Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczyny. Jestem nowa choć nie od dziś cztam Wasze forum. Nie wytrzymałam i postanowiłam się dołączyć, mam nadzieję wspólnie przejść z Wami okres starania się. To trzeci cykl starań owulacja właśnie dziś.. mam nadzieję że tym razem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 27 lat, jestem niedługo po ślubie. Jeszcze niedawno myślałam że w ciąże zachodzi się "ot tak" i "od razu" a tu się okazało że dwa cykle i nic. Mam bolesne jajeczkowanie więc myślałam że trafiając w owulację pójdzie szybko, ale już sama nie wiem cz ta bolesność jest normalna. W tym cyklu boli mnie już 3 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś z dziewczyn może też ma tak z tym jajeczkowaniem? Robiłam testy owu i dwie krechy wyszły właśnie w tym bolesnym czasie. Nie ukrywam że ta bolesność nie ułatwia "starania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czerwonaporzeczko witaj, jak Cie bola jajniki w czasie owulacji to znaczy zazwyczaj ze dzialaja pelna para. I wyobraz sobie ze chyba my wszystkie myslalysmy ze w ciaze zajdziemy raz dwa, jedno przytulanko i dzidzius po 9 miesiacach. Naiwniaczki... ;) ale nie lam sie, to dopiero poczatek staran :-) Eweelka to ja mam o tyle dobra sytuacje ze po 12 godzinach w pracy wracam do domu i juz nie mysle, wiec przez najblizszy czas ciaza, owulacja i wszystkie z tym zwiazane rzeczy zostaja gdzies tam z boku bo nawet sil nie mam zeby sie na tym skupic. A na obiad rozgotowalam ryz... przez najblizsze dwa tygodnie chyba bedziemy stolowac sie w jakichs knajpach, bo mysle ze na tym etapie zmeczenia i rozkojarzenia jestem w stanie przypalic nawet wode. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa kochana a co tak nagle teraz masz taką harówe w pracy? wczesniej tez tak miałas ? bo nie zauwazyłam objawów narzekania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona porzeczko u mnie skolei owulacja przebiega jako tako, troche czasem pobolewa ale nie odczuwam tego tak, za to towarzyszy mi gesty przezroczysty sluz, ale tego duzo jak nie wiem... czy u was tez tak jest? jakby galaretka:) i mam tak co miesiac, a nawet dzisiaj dokladnie:) i takie dni mi sie marnują...o zgrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelciu ferie sie zaczely, 3 osoby na urlopie, 3 poczatek lutego wolne se zazyczyly a ktos pracowac musi :/ Wez ten sluz mi oddaj, ja Ci snieg wyslalam ;) u mnie sluzu brak, zamarzl czy co za cholera?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Stymulowana moja ginekolozka mówiła że utrudnia zajście w ciaze to tylozgiecie ale nie jest niemożliwe jest temat o tym na kafe ale to inny wątek i nie ma reguły niektóre od razu zachodzą niektóre nie a Noi podobno po pierwszej ciąży macica robi się ładna prosta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem, alaaaa moj doktorek tez powiedzial, ze możliwe:) odkad jestem stymulowana nie mam tego sluzu plodnego:( a kiedys mialam, ale i tak nic nie pomogl heh Mackowa a u Ciebie dalej tyle sniegu???? Majowa widac ze Marcelinka pochlonela cie do reszty ahh zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śluz... jaki śluz... ;) ja mam z tym problem. Sucho jak na pustyni... no może jakiś jeden dzień coś tam czasem.. ale ogólnie problem. Może to przeszkadza plemnikom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Kochane moje, wróciliśmy właśnie od ginekologa i wszelkie nesy ślubne stały się mało ważne w obliczu tego, że... będziemy mieć synka!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):) P.S. Ja też ma tyłozgięcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOVANKAAAAAA !!!! Gratulacje kochana !!!!!!!!!! :) zazdroszczę że już możesz mówić o grosecku "ON" :) ja za ponad 2 tyg. dopiero ale czekać warto :) Jovanka - koniecznie przeczytaj w wolnej chwili blog http://krystyno-nie-denerwuj-matki.blog.pl/ bardzo mi się z Tobą kojarzy - nie wiem czemu, może przez to że tak swobodnie piszesz :) mało postów i szybko się czyta, choć autorka ma przemyślenia nieziemskie ! i pisze o ciąży i porodzie :) Ściskam i trzymaj kciuki żeby było wiadomo czy nasze dzieci będą się razem bawić autkami czy też będą się wymieniać przemyśleniami damsko-męskimi :) 🌼 cześć porzeczko :) trzymam kciuki za Twoją owu, oby nie bolało, a działało ! :) 🌼 maćkowa - no szlag, nie pamiętam w końcu gdzie ty pracujesz.... pytałam już o szpital, potem wydawało mi się że jesteś bibliotekarką :P ale to któraś inna, prace inż. piszesz o kryminałach.... może Ty jesteś SUPERMENKĄ ?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczor :) Ale dlugi dzien mialam :) Kurna tak sie zastanawiam bo ja tu drugie dzieciatko chce, a to moje slonce kochane "pochlania" mase naszego czasu :) I gdzie tu znalezc czas na drugie sloneczko :) :D Eweelka no musze stwierdzic ze sie nie popisalam :) Nadrabiam i podaje szczegoly o mnie :):) No wiec mam (roznikowo, dopiero w listopadzie impreza bedzie:)) 29 lat!!!!! Lo Matko juz tyle :P Chyba gdzies mi pare lat ucieklo :) Jest to nasz 4 cykl staran i probujemy "ulepic" sobie drugie dzieciatko :) A nastepnej @ spodziewam sie mniej wiecej 14 lutego :( Ale mam nadzieje ze sie nie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może już mówiłyście sobie gdzie pracujecie, czym się zajmujecie? Ja się przedstawie bardziej i powiem Wam że pracuje w lesie. :) Tylko zimno teraz i nieprzyjemnie.. a jak wracam z pracy to pod kocyk i spanie.. :/ mąż przychodzi zmęczony..ech.. żeby to wszystko było łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biblioteka, to ja! Maćkowa chyba gdzieś na stacji robi, tak? Cos mi świta:-) Co do śluzu to ja płodne po nim właśnie rozpoznaje. Wcześniej wyliczam sobie kiedy ma się pojawić i pojawia się jak w zegarku. Wszystko niby ładnie pięknie, jak szwajcarski zegarek, a dzidzi brak:-( Jejku Jovanka! Spełnia Ci się moje marzenie!!! SYNUŚ:-) :-) :-) :-) gratulacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem podleśniczym, coś jak leśniczy tylko niżej (ech..) Odpowiadam za sadzenie, wycinanie, opiekę, sprzedaż drewna. Dużo ciężkiej roboty. Ale ma swoje plusy, czysto, cicho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzeczka witaj:-) jesteś drwalem?:-) :-) :-) :-) hihi nie no żatry... Pewnie w leśnictwie albo w parku jakimś robisz??? Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie wiecie że kobieta nie może być drwalem bo to wpływa na płodność. A co do jajeczkowania.. jak często sie wtedy kochac? co 2 dni? codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakładami, że podczas płodnych codziennie, ale w praktyce różnie to bywa... Czasem 5 dni seksu pod rząd poprostu wychodzi uszami:-) :-P niedawno o tym pisałyśmy, my z mężem ostatnio po takim maratonie byliśmy totalnie zniechęceni. Jak sobie przypominały te starania na siłę, to płaczemy ze śmiechu:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Jovanka Gratuluję.... A mi się odechcialo przytulanek jestem swą dni po @ no ale nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to byłam ja - agniesia88 z wielkim z przejedzenia brzuchem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana przytulanki sa namietne bo nie robicie tego po to by dzidzie zrobic, ale dla siebie :) I tak powinno byc caly czas :) Stymulacji nie ma po takim obiedzie to moze nie tylko zolnierzyki beda mocniejsze :) Dzialac warto - a noz cosik z tego bedzie :) Ja dzis odczuwam delikatne "zarywanie" prawego jajnika :) Dobry znak :) Zaraz ruszamy do dziela tylko Pana Meza musze zachecic bo jakos tak nie bardzo mu sie chce :P A jakie zachcianki mam :D U mnie to normalne przy dniach plodnych. Najpierw mi sie chleba z nasionami zachcialo - na szczescie byl chetny zeby po niego pojsc :) W miedzy czasie pistacji mi sie zachcialo :) A do tego wszystkiego jeszcze mialam taka chec na piwo z sokiem ze masakra :) Skorzystalam poki moge :) A po przeczytaniu wszsytkich Waszych wpisow zachcialo mi sie czerwonych porzeczek :P :D I przy okazji witam nowa kolezanke - czerwonaporzeczka :):) Jak przeczytalam nazwe Twojego nicka to juz widzialam olbrzymi krzak z masa czerwonych porzeczek, ktorych bylo tak duzo ze az galezie sie uginaly :D Jesli o sluz chodzi to u mnie z tym tez rewelacji nie. Moze pokazuje sie maks przez 3 dni. Ale zeby az tak bardzo przezroczysty byl to tez nie. JovankaJo gratuluje synka :) Nasz pierwszy tez synek jest :) Giubelli czytam tego bloga na biezaco :) http://krystyno-nie-denerwuj-matki.blog.pl/ :) Autorka jest z***bis........ Przy czytaniu "ciaza-oblicze-prawdziwe" ryczalam ze smiechu. Za kazdym razem jak to czytam to rycze ze smiechu :) My w trakcie dni plodnych nie mamy ustalonego "rytmu" :P Jak wyjdzie :) Nic na sile :) Dziewczyny czy ktoras z Was moze z londynu jest?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×