pyrkać" od tyłu, wtedy większe szanse, a i da się to operować, ale widziałam babkę po operacji tyłozgięcia i nie chciałabym być na jej miejscu, podobno ból okropny w czasie rekonwalescencji, że aż się wyprostować nie mogła, tydzień po operacji! Buziakiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKIusmiech.gif Majowa ********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @09.01.2014 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 izulinka7 ****** 23 ****** 11cs ******** 1 dz ******* @09.02.2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @18.02.2014 Alaaa66****** 28 ****** 10cs ****** 1dz ********* @18.02.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.03.2014 Goofcia ******* 22 ********* 6cs ******1 dz ******* @1.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam nasze kochane staraczki eska22 i beata 26? kiedy następna @ jesli obecna pojawiła sie w terminie? nessaja kochana kiedy u ciebie następna przewidywana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa praca praca, ja tez mam w pracy zapierdziel wiec wogole o tym nie mysle, a jak wracam do domu to mysli wracają i nie da sie zapomniec:( co innego jesli sie mozesz starac z miesiaca na miesiac i czekasz, masz nadzieje, w moim przypadku czy nessaji my narazie nic nie mozemy , musimy odczekac poronienie zeby wrócic chocby do staran a nie wiadomo kiedy zas sie uda.... to czekanie na mozliwosc dzialan poprostu przygnebia i nie da sie nie dołowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow to teraz ja jestem pierwsza w kolejce? Ale presja:-P no ale od razu mówię, żeby się nie nastawiać:-) w ogóle pogubiłam się w tych moich cyklach. Wcześniej wyliczałam sobie wg kalendarza, teraz sugerowałam się obserwacją śluzu. Jejku to za trudna matematyka. Ale chyba przestaje liczyć te dni, tylko pozostanę przy obserwacji:-) to chyba bardziej naturalne:-) ciekawe co tam u Majowej i malutkiej. Chyba nie ma czasu do nas wpaść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się nie podpisałam - agniesia88 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eweelka, masz buźkę i nie smutaj kochana:-* już niedługo, czas szybko mija i leczy rany:-) będzie dobrze:-) agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×